Списание топлива

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1625
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Приказы на командировки обязательно.
Ранее можно было на легковой а/м выписывать путевой лист на месяц, по грузовому а/м- на каждый день. Как сейчас-не подскажу.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Asia Svetlova писав:Приказы на командировки обязательно.
Ранее можно было на легковой а/м выписывать путевой лист на месяц, по грузовому а/м- на каждый день. Как сейчас-не подскажу.
если по городу на легковой - то можно на месяц один, на грузовой при каждой поездке - лично у меня ничего не поменялось и приказы выписываю каждый раз

Snejana
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 26 грудня 2019, 12:02

Повідомлення Snejana »

Здравствуйте не могу отправить заяву на зберігання пального( пришла 1 квитанция: Форма відсутня в Довіднику звітних документів-код:j1304601.Форма не введена в дію) Пожайлуста помогите)

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

у неработающего ООО в балансе на остатке есть ГСМ с давних времен. Каким образом его можно списать?

buhgalter1974
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 113
З нами з: 23 січня 2020, 08:41
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 63 рази

Повідомлення buhgalter1974 »

Ребекка писав:у неработающего ООО в балансе на остатке есть ГСМ с давних времен. Каким образом его можно списать?
Може, списати на нестачі та збитки выд псування цінностей? Як Вам таке?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

buhgalter1974 писав:
Ребекка писав:у неработающего ООО в балансе на остатке есть ГСМ с давних времен. Каким образом его можно списать?
Може, списати на нестачі та збитки выд псування цінностей? Як Вам таке?
хочу списати як псування цінностей. Треба виписувати податкову накладну, а чи не виникне питань у податкової по акцизу? ( я в цьому питанні добряче плаваю, бо давно вже не в курсі нововведень)

buhgalter1974
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 113
З нами з: 23 січня 2020, 08:41
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 63 рази

Повідомлення buhgalter1974 »

Ребекка писав:
buhgalter1974 писав:
Ребекка писав:у неработающего ООО в балансе на остатке есть ГСМ с давних времен. Каким образом его можно списать?
Може, списати на нестачі та збитки выд псування цінностей? Як Вам таке?
хочу списати як псування цінностей. Треба виписувати податкову накладну, а чи не виникне питань у податкової по акцизу? ( я в цьому питанні добряче плаваю, бо давно вже не в курсі нововведень)
Стосовно ГСМ (ПММ) треба повна інформація для відповіді.
Почнемо з : шо воно, кількість, місце зберігання. Далі можуть ще виникнути питання

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

buhgalter1974 писав:
Ребекка писав:
buhgalter1974 писав: Може, списати на нестачі та збитки выд псування цінностей? Як Вам таке?
хочу списати як псування цінностей. Треба виписувати податкову накладну, а чи не виникне питань у податкової по акцизу? ( я в цьому питанні добряче плаваю, бо давно вже не в курсі нововведень)
Стосовно ГСМ (ПММ) треба повна інформація для відповіді.
Почнемо з : шо воно, кількість, місце зберігання. Далі можуть ще виникнути питання
бензини а-92 і 95 - були придбані для навантажувача і бензопили та бензокоси 900л і 130л, але не списані. До того ж є літоли, тосоли, мастила #wall# Зараз підприємство готують до продажу і що з усим цим "скарбом" робить?

buhgalter1974
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 113
З нами з: 23 січня 2020, 08:41
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 63 рази

Повідомлення buhgalter1974 »

Ребекка писав: бензини а-92 і 95 - були придбані для навантажувача і бензопили та бензокоси 900л і 130л, але не списані. До того ж є літоли, тосоли, мастила #wall# Зараз підприємство готують до продажу і що з усим цим "скарбом" робить?
Літоли, тосоли, мастила не оподатковуються акцизом.
Бензини в такій кількості на псування ... Сумнівно-сумнівно. Ймовірніше нестача без встановлення винних осіб, або внаслідок виливу, який спичинила наскрізна корозія емностей для зберігання.
Стосовно акцизу - 1 момент...

buhgalter1974
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 113
З нами з: 23 січня 2020, 08:41
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 63 рази

Повідомлення buhgalter1974 »

Я так розумію, платником акцизного податку підпрємтво не зареєстроване?

При списанні палива у вас виникне об'єкт оподаткування акцизним податком.
Списання у розумінні ПКУ є реалізацією пального. Тому:
212.3.4.Реєстрація платника акцизного податку здійснюється на підставі подання особою не пізніше ніж за три робочі дні до початку здійснення реалізації пального заяви, форма якої затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики.
Оскільки, як я розумію, склалася ситуація, що акцизних накладних на згадуване паливо від постачальників нема, то
213.1. Об'єктами оподаткування є операції з:
213.1.12. реалізації з акцизного складу/акцизного складу пересувного будь-яких обсягів пального понад обсяги, що отримані з інших акцизних складів/акцизних складів пересувних, що підтверджені зареєстрованими акцизними накладними в Єдиному реєстрі акцизних накладних.
База оподаткування:
214.7. При псуванні, знищенні, втраті підакцизних товарів (продукції), крім випадків, передбачених у пункті 216.3 статті 216 цього Кодексу, базою оподаткування є вартість та обсяги втрачених товарів (продукції), що перевищують встановлені норми втрат згідно з пунктом 214.6 статті 214 цього Кодексу.

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”