Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Nelli-Nelli писав: Вибачайте, може, я не в темі. Але пригадується мені, що таблиця не буде розглядатись ДО блокування ПН. А далі - як повезе...
Чи щось змінилось?
Змінилось. Вся моя історія вищенаведена є саме про попередню подачу Таблиці для упередження блокування накладних.

Регіональка комісія два рази врахувала мою Таблицю без зупинених попередньо накладних.
Але комісія центрального рівня два рази потім не врахувала таблицю з посиланням на рішення про врахування.

Сьогодні о 14:48 з'явилось Рішення про не врахування моєї третьої таблиці!
Але я встиг зареєструвати податкову накладну в проміжок часу між рішенням про врахування регіональною комісією і рішенням про не врахування комісією центральною рівня. #smile3#

Рішення про врахування в кабінеті нема, про нього є лиш згадка в рішенні про не врахування #smile3#
Нащо його ховати від нас?

Вик@
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 933
З нами з: 04 жовтня 2010, 01:34
Дякував (ла): 451 раз
Подякували: 264 рази

Повідомлення Вик@ »

fgrubin писав:
Вик@ писав: на регіональному - ГУ ДПС у Шевченківському районі міста Києва((((
А ви з ними не спілкувались?
а що з ними спілкуватись, якщо підприємство тільки зареєстроване з 01.11.19 р., хотілось підстрахуватись від блокування...

Аватар користувача
Елена_П
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2080
З нами з: 30 січня 2015, 12:10
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 800 разів
Подякували: 3799 разів

Повідомлення Елена_П »

Вик@ писав:
fgrubin писав:
Вик@ писав: на регіональному - ГУ ДПС у Шевченківському районі міста Києва((((
А ви з ними не спілкувались?
а що з ними спілкуватись, якщо підприємство тільки зареєстроване з 01.11.19 р., хотілось підстрахуватись від блокування...
Если у вас в кабинете в разделе мониторинг ПН/РК - Соответствие критериям стоит блокировка, то ничего регистрироваться не будет, пока её не снимут. У нас новые предприятия были на одном месяц была блокировка, на другом около двух месяцев. Мы не работали просто в этот период.

fgrubin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 572
З нами з: 17 лютого 2016, 12:49
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 140 разів

Повідомлення fgrubin »

Вик@ писав: а що з ними спілкуватись, якщо підприємство тільки зареєстроване з 01.11.19 р., хотілось підстрахуватись від блокування...
Ну запитали б хоча б, що їх не влаштовує у ваших поясненнях та додатках до нього? Може там щось не відкривається у них

ylia1111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 540
З нами з: 17 червня 2015, 08:48
Дякував (ла): 227 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення ylia1111 »

Подскажите пожалуйста ,мне только что знакомая сказала что вычитала что сейчас повидомлення на разблокировку налоговых надо подавать в течение трех месяцев , я вроде такого не слышала , где можно почитать ?

Олечка_Маха
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 05 грудня 2019, 16:06
Подякували: 2 рази

Повідомлення Олечка_Маха »

ylia1111 писав:Подскажите пожалуйста ,мне только что знакомая сказала что вычитала что сейчас повидомлення на разблокировку налоговых надо подавать в течение трех месяцев , я вроде такого не слышала , где можно почитать ?
Письмові пояснення та копії документів, зазначених у пункті 14 цього Порядку, платник податку має право подати до контролюючого органу протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов’язання, відображеного у податковій накладній / розрахунку коригування.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/117-2018-%D0%BF

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

ylia1111 писав:Подскажите пожалуйста ,мне только что знакомая сказала что вычитала что сейчас повидомлення на разблокировку налоговых надо подавать в течение трех месяцев , я вроде такого не слышала , где можно почитать ?
Это наверное на суд подавать в течении 3 месяцев.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Хлопчики і дівчатка, а нагадайте-но - на розблокування дається часу 1 рік чи щось змінювалось ?
Хотілось би позакривать безнадійні 2хвости" по ПК ))

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Tasa писав:Хлопчики і дівчатка, а нагадайте-но - на розблокування дається часу 1 рік чи щось змінювалось ?
Хотілось би позакривать безнадійні 2хвости" по ПК ))
Наче так, в мене теж є таке. А якщо вони на стадії розблокування, оскарження, суду?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

ЛюдмилаВас писав:
Tasa писав:Хлопчики і дівчатка, а нагадайте-но - на розблокування дається часу 1 рік чи щось змінювалось ?
Хотілось би позакривать безнадійні 2хвости" по ПК ))
Наче так, в мене теж є таке. А якщо вони на стадії розблокування, оскарження, суду?
В мене точно ні ))

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”