Обязательная регистрация плательщиком НДС

Розділ V ПКУ
Buh_99
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 23 листопада 2013, 00:22

Повідомлення Buh_99 »

Уважаемые, знатоки
хочу задать Вам следующий вопрос:
Предприятие импортировало товар на сумму более 300 000,00грн., товар не поставлялся и не оплачивался покупателями, может ли Мінздох, трактовать это как указанный в п.181.1 НКУ случай обязательной регистрации плательщиком НДС?
...
181.1. У разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з цим розділом, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 300000 гривень (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов'язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених статтею 183 цього Кодексу, крім особи, яка є платником єдиного податку...

buhgalter Tanya
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 934
З нами з: 07 вересня 2011, 11:08
Дякував (ла): 1255 разів
Подякували: 515 разів

Повідомлення buhgalter Tanya »

Читайте здесь http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst8509p18.aspx

Пользуйтесь поиском, не создавайте новых тем

Buh_99
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 23 листопада 2013, 00:22

Повідомлення Buh_99 »

Собственно вопрос в том является ли операция импорта "поставкой" в смысле пп 181.1 НКУ?
Полученный импортный товар не оплачивался и не отгружался.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8502
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6476 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Із видаленого
Sosed писав:Здравствуйте. Помогите пожалуйста. Я ФОП на общей системе. Продуктовый магазин. Сегодня увидел что сумма оборотов по РРО уже 1,1 млн грн. Еще этот ФОП я плаировал закрывать через месяц. Подскажите, что делать?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8502
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6476 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Tasa писав:Із видаленого
Sosed писав:Здравствуйте. Помогите пожалуйста. Я ФОП на общей системе. Продуктовый магазин. Сегодня увидел что сумма оборотов по РРО уже 1,1 млн грн. Еще этот ФОП я плаировал закрывать через месяц. Подскажите, что делать?
Закриватися зараз)
Хоча може хтось порадить ще щось )

Анива
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 105
З нами з: 15 серпня 2016, 12:43
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 22 рази

Повідомлення Анива »

Здравствуйте.
Уважаемые коллеги, подскажите пожалуйста порядок добровольного аннулирования статуса плательщика НДС (ссылки на статьи или нормы Закона). Спасибо

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8502
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6476 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Анива писав:Здравствуйте.
Уважаемые коллеги, подскажите пожалуйста порядок добровольного аннулирования статуса плательщика НДС (ссылки на статьи или нормы Закона). Спасибо
Стаття 184 ПКУ вам в поміч ))


Відповісти

Повернутись до “ПДВ”