Книга обліку доходів (з 01.01.2021 облік у довільній формі)!!!

Розділ XIV ПКУ
Lena300983
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 02 лютого 2019, 08:29
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Lena300983 »

Доброго времени суток! взяла вести ФОП 2-я группа, а предыдущий бухгалтер непонятно как вела книгу доходов, каждую накладную вносила отдельно, т.е. 1 день не "загальна сума", а несколько накладных отдельно, нал и безнал одинаково, а еще последний квартал вписывала суммы безнала по отдачи товара, а не по оплате! ПОДСКАЖИТЕ, как теперь исправить? Есть ли решение этого момента? Может проще отминусовать всю сумму и переписать по-новой? там с марта месяца, но записей много!!! СПАСИБО!

Vladimirovna
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 02 листопада 2018, 15:04
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Vladimirovna »

Подскажите, пожалуйста, ФОП на 2 группе в книге заполнял графу 8 там где "Доход оподатковується за ставкою15%" сума итого, записи с начала года. т.е. вместо 6 графы писал в 8, как это можно исправить?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Vladimirovna писав:Подскажите, пожалуйста, ФОП на 2 группе в книге заполнял графу 8 там где "Доход оподатковується за ставкою15%" сума итого, записи с начала года. т.е. вместо 6 графы писал в 8, как это можно исправить?
У порядку ведення книги доходів зазначено Тільки так : Внесення виправлень здійснюється шляхом нового запису (з відображенням від'ємного або позитивного значення), який засвідчується підписом платника податку .

Vladimirovna
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 02 листопада 2018, 15:04
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Vladimirovna »

Nelli-Nelli писав:
Vladimirovna писав:Подскажите, пожалуйста, ФОП на 2 группе в книге заполнял графу 8 там где "Доход оподатковується за ставкою15%" сума итого, записи с начала года. т.е. вместо 6 графы писал в 8, как это можно исправить?
У порядку ведення книги доходів зазначено Тільки так : Внесення виправлень здійснюється шляхом нового запису (з відображенням від'ємного або позитивного значення), який засвідчується підписом платника податку .
Спасибо... т.е. я правильно понимаю что мне теперь нужно порядка 100 записей по дням записать со знаком минус, потом их же внести с уже правильной записью итого в 6 графу?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Vladimirovna писав:
Nelli-Nelli писав:
Vladimirovna писав:Подскажите, пожалуйста, ФОП на 2 группе в книге заполнял графу 8 там где "Доход оподатковується за ставкою15%" сума итого, записи с начала года. т.е. вместо 6 графы писал в 8, как это можно исправить?
У порядку ведення книги доходів зазначено Тільки так : Внесення виправлень здійснюється шляхом нового запису (з відображенням від'ємного або позитивного значення), який засвідчується підписом платника податку .
Спасибо... т.е. я правильно понимаю что мне теперь нужно порядка 100 записей по дням записать со знаком минус, потом их же внести с уже правильной записью итого в 6 графу?
Не потом, а заразом +графа 6, -графа8. І так кожен неправильно заповнений рядок.

ИЛОНА
Оракул
Оракул
Повідомлень: 203
З нами з: 09 лютого 2011, 01:36
Дякував (ла): 83 рази
Подякували: 89 разів

Повідомлення ИЛОНА »

Ребят, подскажите что делать.Взяла вести СПД на един. налоге и увидела что у него книга доходов выдана еще в 2008 году и она абсолютно чистая.Каковы мои действия....надо зарегистрировать новую книгу согл .приказа ГНИ №579 от 19.06.15г. Но возникает вопрос, не потребуют ли у меня налоговики сдать при регистрации новой книги сдать старую. Как быть в такой ситуации???

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

ИЛОНА писав:возникает вопрос, не потребуют ли у меня налоговики сдать при регистрации новой книги сдать старую
ПОРЯДОК
ведення книги обліку доходів для платників єдиного податку першої, другої та третьої груп, які не є платниками податку на додану вартість
3. У разі обрання платником податку ведення Книги в паперовому вигляді:
...
4) у разі реєстрації нової Книги протягом податкового (звітного) періоду записи в ній продовжуються наростаючим підсумком, а попередня Книга залишається у платника податку.
Зображення

эмаль
ПрофиПрофи
Повідомлень: 33
З нами з: 19 лютого 2011, 09:59
Дякував (ла): 14 разів

Повідомлення эмаль »

Підскажіть і мені.Я ФОП платник ПДВ на загальній системі з жовтня перейшов на 3 групу платник ПДВ . Чи потрібно міняти книгу доходів івитрат яку я вів на загальній системі.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

эмаль писав:Підскажіть і мені.Я ФОП платник ПДВ на загальній системі з жовтня перейшов на 3 групу платник ПДВ . Чи потрібно міняти книгу доходів івитрат яку я вів на загальній системі.
Обов'язково потрібно.

Мученик
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 23 квітня 2018, 21:36
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Мученик »

Доброго дня! На розрахунковий рахунок Фопа на 2 групі повернулися кошти, які були перераховані продавцю товарів у зв'язку з закриттям рахунку продавця. Чи потрібно включати дану суму до доходу?
Знайшла у категорії ЗІР 107.04, що не потрібно дані кошти включати до доходу за умови документального підтвердження помилкового переказу на повернення таких коштів. Тоді як документально підтвердити?

Відповісти

Повернутись до “Спрощена система оподаткування”