Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Лена1661
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 30 жовтня 2019, 16:14

Повідомлення Лена1661 »

Спасибо, но сумма немаленькая , столько денег на счете ндс нет, чтобы заплатить недоимку. Сегодня зашла в кабинет відхилення нет.

Лена1661
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 30 жовтня 2019, 16:14

Повідомлення Лена1661 »

Tasa писав:
Лена1661 писав:Ситуация : В сентябре была зарегистрирована налоговая на неплательщика,18,10 оказалось что плательщик ндс , подаю РК 18,10, следом регистрирую правильную НН 21,10(с просрочкой) .
1.Подаю декларацию по НДС за октябрь 21,10, включаю правильную налоговую, неправильную не включаю.
2. не включаю рк от 18,10,2019 в декларацию за октябрь?
В кабинете висит відхилення.
1. Подаєте УР за вересень - додаєте туди правильну ПН зареєстровану з просрочкою+платите недоїмку і штраф 3%
2. УР на неплатника включаєте у жовтень

Інакше буде перевищення...
І так - я знаю що це фігня, але по-іншому перевищення не уникнути - так у них налаштована система (( #g_mad#
Спасибо, но сумма немаленькая , столько денег на счете ндс нет, чтобы заплатить недоимку. Сегодня зашла в кабинет відхилення нет.


Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Подскажите, надо сегодня сдать деку, но еще не успела зарегистрироваться НН на себя - не пришла квитанция, могу я отправить деку сейчас

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

Маруся10 писав:Подскажите, надо сегодня сдать деку, но еще не успела зарегистрироваться НН на себя - не пришла квитанция, могу я отправить деку сейчас
можете, просто появится заполненная табличка с незарегистрированной НН на дату подачи

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Маруся10 писав:Подскажите, надо сегодня сдать деку, но еще не успела зарегистрироваться НН на себя - не пришла квитанция, могу я отправить деку сейчас
можете, але буде перевищення, краще ще почекати, моя думка

anna1611
Оракул
Оракул
Повідомлень: 210
З нами з: 12 лютого 2012, 06:25
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 58 разів

Повідомлення anna1611 »

Добрый день! Потеряла суму від'ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (рядок 19.1 + рядок 20.3 декларації) (переноситься до рядка 16.1 декларації наступного звітного (податкового) періоду), не перенесла с августа. В будущих отчетных периодах исправление этого значения не повлияло на значение стр. 18. Как исправить в декларации за октябрь? Подскажите, пожалуйста. Может, неправильно вопрос сформулировала, только столкнулась с НДС.
И будет ли штраф?#sigh#

SvitlanaKiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 256
З нами з: 28 червня 2017, 19:59
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення SvitlanaKiev »

Подскажите, пжлст, НН с кодом причины 13 (на себя выписали, ИНН 6000000) попадает в Деку НДС код рядка 4.1?
И в Додатке 5 соответственно отображаем, да?



Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

anna1611 писав:Добрый день! Потеряла суму від'ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (рядок 19.1 + рядок 20.3 декларації) (переноситься до рядка 16.1 декларації наступного звітного (податкового) періоду), не перенесла с августа. В будущих отчетных периодах исправление этого значения не повлияло на значение стр. 18. Как исправить в декларации за октябрь? Подскажите, пожалуйста. Может, неправильно вопрос сформулировала, только столкнулась с НДС.
И будет ли штраф?#sigh#
Згідно ПКУ у Вас є 2 роки на самостійне виправлення помилок. І якщо це виправлення не змінило Ваші податки в сторону збільшення, то штрафів не буде. « Не перенесла с августа» це вересневу декларацію здали без від’ємного значення? Чому тоді будущие отчетные периоды не змінились? А додаток 2 формували? Якщо ні, то УР з цим додатком. УР за всі періоди, на які вплинула «потєряха». Зрозуміла, Ви здали вже жовтневу. Тоді УР за вересень. І якщо там буде знову від’ємне значення, тоді звітна нова за жовтень. Якось так.

БНаташа
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 197
З нами з: 04 лютого 2019, 16:08
Дякував (ла): 244 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення БНаташа »

Подскажите пожалуйста, могу ли я включить в налоговый кредит октября по декларации по ндс налоговую накладную от 25.05.2017 года?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

БНаташа писав:Подскажите пожалуйста, могу ли я включить в налоговый кредит октября по декларации по ндс налоговую накладную от 25.05.2017 года?
так
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”