Сайт | Бухгалтерский форум | Беседка Правила форума | Поиск | Активные темы | Участники | Вход | Регистрация

Добро пожаловать!
Блокировка регистрации НН/РК (часть 2) Дополнительные действия
fgrubin
От: Friday, November 01, 2019 12:21:45 AM

Ранг: Высший разум

Благодарностей: 142
Николаич пишет:
А по фирме где нет п.п.1.6 Критериев спокойно регистрируется "рисковый товар" на суммы и 700 тыс.грн. Всему виной п.п.1.6 Критериев - ручной режим, если налоговая захочет блочить, то Комиссия включит в п.п.1.6 и все считайте пропало. Потом только суд....

А у вас торговля?
А то я ж производитель, вход и выход не совпадает.
Все знакомые, кто подавал таблицу плательщика, говорят, не принимается она.
Николаич
От: Friday, November 01, 2019 12:48:24 PM
Ранг: Ученик

Благодарностей: 4
fgrubin пишет:
Николаич пишет:
А по фирме где нет п.п.1.6 Критериев спокойно регистрируется "рисковый товар" на суммы и 700 тыс.грн. Всему виной п.п.1.6 Критериев - ручной режим, если налоговая захочет блочить, то Комиссия включит в п.п.1.6 и все считайте пропало. Потом только суд....

А у вас торговля?
А то я ж производитель, вход и выход не совпадает.
Все знакомые, кто подавал таблицу плательщика, говорят, не принимается она.

Сори...Да у меня торговля. Код товара в реализации где-то 60-70% полностью совпадает с кодом на входе. Но у моего товарища у которого заказываю перевозки с НДС, на выходе код услуги перевозки грузовым транспортом, а на входе топливо, запчасти и прочий хлам. Так вот пока у него стоял п.п.1.6 Критериев он полностью стоял, не мог ни одну налоговую зарегить и таблицы не принимались. Когда через Комиссию вышел с п.п.1.6 (не бесплатно и дорого) то у него регистрируются спокойно все налоговые на транспортные услуги при том, что в приходе у него их нет. Если ваш покупатель не против, попробуйте конечно частями. Нельзя допускать чтоб засунули в 1.6 Критериев, это реальная беда и практически без "шкурного решения" вывести потом не реально. По одной фирме уже год сижу в п.п.1.6 Критериев, не могу ничего регить, а бросить жалко, там лимита больше 600 тыс.грн НДС. Думаю поменять область обслуживания, ибо местные налоговики дорого просят. Удачи Вам !!!!
GR_
От: Saturday, November 02, 2019 10:44:26 AM

Благодарностей: 1
Ну вот нове "покращення". Теперь уже через Постанову Уряду.
ДПС оприлюднила проект постанови уряду про блокування податкових накладних
Popen
От: Saturday, November 02, 2019 11:20:47 AM

Ранг: Гигант мысли

Благодарностей: 13,376
GR_ пишет:

Не следует путать "Постанову Уряду" с "проектом Постановы Уряду"...

fgrubin
От: Sunday, November 03, 2019 1:28:57 AM

Подав я Таблицю даних платника без додавання пояснень до неї в надії на автоматичне врахування і її таки автоматично враховано, про що було вказано в другій квитанції.
Цитата:
Документ прийнято. Інформація з даних Таблиці платника податку враховується автоматично згідно наказу.....

Але разом з другою квитанцією прийшло рішення про неврахування Таблиці на підставі:
Цитата:
Виявлено невідповідність визначених платником податків у Таблиці даних видів діяльності наявним у платника засобам/факторам виробництва

І в кабінеті на вкладці звітність я бачу, що:
Цитата:
Історія подання Вважається не поданим, Помилка оформлення документу, видалений звіт

Як я розумію, наразі ця таблиця повинна знову розглядатись комісією відповідно до пункту 32 Порядку:
Цитата:
37. Якщо таблиця даних платника податку була врахована відповідно до пункту 35 цього Порядку, після прийняття комісією регіонального рівня рішення про неврахування цієї таблиці даних платника податку така таблиця даних платника податку в подальшому підлягає розгляду відповідно до пункту 32 цього Порядку.

Цитата:
32. Таблиця даних платника податку із поясненнями розглядається комісіями регіонального рівня протягом п’яти робочих днів після дня її отримання.

А пояснень я ж і не подавав :)

То наразі треба очікувати негативного рішення про врахування або неврахування таблиці даних платника податку :)

От що їм не сподобалось в моїй табличці, вона ж автоматично врахована :)

А може там в програмному забезпеченні є недоліки і оскільки дані таки були автоматично враховані, то я зможу зареєструвати податкову накладну?

fgrubin
От: Sunday, November 03, 2019 3:45:43 PM

Так що робити? Подавати повторно Таблицю, але вже з доданими поясненнями?
Можливо з тим же номером і датою, що і попередня Таблиця?
Попередню подавав 31 жовтня, на цю дату в мене ще показники D і P були, а в листопаді вже вони нульові, бо реалізації не було з жовтня 2018 року.
Якщо подам з датою листопада, то автоматом очевидно вже не врахують.
Галочку я ставлю, що я С/Г товаровиробник і до 2017 року застосовував спецрежим, але ж у мене менше 200 га і цей факт не врахується для автоматичного врахування даних.
Сообщение отредактировано:Sunday, November 03, 2019 3:56 PM
GR_
От: Monday, November 04, 2019 10:20:58 AM

Благодарностей: 1
Popen пишет:
GR_ пишет:

Есть сомнения что таки примут в свете громадного дефицита бюджета и прикручивания гаек?
fgrubin
От: Monday, November 04, 2019 11:43:09 AM

Поспілкувався з колегами, такими ж малими с/г підприємствами, то не враховують ту Таблицю даних навіть з поясненнями, з додаванням інвентаризаційних відомостей, статистичної звітності 10-мех... і причина не врахування та ж сама - "невідповідність визначених платником податків у Таблиці даних видів діяльності наявним у платника засобам/факторам виробництва"
От тільки в них одразу друга квитанція повідомляла, що дані автоматично не враховані. А в мене ж враховано автоматом, а потім вручну відмінили це врахування Brick wall
Popen
От: Monday, November 04, 2019 2:20:56 PM

Ранг: Гигант мысли

Благодарностей: 13,376
GR_ пишет:
Popen пишет:
GR_ пишет:

Есть сомнения что таки примут в свете громадного дефицита бюджета и прикручивания гаек?

КМУ - это вам не какая-то мехмастерская и гайки там не крутят (прикручивание/приоткручивание)... Crazy
Постанову таки примут, но не факт, что текст ея будет полностью совпадать с проектом. А как показывает практика - ничто так не пудрит мозги налогоплательщика, как обсуждение проекта, а не именно самой постановы.

AV_VISH
От: Tuesday, November 05, 2019 6:22:30 PM

Ранг: Мастер

Благодарностей: 2
Добрий день!
Підкажіть, будь ласка, що приблизно писати в Поясненні і які додатки до нього подавати.
fgrubin
От: Tuesday, November 05, 2019 9:18:36 PM

З другої сторінки теми:
marina11 пишет:
Копіюю з попередньої переписки:
От: 23 листопада 2017 р. 10:18:26

Gella пишет:
Всім привіт!! Колегі допоможіть будь-ласка щось запуталась. Заблокували за один день 50 податкових ХОЛЄРА....
Я створила
1) таблиця;
2) повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК реєстрація до якої зупинена; з Додатоками.
Почало матюкатись на підписи. Якось підписала. Відправила до першої податкової. Почала знову робити таблицю ві т. д. А ВОНО по іншому не скажеш прислало щ таблиця вже подана чекати 5 днів. А як подавати на інші податкові. Піду в дурку... Може є в когось покрокова інструкція Допоможіть будь-ласка. Дякую

Співчуваю!!!
"Таблиця". Незважаючи на часті консультації від ДФС щодо її подання до кожної заблокованої ПН мій особистий досвід і практика відмов свідчить, що кожен код реалізації може бути врахований лише 1 раз. Тобто Ви можете формувати таблицю на кожен код окремо, можете об'єднувати в блоки по подібних кодах, можете запихати все до однієї, але якщо Ви вже надіслали таблицю з цим кодом реалізації, потрібно дочекатися її розгляду і врахування чи неврахування, і тільки після цього надсилати знову, якщо не врахують. Зараз краще надсилати її через Електронний кабінет, так як у ньому є можливість приєднати до таблиці "документ довільного формату" з поясненнями і характеристиками підприємства. Десь на 3-й день після направлення Таблицю розглядає Ваша обласна комісія ДФС, яка має заповнити свій внутрішній документ, що має назву "Паспорт підприємства". У ньому потрібно заповнити розділи (те, що пам'ятаю): Наявність майна нерухомого/рухомого, власного/орендованого, виробничі потужності, земля, облікова чисельність працівників, чистий дохід за 2016 рік(з балансу), залишки товару у складах станом на 01.01.17 року, основні види діяльності. Я зробила лист на фірмовому бланку за підписом директора , з вихідним № і датою і відправляла скан. Таблиця не розблоковує заблоковану ПН і мало впливає на її подальшу долю (якщо взагалі впливає). Вона має запобігти подальшому моніторингу і блокуванню наступних ПН по реалізації вказаних у ній кодів.
Заблоковану ПН може розблокувати "Повідомлення" з додатками. Додатки повинні містити максимально повну інформацію, що стосується даної конкретної ПН (як для малої дитини) з контролем правильності оформлення документів (наявність вписаних всіх ПІБ, підписів, печаток, закрите доручення і т.д), і рекомендую окремим додатком приєднати пояснення, яке Ви складете до таблиці.
Всі документи по блокуванню мають бути підписані ДИРЕКТОРОМ (з печаткою чи без). У Медку потрібно переналаштовувати підписи для Звітність+ПН+РК.
AV_VISH
От: Wednesday, November 06, 2019 9:01:59 AM

Добрий день!
Підкажіть, будь ласка, що приблизно писати в Поясненні і які додатки до нього подавати.
Ми новостворена фірма, виграли тендер, підписали 10.10 договір на послуги (ремонт приладу) на 286 тис., 2 працівники були неділю у відрядженні, ремонтували прилад власними силами, 28.10 підписали акт, вчора після отримання скану акту виписала і відправила на реєстрацію ПН, прийшла квитанція, що РЕЄСТРАЦІЯ ЗУПИНЕНА. Обсяг постачання товару/послуги 33.13 перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп.2.1. п.2 "Критеріїв ризиковості здійснення операцій"
Допоможіть, будь ласка!
Vlasta
От: Wednesday, November 06, 2019 2:57:04 PM

Ранг: Гений

Благодарностей: 107
AV_VISH пишет:
Добрий день!
Ми новостворена фірма, виграли тендер, підписали 10.10 договір на послуги (ремонт приладу) на 286 тис., 2 працівники були неділю у відрядженні, ремонтували прилад власними силами, 28.10 підписали акт, вчора після отримання скану акту виписала і відправила на реєстрацію ПН, прийшла квитанція, що РЕЄСТРАЦІЯ ЗУПИНЕНА. Обсяг постачання товару/послуги 33.13 перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає вимогам пп.2.1. п.2 "Критеріїв ризиковості здійснення операцій"
Допоможіть, будь ласка!

В поясненні ви повинні чітко прописати всі ваші дії на цю заблоковану податкову накладну. Прикладіть як можно більше документів підтверджуючі ваші операції. Також ми писали коли строворена наша компанія, скільки чоловік працює , додавали в додатки витяги по компанії.

Я много смеюсь, потому что мне нравится смеяться, но все, что я говорю - абсолютно серьезно!
fgrubin
От: Saturday, November 09, 2019 12:09:36 PM

Vlasta пишет:
додавали в додатки витяги по компанії.

Які витяги?
fgrubin
От: Saturday, November 09, 2019 12:33:10 PM

Чи можна подати Таблицю даних платника в листопаді, але вибрати період для документа - жовтень?
Справа в тому, що в жовтні у мене ще був показник D 0.09, а в листопаді він вже нульовий.
Вірніше, як я бачу в кабінеті, період для документа можу вибрати жовтневий, от тільки, який показник D буде автоматично враховуватись, жовтневий чи листопадовий?

Я подав 20-ОПП і наразі надіюсь, що мені вже не скажуть, що в мене нема засобів та факторів виробництва :)
Vlasta
От: Monday, November 11, 2019 1:47:16 PM

Благодарностей: 107
fgrubin пишет:
Vlasta пишет:
додавали в додатки витяги по компанії.

Які витяги?

Витяг про реєстрацію під-ва, ПДВ витяг

Я много смеюсь, потому что мне нравится смеяться, но все, что я говорю - абсолютно серьезно!
Енни
От: Tuesday, November 12, 2019 1:54:42 PM

Благодарностей: 39
Подскажитеу у нашего контрагента заблокировали месяц назад НН.
Мы возвращаем товар, как быть с корректировкой ????
Какие действия бухгалтера?
к какой накладной ее привязывать? заблокированной?

ЛюдмилаВас
От: Tuesday, November 12, 2019 2:55:16 PM

Благодарностей: 229
Енни пишет:
Подскажитеу у нашего контрагента заблокировали месяц назад НН.
Мы возвращаем товар, как быть с корректировкой ????
Какие действия бухгалтера?
к какой накладной ее привязывать? заблокированной?

Да, и корректировка не зарегистрируется тоже.
AV_VISH
От: Wednesday, November 13, 2019 9:37:13 AM

Добрий день!
Допоможіть, будь ласка, прийшло рішення про відмову в реєстрації податкової. Підстава - Ненадання платником податку копій документів - Первинні документи...
Подаємо скаргу. Немаю уявлення які первинні документи можна ще подати. І що писати у скарзі. Підкажіть будь ласка.
Нова фірма, перша операція - послуги з ремонту приладу. Виконували власними силами. Компанія представник в Україні швейцарської фірми яка є постачальником даних приладів. Підкладали агентський договір зі швейцарською фірмою, листи про те, що працівники проходили навчання і мають право виконувати ремонт приладів на території України, Договір з контрагентом, акт приймання-передачі послуг, наказ і посвідки про відрядження працівників на об'єкт для надання послуг. звіти про відрядження. Що ще вони від нас хочуть, яких первинних документів може не вистачати?
Nelli-Nelli
От: Wednesday, November 13, 2019 3:27:18 PM

Благодарностей: 246
AV_VISH пишет:
Добрий день!Mad
Допоможіть, будь ласка, прийшло рішення про відмову в реєстрації податкової. Підстава - Ненадання платником податку копій документів - Первинні документи...
Подаємо скаргу. Немаю уявлення які первинні документи можна ще подати. І що писати у скарзі. Підкажіть будь ласка.
Нова фірма, перша операція - послуги з ремонту приладу. Виконували власними силами. Компанія представник в Україні швейцарської фірми яка є постачальником даних приладів. Підкладали агентський договір зі швейцарською фірмою, листи про те, що працівники проходили навчання і мають право виконувати ремонт приладів на території України, Договір з контрагентом, акт приймання-передачі послуг, наказ і посвідки про відрядження працівників на об'єкт для надання послуг. звіти про відрядження. Що ще вони від нас хочуть, яких первинних документів може не вистачати?

Мої припущення: основні засоби, 20-опп, приміщення арендована чи власне,чисельність штату, КВЕДи організації, лист із розжовуванням всіх документів попунктно, про економічну доцільність відкриття підприємства та планування сплати податків. І які вони лохи, що заважають фірмі платити мільйонні податки в бюджет.Mad ну, якось красиво, що мішають заробляти. Думаю, тут головне лист із посиланням на копії . А і розписати які первинні документи, коли фірма нова і тільки починає розвиватись?За новими правилами не розблоковувала, щоб точно все пояснити.