Відрядження

Оформлення, нарахування
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Доброго дня! Прошу допомоги.
Рахую відрядження зовнішнього сумісника. Неповний робочий день, встановлено 20-годинний робочий тиждень, але робочі дні за сумісництвом "плавають" і залежать від графіку на основній роботі. оклад 5000
Відрядження грудень місяць.

І тут в мене купа питань:
1 - При розрахунку середньоденної з/плати мені брать всі робочі дні за два попередні місяці (22+21) чи ЙОГО відпрацьовані дні за графіком (14+16) ?
2- Такі ж питання про середньоденну з/плату за поточний місяць, його 5000 ділить на всі робочі дні грудня ( 21 ) чи брати тільки ЙОГО робочі дні за графіком (17) ?

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Nelli-Nelli писав:Доброго дня! Прошу допомоги.
Рахую відрядження зовнішнього сумісника. Неповний робочий день, встановлено 20-годинний робочий тиждень, але робочі дні за сумісництвом "плавають" і залежать від графіку на основній роботі. оклад 5000
Відрядження грудень місяць.

І тут в мене купа питань:
1 - При розрахунку середньоденної з/плати мені брать всі робочі дні за два попередні місяці (22+21) чи ЙОГО відпрацьовані дні за графіком (14+16) ?
2- Такі ж питання про середньоденну з/плату за поточний місяць, його 5000 ділить на всі робочі дні грудня ( 21 ) чи брати тільки ЙОГО робочі дні за графіком (17) ?
моя, думка
1. брати його відпрацьовані дні

Середньоденна (годинна) заробітна плата визначається діленням
заробітної плати за фактично відпрацьовані протягом двох місяців
робочі (календарні) дні на число відпрацьованих робочих днів
(годин), а у випадках, передбачених чинним законодавством, - на
число календарних днів за цей період

І ще питання по ходу, а у відрядженні він працює також неповний день ?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

ANKO писав:
І ще питання по ходу, а у відрядженні він працює також неповний день ?
У відрядженні працівник працює за графіком "приймаючої" сторони - повний . Десь прочитала думку, що суміснику просто оплачувати середній заробіток без доплати за переработку. Але у мене і графік плаваючий у цього працівника, щоб він відпрацював 20 год. в тиждень, іноді я ставлю 8 год. якось так.

Алена111
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 24 березня 2017, 13:03
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Алена111 »

Добрый день всем, подскажите по загранкомандировке, первый раз планирует директор, раньше не сталкивалась.
Валютного расс счета у нас нет.
1.как мы можем предварительно оплатить отель? С корп карты вроде бы нельзя, а оплатить надо примерно за пару недель до вылета.
2.такой же вопрос с авансом на командировку - его обязательно выдавать в валюте? Если что то корп карта есть только у директора, летит еще один сотрудник

Алена111
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 24 березня 2017, 13:03
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Алена111 »

3. вопрос покупки билета тоже актуален - если директор оплачивает покупку своей картой, а покупает на сайте Визейр через интернет, покупаем заранее - нужно ли дожидаться посадочных талонов чтобы возместить расходыГ
И нет тут подвоха по валютному законодательству? Наверное же авиакомпания - нерезидент
4.расходы на аренду авто уже за границей и заправку можно возмещать?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Доброго ранку, колеги. Директор підприємства збирається у відрядження за кордон автомобілем підприємства. Де почитати, які саме документи мають бути оформлені на підприємстві і у самого директора з собою, щоб це ні у кого не викликало запитань.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

marina11 писав:Доброго ранку, колеги. Директор підприємства збирається у відрядження за кордон автомобілем підприємства. Де почитати, які саме документи мають бути оформлені на підприємстві і у самого директора з собою, щоб це ні у кого не викликало запитань.
первым делом должен быть приказ на суточные за границу и выдать ему сумму (сколько он там будет дней), талоны на горючее или пусть заправляется по чекам которые вы приложите к авансовому, оформить повидомлення на командировку, приказ куда он едет, путевой лист, дополнительные расходы можно тоже посчитать - где он будет жить(может в машине, не в гостинице)
https://i.factor.ua/journals/nibu/2015/ ... -8365.html

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Маруся10 писав:
marina11 писав:Доброго ранку, колеги. Директор підприємства збирається у відрядження за кордон автомобілем підприємства. Де почитати, які саме документи мають бути оформлені на підприємстві і у самого директора з собою, щоб це ні у кого не викликало запитань.
первым делом должен быть приказ на суточные за границу и выдать ему сумму (сколько он там будет дней), талоны на горючее или пусть заправляется по чекам которые вы приложите к авансовому, оформить повидомлення на командировку, приказ куда он едет, путевой лист, дополнительные расходы можно тоже посчитать - где он будет жить(может в машине, не в гостинице)
https://i.factor.ua/journals/nibu/2015/ ... -8365.html
Дякую, на Вашу відповідь найбільше і сподівалася. #smile3# В цілому я вже покопирсалася, і загальні вимоги розумію, цікавлять нюанси. Уточніть, будь-ласка "Повідомлення на відрядження" це що, і як? Автомобіль легковий, шляховий лист обов'язковий? Мені рекомендували, щоб було якесь страхування, і на авто і на людину, це необхідно? (Країна перебування - Росія)

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

marina11 писав:
Маруся10 писав:
marina11 писав:Доброго ранку, колеги. Директор підприємства збирається у відрядження за кордон автомобілем підприємства. Де почитати, які саме документи мають бути оформлені на підприємстві і у самого директора з собою, щоб це ні у кого не викликало запитань.
первым делом должен быть приказ на суточные за границу и выдать ему сумму (сколько он там будет дней), талоны на горючее или пусть заправляется по чекам которые вы приложите к авансовому, оформить повидомлення на командировку, приказ куда он едет, путевой лист, дополнительные расходы можно тоже посчитать - где он будет жить(может в машине, не в гостинице)
https://i.factor.ua/journals/nibu/2015/ ... -8365.html
Дякую, на Вашу відповідь найбільше і сподівалася. #smile3# В цілому я вже покопирсалася, і загальні вимоги розумію, цікавлять нюанси. Уточніть, будь-ласка "Повідомлення на відрядження" це що, і як? Автомобіль легковий, шляховий лист обов'язковий? Мені рекомендували, щоб було якесь страхування, і на авто і на людину, це необхідно? (Країна перебування - Росія)
страховка обов"язково. на машину у вас повинна бути и на людину також, посвідчення на відрядження в инете есть посмотрите, там указывается имя фамилия, куда едет на сколько и так же номер приказа вписывается, с обратной стороны - вибув з міста наприклад Дніпро прибув до наприклад м. Кіров(Росія) і навпаки вибув з Кірова и прибув у Дніпро, печатки та дати. Шляховий лист у вас повинен бути, так як це дійсно відрядження и людина їде по організаційним питанням

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Маруся10 писав:
marina11 писав:
Маруся10 писав: первым делом должен быть приказ на суточные за границу и выдать ему сумму (сколько он там будет дней), талоны на горючее или пусть заправляется по чекам которые вы приложите к авансовому, оформить повидомлення на командировку, приказ куда он едет, путевой лист, дополнительные расходы можно тоже посчитать - где он будет жить(может в машине, не в гостинице)
https://i.factor.ua/journals/nibu/2015/ ... -8365.html
Дякую, на Вашу відповідь найбільше і сподівалася. #smile3# В цілому я вже покопирсалася, і загальні вимоги розумію, цікавлять нюанси. Уточніть, будь-ласка "Повідомлення на відрядження" це що, і як? Автомобіль легковий, шляховий лист обов'язковий? Мені рекомендували, щоб було якесь страхування, і на авто і на людину, це необхідно? (Країна перебування - Росія)
страховка обов"язково. на машину у вас повинна бути и на людину також, посвідчення на відрядження в инете есть посмотрите, там указывается имя фамилия, куда едет на сколько и так же номер приказа вписывается, с обратной стороны - вибув з міста наприклад Дніпро прибув до наприклад м. Кіров(Росія) і навпаки вибув з Кірова и прибув у Дніпро, печатки та дати. Шляховий лист у вас повинен бути, так як це дійсно відрядження и людина їде по організаційним питанням
Дякую. Нарешті повернувся інтернет. "Првідомлення на відрядження" малося на увазі посвідчення про відрядження?! Таке я знаю.

Відповісти

Повернутись до “Відрядження”