Акциз. Электронное администрирование

Аспірація
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 15 січня 2015, 16:09
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення Аспірація »

https://buhgalter911.com/news/news-1045261.html
Як це розуміти?
порушувати пп.231.3, п.232.3 ПКУ?
При спілкуванні з податківцями вже не один раз чула: А ми не знаємо про таку проблему, платники не звертаються за роз"ясненнями, тому висвітлюємо питання як розуміємо.
Ми маємо як опт, так і роздріб, тому з липня до подакової, мінфіна, нафтогазової асоціації направлено вже до 50 запитів.
Колеги, звертаюсь до вас з питанням, чи кто писав податковій, що це консультація не відповідає нормам законів?
Дуже прикро, що вони і ПО настроїли під це роз"яснення.

Animals D.
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 01 серпня 2019, 14:00
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Animals D. »

"Документ не може бути прийнятий - Порушено вимоги п. 231.1
статті 231 Податкового кодексу України, а саме: зазначений
пересувний акцизний склад, з якого відвантажується пальне,
відсутній в Переліку."
Бъемся вторую неделю, номер машины спокойно проходит в других АН, а один объем постоянно выдаёт такую ошибку. Латиница исключена, переводил витяг в xml и оттуда копировал. Помогите, если можете.
Кстати, к примеру, по ссылке http://invitemsg.com/cyrillic_search.php можно проверить присутствие латиницы/кириллицы в тексте.

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Учора і в мене зареєструвалася АН на отримане пальне по талонах за липень... Причому у мене була ситуація, що по декларації на 01/07 залишилося паливо по неотоварених талонах і я з ним так нічого і не зробила. Тепер у старій системі і в декларації є залишок, а в новій системі звісно ж немає. Але постачальник за липень виписав АН знову на те пальне, яке було неотоварене, вже за принципом отримання його на АЗС. І як робити декларацію за серпень, чи за липень уточнену, чи у вересні додавати, чи зовсім нічого не робити по власному споживанню..................................................................

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Бухгалтер1995 писав:Учора і в мене зареєструвалася АН на отримане пальне по талонах за липень... Причому у мене була ситуація, що по декларації на 01/07 залишилося паливо по неотоварених талонах і я з ним так нічого і не зробила. Тепер у старій системі і в декларації є залишок, а в новій системі звісно ж немає. Але постачальник за липень виписав АН знову на те пальне, яке було неотоварене, вже за принципом отримання його на АЗС. І як робити декларацію за серпень, чи за липень уточнену, чи у вересні додавати, чи зовсім нічого не робити по власному споживанню..................................................................
Один единственный вопрос к фискалам - почему не соблюдается норма 232.3 ПКУ!!!!?
Мне тоже на днях зашла первая АН за 31.07., глаза мусолит, а что-то делать с ней рука не поднимается идти у этих "недоделков" на поводу и каким-то чудным образом ее дальше девать...

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Одна колега (дуже спокійна людина...) порадила не звертати на ту АН уваги))) і працювати за ПКУ... Тим паче, питання щодо заповнення АН на власне споживання...

Sermik
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 17 серпня 2016, 11:10
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Sermik »

Здравствуйте! Такой вопрос
Мы АЗС, плательщики акциза, у нас заправляются как организации так и население. Кто как выписывает АН на топливо что выбрали организации? Насколько я понимаю, нужно на каждого контрагента отдельно регистрировать АН (3 0 4), указывать его название и код ЕДРПОУ, даже если он неплательщик акциза. Тоесть налоговая нас обязала вести учет и регистрировать обьем использованного топлива по каждому контрагенту? Хотя я знаю, что некоторые не заморачиваются и все топливо что прошло через АЗС регистрируют на конечного потребителя (6 0 4). Как правильно?

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

АЛЮШКА писав:
Бухгалтер1995 писав:Учора і в мене зареєструвалася АН на отримане пальне по талонах за липень... Причому у мене була ситуація, що по декларації на 01/07 залишилося паливо по неотоварених талонах і я з ним так нічого і не зробила. Тепер у старій системі і в декларації є залишок, а в новій системі звісно ж немає. Але постачальник за липень виписав АН знову на те пальне, яке було неотоварене, вже за принципом отримання його на АЗС. І як робити декларацію за серпень, чи за липень уточнену, чи у вересні додавати, чи зовсім нічого не робити по власному споживанню..................................................................
Один единственный вопрос к фискалам - почему не соблюдается норма 232.3 ПКУ!!!!?
Мне тоже на днях зашла первая АН за 31.07., глаза мусолит, а что-то делать с ней рука не поднимается идти у этих "недоделков" на поводу и каким-то чудным образом ее дальше девать...
У меня постоянно добавляются АН от 31.07 и тоже "рука не поднимается", хотя слышала что некоторые выписывали и регистрировали АН как на собственные нужды, но считаю что собственные нужды и реализация своим клиентам - это совершенно разные вещи. Думаю может скаргу куда-то написать что не соблюдается 232.3, а то в инд.консультациях они такой бред пишут.

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

АЛЮШКА писав:Зато областная налоговая ответила:
"У разі якщо за даними первинних документів СГ здійснює постачання лише карток(талонів) на пальне, без реалізації пального у розумінні абз.2 п.п.14.1.212 п.14.1. ПКУ, при цьому договором передбачено постачання карток(талонів) як торговельної послуги на отримання палива, то за такими операціями СГ не повинен реєструватись платником АП, як особа яка реалізує пальне.
Однак, якщо за даними первинних документів СГ здійснює операції з отримання від постачальників та реалізацією покупцям палива за допомогою талонів та/або смарт-карток на пальне, які отримуються та/або надаються як доповнення до видаткових накладних на паливо, такий СГ є платником АП як особа, що реалізує пальне, та у такого Суб'єкта виникає обов'язок щодо складання АН за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД реалізованого пального та її реєстрації в ЄРАН." , а дальше по тексту описывают розничную торговлю и ссылаются на п.п.232.3 ПКУ, мол лимит не увеличивается.
да, смешали грешное с праведным...

Анна)(
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 95
З нами з: 19 липня 2019, 08:31
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Анна)( »

Sermik писав:Здравствуйте! Такой вопрос
Мы АЗС, плательщики акциза, у нас заправляются как организации так и население. Кто как выписывает АН на топливо что выбрали организации? Насколько я понимаю, нужно на каждого контрагента отдельно регистрировать АН (3 0 4), указывать его название и код ЕДРПОУ, даже если он неплательщик акциза. Тоесть налоговая нас обязала вести учет и регистрировать обьем использованного топлива по каждому контрагенту? Хотя я знаю, что некоторые не заморачиваются и все топливо что прошло через АЗС регистрируют на конечного потребителя (6 0 4). Как правильно?
ми реєструємо на підприємства 3 0 4 і вказуємо назву, на кінцевого 6 0 4. Коди які ставите на платника акцизу з АЗС? 3 0 4 теж?

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Oska1302 писав:
АЛЮШКА писав:
Бухгалтер1995 писав:Учора і в мене зареєструвалася АН на отримане пальне по талонах за липень... Причому у мене була ситуація, що по декларації на 01/07 залишилося паливо по неотоварених талонах і я з ним так нічого і не зробила. Тепер у старій системі і в декларації є залишок, а в новій системі звісно ж немає. Але постачальник за липень виписав АН знову на те пальне, яке було неотоварене, вже за принципом отримання його на АЗС. І як робити декларацію за серпень, чи за липень уточнену, чи у вересні додавати, чи зовсім нічого не робити по власному споживанню..................................................................
Один единственный вопрос к фискалам - почему не соблюдается норма 232.3 ПКУ!!!!?
Мне тоже на днях зашла первая АН за 31.07., глаза мусолит, а что-то делать с ней рука не поднимается идти у этих "недоделков" на поводу и каким-то чудным образом ее дальше девать...
У меня постоянно добавляются АН от 31.07 и тоже "рука не поднимается", хотя слышала что некоторые выписывали и регистрировали АН как на собственные нужды, но считаю что собственные нужды и реализация своим клиентам - это совершенно разные вещи. Думаю может скаргу куда-то написать что не соблюдается 232.3, а то в инд.консультациях они такой бред пишут.
Согласна, чушь списывать на собственное... Как вариант, оставить скаргу на Пульсе #rtfm#

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”