Выписка Налоговых накладных

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1912
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

Diana1960 писав:Есть ФЛП. Он арендует два помещения по 200 м по одному адресу. Составлены 2 договора - по одному на каждое помещение на (условно) 1000,00 грн.
В конце м-ца выписывалась одна налоговая накладная на 2000,00 грн. Можно ли продолжать выписывать 1 нал.накл. с пометкой сводная или надо
выписывать 2 нал.накл. по 1000,00 грн.?
И еще вопрос, если выписывалась 1 нал.накл., а надо 2, недоплаты обязательств не произошло, за что могут штрафануть?
Надо выписывать 2 налоговые накладные, т.к. два разных договора. Если выписывалась одна, то это может быть выявлено только при проверке и все зависит от инспектора. Штраф, по-моему, за неправильное составление отчетности 510 грн за один случай, 1020 грн - за каждый последующий.

lilinet
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 102
З нами з: 30 січня 2015, 09:42
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення lilinet »

Прошу допомоги досвідчених бухгалтерів!
Були нами виконані будівельні роботи. ПН на передоплату зареєструвала, далі зробили акт виконаних робіт, і потрібно зробити ПН на різницю між актом та передоплатою. При складанні сума ПН виходить менша на 1 коп..
Щоби зійшлась сума хочу виключити автозаповнення, та поставити цю 1 коп. в ряд. 11 сума ПДВ, тоді все зійдеться, проте не знаю чи зареєструється така ПН, сума там біля 100 тисячи. Не хочеться підставляти під питання ПК у замовника. Буду дуже вдячна за поради.


Аурелия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 653
З нами з: 21 грудня 2017, 13:12
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 332 рази

Повідомлення Аурелия »

lilinet писав:Прошу допомоги досвідчених бухгалтерів!
Були нами виконані будівельні роботи. ПН на передоплату зареєструвала, далі зробили акт виконаних робіт, і потрібно зробити ПН на різницю між актом та передоплатою. При складанні сума ПН виходить менша на 1 коп..
Щоби зійшлась сума хочу виключити автозаповнення, та поставити цю 1 коп. в ряд. 11 сума ПДВ, тоді все зійдеться, проте не знаю чи зареєструється така ПН, сума там біля 100 тисячи. Не хочеться підставляти під питання ПК у замовника. Буду дуже вдячна за поради.
Зареєструється! Завжди так роблю, саме головне дивіться щоб ціна була однакова в двух ПН, та кількість прискладанні двух ПН була рівна акту. правте в розділі А , там де саме не йде , буде трохи зеленим ругатися , не звертайте увагу. може бути не прийнята, панікувати не потрібно, просто прочитаєте на які саме помилки вони ссилаються

280379
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 31 січня 2019, 08:57

Повідомлення 280379 »

Доброго дня.
Прошу допомоги у колег.
По страховому випадку з авто страхова компанія заплатила за нас на СТО. СТО зареєстрували на нас податкову. Я так розумію, що маю нарахувати зобов"язання і зробити зведену податкову? Підкажіть, який тип причини у даному випадку зведеної податкової- 04,08,09 чи 13?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8488
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

280379 писав:Доброго дня.
Прошу допомоги у колег.
По страховому випадку з авто страхова компанія заплатила за нас на СТО. СТО зареєстрували на нас податкову. Я так розумію, що маю нарахувати зобов"язання і зробити зведену податкову? Підкажіть, який тип причини у даному випадку зведеної податкової- 04,08,09 чи 13?
Розібралися не так давно, був аналогічний вашому випадок...
Включила в кредит, умовні ПЗ не нараховувала... імхо

SvitlanaKiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 256
З нами з: 28 червня 2017, 19:59
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення SvitlanaKiev »

Добрый день!
Впервые столкнулась с ситуацией:
Нова Пошта выплатила страховую сумму за побитый товар.
В платежке вот что указано:
Відшкодування збитків згідно претензії № б/н від 19.07.2019 р. по ЕН ХХХХХХ, без ПДВ
Мне на эту сумму нужно регистрировать НН?
Мы на сумму возмещения, полученную от Новой Пошты повторно приобрели и отправили товар нашему покупателю.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

SvitlanaKiev писав:Добрый день!
Впервые столкнулась с ситуацией:
Нова Пошта выплатила страховую сумму за побитый товар.
В платежке вот что указано:
Відшкодування збитків згідно претензії № б/н від 19.07.2019 р. по ЕН ХХХХХХ, без ПДВ
Мне на эту сумму нужно регистрировать НН?
Мы на сумму возмещения, полученную от Новой Пошты повторно приобрели и отправили товар нашему покупателю.
Почитайте тут https://www.google.com.ua/amp/s/i.facto ... -29826.amp

СВеТаff//
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 31 липня 2019, 15:29

Повідомлення СВеТаff// »

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, при трёхстороннем договоре на поставку продукции, на кого выписывать налоговую накладную на покупателя или плательщика? Спасибо

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

СВеТаff// писав:Добрый день! Подскажите, пожалуйста, при трёхстороннем договоре на поставку продукции, на кого выписывать налоговую накладную на покупателя или плательщика? Спасибо
на покупателя, плательщик в данном случае теряет НК

Аурелия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 653
З нами з: 21 грудня 2017, 13:12
Дякував (ла): 170 разів
Подякували: 332 рази

Повідомлення Аурелия »

Бесплатная раздача товаров в рекламных целях.
Один экземпляр налоговой накладной выписываю на конечного потребителя с нулевыми цифрами , регистрирую , второй экземпляр код причины 15 (сводная) с ценами себестоимости выписываю на себя! регистрирую.
запуталась в Типе сводной накладной! склоняюсь к типу 3!

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”