Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

подавала сьогодні зранку через кабінет договір на визнання ецп фопа... ввечері зайшла, а договору у введеній звітності нема...
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Helena1234
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 25 жовтня 2019, 09:49
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Helena1234 »

Доброго дня!
отримали ключі Приватбанку, здала "заяву про приєднання" успішно, звіт з ЄСВ здала теж нормально, прийнятий
а коли намагаюсь здати 1-ДФ при підписі документа печаткою пише "немає права підпису, підписав ПІБ. можливо відсутній договір"
але ж звіт з ЄСВ прийнято
може хтось підкаже, що я роблю неправильно?

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Helena1234 писав:Доброго дня!
отримали ключі Приватбанку, здала "заяву про приєднання" успішно, звіт з ЄСВ здала теж нормально, прийнятий
а коли намагаюсь здати 1-ДФ при підписі документа печаткою пише "немає права підпису, підписав ПІБ. можливо відсутній договір"
але ж звіт з ЄСВ прийнято
може хтось підкаже, що я роблю неправильно?
звіт єсв пиймається без договору

Helena1234
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 25 жовтня 2019, 09:49
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Helena1234 »

ЛюдмилаВас писав:
Helena1234 писав:Доброго дня!
отримали ключі Приватбанку, здала "заяву про приєднання" успішно, звіт з ЄСВ здала теж нормально, прийнятий
а коли намагаюсь здати 1-ДФ при підписі документа печаткою пише "немає права підпису, підписав ПІБ. можливо відсутній договір"
але ж звіт з ЄСВ прийнято
може хтось підкаже, що я роблю неправильно?
звіт єсв пиймається без договору
заява про приєднання до договору прийнята, коли намагаюсь здати повідомлення про електронні підписи пише "Податковий документ не відповідає формату звітності -в документі присутні рядки для яких не знайдені відповідні записи. Документ не підписаний всіма ЕЦП, які необхідно зареєструвати"
Я вже і в одному документі відправляла директора і печатку, і в різних, відповідь одна.

Аватар користувача
elbuh
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1795
З нами з: 23 серпня 2013, 14:29
Звідки: Харьков
Дякував (ла): 543 рази
Подякували: 1099 разів
Контактна інформація:

Повідомлення elbuh »

Helena1234 писав:
ЛюдмилаВас писав:
Helena1234 писав:Доброго дня!
отримали ключі Приватбанку, здала "заяву про приєднання" успішно, звіт з ЄСВ здала теж нормально, прийнятий
а коли намагаюсь здати 1-ДФ при підписі документа печаткою пише "немає права підпису, підписав ПІБ. можливо відсутній договір"
але ж звіт з ЄСВ прийнято
може хтось підкаже, що я роблю неправильно?
звіт єсв пиймається без договору
заява про приєднання до договору прийнята, коли намагаюсь здати повідомлення про електронні підписи пише "Податковий документ не відповідає формату звітності -в документі присутні рядки для яких не знайдені відповідні записи. Документ не підписаний всіма ЕЦП, які необхідно зареєструвати"
Я вже і в одному документі відправляла директора і печатку, і в різних, відповідь одна.
Если "заява про приєднання до договору" принялась то "повідомлення про електронні підписи" подавать на директора и печать не нужно. Нужно только на бухгалтера.
технический специалист по программе M.E.DOC компании Электронная бухгалтерия (elbuh.com.ua)

Helena1234
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 25 жовтня 2019, 09:49
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Helena1234 »

Доброго ранку!
Зіткнулась з такою проблемою - мені потрібно підтвердити в податковій, що розрахунки коригування були відправлені на реєстрацію своєчасно. Заходжу в електронний кабінет/Реєстрація ПН/РК//Отримані РК, вибираю період з 01.06.19, знімаю галочку "невідправлено", нажимаю "пошук". Раніше я бачила РК за весь період, а зараз показує тільки за останній місяць. В ЄРПН я бачу ці коригування, але там немає дати отримання від постачальника.
Як мені побачити коригування за минулі місяці?

Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

Підскажіть хочу здати уточнюючий звіт по 1 ДФ за 2-й кв-л, через ЕК. не можу зняти галочку у правому вер. кутку звітний і поставити на уточнюючий !!!
Як це зробити ????

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Енни писав:Підскажіть хочу здати уточнюючий звіт по 1 ДФ за 2-й кв-л, через ЕК. не можу зняти галочку у правому вер. кутку звітний і поставити на уточнюючий !!!
Як це зробити ????
Создайте заново! Перед созданием выберите из выпадающего окошка "уточнюючий"
Зображення
Зображення

Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

Яков писав:
Енни писав:Підскажіть хочу здати уточнюючий звіт по 1 ДФ за 2-й кв-л, через ЕК. не можу зняти галочку у правому вер. кутку звітний і поставити на уточнюючий !!!
Як це зробити ????
Создайте заново! Перед созданием выберите из выпадающего окошка "уточнюючий"
Зображення
от я ....не дотукала
#thank2# #thank2# #thank2# #thank2#

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

Постачальник відправив з АртЗвітПлюс РК на підпис. Я працюю з електронним кабінетом. Але я цей РК не знаходжу в кабінеті. Шукаю в меню "Отримані РК". Вірно ?
Підкажіть, будь-ласка, як правильно.


Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”