Помилка в декларації ФОПа 3 групи

Згальні питання, ставки податку, книга обліку доходів (для ПДВ доходів і витрат)
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Анива писав:Здравствуйте.
ФЛП Плательщик ЕН 5%.
Сдавала много УР за 18-19гг. Начислила пеню, показала ее в УР и заплатила до подачи УР.

Сейчас зашла в электронный кабинет налогоплательщика и там сумма начисленной мною пени обозначена красным цветов, но "Залишок несплаченої пені" 00,00. Подскажите пожалуйста, что значит пеня указанная красным цветом?
Спасибо!
Якщо залишок неспл пені 0 грн - то і не переймайтеся...
От хочеться ім щоб світилось воно червоненьким )))
У мене таке ж по ПДВ ) навіть в голову не беру, колись зникне)

Анива
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 105
З нами з: 15 серпня 2016, 12:43
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 22 рази

Повідомлення Анива »

Tasa, огромнейшее Вам спасибо!!!

xanny
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 03 липня 2013, 17:10
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення xanny »

Я опять к вам. 3-я группа. В декларации по ЕН за 3 кв. указала квэд 68.2 - аненда, но физик сдает в аренду как физлицо.
Могут ли лишить единого? Нужно подавать уточнёнку? ДФС горячая линия консультирует, что нужно сдавать и это есть основанием лишения ЕН

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

xanny писав:Я опять к вам. 3-я группа. В декларации по ЕН за 3 кв. указала квэд 68.2 - аненда, но физик сдает в аренду как физлицо.
Могут ли лишить единого? Нужно подавать уточнёнку? ДФС горячая линия консультирует, что нужно сдавать и это есть основанием лишения ЕН
Якщо такого квед нема в діяльності ФОП здайте уточнену декларацію. А суми великі? Може, просто уточнену здати без цього квед, а суми залишити ті ж. #blush# Типу, помилились. Штрафів не буде. Та не буде штрафів і коли відкоригуєте суми на зменшення. Але, тут палево вийде з тим кведом... а за фіз особу сплачують Вз і ПДФО коли проводять оплату за оренду? Тоді в уточненні знімайте і суми.

xanny
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 03 липня 2013, 17:10
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення xanny »

Nelli-Nelli писав:
xanny писав:Я опять к вам. 3-я группа. В декларации по ЕН за 3 кв. указала квэд 68.2 - аненда, но физик сдает в аренду как физлицо.
Могут ли лишить единого? Нужно подавать уточнёнку? ДФС горячая линия консультирует, что нужно сдавать и это есть основанием лишения ЕН
Якщо такого квед нема в діяльності ФОП здайте уточнену декларацію. А суми великі? Може, просто уточнену здати без цього квед, а суми залишити ті ж. #blush# Типу, помилились. Штрафів не буде. Та не буде штрафів і коли відкоригуєте суми на зменшення. Але, тут палево вийде з тим кведом... а за фіз особу сплачують Вз і ПДФО коли проводять оплату за оренду? Тоді в уточненні знімайте і суми.
фактически дохода по этому квэду не было ни у флп ни у физика. доход только начислялся, но не выплачивался. Договора с ФЛП нет, просто лишний квед показала в деке.
ндфл и вс оплачивают,


если просто сниму квед - будут ли какието действи в отношении флп со стороны налоговой?


строки 15 и 16 заполнять нужно в этом случае?


какое палево с кведом если снять в декларации?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

xanny писав:
фактически дохода по этому квэду не было ни у флп ни у физика. доход только начислялся, но не выплачивался. Договора с ФЛП нет, просто лишний квед показала в деке.
ндфл и вс оплачивают,


если просто сниму квед - будут ли какието действи в отношении флп со стороны налоговой?
Якщо просто приберете із декларації - не буде питань .Помилка. Крапка. У Вас є право її виправити протягом 2-х років. Щодо нарахувань по аренді фіз.особі. ПДФО та Вз сплачується протягом 30- ти днів з дня НАРАХУВАННЯ.
В уточненій цифри заповнюєте ті ж що і в декларації.

xanny
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 03 липня 2013, 17:10
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення xanny »

Nelli-Nelli писав:
xanny писав:
фактически дохода по этому квэду не было ни у флп ни у физика. доход только начислялся, но не выплачивался. Договора с ФЛП нет, просто лишний квед показала в деке.
ндфл и вс оплачивают,


если просто сниму квед - будут ли какието действи в отношении флп со стороны налоговой?
Якщо просто приберете із декларації - не буде питань .Помилка. Крапка. У Вас є право її виправити протягом 2-х років. Щодо нарахувань по аренді фіз.особі. ПДФО та Вз сплачується протягом 30- ти днів з дня НАРАХУВАННЯ.
В уточненій цифри заповнюєте ті ж що і в декларації.
налоги платятся в сроки.

Вопрос ещё как грамотно убрать этот вид деятельности у ФЛП
Вытяг - госреестатор или госгегистратор - вытяг?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

xanny писав:налоги платятся в сроки.

Вопрос ещё как грамотно убрать этот вид деятельности у ФЛП
Вытяг - госреестатор или госгегистратор - вытяг?
Так Ви ж питання правильно задавайте. Вам квед потрібно виключити із реєстру ? І на гарячій лінії, мабуть, так же і задали як на форумі. я поняла квед не відкритий у фоп , а в декларації зазначився. А питання всього таке - чи подавати уточнену, якщо по відкритому КВЕДу діяльності не було, а в декларацію вписаний. Вірно?

xanny
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 03 липня 2013, 17:10
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення xanny »

Nelli-Nelli писав:
xanny писав:налоги платятся в сроки.

Вопрос ещё как грамотно убрать этот вид деятельности у ФЛП
Вытяг - госреестатор или госгегистратор - вытяг?
Так Ви ж питання правильно задавайте. Вам квед потрібно виключити із реєстру ? І на гарячій лінії, мабуть, так же і задали як на форумі. я поняла квед не відкритий у фоп , а в декларації зазначився. А питання всього таке - чи подавати уточнену, якщо по відкритому КВЕДу діяльності не було, а в декларацію вписаний. Вірно?
Вы правы. В ЕН и у госрегистратора квед внесён с момента получения ЕН. договор аренды с физлицом был заключён ещё ранее. Т.е. вид деятельности добавили когда физик уже сдавал имущество.
И да, деятельности по кведу не было, а в деке с какого-то перепугу его показала

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

xanny писав:
Вы правы. В ЕН и у госрегистратора квед внесён с момента получения ЕН. договор аренды с физлицом был заключён ещё ранее. Т.е. вид деятельности добавили когда физик уже сдавал имущество.
И да, деятельности по кведу не было, а в деке с какого-то перепугу его показала
Бажаю, щоб це була найбільша проблема, що трапиться у Вашому житті.#g_crazy# плюньте, так і залиште.

Закрито

Повернутись до “3-тя група. Фізичні особи-підприємці”