Як виправити помилку в звіті з Єдиного внеску ?

Питання по ЄСВ
zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1401
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 838 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Иришка писав:Добрый день!
В отчете за апрель 2019 не разбила двумя строками сумму отпускных и з/п. Всё указала в одной строке(Например з/п апреля-6000+отпускные апрель 4000. Я указала одной строкой 10000). Хотела подать скасовуючу и початкову, ну Медок не пропускает.
Создала скасовуючу . Указала в рядке 10000. В початковой создала 2 рядка: 6000-з/п и 4000-отпускные с кодом 10. Выдаёт ошибку:

"Таблиця 6 з типом форми "скасовуюча"містить більше ніж один рядок. Скасовуючий документ звіту з ознакою "Коригуючий/скасовуючий" подається на одну застраховану особу окремим ярликом і містить не більше одного рядка".

Я что в скасовуючей должна указать только сумму отпускніх 4000 и такую же сумму в початковой?
Скасовуюча і початкова не подаються на коригування сум,Вам треба у звіті за червень добавити строки квітня з типом нарахувань 2 або 3

Иришка
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 180
З нами з: 12 червня 2009, 07:50
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Иришка »

zoltan писав:
Иришка писав:Добрый день!
В отчете за апрель 2019 не разбила двумя строками сумму отпускных и з/п. Всё указала в одной строке(Например з/п апреля-6000+отпускные апрель 4000. Я указала одной строкой 10000). Хотела подать скасовуючу и початкову, ну Медок не пропускает.
Создала скасовуючу . Указала в рядке 10000. В початковой создала 2 рядка: 6000-з/п и 4000-отпускные с кодом 10. Выдаёт ошибку:

"Таблиця 6 з типом форми "скасовуюча"містить більше ніж один рядок. Скасовуючий документ звіту з ознакою "Коригуючий/скасовуючий" подається на одну застраховану особу окремим ярликом і містить не більше одного рядка".

Я что в скасовуючей должна указать только сумму отпускніх 4000 и такую же сумму в початковой?
Скасовуюча і початкова не подаються на коригування сум,Вам треба у звіті за червень добавити строки квітня з типом нарахувань 2 або 3
То есть я правильно понимаю...я должна с кодом 3 показать 10000, а с кодом 2 показіваю 6000+4000 отпуск (с кодом типу нарахувань10)?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1401
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 838 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Иришка писав:
zoltan писав:
Иришка писав:Добрый день!
В отчете за апрель 2019 не разбила двумя строками сумму отпускных и з/п. Всё указала в одной строке(Например з/п апреля-6000+отпускные апрель 4000. Я указала одной строкой 10000). Хотела подать скасовуючу и початкову, ну Медок не пропускает.
Создала скасовуючу . Указала в рядке 10000. В початковой создала 2 рядка: 6000-з/п и 4000-отпускные с кодом 10. Выдаёт ошибку:

"Таблиця 6 з типом форми "скасовуюча"містить більше ніж один рядок. Скасовуючий документ звіту з ознакою "Коригуючий/скасовуючий" подається на одну застраховану особу окремим ярликом і містить не більше одного рядка".

Я что в скасовуючей должна указать только сумму отпускніх 4000 и такую же сумму в початковой?
Скасовуюча і початкова не подаються на коригування сум,Вам треба у звіті за червень добавити строки квітня з типом нарахувань 2 або 3
То есть я правильно понимаю...я должна с кодом 3 показать 10000, а с кодом 2 показіваю 6000+4000 отпуск (с кодом типу нарахувань10)?
Я думаю ,що може краще з кодом 3 показати 4000 , а 4000 показати з кодом 10

Иришка
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 180
З нами з: 12 червня 2009, 07:50
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Иришка »

zoltan писав:
Иришка писав:
zoltan писав:Скасовуюча і початкова не подаються на коригування сум,Вам треба у звіті за червень добавити строки квітня з типом нарахувань 2 або 3
То есть я правильно понимаю...я должна с кодом 3 показать 10000, а с кодом 2 показіваю 6000+4000 отпуск (с кодом типу нарахувань10)?
Я думаю ,що може краще з кодом 3 показати 4000 , а 4000 показати з кодом 10
#curtsey# Спасибо большое) Будем исправлять. А штраф за такую ошибку будет?(((

Иришка
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 180
З нами з: 12 червня 2009, 07:50
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Иришка »

[/quote]Я думаю ,що може краще з кодом 3 показати 4000 , а 4000 показати з кодом 10[/quoЕсли показываю с кодом 10 отпускные, то в таблицу 1 неправильно попадает(((А если ставлю код 2-тогда в таблице 1 все нормально. Ну тогда не видно , что это отпускные. Что-то я совсем запуталась(

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1401
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 838 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Иришка писав:
Я думаю ,що може краще з кодом 3 показати 4000 , а 4000 показати з кодом 10[/quoЕсли показываю с кодом 10 отпускные, то в таблицу 1 неправильно попадает(((А если ставлю код 2-тогда в таблице 1 все нормально. Ну тогда не видно , что это отпускные. Что-то я совсем запуталась([/quote]Взагалі то у сервер пенсійного лягають строки з таб5,таб6 і дані з таблиці аж такої ролі не грають, я би радив відправляти з строкою відпускних

Иришка
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 180
З нами з: 12 червня 2009, 07:50
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Иришка »

zoltan писав:
Иришка писав:
Я думаю ,що може краще з кодом 3 показати 4000 , а 4000 показати з кодом 10[/quoЕсли показываю с кодом 10 отпускные, то в таблицу 1 неправильно попадает(((А если ставлю код 2-тогда в таблице 1 все нормально. Ну тогда не видно , что это отпускные. Что-то я совсем запуталась(
Взагалі то у сервер пенсійного лягають строки з таб5,таб6 і дані з таблиці аж такої ролі не грають, я би радив відправляти з строкою відпускних[/quote]

В таблице 1 неправильно подтягивает суммы. Попадают в расчет и отпускные, по-этому за месяц ЕСВ больше на сумму отпускных. Меня это смущает как-то.

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1401
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 838 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

Иришка писав:
zoltan писав:
Иришка писав:
Я думаю ,що може краще з кодом 3 показати 4000 , а 4000 показати з кодом 10[/quoЕсли показываю с кодом 10 отпускные, то в таблицу 1 неправильно попадает(((А если ставлю код 2-тогда в таблице 1 все нормально. Ну тогда не видно , что это отпускные. Что-то я совсем запуталась(
Взагалі то у сервер пенсійного лягають строки з таб5,таб6 і дані з таблиці аж такої ролі не грають, я би радив відправляти з строкою відпускних
В таблице 1 неправильно подтягивает суммы. Попадают в расчет и отпускные, по-этому за месяц ЕСВ больше на сумму отпускных. Меня это смущает как-то.[/quote]це вас хвилює, а пенсійного фонду це не хвилює ,його хвилює строки з табл.6 і табл.5, так що не морочіть собі голову і відправляйте

Innavlada
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 153
З нами з: 07 листопада 2014, 12:38
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення Innavlada »

Народ, посоветуйте,плиз))
За май наваяла глупостей((( много было цпх договорор (19) + штатники прием-увольнение-премия), в общем натупила, задвоилась сумма по зп.. Пришло ппр на недоимку по ЕСВ, все ошибки увидела.
Сейчас по штатникам висит недоплата и недоимка по ЕСВ, ндфл и военному, сумма приличная... ( еще 1 дф не сдавала). Подать скасовуючу? или в отчете за июнь подать на всех штатников ( 8 чел) у графі 10 — код типу нарахувань «3», оскільки помилку виявили самостійно та зменшили ЄСВ;графі 11 — місяць і рік, у якому була допущена помилка, що виправляється;графі 17 — суму доходу, яку помилково не відобразили в цій графі;графі 18 — суму доходу, на яку самостійно зменшено ЄСВ;графі 21 — суму зменшеного ЄСВ? но в итоге стоит сумма с плюсом ..

Nankaa25
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 16 липня 2019, 12:26

Повідомлення Nankaa25 »

Всем привет и с праздником
Такая ситуация:
Работник ушел в отпуск в начале мая , в отчете ЕСВ за апрель я указала ДВЕ строки
я ему выплатила отпускные 1030,82 ( с кодом 5) и 4300 ставку( с кодом 4),
В мае в отчете я уже указываю ОДНУ строку с ЗП 3480,95 т.к. - дни отпуска.
Звонят говорят приходите на комиссию, почему вы платите меньше минималки зп.
ГДЕ Я ЛОХАНУЛАСЬ?)

Закрито

Повернутись до “Єдиний соціальний внесок”