Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Николаич
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 08 жовтня 2019, 19:52
Подякували: 4 рази

Повідомлення Николаич »

fgrubin писав:Підкажіть, чи працює в режимі реального часу критерій ППІ "Обсяг постач. з урах. поточної ПН/РК за звітний місяць на покупця, на якого виписана ПН/РК <= 150 тис.грн. (якщо задано номер покупця)?

На даний момент жодному критерію ППІ я не відповідаю.
То чи спрацює вищевказаний критерій, якщо я реалізую товар на одного покупця - платника ПДВ, в моєму випадку це пшениця (вона відноситься до ризикованих операцій), на суму 180 тис. грн. в т. ч. ПДВ 30 тис. грн.?

План такий, продаю в жовтні пшеницю на одного покупця на суму 150 тис, крім того ПДВ 30.
Чекаю, доки в мене з'явиться відповідність критерію "Постачанна та придбання однакових товарів чи послуг за останні 6 місяців складає понад 50 відс.загального обсягу постачання".
І далі продаю вже всю партію пшениці.


Зайдите в кабинет и гляньте, если в "мониторинге пн/рк" в критериях рисковости у вас нет п.п.1.6 Критериев, то вы смело можете регить налоговую и делать отгрузку как вам удобно на любую сумму. Блокироваться не будут. У меня по фирме где есть п.п.1.6 Критериев нельзя зарегить налоговую даже на 300 грн на не рисковый товар. А по фирме где нет п.п.1.6 Критериев спокойно регистрируется "рисковый товар" на суммы и 700 тыс.грн. Всему виной п.п.1.6 Критериев - ручной режим, если налоговая захочет блочить, то Комиссия включит в п.п.1.6 и все считайте пропало. Потом только суд....

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Николаич писав:[Зайдите в кабинет и гляньте, если в "мониторинге пн/рк" в критериях рисковости у вас нет п.п.1.6 Критериев, то вы смело можете регить налоговую и делать отгрузку как вам удобно на любую сумму. Блокироваться не будут. У меня по фирме где есть п.п.1.6 Критериев нельзя зарегить налоговую даже на 300 грн на не рисковый товар. А по фирме где нет п.п.1.6 Критериев спокойно регистрируется "рисковый товар" на суммы и 700 тыс.грн. Всему виной п.п.1.6 Критериев - ручной режим, если налоговая захочет блочить, то Комиссия включит в п.п.1.6 и все считайте пропало. Потом только суд....
В кабінеті на вкладці "Відповідність критеріям ризиковості платника податків" вказано: "Даних не знайдено"

Николаич писав: А по фирме где нет п.п.1.6 Критериев спокойно регистрируется "рисковый товар" на суммы и 700
Навіть без позитивної ППІ?

В мене останній раз реалізація була минулого року в жовтні :) В листопаді вже показники D та P будуть нульові

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3129
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2358 разів
Подякували: 751 раз

Повідомлення FyDD »

fgrubin писав:
Николаич писав:[Зайдите в кабинет и гляньте, если в "мониторинге пн/рк" в критериях рисковости у вас нет п.п.1.6 Критериев, то вы смело можете регить налоговую и делать отгрузку как вам удобно на любую сумму. Блокироваться не будут. У меня по фирме где есть п.п.1.6 Критериев нельзя зарегить налоговую даже на 300 грн на не рисковый товар. А по фирме где нет п.п.1.6 Критериев спокойно регистрируется "рисковый товар" на суммы и 700 тыс.грн. Всему виной п.п.1.6 Критериев - ручной режим, если налоговая захочет блочить, то Комиссия включит в п.п.1.6 и все считайте пропало. Потом только суд....
В кабінеті на вкладці "Відповідність критеріям ризиковості платника податків" вказано: "Даних не знайдено"
Николаич писав: А по фирме где нет п.п.1.6 Критериев спокойно регистрируется "рисковый товар" на суммы и 700
Навіть без позитивної ППІ?
В мене останній раз реалізація була минулого року в жовтні :) В листопаді вже показники D та P будуть нульові
Если 12мес. пустая Дека - в момент лишают свид-ва НДС, без задержек
Контролируйте этот срок

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

FyDD писав:
Если 12мес. пустая Дека - в момент лишают свид-ва НДС, без задержек
Контролируйте этот срок
Это норма закона?

Подивився я з цього приводу, що пише закон та податківці:
Реєстрація платника ПДВ діє до дати анулювання реєстрації платника податку, яка проводиться шляхом виключення з реєстру платників ПДВ і відбувається, зокрема, якщо особа, зареєстрована як платник ПДВ, протягом 12 послідовних податкових місяців не подає контролюючому органу декларації з ПДВ та/або подає таку декларацію (податковий розрахунок), яка (який) свідчить про відсутність постачання/придбання товарів/послуг, здійснених з метою формування податкового зобов’язання чи податкового кредиту.

Тобто анулювання реєстрації платника ПДВ здійснюється, якщо протягом 12 послідовних податкових місяців не здійснювалось не тільки постачання товарів/послуг, але і їх придбання (тобто не формувались податкові зобов'язання та податковий кредит).

Якщо у платника ПДВ протягом 12 послідовних податкових місяців відсутні операції з постачання та при цьому наявні обсяги придбання, за рахунок яких сформовано податковий кредит, то підстави для анулювання реєстрації платника ПДВ відсутні.

Зазначена норма визначена п. 184.1 «г» ст. 184 Податкового кодексу України.
В мене придбання є. Я с/г виробник, продаю свою продукцію раз чи два на рік, а вкладаюсь у виробництво кожного місяця.
Цього сезону вийшло так, що період між продажами затягнувся

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Николаич писав: А по фирме где нет п.п.1.6 Критериев спокойно регистрируется "рисковый товар" на суммы и 700 тыс.грн. Всему виной п.п.1.6 Критериев - ручной режим, если налоговая захочет блочить, то Комиссия включит в п.п.1.6 и все считайте пропало. Потом только суд....
А у вас торговля?
А то я ж производитель, вход и выход не совпадает.
Все знакомые, кто подавал таблицу плательщика, говорят, не принимается она.

Николаич
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 08 жовтня 2019, 19:52
Подякували: 4 рази

Повідомлення Николаич »

fgrubin писав:
Николаич писав: А по фирме где нет п.п.1.6 Критериев спокойно регистрируется "рисковый товар" на суммы и 700 тыс.грн. Всему виной п.п.1.6 Критериев - ручной режим, если налоговая захочет блочить, то Комиссия включит в п.п.1.6 и все считайте пропало. Потом только суд....
А у вас торговля?
А то я ж производитель, вход и выход не совпадает.
Все знакомые, кто подавал таблицу плательщика, говорят, не принимается она.



Сори...Да у меня торговля. Код товара в реализации где-то 60-70% полностью совпадает с кодом на входе. Но у моего товарища у которого заказываю перевозки с НДС, на выходе код услуги перевозки грузовым транспортом, а на входе топливо, запчасти и прочий хлам. Так вот пока у него стоял п.п.1.6 Критериев он полностью стоял, не мог ни одну налоговую зарегить и таблицы не принимались. Когда через Комиссию вышел с п.п.1.6 (не бесплатно и дорого) то у него регистрируются спокойно все налоговые на транспортные услуги при том, что в приходе у него их нет. Если ваш покупатель не против, попробуйте конечно частями. Нельзя допускать чтоб засунули в 1.6 Критериев, это реальная беда и практически без "шкурного решения" вывести потом не реально. По одной фирме уже год сижу в п.п.1.6 Критериев, не могу ничего регить, а бросить жалко, там лимита больше 600 тыс.грн НДС. Думаю поменять область обслуживания, ибо местные налоговики дорого просят. Удачи Вам !!!!

GR_
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 06 липня 2017, 09:53
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення GR_ »

Ну вот нове "покращення". Теперь уже через Постанову Уряду.
ДПС оприлюднила проект постанови уряду про блокування податкових накладних

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

GR_ писав:Ну вот нове "покращення". Теперь уже через Постанову Уряду.
ДПС оприлюднила проект постанови уряду про блокування податкових накладних
Не следует путать "Постанову Уряду" с "проектом Постановы Уряду"...

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Подав я Таблицю даних платника без додавання пояснень до неї в надії на автоматичне врахування і її таки автоматично враховано, про що було вказано в другій квитанції.
Документ прийнято. Інформація з даних Таблиці платника податку враховується автоматично згідно наказу.....
Але разом з другою квитанцією прийшло рішення про неврахування Таблиці на підставі:
Виявлено невідповідність визначених платником податків у Таблиці даних видів діяльності наявним у платника засобам/факторам виробництва
І в кабінеті на вкладці звітність я бачу, що:
Історія подання Вважається не поданим, Помилка оформлення документу, видалений звіт

Як я розумію, наразі ця таблиця повинна знову розглядатись комісією відповідно до пункту 32 Порядку:
37. Якщо таблиця даних платника податку була врахована відповідно до пункту 35 цього Порядку, після прийняття комісією регіонального рівня рішення про неврахування цієї таблиці даних платника податку така таблиця даних платника податку в подальшому підлягає розгляду відповідно до пункту 32 цього Порядку.
32. Таблиця даних платника податку із поясненнями розглядається комісіями регіонального рівня протягом п’яти робочих днів після дня її отримання.
А пояснень я ж і не подавав :)

То наразі треба очікувати негативного рішення про врахування або неврахування таблиці даних платника податку :)

От що їм не сподобалось в моїй табличці, вона ж автоматично врахована :)

А може там в програмному забезпеченні є недоліки і оскільки дані таки були автоматично враховані, то я зможу зареєструвати податкову накладну?


fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Так що робити? Подавати повторно Таблицю, але вже з доданими поясненнями?
Можливо з тим же номером і датою, що і попередня Таблиця?
Попередню подавав 31 жовтня, на цю дату в мене ще показники D і P були, а в листопаді вже вони нульові, бо реалізації не було з жовтня 2018 року.
Якщо подам з датою листопада, то автоматом очевидно вже не врахують.
Галочку я ставлю, що я С/Г товаровиробник і до 2017 року застосовував спецрежим, але ж у мене менше 200 га і цей факт не врахується для автоматичного врахування даних.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”