Акциз. Электронное администрирование

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Я не знаю, поки що відправила нову деку без того залишку, подивимося на реакцію місцевої ДПС((( раніше тут було обговорення, що вже нічого тепер не вдієш, я тієї ж думки, хоча певно якийсь вихід ДПС придумає...

zoltan
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1396
З нами з: 23 серпня 2016, 11:48
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 582 рази

Повідомлення zoltan »

Якщо ми використовуємо пальне на власне використання,нам треба вибирати ліцензію на зберігання пального,підкажіть будь-ласка ?

АЛЮШКА
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1135
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 250 разів
Подякували: 775 разів

Повідомлення АЛЮШКА »

Бухгалтер1995 писав:Я не знаю, поки що відправила нову деку без того залишку, подивимося на реакцію місцевої ДПС((( раніше тут було обговорення, що вже нічого тепер не вдієш, я тієї ж думки, хоча певно якийсь вихід ДПС придумає...
Не бойтесь их реакции, пусть обоснуют место "талонных остатков" в новой декларации...А то они такие "грамотные", мне письмо-ответ по ИНК прислали с таким бредом, вода водой!

Marishok
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 11 червня 2019, 11:06
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Marishok »

І писав:
Marjaha писав:Добрый день. Кто уже подал в налоговою Довідку 1 "Довідка про розпорядника акцизного складу пального, акцизні склади пального, розташовані на них резервуари пального, витратоміри та рівнеміри"
Довидку 1 мы подали Теперь дод 2 ежедневный отчет не могу подать?
Здравствуйте, у Вас уже установлены витратоміри та рівнеміри?

Marjaha
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 04 січня 2012, 12:54
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення Marjaha »

Marishok писав:
І писав:
Marjaha писав:Добрый день. Кто уже подал в налоговою Довідку 1 "Довідка про розпорядника акцизного складу пального, акцизні склади пального, розташовані на них резервуари пального, витратоміри та рівнеміри"
Довидку 1 мы подали Теперь дод 2 ежедневный отчет не могу подать?
Здравствуйте, у Вас уже установлены витратоміри та рівнеміри?
Да, уровнемеры поставили, а счетчики старые.

Marishok
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 11 червня 2019, 11:06
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Marishok »

Marjaha писав:
Marishok писав:
І писав: Довидку 1 мы подали Теперь дод 2 ежедневный отчет не могу подать?
Здравствуйте, у Вас уже установлены витратоміри та рівнеміри?
Да, уровнемеры поставили, а счетчики старые.
Вот директор отказываеться ставить, говорит дорого, это проблематично все решить для установки уровнемеров

buhgalter4p
Оракул
Оракул
Повідомлень: 238
З нами з: 06 жовтня 2011, 11:09
Дякував (ла): 256 разів
Подякували: 110 разів

Повідомлення buhgalter4p »

Бухгалтер1995 писав:Я не знаю, поки що відправила нову деку без того залишку, подивимося на реакцію місцевої ДПС((( раніше тут було обговорення, що вже нічого тепер не вдієш, я тієї ж думки, хоча певно якийсь вихід ДПС придумає...
Удалось вам сдать акцизную декларацию за сентябрь?

Maxxy
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 119
З нами з: 24 грудня 2018, 17:43
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 26 разів

Повідомлення Maxxy »


Maxxy
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 119
З нами з: 24 грудня 2018, 17:43
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 26 разів

Повідомлення Maxxy »

Законопроектом №2248 пропонується скасувати обов’язкове ліцензування господарської діяльності, пов’язаної зі зберіганням пального для виробничих цілей (не для переробки і продажу) для суб’єктів господарювання усіх форм власності
9 жовтня 2019 року колектив нардепів зареєстрував у Верховній Раді проект Закону №2248 "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" (щодо уточнення порядку отримання ліцензій на право оптової торгівлі пальним та зберігання пального)".



Законопроектом пропонується скасувати обов’язкове ліцензування господарської діяльності, пов’язаної зі зберіганням пального для виробничих цілей (не для переробки і продажу) для суб’єктів господарювання усіх форм власності. Відповідні зміни будуть до частини восьмої статті 15 Закону №481/95.



На думку нардепів, це дозволить суб’єктам господарювання, в першу чергу виробникам сільгосппродукції, оптимізувати свою діяльність для забезпечення продовольчої безпеки держави та зняти соціальну напругу в суспільстві.

У разі прийняття цей Закон набере чинності з моменту оприлюднення.

Ася7
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 05 жовтня 2019, 09:46
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ася7 »

buhgalter4p писав:
Бухгалтер1995 писав:Я не знаю, поки що відправила нову деку без того залишку, подивимося на реакцію місцевої ДПС((( раніше тут було обговорення, що вже нічого тепер не вдієш, я тієї ж думки, хоча певно якийсь вихід ДПС придумає...
Удалось вам сдать акцизную декларацию за сентябрь?
удалось только через электронный кабинет,но инспектор ее все равно не видит#wall#

Відповісти

Повернутись до “Інші податки та збори”