Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Postpred
Гений
Гений
Повідомлень: 451
З нами з: 24 грудня 2014, 15:31
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 265 разів

Повідомлення Postpred »

Діна 1977 писав:Добрий день. Підскажіть у такій ситуації. Здавала деку з пдв за червень і включила пн (кредит)за травень 2019,яку залишила спеціально , бо знала що в червні буде багато пдв до сплати. Тепер дзвонять з місцевої дфс і говорять переробити деку за червень. Що робити? В травні не включала її точно.
Маєте повне право включити травневу ПН у ПК червня, якщо вона зареєстрована в реєстрі. Вимоги ДФС в такому випадку безпідставні.

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2334
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1024 рази
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Діна 1977 писав:Добрий день. Підскажіть у такій ситуації. Здавала деку з пдв за червень і включила пн (кредит)за травень 2019,яку залишила спеціально , бо знала що в червні буде багато пдв до сплати. Тепер дзвонять з місцевої дфс і говорять переробити деку за червень. Що робити? В травні не включала її точно.
так делаю всегда#sigh# А чем мотивируют? Просто "хочу"?
Что говорит инспектор конкретно? Вы правы 100%, а что с этим делать, куда ее, эту правоту прилепить, если вполне реально попасть под п.1.6 с подачи районной ДФС, начав доказывать правоту......
Я не знаю какую нагрузку Вы платите, какие обороты и т.п., с чего вдруг прицепились к Вашему предприятию#umbr# Подобных историй не слышала со времен АзИрова. Частенько не весь НК показываю месяц в месяц, планомерно стараемся НДС платить, чтобы не было в этом месяце 1 грн, а в следующем 30 тыс

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Postpred писав:
Діна 1977 писав:Добрий день. Підскажіть у такій ситуації. Здавала деку з пдв за червень і включила пн (кредит)за травень 2019,яку залишила спеціально , бо знала що в червні буде багато пдв до сплати. Тепер дзвонять з місцевої дфс і говорять переробити деку за червень. Що робити? В травні не включала її точно.
Маєте повне право включити травневу ПН у ПК червня, якщо вона зареєстрована в реєстрі. Вимоги ДФС в такому випадку безпідставні.
Дякую. Так, пн зареєстрована вчасно.

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

мюсля писав:
Діна 1977 писав:Добрий день. Підскажіть у такій ситуації. Здавала деку з пдв за червень і включила пн (кредит)за травень 2019,яку залишила спеціально , бо знала що в червні буде багато пдв до сплати. Тепер дзвонять з місцевої дфс і говорять переробити деку за червень. Що робити? В травні не включала її точно.
так делаю всегда#sigh# А чем мотивируют? Просто "хочу"?
Что говорит инспектор конкретно? Вы правы 100%, а что с этим делать, куда ее, эту правоту прилепить, если вполне реально попасть под п.1.6 с подачи районной ДФС, начав доказывать правоту......
Я не знаю какую нагрузку Вы платите, какие обороты и т.п., с чего вдруг прицепились к Вашему предприятию#umbr# Подобных историй не слышала со времен АзИрова. Частенько не весь НК показываю месяц в месяц, планомерно стараемся НДС платить, чтобы не было в этом месяце 1 грн, а в следующем 30 тыс
Мотивують тим, що пн потрібно включати в деку всі які зареєстровані і не залишати на слідуючий місяць. Хоча вже 9 років працюю з пдв і завжди так робила . Залишала на інший місяць без проблем. А це думала можливо щось змінилося в пку, от і запитую , можливо щось пропустила.
Я теж завжди собі планую і намагаюся рівномірно платити пдв, не граюся з цим. Кожен місяць 2- 2,5 млн обороту, з них платимо приблизно 40-50 тис. не менше. А в них декларація говорять не зійшлась з єрпн. Але я сьогодні зайшла в кабінет і перевірила , то ніяких розбіжностей не знайшла . Вообщем , загадка якась.

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Мотивують тим, що пн потрібно включати в деку всі які зареєстровані і не залишати на слідуючий місяць. Хоча вже 9 років працюю з пдв і завжди так робила . Залишала на інший місяць без проблем. А це думала можливо щось змінилося в пку, от і запитую , можливо щось пропустила.
Я теж завжди собі планую і намагаюся рівномірно платити пдв, не граюся з цим. Кожен місяць 2- 2,5 млн обороту, з них платимо приблизно 40-50 тис. не менше. А в них декларація говорять не зійшлась з єрпн. Але я сьогодні зайшла в кабінет і перевірила , то ніяких розбіжностей не знайшла . Вообщем , загадка якась.
В ел. кабінеті буде розбіжність тільки по вашим зобов'язанням
А по кредиту я там такого не знайшла...
Також іноді вкл. в кредит а наступному місяці, питань ніколи не було...

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

ANKO писав:
Мотивують тим, що пн потрібно включати в деку всі які зареєстровані і не залишати на слідуючий місяць. Хоча вже 9 років працюю з пдв і завжди так робила . Залишала на інший місяць без проблем. А це думала можливо щось змінилося в пку, от і запитую , можливо щось пропустила.
Я теж завжди собі планую і намагаюся рівномірно платити пдв, не граюся з цим. Кожен місяць 2- 2,5 млн обороту, з них платимо приблизно 40-50 тис. не менше. А в них декларація говорять не зійшлась з єрпн. Але я сьогодні зайшла в кабінет і перевірила , то ніяких розбіжностей не знайшла . Вообщем , загадка якась.
В ел. кабінеті буде розбіжність тільки по вашим зобов'язанням
А по кредиту я там такого не знайшла...
Також іноді вкл. в кредит а наступному місяці, питань ніколи не було...
Теж залишаю ПН. А якщо ситуація зареєстрова ПН з помилками і тд, то чому я повинна її включити?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Діна 1977 писав:
мюсля писав:
Діна 1977 писав:Добрий день. Підскажіть у такій ситуації. Здавала деку з пдв за червень і включила пн (кредит)за травень 2019,яку залишила спеціально , бо знала що в червні буде багато пдв до сплати. Тепер дзвонять з місцевої дфс і говорять переробити деку за червень. Що робити? В травні не включала її точно.
так делаю всегда#sigh# А чем мотивируют? Просто "хочу"?
Что говорит инспектор конкретно? Вы правы 100%, а что с этим делать, куда ее, эту правоту прилепить, если вполне реально попасть под п.1.6 с подачи районной ДФС, начав доказывать правоту......
Я не знаю какую нагрузку Вы платите, какие обороты и т.п., с чего вдруг прицепились к Вашему предприятию#umbr# Подобных историй не слышала со времен АзИрова. Частенько не весь НК показываю месяц в месяц, планомерно стараемся НДС платить, чтобы не было в этом месяце 1 грн, а в следующем 30 тыс
Мотивують тим, що пн потрібно включати в деку всі які зареєстровані і не залишати на слідуючий місяць. Хоча вже 9 років працюю з пдв і завжди так робила . Залишала на інший місяць без проблем. А це думала можливо щось змінилося в пку, от і запитую , можливо щось пропустила.
Я теж завжди собі планую і намагаюся рівномірно платити пдв, не граюся з цим. Кожен місяць 2- 2,5 млн обороту, з них платимо приблизно 40-50 тис. не менше. А в них декларація говорять не зійшлась з єрпн. Але я сьогодні зайшла в кабінет і перевірила , то ніяких розбіжностей не знайшла . Вообщем , загадка якась.
я думаю загадка полягає в новому інспекторі з ПДВ, можливо тільки з інституту, недалекому і не в "темі" #wall#
Теж часто переношу податкові накладні на наступні періоди для рівномірного податкового навантаження і легше так платити, начальство не в такому шоці від суми #smile3#

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3130
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2359 разів
Подякували: 751 раз

Повідомлення FyDD »

Діна 1977 писав:Добрий день. Підскажіть у такій ситуації. Здавала деку з пдв за червень і включила пн (кредит)за травень 2019,яку залишила спеціально , бо знала що в червні буде багато пдв до сплати. Тепер дзвонять з місцевої дфс і говорять переробити деку за червень. Що робити? В травні не включала її точно.
а вы попросите от них требование в письменном виде с обоснованием хотелок

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1619
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 815 разів
Подякували: 680 разів

Повідомлення Asia Svetlova »

Всем доброго утречка! Помогите, пожалуйста разобраться в следующей ситуации: Покупатель оплатил предоплату в сумме 5000 грн 08.07. Поставшик ошибочно составил и зарегил в срок НН на 400грн.
Потом, чтобы исправиться, составил на 5200 и зарегистрировал с нарушением сроков 02.08.
Теперь, чтобы исправить ситуацию поставщик составляет расчет корректировки на -400грн от 31.07.и на -200грн от 08.07 и предоставляет покупателю 12.08.
На составление РК, полностью аннулирующей неправильную НН на 5200 и регистрацию правильной НН на 5000,0 грн не соглашается. Я так понимаю, что если пойти по пути, предлагаемом поставщиком:
1. Покупатель не может включить в НК июля НН на 5200, так как она несвоевременно зарегистрирована.
2. Покупатель будет обязан включить в декларацию июля Корректировку на -200,0грн независимо от даты регистрации, так как она составлена в июле.
3. Это вообще сомнительный способ решения вопроса и может повлечь за собой непризнание кредита по этой операции, так как НН составлена неверно.
4. НН и РК на 400,0 грн не включаем в деку, так как это ошибка и ее исправление.
Подтвердите или опровергните мой ход размышлений, пожалуйста, бо вже кипить мой разум возмущенный.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Asia Svetlova писав:Всем доброго утречка! Помогите, пожалуйста разобраться в следующей ситуации: Покупатель оплатил предоплату в сумме 5000 грн 08.07. Поставшик ошибочно составил и зарегил в срок НН на 400грн.
Потом, чтобы исправиться, составил на 5200 и зарегистрировал с нарушением сроков 02.08.
Теперь, чтобы исправить ситуацию поставщик составляет расчет корректировки на -400грн от 31.07.и на -200грн от 08.07 и предоставляет покупателю 12.08.
На составление РК, полностью аннулирующей неправильную НН на 5200 и регистрацию правильной НН на 5000,0 грн не соглашается. Я так понимаю, что если пойти по пути, предлагаемом поставщиком:
1. Покупатель не может включить в НК июля НН на 5200, так как она несвоевременно зарегистрирована.
2. Покупатель будет обязан включить в декларацию июля Корректировку на -200,0грн независимо от даты регистрации, так как она составлена в июле.
3. Это вообще сомнительный способ решения вопроса и может повлечь за собой непризнание кредита по этой операции, так как НН составлена неверно.
4. НН и РК на 400,0 грн не включаем в деку, так как это ошибка и ее исправление.
Подтвердите или опровергните мой ход размышлений, пожалуйста, бо вже кипить мой разум возмущенный.
Пока еще есть время исправить, пусть делает НН о 08.07 на 5000, и да вы ее не включите в июль, делает РК на минус -400и РК на -5200(с датой после 15.07 чтобы Вы не попадали на штрафы) . И тогда Вы не включаете в деку неправильные НН и РК.
1. Да, и еще по той причине что сумма неправильная.
2. Нет, Рк неправльный, чего Вы его должны регистрировать.
3. ДА.
4. Да, и на 5200 тоже не включаем, это тоже ошибка.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”