Оприбуткування товарів

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

ситуація. є фірма "Ромашка", дир є також фопом пупкіним з аналогічним видом діяльності. купив товар на фопа пупкіна за готівку у постачальника, постачальник вніс від імені фірми "Ромашка" через свого працівника кошти собі на розрахунковий рахунок, виписав на "Ромашку"видаткові і податкові.
Квитанцію на оплату на "Ромашку" я провести не можу, бо там фігурує "ліва" людина. Я просто не знаю як краще розвернути ту купку г... щоб вона менше смерділа. Те, як можна внести гроші від когось і не попередити, я мовчу, це рівень плінтуса.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

якщо я проведу це як безоплатне отримання? пдв віддам державі?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Postpred
Гений
Гений
Повідомлень: 451
З нами з: 24 грудня 2014, 15:31
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 265 разів

Повідомлення Postpred »

Была у меня 100% аналогичная ситуация, только я в ней - поставщик и сумма у нас была 100 тыс. Крутили-вертели с бухгалтером фирмы "Ромашка" какое решение будет наиболее приемлемым для всех сторон, в итоге мы возвращали деньги на отделение банка (Приват), предварительно Пупкин обратился в отделение с просьюой возврата как ошибочно перечисленных и Приват выслал нам официальное письмо-требование о возврате ошибочно перечисленных средств. Человек получил в отделении наличные, расплатился с фирмой "Ромашка", а те потом перечислили нам деньги по безналу как обычно. Бухгалтер фирмы "Ромашка" узнала об этой оплате только после получения от нас налоговой на эту оплату. Мы сделали им расходную датой "не правильной" оплаты чтобы не корректировать налоговые накладные. Ваш вариант оприходования как безоплатно полученные не очень: у контрагента взаиморасчеты закроются этой "не правильной" оплатой, а у вас нет...

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11444 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

Natalenna писав:ситуація. є фірма "Ромашка", дир є також фопом пупкіним з аналогічним видом діяльності.
купив товар на фопа пупкіна за готівку у постачальника, постачальник вніс від імені фірми "Ромашка"
через свого працівника кошти собі на розрахунковий рахунок,
виписав на "Ромашку"видаткові і податкові.
Квитанцію на оплату на "Ромашку" я провести не можу, бо там фігурує "ліва" людина.
Хай повертають нал "лівій людині", як помилково сплачені, а ви заплатите через р/рахунок.

Ирина 22
Оракул
Оракул
Повідомлень: 259
З нами з: 11 березня 2019, 14:19
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 114 разів

Повідомлення Ирина 22 »

Natalenna писав:ситуація. є фірма "Ромашка", дир є також фопом пупкіним з аналогічним видом діяльності. купив товар на фопа пупкіна за готівку у постачальника, постачальник вніс від імені фірми "Ромашка" через свого працівника кошти собі на розрахунковий рахунок, виписав на "Ромашку"видаткові і податкові.
Квитанцію на оплату на "Ромашку" я провести не можу, бо там фігурує "ліва" людина. Я просто не знаю як краще розвернути ту купку г... щоб вона менше смерділа. Те, як можна внести гроші від когось і не попередити, я мовчу, це рівень плінтуса.
Я могу ошибаться. А если директор "Ромашки" сделает Договор фин помощи, внесёт эту помощь в кассу , выпишет Доверенность на левого человека на оплату от фирмы и выдаст ему деньги? #blush# Под отчет могут быть выданы средства и лицу, которое не состоит с предприятием в трудовых отношениях. #blush#

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Postpred писав:Была у меня 100% аналогичная ситуация, только я в ней - поставщик и сумма у нас была 100 тыс. Крутили-вертели с бухгалтером фирмы "Ромашка" какое решение будет наиболее приемлемым для всех сторон, в итоге мы возвращали деньги на отделение банка (Приват), предварительно Пупкин обратился в отделение с просьюой возврата как ошибочно перечисленных и Приват выслал нам официальное письмо-требование о возврате ошибочно перечисленных средств. Человек получил в отделении наличные, расплатился с фирмой "Ромашка", а те потом перечислили нам деньги по безналу как обычно. Бухгалтер фирмы "Ромашка" узнала об этой оплате только после получения от нас налоговой на эту оплату. Мы сделали им расходную датой "не правильной" оплаты чтобы не корректировать налоговые накладные. Ваш вариант оприходования как безоплатно полученные не очень: у контрагента взаиморасчеты закроются этой "не правильной" оплатой, а у вас нет...
щодо безоплатно отриманих, я думала дохід нарахувати на ту суму. щоб закрити взаєморозрахунок таким чином.
на разі постачальник об'явив, що нічого повертати не буде, що я можу авансовий звіт зробити на іх працівника і це допускається згідно законодавства.
коротче кажучи#g_cray2# #hunter# #wall#
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Ирина 22 писав:
Natalenna писав:ситуація. є фірма "Ромашка", дир є також фопом пупкіним з аналогічним видом діяльності. купив товар на фопа пупкіна за готівку у постачальника, постачальник вніс від імені фірми "Ромашка" через свого працівника кошти собі на розрахунковий рахунок, виписав на "Ромашку"видаткові і податкові.
Квитанцію на оплату на "Ромашку" я провести не можу, бо там фігурує "ліва" людина. Я просто не знаю як краще розвернути ту купку г... щоб вона менше смерділа. Те, як можна внести гроші від когось і не попередити, я мовчу, це рівень плінтуса.
Я могу ошибаться. А если директор "Ромашки" сделает Договор фин помощи, внесёт эту помощь в кассу , выпишет Доверенность на левого человека на оплату от фирмы и выдаст ему деньги? #blush# Под отчет могут быть выданы средства и лицу, которое не состоит с предприятием в трудовых отношениях. #blush#
де це зазначено? я реально боюся таке пропускати через авансові.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Ирина 22
Оракул
Оракул
Повідомлень: 259
З нами з: 11 березня 2019, 14:19
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 114 разів

Повідомлення Ирина 22 »

Natalenna писав:
Ирина 22 писав:
Natalenna писав:ситуація. є фірма "Ромашка", дир є також фопом пупкіним з аналогічним видом діяльності. купив товар на фопа пупкіна за готівку у постачальника, постачальник вніс від імені фірми "Ромашка" через свого працівника кошти собі на розрахунковий рахунок, виписав на "Ромашку"видаткові і податкові.
Квитанцію на оплату на "Ромашку" я провести не можу, бо там фігурує "ліва" людина. Я просто не знаю як краще розвернути ту купку г... щоб вона менше смерділа. Те, як можна внести гроші від когось і не попередити, я мовчу, це рівень плінтуса.
Я могу ошибаться. А если директор "Ромашки" сделает Договор фин помощи, внесёт эту помощь в кассу , выпишет Доверенность на левого человека на оплату от фирмы и выдаст ему деньги? #blush# Под отчет могут быть выданы средства и лицу, которое не состоит с предприятием в трудовых отношениях. #blush#
де це зазначено? я реально боюся таке пропускати через авансові.
Несколько лет назад на семинаре лектор говорил о подобной ситуации)) И было сказано, что можно выдать аванс из кассы не работнику по Договору поручения для последующей оплаты. Меня тогда больше интересовало наоборот- может ли принять не работник по Доверенности. Но здесь ( снова таки могу ошибаться) действует правило 10 000,00 . Посмотрите в инете информацию. Может что то удастся что найти и выкрутить))

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Ирина 22 писав:
Natalenna писав:
Ирина 22 писав: Я могу ошибаться. А если директор "Ромашки" сделает Договор фин помощи, внесёт эту помощь в кассу , выпишет Доверенность на левого человека на оплату от фирмы и выдаст ему деньги? #blush# Под отчет могут быть выданы средства и лицу, которое не состоит с предприятием в трудовых отношениях. #blush#
де це зазначено? я реально боюся таке пропускати через авансові.
Несколько лет назад на семинаре лектор говорил о подобной ситуации)) И было сказано, что можно выдать аванс из кассы не работнику по Договору поручения для последующей оплаты. Меня тогда больше интересовало наоборот- может ли принять не работник по Доверенности. Но здесь ( снова таки могу ошибаться) действует правило 10 000,00 . Посмотрите в инете информацию. Может что то удастся что найти и выкрутить))
дякую. загальна сума 40тис #g_cray#
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Можу розповісти чим закінчилися у мене перемовини з постачальником. Бухгалтер постачальника відмовилася від варіанту з поверненням коштів. Сказала, що у неї все добре. Прийдеться по операції платити податки(((
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”