Акциз. Электронное администрирование

нива
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 859
З нами з: 20 квітня 2012, 04:33
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 677 разів
Подякували: 243 рази

Повідомлення нива »

нива писав:
pricordonets2007 писав:в электронном кабинете уже есть
У меня еще в ЭК нет. Или я не там ищу. Кто нашел в ЭК, в каком разделе ее искать?
Нашла в разделе "регистрация ПН/РК".

tania.tetyana28@gmail.com
Гуру
Гуру
Повідомлень: 77
З нами з: 18 квітня 2019, 14:31
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення tania.tetyana28@gmail.com »

#dntknw#
Buhgalter2019 писав:
tania.tetyana28@gmail.com писав:
Buhgalter2019 писав: Червневу акцизну зареєстровану в липні показувати вже декл.за ЧЕРВЕНЬ, как и налоговые регистрируем
Я акцизні накладні показую тим місяцем коли зареєстровані
Это неправильно, но эта декларация информационная. А сейчас важно списать остаток, зачем Вам в базе остаток в июле
Акцизні накладні відображаються в декларації за фактом реєстрації. Таким чином, в індивідуальній консультації від 04.06.2018 р. №2444/6/99-99-15-03-03-15/ІПК податківці доходять висновку, що у додатку 1-1 до декларації відображаються ті акцизні накладні/розрахунки коригування до акцизних накладних, які зареєстровані в ЄРАН у тому звітному періоді, за який подається декларація.
А ви кажете неправильно#dntknw#

natasha_0777
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 152
З нами з: 06 грудня 2012, 01:43
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 89 разів

Повідомлення natasha_0777 »

Ната231 писав:
ON писав:Подскажите, кто то уже зарегистрировал 2-й экземпляр накладной. Правильно ли я понимаю, что только после регистрации 1-го экземпляра получатель топлива(распорядитель акцизного склада) набирает вручную 2-й экземпляр, указывает рег.№ первого экз. и регистрирует в системе???
Уточняли сегодня в Медке, отправитель регистрирует 1й экземпляр АН, ждет регистрацию, затем создает 2й экземпляр, заполняет регистр.номер первого экземпляра и отправляет контрагенту получателю топлива, получатель регистрирует.
В Медке есть инструкция по заполнению АН для распределения остатков по АС, так там четко написано, что заполнение второго экземпляра АН осуществляет отримувач пального и відбувається аналогічно заповненню першого примірника АН

Ната231
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 20 червня 2019, 09:59
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Ната231 »

natasha_0777 писав:
Ната231 писав:
ON писав:Подскажите, кто то уже зарегистрировал 2-й экземпляр накладной. Правильно ли я понимаю, что только после регистрации 1-го экземпляра получатель топлива(распорядитель акцизного склада) набирает вручную 2-й экземпляр, указывает рег.№ первого экз. и регистрирует в системе???
Уточняли сегодня в Медке, отправитель регистрирует 1й экземпляр АН, ждет регистрацию, затем создает 2й экземпляр, заполняет регистр.номер первого экземпляра и отправляет контрагенту получателю топлива, получатель регистрирует.
В Медке есть инструкция по заполнению АН для распределения остатков по АС, так там четко написано, что заполнение второго экземпляра АН осуществляет отримувач пального и відбувається аналогічно заповненню першого примірника АН
Ну неправильно написали инструкцию, впервые чтоли?)) Поэтому и звонили уточняли эту информацию.

Buhgalter2019
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 11 липня 2019, 10:50
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення Buhgalter2019 »

tania.tetyana28@gmail.com писав:#dntknw#
Buhgalter2019 писав:
tania.tetyana28@gmail.com писав: Я акцизні накладні показую тим місяцем коли зареєстровані
Это неправильно, но эта декларация информационная. А сейчас важно списать остаток, зачем Вам в базе остаток в июле
Акцизні накладні відображаються в декларації за фактом реєстрації. Таким чином, в індивідуальній консультації від 04.06.2018 р. №2444/6/99-99-15-03-03-15/ІПК податківці доходять висновку, що у додатку 1-1 до декларації відображаються ті акцизні накладні/розрахунки коригування до акцизних накладних, які зареєстровані в ЄРАН у тому звітному періоді, за який подається декларація.
А ви кажете неправильно#dntknw#
Я читаю что были консультации в 2017г. по разному, у меня получается остаток по декларации сходится с остатком в СЕА РП, тогда не знаю как у Вас

tania.tetyana28@gmail.com
Гуру
Гуру
Повідомлень: 77
З нами з: 18 квітня 2019, 14:31
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення tania.tetyana28@gmail.com »

Buhgalter2019 писав:
tania.tetyana28@gmail.com писав:#dntknw#
Buhgalter2019 писав: Это неправильно, но эта декларация информационная. А сейчас важно списать остаток, зачем Вам в базе остаток в июле
Акцизні накладні відображаються в декларації за фактом реєстрації. Таким чином, в індивідуальній консультації від 04.06.2018 р. №2444/6/99-99-15-03-03-15/ІПК податківці доходять висновку, що у додатку 1-1 до декларації відображаються ті акцизні накладні/розрахунки коригування до акцизних накладних, які зареєстровані в ЄРАН у тому звітному періоді, за який подається декларація.
А ви кажете неправильно#dntknw#
Я читаю что были консультации в 2017г. по разному, у меня получается остаток по декларации сходится с остатком в СЕА РП, тогда не знаю как у Вас
у вас залишок станом на 1 число?

Buhgalter2019
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 11 липня 2019, 10:50
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення Buhgalter2019 »

tania.tetyana28@gmail.com писав:
Buhgalter2019 писав:
tania.tetyana28@gmail.com писав:#dntknw# Акцизні накладні відображаються в декларації за фактом реєстрації. Таким чином, в індивідуальній консультації від 04.06.2018 р. №2444/6/99-99-15-03-03-15/ІПК податківці доходять висновку, що у додатку 1-1 до декларації відображаються ті акцизні накладні/розрахунки коригування до акцизних накладних, які зареєстровані в ЄРАН у тому звітному періоді, за який подається декларація.
А ви кажете неправильно#dntknw#
Я читаю что были консультации в 2017г. по разному, у меня получается остаток по декларации сходится с остатком в СЕА РП, тогда не знаю как у Вас
у вас залишок станом на 1 число?
Да, получается у Вас выровняется с последующими декларациями, если розницы нету

yummy25
Оракул
Оракул
Повідомлень: 255
З нами з: 23 січня 2012, 02:28
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 65 разів

Повідомлення yummy25 »

ну що реєстрацією 1х примірників і не пахне... що ж робити, чекати очередне роз'яснення дфс?

Марина ***
Оракул
Оракул
Повідомлень: 218
З нами з: 16 березня 2011, 02:26
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Марина *** »

yummy25 писав:ну що реєстрацією 1х примірників і не пахне... що ж робити, чекати очередне роз'яснення дфс?
Я думала. тільки в мене не має реєстрації 1 примірників...

будемо чекати...

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Невже лише у нас залишки палива на 01/07 по талонах... Сьогодні останній день, що з ними робити: 1)залишити так, бо з липня ніби-то ми зовсім тепер не будемо реєструвати АН на вл. споживання 2)зробити АН на постачальника, але він не дає уніфікований номер складу, бо це АЗС і їх десятки((( і я в нього одна така з розподілом... до речі, чи є десь відкрита інформація про уніфіковані номери а/складів контрагентів? Хелп!!!!!!!!!!!!!

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”