ФОП – 3 група, 3% + ПДВ

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

malinka17 писав:Підкажіть, будь ласка, чи потрібно в розділі витрат записувати суми єдиного податку, поповнення пдв рахунку, розписувати відрахування по з/п (18% та 1,5%), банківські витрати ? Чи можна з/плату вказати просто нараховану?
ЕН, ПДВ - нет. Услуги банка - да. З/п можно указывать нараховану, если всё (перечисления, выплаты) осуществлено в один день...

lynok_l
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 01 листопада 2018, 19:45
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення lynok_l »

Подскажите. Я ФОП 3 групы 3%. Ранее работала так же с ФОП и юр.лицами.
Сейчас нужно заключить договор с физ.особой.
Какие особенности взаимоотношений. Кассового аппарата у меня нет, все по безналу.
И еще вопрос, если доход больше 1млн.за год, но все оплаты проходят через банковский счет, т.е. налички нет, я обязана зарегистрировать РРО или нет?
Спасибо

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

lynok_l писав:Подскажите. Я ФОП 3 групы 3%. Ранее работала так же с ФОП и юр.лицами.
Сейчас нужно заключить договор с физ.особой.
Какие особенности взаимоотношений. Кассового аппарата у меня нет, все по безналу.
И еще вопрос, если доход больше 1млн.за год, но все оплаты проходят через банковский счет, т.е. налички нет, я обязана зарегистрировать РРО или нет?
Спасибо
1. А какого рода взаимоотношения ?
2. Не обязаны

mitra
Оракул
Оракул
Повідомлень: 265
З нами з: 03 квітня 2019, 08:41
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 113 разів

Повідомлення mitra »

lynok_l писав:Подскажите. Я ФОП 3 групы 3%. Ранее работала так же с ФОП и юр.лицами.
Сейчас нужно заключить договор с физ.особой.
Какие особенности взаимоотношений. Кассового аппарата у меня нет, все по безналу.
И еще вопрос, если доход больше 1млн.за год, но все оплаты проходят через банковский счет, т.е. налички нет, я обязана зарегистрировать РРО или нет?
Спасибо
Если вам частное лицо заплатит через приват24 терминал и прочее, то это считается нал и нужно проводить через РРО#g_cray#

нанашка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 100
З нами з: 27 квітня 2012, 05:35
Дякував (ла): 19 разів

Повідомлення нанашка »

Единый 3 группа с НДС услуги по ремонту доход до 1 миллиона обязательно кассовый аппарат?

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

mitra писав:
lynok_l писав:Подскажите. Я ФОП 3 групы 3%. Ранее работала так же с ФОП и юр.лицами.
Сейчас нужно заключить договор с физ.особой.
Какие особенности взаимоотношений. Кассового аппарата у меня нет, все по безналу.
И еще вопрос, если доход больше 1млн.за год, но все оплаты проходят через банковский счет, т.е. налички нет, я обязана зарегистрировать РРО или нет?
Спасибо
Если вам частное лицо заплатит через приват24 терминал и прочее, то это считается нал и нужно проводить через РРО#g_cray#
Не лякайте людину і не запутуйте. При надходженні коштів виключно на р/р - РРО не потрібен. При умові що фіз. особа платить на р/р 2600... ФОПа: через касу банку, Приват24, термінал банку, безготівкоим переказом зі свого банківського рахунку (Термінал банку = каса банку, Приват24=безготівковий переказ зі свого банківського рахунку прив'язаного до карти на р/р Продавця).
Є питання по інтернет еквайрингу, якщо це розрахунок за товар то потрібен РРО (LiqPay, Portmone, EasyPay, WebMoney, QIWI). Однозначно потрібен РРО, якщо фіз особа заплатить банківською карткою через POS-термінал у місці продажу/офісі ФОПа (Приват такі термінали роздає ФОПам, для зчитування карт, в супермаркетах це і є POS).

Уже люди платять через четверте покоління платіжних систем (блокчейн), а у нас ще законодавчо не докінця врегулювали розрахунки через перше покоління платіжних систем (картки) і друге (LiqPay, Portmone, EasyPay, WebMoney, QIWI).

нанашка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 100
З нами з: 27 квітня 2012, 05:35
Дякував (ла): 19 разів

Повідомлення нанашка »

Единый 3 группа с НДС услуги по ремонту доход до 1 миллиона обязательно кассовый аппарат?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

нанашка писав:Единый 3 группа с НДС услуги по ремонту доход до 1 миллиона обязательно кассовый аппарат?
До 1млн не потрібен РРО (поки що у всякому разі #g_dance# )

lynok_l
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 01 листопада 2018, 19:45
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення lynok_l »

mitra писав:
lynok_l писав:Подскажите. Я ФОП 3 групы 3%. Ранее работала так же с ФОП и юр.лицами.
Сейчас нужно заключить договор с физ.особой.
Какие особенности взаимоотношений. Кассового аппарата у меня нет, все по безналу.
И еще вопрос, если доход больше 1млн.за год, но все оплаты проходят через банковский счет, т.е. налички нет, я обязана зарегистрировать РРО или нет?
Спасибо
Если вам частное лицо заплатит через приват24 терминал и прочее, то это считается нал и нужно проводить через РРО#g_cray#
Я виписала рахунок на послугу і приватна особа сплачує його офіційно через банк, на мій основний рахунок.

lynok_l
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 01 листопада 2018, 19:45
Дякував (ла): 10 разів

Повідомлення lynok_l »

Sancho Panza писав:
mitra писав:
lynok_l писав:Подскажите. Я ФОП 3 групы 3%. Ранее работала так же с ФОП и юр.лицами.
Сейчас нужно заключить договор с физ.особой.
Какие особенности взаимоотношений. Кассового аппарата у меня нет, все по безналу.
И еще вопрос, если доход больше 1млн.за год, но все оплаты проходят через банковский счет, т.е. налички нет, я обязана зарегистрировать РРО или нет?
Спасибо
Если вам частное лицо заплатит через приват24 терминал и прочее, то это считается нал и нужно проводить через РРО#g_cray#
Не лякайте людину і не запутуйте. При надходженні коштів виключно на р/р - РРО не потрібен. При умові що фіз. особа платить на р/р 2600... ФОПа: через касу банку, Приват24, термінал банку, безготівкоим переказом зі свого банківського рахунку (Термінал банку = каса банку, Приват24=безготівковий переказ зі свого банківського рахунку прив'язаного до карти на р/р Продавця).
Є питання по інтернет еквайрингу, якщо це розрахунок за товар то потрібен РРО (LiqPay, Portmone, EasyPay, WebMoney, QIWI). Однозначно потрібен РРО, якщо фіз особа заплатить банківською карткою через POS-термінал у місці продажу/офісі ФОПа (Приват такі термінали роздає ФОПам, для зчитування карт, в супермаркетах це і є POS).

Уже люди платять через четверте покоління платіжних систем (блокчейн), а у нас ще законодавчо не докінця врегулювали розрахунки через перше покоління платіжних систем (картки) і друге (LiqPay, Portmone, EasyPay, WebMoney, QIWI).
Саме на рахунок 2600... оплачують за послугу.

Відповісти

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”