Акциз. Электронное администрирование

natasha_0777
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 152
З нами з: 06 грудня 2012, 01:43
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 89 разів

Повідомлення natasha_0777 »

https://buhgalter911.com/normativnaya-b ... 44068.html
Хотя читая ИПК, понимаю, что консервация резервуаров не спасет.

yummy25
Оракул
Оракул
Повідомлень: 255
З нами з: 23 січня 2012, 02:28
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 65 разів

Повідомлення yummy25 »

zoltan писав:Доброго дня! Якщо у нас немає акцизного складу (все пальне на власні потреби), я можу виписати акцизну накладну 3 0 0 на власні потреби ?
А чого ви взагалі зареєстровані як платник акцизу, якщо у вас немає акцизних складів? Списання на власні потреби 1,0,0.

yummy25
Оракул
Оракул
Повідомлень: 255
З нами з: 23 січня 2012, 02:28
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 65 разів

Повідомлення yummy25 »

Таня19 писав:
Maxxy писав:
Таня19 писав:Подскажите пожалуйста, как заполнить правильно если мы со своего передвижного транспорта отпускаем (переливаем) неплательщику в его нанятую машину нам указывать в акцизной с правой стороны куда переливаем в какую машину
Если ві переливаете в бензовоз, то да, укаывать его в АН, но на этот бензвоз должна быть заявка оформлена от неплательщика
Сделала акцизную накладную на неплательщика 3 0 0 заполнила предприятие -неплательщика машину на которую слили топливо внизу заполнила адрес доставки неплательщику Акцизная не принята, что я делаю не так подскажите пожалуйста. как правильно заполнить при переливе в транспорт неплательщика. Звонила на горячую линию в Киев нет ответа.
На неплатника машина не заполняется... только название. едрпоу, адрес, коатуу. Вроде вместе с ТЗ не дает провести документ.

Таня19
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 05 грудня 2017, 16:46
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Таня19 »

yummy25 писав:
Таня19 писав:
Maxxy писав: Если ві переливаете в бензовоз, то да, укаывать его в АН, но на этот бензвоз должна быть заявка оформлена от неплательщика
Сделала акцизную накладную на неплательщика 3 0 0 заполнила предприятие -неплательщика машину на которую слили топливо внизу заполнила адрес доставки неплательщику Акцизная не принята, что я делаю не так подскажите пожалуйста. как правильно заполнить при переливе в транспорт неплательщика. Звонила на горячую линию в Киев нет ответа.
На неплатника машина не заполняется... только название. едрпоу, адрес, коатуу. Вроде вместе с ТЗ не дает провести документ.
Неплательщик делает заявку на машину и мы ее должны внести в акцизную накладную для этого делается заявка я так понимаю.

Maxxy
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 119
З нами з: 24 грудня 2018, 17:43
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 26 разів

Повідомлення Maxxy »

Таня19 писав:
yummy25 писав:
Таня19 писав: Сделала акцизную накладную на неплательщика 3 0 0 заполнила предприятие -неплательщика машину на которую слили топливо внизу заполнила адрес доставки неплательщику Акцизная не принята, что я делаю не так подскажите пожалуйста. как правильно заполнить при переливе в транспорт неплательщика. Звонила на горячую линию в Киев нет ответа.
На неплатника машина не заполняется... только название. едрпоу, адрес, коатуу. Вроде вместе с ТЗ не дает провести документ.
Неплательщик делает заявку на машину и мы ее должны внести в акцизную накладную для этого делается заявка я так понимаю.
Тогда адрес не нужен наверное. А что пишется в квитанции? Чего не принято?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1401
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 838 разів
Подякували: 586 разів

Повідомлення zoltan »

yummy25 писав:
zoltan писав:Доброго дня! Якщо у нас немає акцизного складу (все пальне на власні потреби), я можу виписати акцизну накладну 3 0 0 на власні потреби ?
А чого ви взагалі зареєстровані як платник акцизу, якщо у вас немає акцизних складів? Списання на власні потреби 1,0,0.
Ми купляємо талони на пальне і потім їх реалізовуємо і ніяк не можемо придумати як скласти акцизну накладну , може хтось стикався з таким ?

Таня19
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 05 грудня 2017, 16:46
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Таня19 »

Maxxy писав:
Таня19 писав:
yummy25 писав: На неплатника машина не заполняется... только название. едрпоу, адрес, коатуу. Вроде вместе с ТЗ не дает провести документ.
Неплательщик делает заявку на машину и мы ее должны внести в акцизную накладную для этого делается заявка я так понимаю.
Тогда адрес не нужен наверное. А что пишется в квитанции? Чего не принято?
"Документ не може бути прийнятий - Порушено вимоги п. 231.1 статті 231 Податкового кодексу України, а саме: пересувний акцизний склад, на який відвантажене пальне, не може бути зазначений. "


Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

zoltan писав:
yummy25 писав:
zoltan писав:Доброго дня! Якщо у нас немає акцизного складу (все пальне на власні потреби), я можу виписати акцизну накладну 3 0 0 на власні потреби ?
А чого ви взагалі зареєстровані як платник акцизу, якщо у вас немає акцизних складів? Списання на власні потреби 1,0,0.
Ми купляємо талони на пальне і потім їх реалізовуємо і ніяк не можемо придумати як скласти акцизну накладну , може хтось стикався з таким ?
А чому Ви думаєте, що Вам необхідно складати АН? АН виписується при переміщенні з акцизного складу на акцизний склад. В мене не талони, а карти і я вважаю, що при реалізації я не маю виписувати АН. При реалізації "через колонку", АЗС виписує АН як на "кінцевого споживача" і акцизний склад в таких АН не вказується. Виписувати собі АН на власні потреби при продажі талонів, вважаю не правильно. Чекаю інд.консультацію з приводу необхідності виписка АН, строки давно пройшли: подала запит ще на початку липня#g_crazy#

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Oska1302 писав:
zoltan писав:
yummy25 писав: А чого ви взагалі зареєстровані як платник акцизу, якщо у вас немає акцизних складів? Списання на власні потреби 1,0,0.
Ми купляємо талони на пальне і потім їх реалізовуємо і ніяк не можемо придумати як скласти акцизну накладну , може хтось стикався з таким ?
А чому Ви думаєте, що Вам необхідно складати АН? АН виписується при переміщенні з акцизного складу на акцизний склад. В мене не талони, а карти і я вважаю, що при реалізації я не маю виписувати АН. При реалізації "через колонку", АЗС виписує АН як на "кінцевого споживача" і акцизний склад в таких АН не вказується. Виписувати собі АН на власні потреби при продажі талонів, вважаю не правильно. Чекаю інд.консультацію з приводу необхідності виписка АН, строки давно пройшли: подала запит ще на початку липня#g_crazy#

Oska1302, мне вчера пришел ответ из Киева. "ДФСУ розглянула ваше звернення...та, керуючись ст.52 ПКУ, повідомляє про подовження строку розгляду звернення на 10 календарних днів."

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Зато областная налоговая ответила:
"У разі якщо за даними первинних документів СГ здійснює постачання лише карток(талонів) на пальне, без реалізації пального у розумінні абз.2 п.п.14.1.212 п.14.1. ПКУ, при цьому договором передбачено постачання карток(талонів) як торговельної послуги на отримання палива, то за такими операціями СГ не повинен реєструватись платником АП, як особа яка реалізує пальне.
Однак, якщо за даними первинних документів СГ здійснює операції з отримання від постачальників та реалізацією покупцям палива за допомогою талонів та/або смарт-карток на пальне, які отримуються та/або надаються як доповнення до видаткових накладних на паливо, такий СГ є платником АП як особа, що реалізує пальне, та у такого Суб'єкта виникає обов'язок щодо складання АН за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД реалізованого пального та її реєстрації в ЄРАН." , а дальше по тексту описывают розничную торговлю и ссылаются на п.п.232.3 ПКУ, мол лимит не увеличивается.

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”