Відшкодування ПДВ

Ольга24
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 715
З нами з: 05 квітня 2012, 03:23
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 349 разів

Повідомлення Ольга24 »

Ольга24 писав:
ANKO писав:
Ольга24 писав: Я телефонувала на гар. лінію, мені сказали , що треба подивитись в електронному кабінеті який там зазначено рахунок старий чи новий , якщо старий то вказуємо старий, новий тоді новий . Електронний кабінет - облікові дані платника - дані про банківські рахунки .
В мене змінився рахунок тільки в EUR, по грн. поки старий .
Дякую в ел. кабінеті вказані старі номери рахунків#smile3#
Кинула , чекаю ,що мені напише.
Так , в мене так само прийшла Квитанція № 2 Прийнято пакет : "Рахунки платника, зазначені у податковій декларації з ПДВ (Д4) для перерахування не існують або закриті. Сума податку, задекларована у рядку 20.2.2 податкової звітності з ПДВ, не відповідає вимогам пп б) п. 200.4 статті 200 ПКУ щодо врахування ПДВ в рахунок сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу з інших платежів, що сплачуються виключно до Державного бюджету. "

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Ольга24 писав:
Ольга24 писав:
ANKO писав: Дякую в ел. кабінеті вказані старі номери рахунків#smile3#
Кинула , чекаю ,що мені напише.
Так , в мене так само прийшла Квитанція № 2 Прийнято пакет : "Рахунки платника, зазначені у податковій декларації з ПДВ (Д4) для перерахування не існують або закриті. Сума податку, задекларована у рядку 20.2.2 податкової звітності з ПДВ, не відповідає вимогам пп б) п. 200.4 статті 200 ПКУ щодо врахування ПДВ в рахунок сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу з інших платежів, що сплачуються виключно до Державного бюджету. "
А в мене тільки написано,що закриті і все!! А про суму податку не має нічого)

Ольга24
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 715
З нами з: 05 квітня 2012, 03:23
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 349 разів

Повідомлення Ольга24 »

Ольга24 писав:
Ольга24 писав:
ANKO писав: Дякую в ел. кабінеті вказані старі номери рахунків#smile3#
Кинула , чекаю ,що мені напише.
Так , в мене так само прийшла Квитанція № 2 Прийнято пакет : "Рахунки платника, зазначені у податковій декларації з ПДВ (Д4) для перерахування не існують або закриті. Сума податку, задекларована у рядку 20.2.2 податкової звітності з ПДВ, не відповідає вимогам пп б) п. 200.4 статті 200 ПКУ щодо врахування ПДВ в рахунок сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу з інших платежів, що сплачуються виключно до Державного бюджету. "
У рядку 20.2.2 я нічого не декларувала, що робити .....#g_cray2#

Spok
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 643
З нами з: 16 вересня 2014, 22:10
Звідки: Маріуполь
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 428 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Spok »

Ольга24 писав:
Spok писав:
Ольга24 писав:Скажите, пожалуйста, кто будет в декларации за 07.2019 ставить в Дод 4 уже новый р/с.
Я пока решила буду указывать старый, а уже за 08.2019 покажу новый р/с.
Они пока возместят, уже новые счета будут #smile3#
Нам регулярно возмещают уже получили возмещение за 05.2019, ждем за 06
Сейчас с возмещением проще чем было до 2016 года
Если Вы регулярно показываете до 1 млн. грн. проверка не приходит все камералкой (ну у меня так). Ранее была каждый месяц документалка.
Конечно поначалу будут приходить, а потом уже только если выше 1 млн.
Взяток не носим , откатов нет.
В 2014-2016 судились, крови попили много, как будет при новой власти не знаю .
У нас требование было чтоб с возмещения на прибыль деньги кидали от 10%

Ольга24
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 715
З нами з: 05 квітня 2012, 03:23
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 349 разів

Повідомлення Ольга24 »

Дозвонилась в свою налоговую в отдел возмещения, сказали не обращать внимание на ошибку в Д4.
Если счета в "облікових картках платника" банк еще не поменял указывать старый р/с.
На вопрос : А что указывать в Д4 в разделе МФО когда поменяют р/с ?
Ответ : Ставить МФО , а не ноль. Пока там предусмотрено МФО , пустой эта клетка не должна быть.

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Ольга24 писав:Дозвонилась в свою налоговую в отдел возмещения, сказали не обращать внимание на ошибку в Д4.
Если счета в "облікових картках платника" банк еще не поменял указывать старый р/с.
На вопрос : А что указывать в Д4 в разделе МФО когда поменяют р/с ?
Ответ : Ставить МФО , а не ноль. Пока там предусмотрено МФО , пустой эта клетка не должна быть.
Ольга24, у вас вийшло подати Д4 без зауважень ? Уже і новий рахунок вказала і МФО заповнила і пише,що рахунки закриті або не існують#g_cray2#


Ольга24
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 715
З нами з: 05 квітня 2012, 03:23
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 349 разів

Повідомлення Ольга24 »

ANKO писав:
Ольга24 писав:Дозвонилась в свою налоговую в отдел возмещения, сказали не обращать внимание на ошибку в Д4.
Если счета в "облікових картках платника" банк еще не поменял указывать старый р/с.
На вопрос : А что указывать в Д4 в разделе МФО когда поменяют р/с ?
Ответ : Ставить МФО , а не ноль. Пока там предусмотрено МФО , пустой эта клетка не должна быть.
Ольга24, у вас вийшло подати Д4 без зауважень ? Уже і новий рахунок вказала і МФО заповнила і пише,що рахунки закриті або не існують#g_cray2#
ANKO, ні, я не здавала новий звітний, в відділі відшкодування сказали, що там глюк, якщо щось вони зателефонують та я подам уточнюючий+Д4.
В мене в облікових даних платника досі старі рахунки .

ldatsko28
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 19 лютого 2015, 13:18
Подякували: 1 раз

Повідомлення ldatsko28 »

Перший раз планую подати заяву на бюджетне відшкодування ПДВ. Підкажіть будь-ласка, якщо в дод.2 кредит був відображений в таких періодах:12/2018- 102 000,00, 02/2019-98 000,00 і в 08/2019-96 000,00. Хочемо заявити до відшкодування тільки 90тис.грн., то який період виникнення в додатку 3 краще вказати: 12/2018р.чи 08/2019( починаючи зі старішого чи новішого?)( Підприємство імпортер,кредит виник за рахунок сплати до бюджету).

Ольга24
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 715
З нами з: 05 квітня 2012, 03:23
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 349 разів

Повідомлення Ольга24 »

ПО ПОВОДУ Додатка 4 деки ( IBAN ) :
https://i.factor.ua/ukr/journals/buh911 ... 76877.html
Який номер рахунку зазначати в перехідний період запровадження банківського рахунку за стандартом IBAN у додатку 4 декларації з ПДВ при заявленні суми від’ємного значення до бюджетного відшкодування на поточний рахунок?

У період запровадження банківського рахунку за стандартом IBAN платник податку, якому вже банком відкритий рахунок за цим стандартом, у полях «просимо перерахувати на рахунок №» та/або «№ рахунку у банку» додатка 4 до податкової декларації з ПДВ, зазначає номер такого рахунку, при цьому поле «МФО» не заповнюється.

Так радить заповнювати додаток 4 ДПСУ (категорія 101.25 ЗІР).

Незважаючи те, що згідно з п. 6 постанови № 162** у реквізиті «Код банку платника/отримувача/стягувача», коли номер рахунку зазначено за стандартом IBAN, слід зазначати нуль, податківці рекомендують у рядках податкової звітності, які не заповнюються, нулі, прочерки та інші знаки чи символи не проставляти.

** Постанова Правління НБУ «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» від 28.12.2018 р. № 162.

Пояснюють вони це тим, що такий порядок випливає з абз. 2 п. 6 розд. III Порядку № 21***.

*** Порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затверджений наказом Мінфіну від 28.01.2016 р. № 21.

Helmax
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 11 січня 2019, 12:04
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Helmax »

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, 12.08.19 была подана декларация на возмещение, пришли квитанции о принятии отчетности, на сегодняшний день тишина. Как и где можно узнать будет возмещение? проверка? и какие дальнейшие действия.Заранее всем спасибо

Відповісти

Повернутись до “Відшкодування ПДВ”