= АЛИМЕНТЫ = расчет, исполнительные листы, 4ДФ

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

marina11 писав:
Яночка писав:
Скрытый текст
marina11 писав: Гарне питання. Я ввжаю, що якщо компенсація виплачується за повний календарний рік + хоча б 1 день, то ця виплата є "за кілька років", і утримувати аліменти потрібно з усіїє виплати. Дуже б хотіла почути думку колег з цього приводу. А може у когось є відповідь від ДВС#wink#
А я розумію, що "кілька років", це повинно бути як мінімум два роки або більше
Ніхто до нашого обговорення приєднуватися не бажає.#search# Ось знайшла таке роз'яснення:
https://buhgalter911.com/news/news-307998.html
Т.е. в моем случае из компенсации за период 22..11.17-21.11.18 удерживаются алименты, из компенсации за период 22.11.18-03.06-19 нет, так как это и есть последний рабочий год ?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

мюсля писав:
Скрытый текст
marina11 писав:
Яночка писав:
Скрытый текст
А я розумію, що "кілька років", це повинно бути як мінімум два роки або більше
Ніхто до нашого обговорення приєднуватися не бажає.#search# Ось знайшла таке роз'яснення:
https://buhgalter911.com/news/news-307998.html
Т.е. в моем случае из компенсации за период 22..11.17-21.11.18 удерживаются алименты, из компенсации за период 22.11.18-03.06-19 нет, так как это и есть последний рабочий год ?
Цитата: "Якщо ж працівник, який звільняється, має компенсацію за невикористану за робочий рiк, який передує звiльненню, чи кiлька таких рокiв, утримання алiментiв проводиться в загальному порядку. Такі розяснення надав і Мінсоцполітики у консультації нижче."
Я так гадаю, ніхто не надає працівникам відпустку за 2018-2019 рік, якщо у працівника є невикористана відпустка приміром за 2016-2017.
Виходячи з такого трактування вірним є моє твердження, що якщо працівнику виплачується компенсація, хоча б на один день більша, ніж відпустка за рік - аліменти утримуються з усієї суми компенсації.
Господи, у нашій країні будуть коли-небудь законодавчі акти, у не буде подвійних чи потрійних трактувань?!#wall#
Стосовно покарання - у мене за понад 20 років роботи у аліменти "не ліз" жоден перевіряючий. Вже як зробили, так і зробили.

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Да уж....Я считаю, что лучше удержать эти алименты со всей суммы компенсации и спать спокойно. Как должно было быть не знает алиментщик (ну разве что он бухгалтер/кадровик от Бога#g_crazy# ), проверяющие тоже не знают как ПРАВИЛЬНО, они видят начисленную сумму работодателем, а дальше доказывай им нуно/ненуно было#rtfm# Да и в конце концов только в интересах алиментщика эти деньги не заплатить, проверяющие пекутся о другом...

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

сотрудник разводится, сколько % считать алиментов от 4230 грн - 25?

Аватар користувача
Хмель
Гений
Гений
Повідомлень: 453
З нами з: 17 листопада 2011, 00:25
Дякував (ла): 288 разів
Подякували: 160 разів

Повідомлення Хмель »

Маруся10 писав:сотрудник разводится, сколько % считать алиментов от 4230 грн - 25?
сколько в исполнительном листе напишут или сколько он сам добровольно захочет (если не было/не будет суда)

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18767
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2040 разів
Подякували: 10329 разів

Повідомлення Popen »

#help# Девочки-мальчики, кто-нибудь знает, как суды присуждают алименты ФОПам ?
Например, у меня ФОП 2-й группы... Как определить доход, если Деку он подаёт раз в год... Вероятно, ФОПам насчитывают по 50% от прожит.минимума ?

БУХГАЛТЕР_2012
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 880
З нами з: 22 лютого 2012, 02:30
Дякував (ла): 422 рази
Подякували: 85 разів

Повідомлення БУХГАЛТЕР_2012 »

Хмель писав:А у меня другой вопрос.
Есть пайщики, которым выплачиваю доход раз в год. Исполнительная служба шлет Постанову на стягнення с четкой суммой, значительно большей, чем выплачиваемый доход. Удерживаю. Долг погашается не полностью. Отправляю в ДВС отчетик и на след год получаю еще одну Постанову на того же человена, по тому же Виконавчому впровадженню, но с другой суммой. Вопрос первая постанова подлежит исполнению? Сколько удержать я должна, общую сумму обоих Постанов или только последней?
Добрый день, как у Вас разрешился вопрос? У меня тоже пайщик, Постанова в 2018г.: не менее 50% долга, а дальше 25%, долг погашен одним платежом в 2018г и все, в этом году как удерживать 25%? Пай начисляется 1 раз, мне при начислении удержать 25% и перечислить или как подскажите?

БУХГАЛТЕР_2012
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 880
З нами з: 22 лютого 2012, 02:30
Дякував (ла): 422 рази
Подякували: 85 разів

Повідомлення БУХГАЛТЕР_2012 »

БУХГАЛТЕР_2012 писав:
Хмель писав:А у меня другой вопрос.
Есть пайщики, которым выплачиваю доход раз в год. Исполнительная служба шлет Постанову на стягнення с четкой суммой, значительно большей, чем выплачиваемый доход. Удерживаю. Долг погашается не полностью. Отправляю в ДВС отчетик и на след год получаю еще одну Постанову на того же человена, по тому же Виконавчому впровадженню, но с другой суммой. Вопрос первая постанова подлежит исполнению? Сколько удержать я должна, общую сумму обоих Постанов или только последней?
Добрый день, как у Вас разрешился вопрос? У меня тоже пайщик, Постанова в 2018г.: не менее 50% долга, а дальше 25%, долг погашен одним платежом в 2018г и все, в этом году как удерживать 25%? Пай начисляется 1 раз, мне при начислении удержать 25% и перечислить или как подскажите?
Не подскажите по моему вопросу?

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Подскажите, если директор, он-же учредитель получает дивиденды, с них удерживаю 25% алиментов, как в постановлении ИС?

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

мюсля писав:Подскажите, если директор, он-же учредитель получает дивиденды, с них удерживаю 25% алиментов, как в постановлении ИС?
Исходя из перечня видов доходов, с которых удерживаются алименты, получается, что надо.

П О С Т А Н О В А КМУ від 26 лютого 1993 р. N 146, пункт 1.20 "інших видів заробітку".

Відповісти

Повернутись до “Аліменти”