Акциз. Электронное администрирование

Елена197
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 23 лютого 2018, 14:08
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Елена197 »

І писав:Кто нибудь отправлял ежедневный отчет по складу????
. Правильно ли я поняла?
Нормы п.128.1.3 ст.128.1 (ежедневные отчеты по остаткам и обороту топлива) -штрафные санкции применяются с 01.01.2020г - согласно п.25 підр. 5 розділ ХХ.
Буду очень благодарна за ответ!

Анна)(
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 95
З нами з: 19 липня 2019, 08:31
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Анна)( »

Елена197 писав:
І писав:Кто нибудь отправлял ежедневный отчет по складу????
. Правильно ли я поняла?
Нормы п.128.1.3 ст.128.1 (ежедневные отчеты по остаткам и обороту топлива) -штрафные санкции применяются с 01.01.2020г - согласно п.25 підр. 5 розділ ХХ.
Буду очень благодарна за ответ!



да. штрафи с 01.01.2020г.

Елена197
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 23 лютого 2018, 14:08
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Елена197 »

І писав:Штрафы за ежедневные отчеты по остаткам и обороту топлива с 01.01.20, но это не значит что их не надо подавать,как с акцизными мы же их подаем. Но я не могу впихнуть этот отчет уже пробовали раз 15. Подскажите кто нибудь сдал уже и получил квитанцию?У меня табл 5 пишет не нравится а что именно не пишет...
У нас уровнемеры должны быть установлены с 01.01.2020г.
А ежедневные отчеты по остаткам и обороту топлива, нужно сдавать с 01.07.2019 или с момента когда будут установлены уровнемеры?

Elprishepa
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 21 січня 2019, 14:36
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Elprishepa »

Добрій день, подскажите где кроме медка можно посмотреть Акцизные накладные которые выписаны в адрес нашей фирмы. в личном кабинете платника податков, нет доступа к ЕРАН. Нам выписали кучу Акцизных накладных не наших, звонила Налоговая говорит что будет штраф. У нас нет мест хранения топлива. торгуем по лицензии без мест зберегання. Остались на всякий случай плательщиками Акциза, но сдаем пустые отчеты.

tania.tetyana28@gmail.com
Гуру
Гуру
Повідомлень: 77
З нами з: 18 квітня 2019, 14:31
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 7 разів

Повідомлення tania.tetyana28@gmail.com »

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, як можна зареєструвати 2 примірник акцизної накладної, постачальник виписав на нас і відправив, оскільки в нас модуль в медку закінчився, я не можу підтвердити реєстрацію. Скинули на пошту 2 примірник в XML, завантажила в електр. кабінет відправляю і приходить кв.2 що порушено порядок, невірна послідовність накладання підписів. Що ж робити? Як зареєструвати?

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Підкажіть, у кого є залишки палива у талонах чи баках на 01/07, які не були списані та на які не були зроблені до 01/07 АН? По декларації старої форми вони ж у мене досі є, а як тепер заповнювати нову деку з розподілом по АС та АСП ? До речі, в додатку вказувати держ. номер АСП, так? А якщо у нас одне й те саме авто, але різні постачальники по різному написали номер - один з пробілом, інший суцільним текстом, то й двома рядками вказувати? Дякую)

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Бухгалтер1995 писав:Підкажіть, у кого є залишки палива у талонах чи баках на 01/07, які не були списані та на які не були зроблені до 01/07 АН? По декларації старої форми вони ж у мене досі є, а як тепер заповнювати нову деку з розподілом по АС та АСП ? До речі, в додатку вказувати держ. номер АСП, так? А якщо у нас одне й те саме авто, але різні постачальники по різному написали номер - один з пробілом, інший суцільним текстом, то й двома рядками вказувати? Дякую)
Оставьте эти остатки в покое, пусть они остаются в старой системе, а декларированию такие талоны не подлежат по новым правилам. Более того, у меня в новую систему 31.07. попали талоны - я их не показывала.
Да, теперь распределять в приложении по АС и АСП. Та же проблема с АСП, для себя решила показывать в несколько строчек, как зарегистрировано в АН. Хотя конечно это маразм...Может будут какие разъяснения.#wall#

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Не треба було мені показувати залишки по талонах з деки за червень в деках за липень-серпень(((..........

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1396
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 582 рази

Повідомлення zoltan »

Бухгалтер1995 писав:Не треба було мені показувати залишки по талонах з деки за червень в деках за липень-серпень(((..........
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка ,якщо ми не подали заявку на списання пального і у нас тепер висить залишок пального у старій системі,можна якось цей залишок перевести і нову систему і списати ?

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1396
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 582 рази

Повідомлення zoltan »

Бухгалтер1995 писав:Не треба було мені показувати залишки по талонах з деки за червень в деках за липень-серпень(((..........
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка ,якщо ми не подали заявку на списання пального і у нас тепер висить залишок пального у старій системі,можна якось цей залишок перевести і нову систему і списати ?

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”