Корректировка НН (часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1619
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 815 разів
Подякували: 680 разів

Повідомлення Asia Svetlova »

Anna_Viktorovna*** писав:те. корректировки к налоговым на предоплаты нужно выписать на дату отгрузки, когда будет известна "цена товара" (сложившаяся из предоплат),так ?
Если цена складывается из предоплат, что вы будете корректировать?
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1619
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 815 разів
Подякували: 680 разів

Повідомлення Asia Svetlova »

Asia Svetlova писав:Доброго всем денечка!
Подскажите, пожалуйста как выйти из следующей ситуации:
в сентябре поставщику была сделана предоплата за товар А по цене 10 грн.
21.10 был отгружен товар Б по 12 грн.
Поставщик регистрирует РК 1 от 31.10 с кодом 101 "изменение цены" по товару А.
Потом регистрирует РК 2 от 31.10 с кодом 104 "Изменение номенклатуры" меняя товар А на товар Б.
Получается, что вместо составления РК датой отгрузки, он составляет РК датой, когда никаких событий по сделке не было.
Можно ли как-то исправить эти корректировки чтобы они были правильной датой и нужно ли это делать?
Заранее огромное спасибо.
Поднимаю вопрос.Девочки-мальчики, подскажите, кто сталкивался, плиз.#thank2#
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Anna_Viktorovna***
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 24 листопада 2019, 22:56

Повідомлення Anna_Viktorovna*** »

Asia Svetlova писав:
Anna_Viktorovna*** писав:те. корректировки к налоговым на предоплаты нужно выписать на дату отгрузки, когда будет известна "цена товара" (сложившаяся из предоплат),так ?
Если цена складывается из предоплат, что вы будете корректировать?

из за изменения курса, в каждой предоплате разная цена за товар (в договоре цена = процент от общей стоимости товара в евро). и соответственно, цена в отгрузке будет отличаться от предоплатных.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Asia Svetlova писав:
Asia Svetlova писав:Доброго всем денечка!
Подскажите, пожалуйста как выйти из следующей ситуации:
в сентябре поставщику была сделана предоплата за товар А по цене 10 грн.
21.10 был отгружен товар Б по 12 грн.
Поставщик регистрирует РК 1 от 31.10 с кодом 101 "изменение цены" по товару А.
Потом регистрирует РК 2 от 31.10 с кодом 104 "Изменение номенклатуры" меняя товар А на товар Б.
Получается, что вместо составления РК датой отгрузки, он составляет РК датой, когда никаких событий по сделке не было.
Можно ли как-то исправить эти корректировки чтобы они были правильной датой и нужно ли это делать?
Заранее огромное спасибо.
Поднимаю вопрос.Девочки-мальчики, подскажите, кто сталкивался, плиз.#thank2#
Ми маємо право коригувати ПН на дату виявлення помилки . Так? Так. У Вас коригування відбулись в одному місяці, трохи коряво, але відкоригували як потрібно бути. Я б погодилась. Але зразу ж домовтесь, що на товар А у Вас вже нема ПН.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Anna_Viktorovna*** писав:
Asia Svetlova писав:
Anna_Viktorovna*** писав:те. корректировки к налоговым на предоплаты нужно выписать на дату отгрузки, когда будет известна "цена товара" (сложившаяся из предоплат),так ?
Если цена складывается из предоплат, что вы будете корректировать?

из за изменения курса, в каждой предоплате разная цена за товар (в договоре цена = процент от общей стоимости товара в евро). и соответственно, цена в отгрузке будет отличаться от предоплатных.
Почитайте уважно курсові різниці. В яких випадках вони рахуються. Аванси не перераховуються, оплачений 100% товар теж не перераховуються. Курсові різниці рахуються на МОНЕТАРНІ статті. Нам імпортери виписують рахунок, заплатила авансом 100% ціна зафіксована, зробила предоплату і на дату відвантаження є заборгованість, тоді перераховують.

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1619
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 815 разів
Подякували: 680 разів

Повідомлення Asia Svetlova »

Nelli-Nelli писав:
Asia Svetlova писав:
Asia Svetlova писав:Доброго всем денечка!
Скрытый текст
Подскажите, пожалуйста как выйти из следующей ситуации:
в сентябре поставщику была сделана предоплата за товар А по цене 10 грн.
21.10 был отгружен товар Б по 12 грн.
Поставщик регистрирует РК 1 от 31.10 с кодом 101 "изменение цены" по товару А.
Потом регистрирует РК 2 от 31.10 с кодом 104 "Изменение номенклатуры" меняя товар А на товар Б.
Получается, что вместо составления РК датой отгрузки, он составляет РК датой, когда никаких событий по сделке не было.
Можно ли как-то исправить эти корректировки чтобы они были правильной датой и нужно ли это делать?
Заранее огромное спасибо.
Поднимаю вопрос.Девочки-мальчики, подскажите, кто сталкивался, плиз.#thank2#
Ми маємо право коригувати ПН на дату виявлення помилки . Так? Так. У Вас коригування відбулись в одному місяці, трохи коряво, але відкоригували як потрібно бути. Я б погодилась. Але зразу ж домовтесь, що на товар Б у Вас вже нема ПН.
На дату виявлення помилки-так, але тоді виходить, що я в вересень по передплаті включила в ПК ПН з помилкою.
"що на товар Б у Вас вже нема ПН."-розшифруйте, будь ласка.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Asia Svetlova писав:
Nelli-Nelli писав:
Asia Svetlova писав: Поднимаю вопрос.Девочки-мальчики, подскажите, кто сталкивался, плиз.#thank2#
Ми маємо право коригувати ПН на дату виявлення помилки . Так? Так. У Вас коригування відбулись в одному місяці, трохи коряво, але відкоригували як потрібно бути. Я б погодилась. Але зразу ж домовтесь, що на товар Б у Вас вже нема ПН.
На дату виявлення помилки-так, але тоді виходить, що я в вересень по передплаті включила в ПК ПН з помилкою.
"що на товар Б у Вас вже нема ПН."-розшифруйте, будь ласка.
Виправляюсь, на товар А у Вас нема ПН. Вересень... а я не дочиталась, вирішила, що все в жовтні. Я б взяла. На вересень у Вас все правильно. А постачальник тупонув, не виписавши Вам нову ПН на відвантаження.

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1619
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 815 разів
Подякували: 680 разів

Повідомлення Asia Svetlova »

Та оце ж і виходить, що якби коригування було зроблено датою відвантаження-21.10, то все правильно-і в вересні , і в жовтні. Але постачальник тупонув не дивлячись на те, що йому писалося, що коригування повинно бути 21.10. А тепер каже-скажіть як, я вам виправлю.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1619
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 815 разів
Подякували: 680 разів

Повідомлення Asia Svetlova »

Asia Svetlova писав:Та оце ж і виходить, що якби коригування було зроблено датою відвантаження-21.10, то все правильно-і в вересні , і в жовтні. Але постачальник тупонув не дивлячись на те, що йому писалося, що коригування повинно бути 21.10. А тепер каже-скажіть як, я вам виправлю.
Тут ще який нюанс-в вересні ПН по передплаті була зареєстрована на суму більшу, ніж треба, відкоригована своєчасно і ПН і РК були включені в вересневу декларацію.
наприклад: зареєстрували ПН на 120 грн, відкоригували -20,0грн
Припустимо, я зараз подам уточнення і виключу ПН на вересневу передплату-120грн з ПК вересня, як помилкову, а включу після реєстрації коригування від 31.10-зареєстроване 15.11 в ПК листопада. Але тоді виникає питання-коли включати в Деку коригування вересневої ПН на -20,0грн?
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Asia Svetlova писав:Та оце ж і виходить, що якби коригування було зроблено датою відвантаження-21.10, то все правильно-і в вересні , і в жовтні. Але постачальник тупонув не дивлячись на те, що йому писалося, що коригування повинно бути 21.10. А тепер каже-скажіть як, я вам виправлю.
щодо виправлень знайшла https://news.dtkt.ua/taxation/pdv/46272
але там про мінуси і плюси в рк, податкові кредити і зобов'язання. А у Вас нульові рк.
Я б нічого не виключала і не включала. Ваші нульові рк все-одно ніде не фігуруватимуть у звітності. А коли Вас будуть планово перевірять, то буде бонусом для інспектора#g_crazy# Чесно, якщо мова іде не на тисячі ПК, я б не морочилась...

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”