Вопросы по программе 1С:8 (Срочные)

Продукти компанії 1С
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

malinka17 писав:Добрый день) Не уверенно чувствую себя в 1с8..)) Подскажите, пожалуйста, выписка банка -остаток по упр. учету верный, а по бух нет..Все пересмотрела (что знала) - не нашла причину. Где искать..?
Де Ви в програмі дивитесь управленческий учет? І де Ви дивитесь в програмі бух. Учет? Я як бухгалтер в управленческий не залажу, мені потрібно щоб бухгалтерський облік сходився#g_crazy#
Мої припущення - у Вас не один рахунок і п/доручення провелись із різних рахунків...

malinka17
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 07 липня 2017, 07:36
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення malinka17 »

Nelli-Nelli писав:
malinka17 писав:Добрый день) Не уверенно чувствую себя в 1с8..)) Подскажите, пожалуйста, выписка банка -остаток по упр. учету верный, а по бух нет..Все пересмотрела (что знала) - не нашла причину. Где искать..?
Де Ви в програмі дивитесь управленческий учет? І де Ви дивитесь в програмі бух. Учет? Я як бухгалтер в управленческий не залажу, мені потрібно щоб бухгалтерський облік сходився#g_crazy#
Мої припущення - у Вас не один рахунок і п/доручення провелись із різних рахунків...
Коли банківську виписку проводжу .."остаток на конец дня"..по бух обл. показує одну суму, а по упр. обл. - іншу.

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

malinka17 писав:
Nelli-Nelli писав:
malinka17 писав:Добрый день) Не уверенно чувствую себя в 1с8..)) Подскажите, пожалуйста, выписка банка -остаток по упр. учету верный, а по бух нет..Все пересмотрела (что знала) - не нашла причину. Где искать..?
Де Ви в програмі дивитесь управленческий учет? І де Ви дивитесь в програмі бух. Учет? Я як бухгалтер в управленческий не залажу, мені потрібно щоб бухгалтерський облік сходився#g_crazy#
Мої припущення - у Вас не один рахунок і п/доручення провелись із різних рахунків...
Коли банківську виписку проводжу .."остаток на конец дня"..по бух обл. показує одну суму, а по упр. обл. - іншу.
А на початок- однакова сума? І яка вірна з них?

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

І де ви бачите 2 залишка? у мене в банківській виписці - один залишок.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

malinka17 писав: Коли банківську виписку проводжу .."остаток на конец дня"..по бух обл. показує одну суму, а по упр. обл. - іншу.
у мене вже спортивний інтерес. Як Ви формуєте виписку по рахунку ?
Я формую так: Отчеты, ОСВ по счету 311. У мене в налаштуваннях закладка Показники - БУ.
де Ви той управленческий учет налаштували?

malinka17
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 07 липня 2017, 07:36
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення malinka17 »

ЛюдмилаВас писав:І де ви бачите 2 залишка? у мене в банківській виписці - один залишок.
Коли залишок по бух. обліку і по упр. обліку одинаковий, то показує програма лише один (бухгалтерський). А якщо ці суми різні - то два.

malinka17
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 07 липня 2017, 07:36
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення malinka17 »

Nelli-Nelli писав:
malinka17 писав: Коли банківську виписку проводжу .."остаток на конец дня"..по бух обл. показує одну суму, а по упр. обл. - іншу.
у мене вже спортивний інтерес. Як Ви формуєте виписку по рахунку ?
Я формую так: Отчеты, ОСВ по счету 311. У мене в налаштуваннях закладка Показники - БУ.
де Ви той управленческий учет налаштували?
(1С 8.3) Банк - Выписка банка - банковские расчетные документы

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

malinka17 писав:
Nelli-Nelli писав:
malinka17 писав: Коли банківську виписку проводжу .."остаток на конец дня"..по бух обл. показує одну суму, а по упр. обл. - іншу.
у мене вже спортивний інтерес. Як Ви формуєте виписку по рахунку ?
Я формую так: Отчеты, ОСВ по счету 311. У мене в налаштуваннях закладка Показники - БУ.
де Ви той управленческий учет налаштували?
(1С 8.3) Банк - Выписка банка - банковские расчетные документы
а якщо так як я писала через звіти сформувати ОСВ по 311 рах. Так само залишки не сходяться?

malinka17
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 07 липня 2017, 07:36
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення malinka17 »

Nelli-Nelli писав:
malinka17 писав:
Nelli-Nelli писав: у мене вже спортивний інтерес. Як Ви формуєте виписку по рахунку ?
Я формую так: Отчеты, ОСВ по счету 311. У мене в налаштуваннях закладка Показники - БУ.
де Ви той управленческий учет налаштували?
(1С 8.3) Банк - Выписка банка - банковские расчетные документы
а якщо так як я писала через звіти сформувати ОСВ по 311 рах. Так само залишки не сходяться?
Якщо через ОСВ 311, то не вірний залишок (бухгалтерський)..

And
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 573
З нами з: 31 січня 2011, 00:58
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 186 разів

Повідомлення And »

При подсчете прихода/расхода по табличной части банковской выписки учитываются только те суммы, которые внесены в данный документ " Банковская выписка ", а при подсчете остатка на расчетном счете учитываются все проводки по данному счету, которые могут быть созданы с помощью других документов, например, "Приходного кассового ордера", или введены ручными операциями.
Еще проверьте в плат.поручениях в правом верхнем углу "Галочки" отразить в упр.учете и в бух.учете, и "Галочку" в Оплачено.

Відповісти

Повернутись до “Продукти компанії 1С”