Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Енни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 837
З нами з: 21 березня 2013, 00:49
Дякував (ла): 444 рази
Подякували: 44 рази

Повідомлення Енни »

Подскажитеу у нашего контрагента заблокировали месяц назад НН.
Мы возвращаем товар, как быть с корректировкой ????
Какие действия бухгалтера?
к какой накладной ее привязывать? заблокированной?

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Енни писав:Подскажитеу у нашего контрагента заблокировали месяц назад НН.
Мы возвращаем товар, как быть с корректировкой ????
Какие действия бухгалтера?
к какой накладной ее привязывать? заблокированной?
Да, и корректировка не зарегистрируется тоже.

AV_VISH
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 143
З нами з: 07 жовтня 2016, 17:02
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення AV_VISH »

Добрий день!
Допоможіть, будь ласка, прийшло рішення про відмову в реєстрації податкової. Підстава - Ненадання платником податку копій документів - Первинні документи...
Подаємо скаргу. Немаю уявлення які первинні документи можна ще подати. І що писати у скарзі. Підкажіть будь ласка.
Нова фірма, перша операція - послуги з ремонту приладу. Виконували власними силами. Компанія представник в Україні швейцарської фірми яка є постачальником даних приладів. Підкладали агентський договір зі швейцарською фірмою, листи про те, що працівники проходили навчання і мають право виконувати ремонт приладів на території України, Договір з контрагентом, акт приймання-передачі послуг, наказ і посвідки про відрядження працівників на об'єкт для надання послуг. звіти про відрядження. Що ще вони від нас хочуть, яких первинних документів може не вистачати?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

AV_VISH писав:Добрий день!#g_mad#
Допоможіть, будь ласка, прийшло рішення про відмову в реєстрації податкової. Підстава - Ненадання платником податку копій документів - Первинні документи...
Подаємо скаргу. Немаю уявлення які первинні документи можна ще подати. І що писати у скарзі. Підкажіть будь ласка.
Нова фірма, перша операція - послуги з ремонту приладу. Виконували власними силами. Компанія представник в Україні швейцарської фірми яка є постачальником даних приладів. Підкладали агентський договір зі швейцарською фірмою, листи про те, що працівники проходили навчання і мають право виконувати ремонт приладів на території України, Договір з контрагентом, акт приймання-передачі послуг, наказ і посвідки про відрядження працівників на об'єкт для надання послуг. звіти про відрядження. Що ще вони від нас хочуть, яких первинних документів може не вистачати?
Мої припущення: основні засоби, 20-опп, приміщення арендована чи власне,чисельність штату, КВЕДи організації, лист із розжовуванням всіх документів попунктно, про економічну доцільність відкриття підприємства та планування сплати податків. І які вони лохи, що заважають фірмі платити мільйонні податки в бюджет.#g_mad# ну, якось красиво, що мішають заробляти. Думаю, тут головне лист із посиланням на копії . А і розписати які первинні документи, коли фірма нова і тільки починає розвиватись?За новими правилами не розблоковувала, щоб точно все пояснити.

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Nelli-Nelli писав:
AV_VISH писав:Добрий день!#g_mad#
Допоможіть, будь ласка, прийшло рішення про відмову в реєстрації податкової. Підстава - Ненадання платником податку копій документів - Первинні документи...
Подаємо скаргу. Немаю уявлення які первинні документи можна ще подати. І що писати у скарзі. Підкажіть будь ласка.
Нова фірма, перша операція - послуги з ремонту приладу. Виконували власними силами. Компанія представник в Україні швейцарської фірми яка є постачальником даних приладів. Підкладали агентський договір зі швейцарською фірмою, листи про те, що працівники проходили навчання і мають право виконувати ремонт приладів на території України, Договір з контрагентом, акт приймання-передачі послуг, наказ і посвідки про відрядження працівників на об'єкт для надання послуг. звіти про відрядження. Що ще вони від нас хочуть, яких первинних документів може не вистачати?
Мої припущення: основні засоби, 20-опп, приміщення арендована чи власне,чисельність штату, КВЕДи організації, лист із розжовуванням всіх документів попунктно, про економічну доцільність відкриття підприємства та планування сплати податків. І які вони лохи, що заважають фірмі платити мільйонні податки в бюджет.#g_mad# ну, якось красиво, що мішають заробляти. Думаю, тут головне лист із посиланням на копії . А і розписати які первинні документи, коли фірма нова і тільки починає розвиватись?За новими правилами не розблоковувала, щоб точно все пояснити.
А якщо, ви знаходитесь в "ризикових"- то спершу знімати цю ознаку! І тільки потім розблокувувати ПН.

vilena
Гений
Гений
Повідомлень: 371
З нами з: 14 червня 2010, 06:25
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 73 рази

Повідомлення vilena »

Подскажите пожалуйста. решение ком. датировано 4.11, а в кабинет пришло сообщение 6.11. Когда граничный срок подачи СКАРГИ.#cray# #cray#

maha
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 104
З нами з: 29 березня 2018, 14:56
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення maha »

Народ! В эл кабинете в разделе Відповідность критеріям ризиковости помилка обробки запиту. И так неделю уже. Меняют критерии? Или это только мое предприятие?
Бояться или нет?#swoon#

Vlasta
Гений
Гений
Повідомлень: 390
З нами з: 07 червня 2012, 02:52
Дякував (ла): 109 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення Vlasta »

Нет не только ваше, я по своим 2 не могу посмотреть эти критерии(((((

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Якщо комісія регіонального рівня прийме рішення про врахування Таблиці, а через декілька днів комісія центрального рівня прийме рішення про неврахування. То чи можна зареєструвати накладну в цей період?

Колега повідомляє, що в нього регіональна комісія враховує, а через декілька днів комісія центрального рівня надсилає рішення про неврахування.
Проміжок часу був 4 дні.

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Не врахували мою таблицю знову #wall#
Вийшло так, що регіональна комісія врахувала її ще вчора, але в кабінеті не засвітилось їх рішення, хоч я і чекав цього моменту, щоб подати накладну на реєстрацію.
А сьогодні комісія центрального рівня ДПС України прийняла рішення про не врахування вже врахованої таблиці і це рішення з'явилось в кабінеті.

Телефонував в регіональну комісію, сказали, що моє пояснення їм сподобалось #smile3#

Що робити, подавати ще?

У мене ідея фікс, подати свою накладну на реєстрацію одразу після рішення регіональної комісії про врахування моєї таблиці, але до рішення ДПС України #smile3#

От питання, чого в кабінеті так і не з'явилось рішення регіональної комісії?
Я наразі бачу рішення про неврахування таблиці від ДПС України, в якому є посилання на вчорашнє рішення про врахування, останнього я не бачу ні вхідній кореспонденції, ні при перегляді звітності (там лиш квитанція 2 та рішення про не врахування комісії центрального рівня)

Доповнення:
пояснили мені в обласній комісії, що їх рішення про врахування таблиці набирає чинності через добу після прийняття рішення. Як я зрозумів, якщо вчора прийняли рішення, то сьогодні в 16-00 воно набирає чинності.
Але щось це пояснення не корелюється з цим:
33. Комісії регіонального рівня приймають рішення про врахування або неврахування таблиці даних платника податку, яке протягом пераційного дня стає доступним платнику податку в електронному кабінеті, за формою згідно з додатком 4.



Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”