Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Innavlada
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 153
З нами з: 07 листопада 2014, 12:38
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення Innavlada »

maha писав:Народ! В эл кабинете в разделе Відповідность критеріям ризиковости помилка обробки запиту. И так неделю уже. Меняют критерии? Или это только мое предприятие?
Бояться или нет?#swoon#
21 октября мы подали письмо о снятии критерия, (прошли проверку), и ждали снятия. В этот период 13 ноября, ( критерий у нас был с 2018) исчезла вся инфа, обрадовались, что сняли.
Налоговую заблокировали, вчкра в кабинете опять высветился критерий...
а сегодня пришел ответ на наше письмо от 21.10 - переписали весь порядок и внизу, мол,смотрите, вся инфа в кабинете....
Это просто отписка, чтоб тянуть время. Кто в теме, опять подавать письмо?

Николаич
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 08 жовтня 2019, 19:52
Подякували: 4 рази

Повідомлення Николаич »

Innavlada писав:
maha писав:Народ! В эл кабинете в разделе Відповідность критеріям ризиковости помилка обробки запиту. И так неделю уже. Меняют критерии? Или это только мое предприятие?
Бояться или нет?#swoon#
21 октября мы подали письмо о снятии критерия, (прошли проверку), и ждали снятия. В этот период 13 ноября, ( критерий у нас был с 2018) исчезла вся инфа, обрадовались, что сняли.
Налоговую заблокировали, вчкра в кабинете опять высветился критерий...
а сегодня пришел ответ на наше письмо от 21.10 - переписали весь порядок и внизу, мол,смотрите, вся инфа в кабинете....
Это просто отписка, чтоб тянуть время. Кто в теме, опять подавать письмо?
Подача писем на снятие Критерия 1.6 Вам ничего не даст. Не снимут. Мы также уже год в 1.6 Критериев по ДФС г.Киев, и сколько не подавали писем какие мы хорошие хоть на страницу хоть на 3, толку никакого. Выход только один - подавать жалобу на БИЗНЕС-ОМБУДСМЕНА. Налоговая побаивается их, и когда от БИЗНЕС-ОМБУДСМЕНА приходит им запрос на законность включения Комиссией в п.п.1.6 Критериев, они обычно сразу выводят с Критериев, чтоб у них не затребовали документы по которым включили в Критерии. Попробуйте !!!! Еще метод - суд, но это долго и безрезультатно. Даже если суд выдаст Решение в Вашу пользу о выводе с Критериев, то налоговая тупо не исполняет такие Решения. Или выведет на день по Решению суда, а потом обратно решением Комиссии внесет в список.

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

Николаич писав:
Innavlada писав:
maha писав:Народ! В эл кабинете в разделе Відповідность критеріям ризиковости помилка обробки запиту. И так неделю уже. Меняют критерии? Или это только мое предприятие?
Бояться или нет?#swoon#
21 октября мы подали письмо о снятии критерия, (прошли проверку), и ждали снятия. В этот период 13 ноября, ( критерий у нас был с 2018) исчезла вся инфа, обрадовались, что сняли.
Налоговую заблокировали, вчкра в кабинете опять высветился критерий...
а сегодня пришел ответ на наше письмо от 21.10 - переписали весь порядок и внизу, мол,смотрите, вся инфа в кабинете....
Это просто отписка, чтоб тянуть время. Кто в теме, опять подавать письмо?
Подача писем на снятие Критерия 1.6 Вам ничего не даст. Не снимут. Мы также уже год в 1.6 Критериев по ДФС г.Киев, и сколько не подавали писем какие мы хорошие хоть на страницу хоть на 3, толку никакого. Выход только один - подавать жалобу на БИЗНЕС-ОМБУДСМЕНА. Налоговая побаивается их, и когда от БИЗНЕС-ОМБУДСМЕНА приходит им запрос на законность включения Комиссией в п.п.1.6 Критериев, они обычно сразу выводят с Критериев, чтоб у них не затребовали документы по которым включили в Критерии. Попробуйте !!!! Еще метод - суд, но это долго и безрезультатно. Даже если суд выдаст Решение в Вашу пользу о выводе с Критериев, то налоговая тупо не исполняет такие Решения. Или выведет на день по Решению суда, а потом обратно решением Комиссии внесет в список.
У нас аналогичная ситуация,по решению вывели и в тот же день ввели по-новому.#wall#

Вик@
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 933
З нами з: 04 жовтня 2010, 01:34
Дякував (ла): 451 раз
Подякували: 264 рази

Повідомлення Вик@ »

Коллеги, подскажите, пожалуйста, как сейчас обстоят дела с блокировкой налоговых у вновь созданных предприятий? Зарегистрированы плательщиком НДС с 01.11.19 г. Подавала несколько раз Таблицу с описанием деятельности и документами - данные не учитывают((( Боюсь кидать налоговые на регистрацию#wall#

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Вик@ писав:Коллеги, подскажите, пожалуйста, как сейчас обстоят дела с блокировкой налоговых у вновь созданных предприятий? Зарегистрированы плательщиком НДС с 01.11.19 г. Подавала несколько раз Таблицу с описанием деятельности и документами - данные не учитывают((( Боюсь кидать налоговые на регистрацию#wall#
На якому рівні не враховують? Регіональна чи центрального рівня комісія?


fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

fgrubin писав: У мене ідея фікс, подати свою накладну на реєстрацію одразу після рішення регіональної комісії про врахування моєї таблиці, але до рішення ДПС України #smile3#
Спрацювала моя ідея! Зареєстрував я вчора податкову накладну! #yahoo#

Вчора розглядали мою таблицю на регіональному рівні, я зателефонував в комісію в 17-30, кажуть врахували знову мою таблицю, підписали її ключами і відправили в 16-00.
І знову мені розказали, що воно начебто набуває чинності на слідуючий день в 16-00. Але це вони десь почули зі слів когось з керівників центрального рівня, на своє запитання про цей регламент.

Як на мене, це інфа вилами по воді писана, бо ж діє норма Порядку 117
пункт 33. Комісії регіонального рівня приймають рішення про врахування або неврахування таблиці даних платника податку, яке протягом операційного дня стає доступним платнику податку в електронному кабінеті, за формою згідно з додатком 4.
Але в електронному кабінеті воно знову не доступне і на цю хвилину!

Врахував досвід минулого подання і вловив момент, коли на вкладці Перегляд звітності не змінилось кількість Додатків до Таблиці.
Було їх 2 в мене, а потім стало 3. В той же час при відкритті документу нічого не змінюється, є лиш сама Таблиця, Квитанція 2 і Додаток-Пояснення).
Зателефонував на Пульс по напрямку "0", там мені сказали, що бачать рішення про врахування таблиці.
Відправив накладну на реєстрацію, правда з кабінету не вдалось, бо там вчора якісь обмеження доступу були. Відправляв з Сонати. Після відправки ні слуху, ні духу, навіть повідомлення не прийшло.
Але потім після 22-00 побачив реєстрацію!

Наразі слідкую, чи зарубають мою Таблицю на центральному рівні. Поки не зарубали #smile3#

В мене такі висновки, Рішення про врахування від нас ховають! Але воно набуває чинності в день прийняття!


Додам. Соната в мене в демоверсії, я нею користувався багато років, щоб втягувати накладні і ПДВ декларації для відправки. Декілька днів тому оновив її і виявилось, що вже не можливо ПДВ декларації та накладні втягувати.
Але на сайті в он-лайн режимі компанія дала мені ще місяць покористуватись і вже не в обмеженому, а в повному функціоналі!
За що їм велике Дякую!


fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Додам.
Три рази я подавав Таблицю!

Вик@
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 933
З нами з: 04 жовтня 2010, 01:34
Дякував (ла): 451 раз
Подякували: 264 рази

Повідомлення Вик@ »

fgrubin писав:
Вик@ писав:Коллеги, подскажите, пожалуйста, как сейчас обстоят дела с блокировкой налоговых у вновь созданных предприятий? Зарегистрированы плательщиком НДС с 01.11.19 г. Подавала несколько раз Таблицу с описанием деятельности и документами - данные не учитывают((( Боюсь кидать налоговые на регистрацию#wall#
На якому рівні не враховують? Регіональна чи центрального рівня комісія?
на регіональному - ГУ ДПС у Шевченківському районі міста Києва((((

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Вик@ писав: на регіональному - ГУ ДПС у Шевченківському районі міста Києва((((
А ви з ними не спілкувались?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Вик@ писав:
fgrubin писав:
Вик@ писав:Коллеги, подскажите, пожалуйста, как сейчас обстоят дела с блокировкой налоговых у вновь созданных предприятий? Зарегистрированы плательщиком НДС с 01.11.19 г. Подавала несколько раз Таблицу с описанием деятельности и документами - данные не учитывают((( Боюсь кидать налоговые на регистрацию#wall#
На якому рівні не враховують? Регіональна чи центрального рівня комісія?
на регіональному - ГУ ДПС у Шевченківському районі міста Києва((((
Вибачайте, може, я не в темі. Але пригадується мені, що таблиця не буде розглядатись ДО блокування ПН. А далі - як повезе...
Чи щось змінилось?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”