Електронний кабінет

Подання звітності в електронному вигляді
Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

LenTo писав:Доброго дня. Вчора поповнила рахунок ПДВ, щоб мати змогу зареєструвати податкові накладні, гроші зарахувало, податкові зареєстровані, але сьогодні у реєстрі транзакцій навпроти поповнення вісить код блокування рахунку 99... Перший раз таке... Дозвонитись на гарячу лінію не можу... Що не так? Може хтось стикався. Дякую
Я. проверила у себя.Тоже стоит код блокування рахунку 99. Но, счет ПДВ увеличился на сумму пополнения, НН тоже зарегистрированы.

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

Natalenna писав:
Natalenna писав:
Valentina писав: Да, я пополняла. Зашли в течение 1 часа
мої гуляють десь вже 2 години
є гроші
Проверьте , пожалуйста у себя, после пополнения в разделе транзакций. Стоит код 99, или нет? Или это только у нас двоих.

Світланка
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 15 січня 2020, 10:38
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Світланка »

Аллилуйя! НН зарегистрировались - пришли две квитанции сразу. Главное качество бухгалтера - стрессоустойчивость!

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Valentina писав:
Natalenna писав:
Natalenna писав: мої гуляють десь вже 2 години
є гроші
Проверьте , пожалуйста у себя, после пополнения в разделе транзакций. Стоит код 99, или нет? Или это только у нас двоих.
там де код блокування стоїть 0
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

gilles
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 15 січня 2020, 18:38
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення gilles »

Всім привіт, у мене наступне питання. Необхідно подати звіт за жовтень-грудень 2020 року (ФОП 3 група). Але в графі "Податковий (звітний) період:" немає пункту "4-й квартал", а тільки: І квартал, півріччя, три квартали, рік.
Підкажіть, будь ласка, що потрібно відмічати в такому разі? "І квартал" чи "рік"? Дякую

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

gilles писав:Всім привіт, у мене наступне питання. Необхідно подати звіт за жовтень-грудень 2020 року (ФОП 3 група). Але в графі "Податковий (звітний) період:" немає пункту "4-й квартал", а тільки: І квартал, півріччя, три квартали, рік.
Підкажіть, будь ласка, що потрібно відмічати в такому разі? "І квартал" чи "рік"? Дякую
Какой "звіт" Вы хотите заполнить и подать? Может, по туристическому сбору, или экологическому налогу, или 1ДФ? Тут же не экстрасенсы #smile3#
И почему только за 4 квартал. А за ранние периоды – почему нет?
Укажите, пожалуйста, название отчёта, по которому возникли вопросы, например: F0103306 Податкова декларацiя платника єдиного податку - фiзичної особи _ пiдприємця
Зображення

gilles
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 15 січня 2020, 18:38
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення gilles »

Яков писав:
gilles писав:Всім привіт, у мене наступне питання. Необхідно подати звіт за жовтень-грудень 2020 року (ФОП 3 група). Але в графі "Податковий (звітний) період:" немає пункту "4-й квартал", а тільки: І квартал, півріччя, три квартали, рік.
Підкажіть, будь ласка, що потрібно відмічати в такому разі? "І квартал" чи "рік"? Дякую
Какой "звіт" Вы хотите заполнить и подать? Может, по туристическому сбору, или экологическому налогу, или 1ДФ? Тут же не экстрасенсы #smile3#
И почему только за 4 квартал. А за ранние периоды – почему нет?
Укажите, пожалуйста, название отчёта, по которому возникли вопросы, например: F0103306 Податкова декларацiя платника єдиного податку - фiзичної особи _ пiдприємця
F0103306 Податкова декларація платника єдиного податку – ФОП (3 група). ФОП відкрив в жовтні, тому логічно що тільки за 4-й квартал, так?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

gilles писав:Всім привіт, у мене наступне питання. Необхідно подати F0103306 Податкова декларація платника єдиного податку – ФОП (3 група) 2020 року (ФОП 3 група). Але в графі "Податковий (звітний) період:" немає пункту "4-й квартал", а тільки: І квартал, півріччя, три квартали, рік.
Підкажіть, будь ласка, що потрібно відмічати в такому разі? "І квартал" чи "рік"? ФОП відкрив в жовтні, тому логічно що тільки за 4-й квартал, так? Дякую
Вам надо заполнить и сдать за год
F0103306 Податкова декларація платника єдиного податку – фiзичної особи _ пiдприємця, в которой указать свои доходы за 4 квартал.
Зображення

gilles
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 15 січня 2020, 18:38
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення gilles »

Яков писав:
gilles писав:Всім привіт, у мене наступне питання. Необхідно подати F0103306 Податкова декларація платника єдиного податку – ФОП (3 група) 2020 року (ФОП 3 група). Але в графі "Податковий (звітний) період:" немає пункту "4-й квартал", а тільки: І квартал, півріччя, три квартали, рік.
Підкажіть, будь ласка, що потрібно відмічати в такому разі? "І квартал" чи "рік"? ФОП відкрив в жовтні, тому логічно що тільки за 4-й квартал, так? Дякую
Вам надо заполнить и сдать за год
F0103306 Податкова декларація платника єдиного податку – фiзичної особи _ пiдприємця, в которой указать свои доходы за 4 квартал.
а якщо це декларація за 1-й квартал 2020 вибираю "І квартал", якщо за другий квартал то це "півріччя" , третій квартал - "9 місцяів", правильно я зрозумів?

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

gilles писав:
Яков писав:
gilles писав:Всім привіт, у мене наступне питання. Необхідно подати F0103306 Податкова декларація платника єдиного податку – ФОП (3 група) 2020 року (ФОП 3 група). Але в графі "Податковий (звітний) період:" немає пункту "4-й квартал", а тільки: І квартал, півріччя, три квартали, рік.
Підкажіть, будь ласка, що потрібно відмічати в такому разі? "І квартал" чи "рік"? ФОП відкрив в жовтні, тому логічно що тільки за 4-й квартал, так? Дякую
Вам надо заполнить и сдать за год
F0103306 Податкова декларація платника єдиного податку – фiзичної особи _ пiдприємця, в которой указать свои доходы за 4 квартал.
а якщо це декларація за 1-й квартал 2020 вибираю "І квартал", якщо за другий квартал то це "півріччя" , третій квартал - "9 місцяів", правильно я зрозумів?
да. Нарастающим итогом
Не забывайте быть вежливым.
Есть кнопочка "Спасибо" #smile3#
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Подання звітності в електронному вигляді”