Всё❗️? Кіна не буде? Электричество кончилось❕ (часть ІІІ)

Подання звітності в електронному вигляді
Аватар користувача
Ин
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5224
З нами з: 10 жовтня 2011, 04:48
Дякував (ла): 5116 разів
Подякували: 17317 разів

Повідомлення Ин »

Небо над Дніпром писав:
Небо над Дніпром писав:
anutabuh писав:Отправила 100 грн. для пробы на новый ндс счет еще в 9 утра. До сих пор в кабинете не видно((
Я 03.01.20 отправила 100 грн на новый счет, в реестр транзакций они попали, а лимит не увеличился. У кого-нибудь такое было?
Сегодня увеличился лимит на эти 100 грн., отправила еще деньги, может в этот раз лимит сразу увеличится, а не через 6 дней.
Сьогодні гроші в 9.24 пішли з банку, а до цього часу немає в ел.кабінеті.

Небо над Дніпром
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 104
З нами з: 03 червня 2015, 12:47
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Небо над Дніпром »

Скрытый текст
Ин писав:
Небо над Дніпром писав:
Небо над Дніпром писав: Я 03.01.20 отправила 100 грн на новый счет, в реестр транзакций они попали, а лимит не увеличился. У кого-нибудь такое было?
Сегодня увеличился лимит на эти 100 грн., отправила еще деньги, может в этот раз лимит сразу увеличится, а не через 6 дней.
Сьогодні гроші в 9.24 пішли з банку, а до цього часу немає в ел.кабінеті.
Деньги отправленные с утра только что зачислились и лимит увеличился, и еще в реестре транзакций в колонке код блокування рахунку стоит 99, раньше там всегда ноль стоял.

irina2101
Оракул
Оракул
Повідомлень: 260
З нами з: 31 січня 2012, 22:42
Дякував (ла): 155 разів
Подякували: 32 рази

Повідомлення irina2101 »

Небо над Дніпром писав:
Скрытый текст
Ин писав:
Небо над Дніпром писав: Сегодня увеличился лимит на эти 100 грн., отправила еще деньги, может в этот раз лимит сразу увеличится, а не через 6 дней.
Сьогодні гроші в 9.24 пішли з банку, а до цього часу немає в ел.кабінеті.
Деньги отправленные с утра только что зачислились и лимит увеличился, и еще в реестре транзакций в колонке код блокування рахунку стоит 99, раньше там всегда ноль стоял.
А я все жду#search#

Hаташа
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 13 січня 2017, 10:50
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Hаташа »

У меня вчера истерика была, первый день на работе, открываю реестр транзакций: 29.12.2019 деньги со счета ПДВ списались в никуда под ноль, вытяги приходят с текстом: "станом на 08012020 в Системі
електронного адміністрування ПДВ для платника податків '20.......' відсутній відкритий та взятий на облік рахунок" и только 08.01.2020 14:10 зачислились на новый счет и все встало как надо. Фух!

dalerin
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 29 лютого 2012, 03:57
Дякував (ла): 30 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення dalerin »

irina2101 писав:
Небо над Дніпром писав:
Скрытый текст
Ин писав: Сьогодні гроші в 9.24 пішли з банку, а до цього часу немає в ел.кабінеті.
Деньги отправленные с утра только что зачислились и лимит увеличился, и еще в реестре транзакций в колонке код блокування рахунку стоит 99, раньше там всегда ноль стоял.
А я все жду#search#
Аналогично. вчора відправила на новий рахунок і ще чекаю. І всі податки, ще з 03 січня сплачені - в кабінеті немає.
В казначействі кажуть, що кошти на пдв рахунок попали, затримка в податковій.

Укрнет
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 166
З нами з: 23 лютого 2012, 00:50
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 11 разів

Повідомлення Укрнет »

В декабре 2019 отправляла отчет по ЕСВ, НН на регистрацию - квитанции о принятиии долго ждала, в январе 2020 - продолжение "марлизонского балета" кв.2 по отчету ЕСВ со вчерашнего дня - нет...

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8502
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1882 рази
Подякували: 6476 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Укрнет писав:В декабре 2019 отправляла отчет по ЕСВ, НН на регистрацию - квитанции о принятиии долго ждала, в январе 2020 - продолжение "марлизонского балета" кв.2 по отчету ЕСВ со вчерашнего дня - нет...
Ну да... У нас же нєрвішки стальні #g_crazy#
Я відправляла 04.01 - кв2 прийшла 08.01, нормальненько )

evka
Гений
Гений
Повідомлень: 326
З нами з: 30 січня 2016, 17:45
Дякував (ла): 115 разів
Подякували: 205 разів

Повідомлення evka »

Tasa писав: Я відправляла 04.01 - кв2 прийшла 08.01, нормальненько )
Судя по всему квитанции отправляются вечерней лошадью...Или бредут пешком #sigh#

Додаток 5 так же принимается?

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

Вчора відправила Додаток 4.
Результат: станом на сьогоднішній ранок кв.2 від ПФУ відсутня, в Електронному кабінеті реєстраційний номер звіту є, на сайті ПФУ звіт відсутній. Телефоную до місцевого інспектора зі звітності по ЄСВ (м. Черкаси) з питанням "Чого немає квитанції? І звіту на сайті, якщо...." - відповідь: так, звіту немає, чогось не падають. Але ситуація така не тільки у вас, сьогодні всі телефонують тільки з цього питання. На питання "А що робити?" - відповідь "Я не знаю. Чогось не падають".#wall#

Може хтось із колег знає/порадить, як бути?

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

O'Rybka писав:Вчора відправила Додаток 4.
Результат: станом на сьогоднішній ранок кв.2 від ПФУ відсутня, в Електронному кабінеті реєстраційний номер звіту є, на сайті ПФУ звіт відсутній. Телефоную до місцевого інспектора зі звітності по ЄСВ (м. Черкаси) з питанням "Чого немає квитанції? І звіту на сайті, якщо...." - відповідь: так, звіту немає, чогось не падають. Але ситуація така не тільки у вас, сьогодні всі телефонують тільки з цього питання. На питання "А що робити?" - відповідь "Я не знаю. Чогось не падають".#wall#

Може хтось із колег знає/порадить, як бути?
Я вчора відправляла звіт ЄСВ через Медок, на диво, квит.2 прийшла через декілька годин (на відміну від минулого місяця). У Кабінеті звіт є, і на сайті ПФУ також є.
Не знаю, мабуть, вам треба почекати.

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”