Декларация по прибыли

Декларація, уточнення, виправлення помилок.
impulsion
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 173
З нами з: 01 липня 2014, 13:16
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 75 разів

Повідомлення impulsion »

Рейдерский захват писав:Добрый день!
Подскажите как правильно поступить. За 1 квартал 2017 года не получили акт от поставщика, услуги оплачены. Могу ли я эту сумму предоплаты, или, если запросить сейчас этот акт, как-то списать? На эти расходы мы "не претендуем", хочется выровнять оборотку
Можете, но за счет прибыли

Катерина77777
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 23 червня 2015, 17:45
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Катерина77777 »

Здравствуйте!
Подскажите, убытки были в 2015 году. 3 года по чуть-чуть перекрывала прибылью. Могу ли я их использовать для погашения прибыли в 2019? Или они имеют срок использования? Спасибо огромное!

тожебухгалтер
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 111
З нами з: 03 вересня 2018, 16:34
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 40 разів

Повідомлення тожебухгалтер »

Катерина77777 писав:Здравствуйте!
Подскажите, убытки были в 2015 году. 3 года по чуть-чуть перекрывала прибылью. Могу ли я их использовать для погашения прибыли в 2019? Или они имеют срок использования? Спасибо огромное!
сроков здесь быть не должно. Переносите до полного погашения.

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 901
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

Колеги, а що попадає а рядок А12 додатку АМ?#blush#

Учетчица
Гений
Гений
Повідомлень: 425
З нами з: 14 травня 2015, 16:40
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 199 разів

Повідомлення Учетчица »

NATA888 писав:Колеги, а що попадає а рядок А12 додатку АМ?#blush#
Душевые, гардеробные на стройплощадке, временные кладовки, заборы вокруг стройки и т.п.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

кто сдавал декларацию по прибыли за 2018 год с убытками были ли звонки из налоговой? Интересуют маленькие районные центры, где каждый плательщик на карандаше #smile3#

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

Ребекка писав:кто сдавал декларацию по прибыли за 2018 год с убытками были ли звонки из налоговой? Интересуют маленькие районные центры, где каждый плательщик на карандаше #smile3#
Были по Харькову,писала пояснительную по причинам убытков

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3129
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2358 разів
Подякували: 751 раз

Повідомлення FyDD »

ТОВ микро
По идее должна сдавать Форму 1-мс, 2-мс Звіт про фінасові результати для микро, но уже несколько лет сдает Форму 1-м, 2-м для малых

Насколько это большая ошибка ? Чем грозит, как штрафуемо ?
Санкции статистики пофиг, но фин.звит часть Деки по прибыли. ДФС может пристебаться ?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

FyDD писав:ТОВ микро
По идее должна сдавать Форму 1-мс, 2-мс Звіт про фінасові результати для микро, но уже несколько лет сдает Форму 1-м, 2-м для малых

Насколько это большая ошибка ? Чем грозит, как штрафуемо ?
Санкции статистики пофиг, но фин.звит часть Деки по прибыли. ДФС может пристебаться ?
Я теж маю такий грішок. Переробляти нічого не буду, але в цьому році буду подавати форми мс, хоч і не веду спрощений бухгалтерський облік і не єдиноподатники... Але, здається , на факторі прочитала, що вибору нема - якщо мікро, то тільки форми мс. Далі мої думки вслух вперемішку із думкою спеців з ДТ-КТ. якщо податкові зобовязання з податку на прибуток нарахувались в минулих періодах, отже, декларацію прийнято; сайт ДТ-КТ щодо зданих звітів не за тією формою градації п-ва:Вважаємо, що головне, аби був сам факт подання фінзвітності разом із декларацію з податку на прибуток. Втім радимо, аби така фінзвітність була подана не у меншому обсязі" І Дт-Кт щодо штрафів :"вважаємо, що адмінштраф за поданням фінзвітності не за тією формою і у більшому обсязі, ніж треба, не повинен застосовуватися. А ось штраф передбачений ч. 1 ст. 164-2 КпАП за неподання фінзвітності застосовується виключно до підприємств, пов’язаних з бюджетними коштами, адже його можуть накласти лише органи Держаудитслужби"

Zhasminushka
ПрофиПрофи
Повідомлень: 34
З нами з: 11 грудня 2017, 12:33
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Zhasminushka »

Добрый день, уважаемые бухгалтера ! Впервые в жизни год получился неприбыльным. декларацию нужно будет сдавать убыточную . Как налоговая вообще их принимает ? И какой отчет еще нужно сдавать с этой декларацией, чтоб в будущем воспользоваться убытком этого года ?

Закрито

Повернутись до “Звітність з податку на прибуток”