Класифікатор професій - підбір коду

Накази, штатний, табель, трудові книжки, довідки
Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

Есть должность - технолог-консультант. В классификаторе есть Консультант- 2419.2 и Технолог - 3119. Можно ли такое название должности внести в трудовую книжку (технолог-консультант) и какой код избрать?

Olia123
Оракул
Оракул
Повідомлень: 284
З нами з: 13 лютого 2014, 16:49
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Olia123 »

Olia123 писав:Есть должность - технолог-консультант. В классификаторе есть Консультант- 2419.2 и Технолог - 3119. Можно ли такое название должности внести в трудовую книжку (технолог-консультант) и какой код избрать?
Уже разобралась, что таким образом объеденять должности нельзя.

olga111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 911
З нами з: 16 листопада 2009, 10:07
Дякував (ла): 226 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення olga111 »

Добрый день! С праздником! Подскажите пож-та , ФОП взял девочку для выписки счетов и накладных - могу ли я ее оформить как оператор ПК? Что то сомневаюсь(

Blanka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 218
З нами з: 31 липня 2012, 07:52
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 37 разів

Повідомлення Blanka »

Подскажите, в штате есть маркетолог. Запись в трудовую так и была внесена при приеме. Сейчас сотрудник увольняется, открыла классификатор, а такой професии нет, есть - "фахівець з методів розширення ринку збуту (маркетолог)". Исправлять запись? И обязательно ли писать в должности и в кавычках маркетолог?

Приказы и штатное поменяю без проблем, главное хочется правильно оформить.

Tati1988
Гуру
Гуру
Повідомлень: 78
З нами з: 27 лютого 2015, 09:29
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Tati1988 »

Добрый день! ФОП в салон красоты принимает на работу двух сотрудников мастера по наращиванию ресниц и мастера по депиляции. К сожалению в классификаторе нет таких профессий и подобрать тяжело. Для мастера по ресницам думаю можно поставить "Визажист" а вот со вторым проблема.#g_cray# Может кто сталкивался с этим? Помогите пожалуйста. Заранее благодарю.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

Tati1988 писав:Добрый день! ФОП в салон красоты принимает на работу двух сотрудников мастера по наращиванию ресниц и мастера по депиляции. К сожалению в классификаторе нет таких профессий и подобрать тяжело. Для мастера по ресницам думаю можно поставить "Визажист" а вот со вторым проблема.#g_cray# Может кто сталкивался с этим? Помогите пожалуйста. Заранее благодарю.
Депиляция – относится к мед. профессиям ВИПУСК 78. Охорона здоров’я (лицензионная деятельность)
Сестра медична з косметичних процедур (Код КП 3231 Код ЗКППТР 24727 Випуск ДКХП 78)
«Сестра медична з косметичних процедур»
авдання та обов’язки. Керується чинним законодавством України про охорону здоров’я та нормативно-правовими актами, що визначають діяльність закладів охорони здоров’я. Надає косметологічну допомогу населенню під керівництвом лікаря. Впроваджує раціональну технологію гігієнічного та лікувально-профілактичного догляду за шкірою та її придатками відповідно до індивідуальних особливостей хворого. Виконує призначені лікарем косметичні (чистку шкіри обличчя, косметичні маски, тощо) та фізіотерапевтичні процедури. Проводить косметичний, пластичний та лікувальний масаж, косметичну гімнастику. Консультує хворих з питань раціонального застосування косметичних препаратів та косметичних процедур. Дотримується принципів медичної деонтології. Веде медичну документацію. Постійно удосконалює свій професійний рівень.

Повинна знати: чинне законодавство про охорону здоров’я та нормативні документи, що регламентують діяльність закладів охорони здоров’я; права, обов’язки та відповідальність сестри медичної з косметичних процедур; основи нормальної анатомії та фізіології; патологічну анатомію і фізіологію шкіри, етіопатогенез її захворювань; сучасні методи діагностики і лікування, гігієни та профілактики захворювань шкіри, волосяного покрову і нігтів, а також лікування косметичних дефектів; методику проведення косметичних процедур, в тому числі примочок, компресів, вологовисихаючих пов’язок, накладання мазей, збовтувальних сумішей, паст, масел, епіляції волосся, а також фізіотерапевтичних процедур, масажу; фармакологію сумісності лікувальних інгредієнтів; фітотерапію в косметології; декоративну косметику; правила безпеки під час роботи з медичним інструментарієм та апаратурою; правила оформлення медичної документації; сучасну літературу за фахом.

Квалiфiкацiйнi вимоги Сестра медична з косметичних процедур вищої кваліфікаційної категорії: неповна вища освіта (молодший спеціаліст) або базова вища освіта (бакалавр) за напрямом підготовки “Медицина”, спеціальністю “Сестринська справа”, “Лікувальна справа” або “Акушерська справа”. Спеціалізація за профілем роботи. Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, тощо). Наявність посвідчення про присвоєння (підтвердження) вищої кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом понад 10 років.

Сестра медична з косметичних процедур I кваліфікаційної категорії: неповна вища освіта (молодший спеціаліст) або базова вища освіта (бакалавр) за напрямом підготовки “Медицина”, спеціальністю “Сестринська справа”, “Лікувальна справа” або “Акушерська справа”. Спеціалізація за профілем роботи. Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, тощо). Наявність посвідчення про присвоєння (підтвердження) I кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом понад 7 років.

Сестра медична з косметичних процедур II кваліфікаційної категорії: неповна вища освіта (молодший спеціаліст) або базова вища освіта (бакалавр) за напрямом підготовки “Медицина”, спеціальністю “Сестринська справа”, “Лікувальна справа” або “Акушерська справа”. Спеціалізація за профілем роботи. Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, тощо). Наявність посвідчення про присвоєння (підтвердження) II кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом понад 5 років.

Сестра медична з косметичних процедур: неповна вища освіта (молодший спеціаліст) або базова вища освіта (бакалавр) за напрямом підготовки “Медицина”, спеціальністю “Сестринська справа”, “Лікувальна справа” або “Акушерська справа”. Спеціалізація за профілем роботи. Без вимог до стажу роботи.
«Візажист-стиліст»
Повинен знати: державну мову; основи професійної етики, службовий етикет, норми та правила охорони праці, вимоги пожежної безпеки, правил експлуатації електрообладнання; забезпечення візажних кабінетів, обладнання та професійний інструмент; правила організації робочого місця, порядок розташування інструментів та приладдя на робочому місці; препарати, матеріали, що застосовуються, та термін і норми їх використання; склад, компоненти косметичних засобів та декоративної косметики; правила санітарії та гігієни; анатомічні особливості голови людини, будову і властивості шкіри; технологію та техніку виконання різних видів макіяжу: повсякденного, ділового, вечірнього, святкового, авангардного та іншого; основи професійного гриму, face-, body-art; основи техніки малюнку та живопису, закони кольорознавства і композиції, психологічні аспекти впливу кольору; історію моди; основні правила композиційного створення образу, норми і правила подбору вбрання (етикет одягу), основи коррекції обличчя за допомогою зачіски та декоративної косметики; напрями моди в Україні та у світі; основні поняття та терміни економіки сучасних ринкових відносин; основні положення законодавства України про зайнятість з питань навчання, перенавчання, працевлаштування, індивідуальної трудової діяльності, про забезпечення санітарного і епідемічного благополуччя населення, про захист прав споживачів.
Повинен вміти: готувати робоче місце для роботи та утримувати його в належному стані; уважно обслуговувати клієнтів; правильно користуватися інструментом, приладдям, дотримуватись правил охорони праці та безпечного виконання робіт; виконувати підготовчі роботи для обслуговування клієнтів; виконувати демакіяж та підготовку обличчя клієнта до роботи; макіяж різних напрямів та стилів, створює імідж клієнтів шляхом виконання творчих робіт композистісної системи «костюм» (зачіска, макіяж, вбрання); використовувати корекцію різних форм і деталей обличчя; виконувати корекцію брів за допомогою пінцета та/або косметичних засобів; виготовляти та використовувати різноманітні штучні вії; користуватися різноманітними засобами декоративної косметики, косметики для догляду за обличчям; володіти технікою гриму; виконувати заключні роботи з обслуговування клієнтів; робити дезінфекцію, чистити професійне приладдя; консультувати клієнтів з метою підбору або зміни індивідуального стилю.



4. Загально-професійні вимоги
Повинен:
- раціонально та ефективно організовувати працю на робочому місці;
- дотримуватися норм технологічного процесу;
- не допускати браку в роботі;
- знати й виконувати вимоги нормативних актів про охорону праці й навколишнього середовища;
- додержуватись норм, методів і прийомів безпечного ведення робіт;
- використовувати в разі необхідності засоби запобігання і усунення природних і непередбачених негативних явищ (пожежі, аварії, повені тощо);
- знати основи інформаційних технологій.
5. Вимоги до освітнього-кваліфікаційного рівня осіб, які навчатимуться в системі професійно-технічної освіти:
Попередній освітньо-кваліфікаційний рівень - «Візажист»:
- за умови продовження первинної професійної підготовки в професійно-технічних навчальних закладах ІІ, ІІІ атестаційних рівнів без вимог до стажу роботи;
- за умови підвищення кваліфікації – стаж роботи за професією «Візажист» - не менше 3 років.
6. Сфера професійного використання випускника:
Послуги перукарень та салонів краси.
7. Специфічні вимоги:
6.1 Вік: по закінченні навчання не менше 17 років.
6.2 Стать: жіноча, чоловіча.
6.3 Медичні обмеження.
«Візажист»
Повинен знати: державну мову; основи професійної етики, службовий етикет; норми і правила охорони праці, вимоги пожежної безпеки, правила експлуатації електрообладнання; забезпечення візажних кабінетів, обладнання та професійний інструмент; правила організації робочого місця, порядок розташування інструментів та приладдя на робочому місці; препарати, матеріали, що застосовуються, та терміни і норми їх використання; склад, компоненти косметичних засобів та декоративної косметики; анатомічні особливості голови людини, будову і властивості шкіри, правила санітарії та гігієни; технологію та техніку виконання різних видів макіяжу: повсякденного, ділового, вечірнього, святкового, авангардного та іншого; закони кольорознавства; основні поняття та термін економіки сучасних ринкових відносин; основні положення законодавства України про зайнятість з питань навчання, перенавчання, працевлаштування, індивідуальної трудової діяльності, про забезпечення санітарного і епідемічного благополуччя населення, про захист прав споживачів.
Повинен уміти: готувати робоче місце для роботи та утримувати його в належному стані. Уважно обслуговувати клієнтів, правильно користуватися інструментом, приладдям. Дотримуватись правил охорони праці та безпечного виконання робіт, виконувати підготовчі роботи для обслуговування клієнтів. Виконувати демакіяж та підготовку обличчя клієнта до роботи. Виконувати різні види корекції обличчя та очей, виконувати макіяж повсякденний, діловий, вечірній, святковий, авангардний та інші. Виконувати корекцію брів за допомогою пінцета та/або косметичних засобів. Користуватися різноманітними засобами декоративної косметики, косметики для догляду за обличчям. Виконувати заключні роботи з обслуговування клієнтів. Робити дезинфекцію, чистити професійне обладнання.
4. Загально-професійні вимоги
Повинен:
- раціонально та ефективно організовувати працю на робочому місці;
- дотримуватися норм технологічного процесу;
- не допускати браку в роботі;
- знати й виконувати вимоги нормативних актів про охорону праці й навколишнього середовища;
- додержуватись норм, методів і прийомів безпечного ведення робіт;
- використовувати в разі необхідності засоби запобігання і усунення природних і непередбачених негативних явищ (пожежі, аварії, повені тощо);
- знати основи інформаційних технологій.
5.Вимоги до освітньо - кваліфікаційного рівня осіб, які навчатимуться в системі професійно-технічної освіти:
Повна загальна середня освіта. Без вимог до стажу роботи.
6.Сфера професійного використання випускника:
Послуги перукарень та салонів краси.
7.Специфічні вимоги
7.1 Вік: по закінченні терміну навчання не менше 17 років.
7.2 Стать: жіноча, чоловіча.
7.3 Медичні обмеження.
Обратите внимание ещё на профессию Косметик (Код КП 5141 Випуск ЗКППТР 13138) ...
Зображення

Tati1988
Гуру
Гуру
Повідомлень: 78
З нами з: 27 лютого 2015, 09:29
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Tati1988 »

Яков писав:
Tati1988 писав:Добрый день! ФОП в салон красоты принимает на работу двух сотрудников мастера по наращиванию ресниц и мастера по депиляции. К сожалению в классификаторе нет таких профессий и подобрать тяжело. Для мастера по ресницам думаю можно поставить "Визажист" а вот со вторым проблема.#g_cray# Может кто сталкивался с этим? Помогите пожалуйста. Заранее благодарю.
Депиляция – относится к мед. профессиям ВИПУСК 78. Охорона здоров’я (лицензионная деятельность)
Сестра медична з косметичних процедур (Код КП 3231 Код ЗКППТР 24727 Випуск ДКХП 78)
«Сестра медична з косметичних процедур»
авдання та обов’язки. Керується чинним законодавством України про охорону здоров’я та нормативно-правовими актами, що визначають діяльність закладів охорони здоров’я. Надає косметологічну допомогу населенню під керівництвом лікаря. Впроваджує раціональну технологію гігієнічного та лікувально-профілактичного догляду за шкірою та її придатками відповідно до індивідуальних особливостей хворого. Виконує призначені лікарем косметичні (чистку шкіри обличчя, косметичні маски, тощо) та фізіотерапевтичні процедури. Проводить косметичний, пластичний та лікувальний масаж, косметичну гімнастику. Консультує хворих з питань раціонального застосування косметичних препаратів та косметичних процедур. Дотримується принципів медичної деонтології. Веде медичну документацію. Постійно удосконалює свій професійний рівень.

Повинна знати: чинне законодавство про охорону здоров’я та нормативні документи, що регламентують діяльність закладів охорони здоров’я; права, обов’язки та відповідальність сестри медичної з косметичних процедур; основи нормальної анатомії та фізіології; патологічну анатомію і фізіологію шкіри, етіопатогенез її захворювань; сучасні методи діагностики і лікування, гігієни та профілактики захворювань шкіри, волосяного покрову і нігтів, а також лікування косметичних дефектів; методику проведення косметичних процедур, в тому числі примочок, компресів, вологовисихаючих пов’язок, накладання мазей, збовтувальних сумішей, паст, масел, епіляції волосся, а також фізіотерапевтичних процедур, масажу; фармакологію сумісності лікувальних інгредієнтів; фітотерапію в косметології; декоративну косметику; правила безпеки під час роботи з медичним інструментарієм та апаратурою; правила оформлення медичної документації; сучасну літературу за фахом.

Квалiфiкацiйнi вимоги Сестра медична з косметичних процедур вищої кваліфікаційної категорії: неповна вища освіта (молодший спеціаліст) або базова вища освіта (бакалавр) за напрямом підготовки “Медицина”, спеціальністю “Сестринська справа”, “Лікувальна справа” або “Акушерська справа”. Спеціалізація за профілем роботи. Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, тощо). Наявність посвідчення про присвоєння (підтвердження) вищої кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом понад 10 років.

Сестра медична з косметичних процедур I кваліфікаційної категорії: неповна вища освіта (молодший спеціаліст) або базова вища освіта (бакалавр) за напрямом підготовки “Медицина”, спеціальністю “Сестринська справа”, “Лікувальна справа” або “Акушерська справа”. Спеціалізація за профілем роботи. Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, тощо). Наявність посвідчення про присвоєння (підтвердження) I кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом понад 7 років.

Сестра медична з косметичних процедур II кваліфікаційної категорії: неповна вища освіта (молодший спеціаліст) або базова вища освіта (бакалавр) за напрямом підготовки “Медицина”, спеціальністю

“Сестринська справа”, “Лікувальна справа” або “Акушерська справа”. Спеціалізація за профілем роботи. Підвищення кваліфікації (курси удосконалення, тощо). Наявність посвідчення про присвоєння (підтвердження) II кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом понад 5 років.

Сестра медична з косметичних процедур: неповна вища освіта (молодший спеціаліст) або базова вища освіта (бакалавр) за напрямом підготовки “Медицина”, спеціальністю “Сестринська справа”, “Лікувальна справа” або “Акушерська справа”. Спеціалізація за профілем роботи. Без вимог до стажу роботи.
«Візажист-стиліст»
Повинен знати: державну мову; основи професійної етики, службовий етикет, норми та правила охорони праці, вимоги пожежної безпеки, правил експлуатації електрообладнання; забезпечення візажних кабінетів, обладнання та професійний інструмент; правила організації робочого місця, порядок розташування інструментів та приладдя на робочому місці; препарати, матеріали, що застосовуються, та термін і норми їх використання; склад, компоненти косметичних засобів та декоративної косметики; правила санітарії та гігієни; анатомічні особливості голови людини, будову і властивості шкіри; технологію та техніку виконання різних видів макіяжу: повсякденного, ділового, вечірнього, святкового, авангардного та іншого; основи професійного гриму, face-, body-art; основи техніки малюнку та живопису, закони кольорознавства і композиції, психологічні аспекти впливу кольору; історію моди; основні правила композиційного створення образу, норми і правила подбору вбрання (етикет одягу), основи коррекції обличчя за допомогою зачіски та декоративної косметики; напрями моди в Україні та у світі; основні поняття та терміни економіки сучасних ринкових відносин; основні положення законодавства України про зайнятість з питань навчання, перенавчання, працевлаштування, індивідуальної трудової діяльності, про забезпечення санітарного і епідемічного благополуччя населення, про захист прав споживачів.
Повинен вміти: готувати робоче місце для роботи та утримувати його в належному стані; уважно обслуговувати клієнтів; правильно користуватися інструментом, приладдям, дотримуватись правил охорони праці та безпечного виконання робіт; виконувати підготовчі роботи для обслуговування клієнтів; виконувати демакіяж та підготовку обличчя клієнта до роботи; макіяж різних напрямів та стилів, створює імідж клієнтів шляхом виконання творчих робіт композистісної системи «костюм» (зачіска, макіяж, вбрання); використовувати корекцію різних форм і деталей обличчя; виконувати корекцію брів за допомогою пінцета та/або косметичних засобів; виготовляти та використовувати різноманітні штучні вії; користуватися різноманітними засобами декоративної косметики, косметики для догляду за обличчям; володіти технікою гриму; виконувати заключні роботи з обслуговування клієнтів; робити дезінфекцію, чистити професійне приладдя; консультувати клієнтів з метою підбору або зміни індивідуального стилю.



4. Загально-професійні вимоги
Повинен:
- раціонально та ефективно організовувати працю на робочому місці;
- дотримуватися норм технологічного процесу;
- не допускати браку в роботі;
- знати й виконувати вимоги нормативних актів про охорону праці й навколишнього середовища;
- додержуватись норм, методів і прийомів безпечного ведення робіт;
- використовувати в разі необхідності засоби запобігання і усунення природних і непередбачених негативних явищ (пожежі, аварії, повені тощо);
- знати основи інформаційних технологій.
5. Вимоги до освітнього-кваліфікаційного рівня осіб, які навчатимуться в системі професійно-технічної освіти:
Попередній освітньо-кваліфікаційний рівень - «Візажист»:
- за умови продовження первинної професійної підготовки в професійно-технічних навчальних закладах ІІ, ІІІ атестаційних рівнів без вимог до стажу роботи;
- за умови підвищення кваліфікації – стаж роботи за професією «Візажист» - не менше 3 років.
6. Сфера професійного використання випускника:
Послуги перукарень та салонів краси.
7. Специфічні вимоги:
6.1 Вік: по закінченні навчання не менше 17 років.
6.2 Стать: жіноча, чоловіча.
6.3 Медичні обмеження.
«Візажист»
Повинен знати: державну мову; основи професійної етики, службовий етикет; норми і правила охорони праці, вимоги пожежної безпеки, правила експлуатації електрообладнання; забезпечення візажних кабінетів, обладнання та професійний інструмент; правила організації робочого місця, порядок розташування інструментів та приладдя на робочому місці; препарати, матеріали, що застосовуються, та терміни і норми їх використання; склад, компоненти косметичних засобів та декоративної косметики; анатомічні особливості голови людини, будову і властивості шкіри, правила санітарії та гігієни; технологію та техніку виконання різних видів макіяжу: повсякденного, ділового, вечірнього, святкового, авангардного та іншого; закони кольорознавства; основні поняття та термін економіки сучасних ринкових відносин; основні положення законодавства України про зайнятість з питань навчання, перенавчання, працевлаштування, індивідуальної трудової діяльності, про забезпечення санітарного і епідемічного благополуччя населення, про захист прав споживачів.
Повинен уміти: готувати робоче місце для роботи та утримувати його в належному стані. Уважно обслуговувати клієнтів, правильно користуватися інструментом, приладдям. Дотримуватись правил охорони праці та безпечного виконання робіт, виконувати підготовчі роботи для обслуговування клієнтів. Виконувати демакіяж та підготовку обличчя клієнта до роботи. Виконувати різні види корекції обличчя та очей, виконувати макіяж повсякденний, діловий, вечірній, святковий, авангардний та інші. Виконувати корекцію брів за допомогою пінцета та/або косметичних засобів. Користуватися різноманітними засобами декоративної косметики, косметики для догляду за обличчям. Виконувати заключні роботи з обслуговування клієнтів. Робити дезинфекцію, чистити професійне обладнання.
4. Загально-професійні вимоги
Повинен:
- раціонально та ефективно організовувати працю на робочому місці;
- дотримуватися норм технологічного процесу;
- не допускати браку в роботі;
- знати й виконувати вимоги нормативних актів про охорону праці й навколишнього середовища;
- додержуватись норм, методів і прийомів безпечного ведення робіт;
- використовувати в разі необхідності засоби запобігання і усунення природних і непередбачених негативних явищ (пожежі, аварії, повені тощо);
- знати основи інформаційних технологій.
5.Вимоги до освітньо - кваліфікаційного рівня осіб, які навчатимуться в системі професійно-технічної освіти:
Повна загальна середня освіта. Без вимог до стажу роботи.
6.Сфера професійного використання випускника:
Послуги перукарень та салонів краси.
7.Специфічні вимоги
7.1 Вік: по закінченні терміну навчання не менше 17 років.
7.2 Стать: жіноча, чоловіча.
7.3 Медичні обмеження.
Обратите внимание ещё на профессию Косметик (Код КП 5141 Випуск ЗКППТР 13138) ...

Спасибо большое! Для мастера по депиляции я так поняла нужно мед.образование (а его естественно нет, только дипломы с курсов) . А специфични вимоги т.е. медицинские ограничения для визажиста это обязательно? и Косметик Вы предложили для мастера по ресницам верно?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13648
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14112 разів
Подякували: 27886 разів

Повідомлення Яков »

Медичні обмеження – имеется ввиду ограничения при приёме работника в зависимости от состояния здоровья (работник должен пройти медосмотр и иметь "санитарную книжку")...
Зображення

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8506
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6477 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Guest писав:Пожалуйста, подскажите код КП менеджера по продажам (обязаности нахождение в офисе и общение с клиентами, консультации, выписка договоров). Продавец-консультант - язык не поворачивается, да и на менеджер (управитель) не похоже, так бы было 7 управителей и секретарь #yahoo#
Менеджер із збуту 1475.4
Є посада "нижча" рангом "Організатор із збуту" або постачання - код 3419

Gera28
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1356
З нами з: 11 січня 2012, 00:01
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1077 разів

Повідомлення Gera28 »

Доброе утро, ФОП собирается брать человека.. будет возить товар на точку(киоск) от поставщиков, но и будет продавать сам на рынке с машины,еще хотят чтобы он мог подменять продавцов в киоске, не пойму какую ему должность выбрать,что-то типа "експедитор-продавець продовольчих товарів", как правильно подобрать ,подскажите ,пожалуйста

Відповісти

Повернутись до “Відділ кадрів”