Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
babykiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 277
З нами з: 13 січня 2011, 17:15
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення babykiev »

Вика23 писав:нуда: если НН две зарегины и показаны ДВЕ!!! в декларации, то не должно быть никакого превышения
#:-k

babykiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 277
З нами з: 13 січня 2011, 17:15
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення babykiev »

Вика23 писав:
babykiev писав:
babykiev писав: конечно,#g_cray# так как я обнаружила задвоение только в декабре;(
Также делала запит и витяге эта сумма есть в декабре в гр.6"Загальна сумма перевищення податкових зобов'язань, зазначених платником податку у поданих контролюючому органу податкових деклараціях з податку, суми податку, зазначеної у складених таким платником податкових накладних,зареєстрованих у Реєстрі"
почему так?
ВЫ: зарегистрировали две НН. Раз.
Два: Вы показали в декларации эти нн? обе?
да, не знаю почему так?#umbr#

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2192
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 835 разів
Подякували: 1040 разів

Повідомлення IRINAST »

Перевищення вылезло после регистрации РК?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8508
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1883 рази
Подякували: 6480 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

babykiev писав:
Скрытый текст
Вика23 писав:
babykiev писав: Также делала запит и витяге эта сумма есть в декабре в гр.6"Загальна сумма перевищення податкових зобов'язань, зазначених платником податку у поданих контролюючому органу податкових деклараціях з податку, суми податку, зазначеної у складених таким платником податкових накладних,зареєстрованих у Реєстрі"
почему так?
ВЫ: зарегистрировали две НН. Раз.
Два: Вы показали в декларации эти нн? обе?
да, не знаю почему так?#umbr#
важко не бачачи конктерно вашої ситуації на практиці, так сказать, порадити щось точно...
раз у вас вилізло перевищення, то мала б бути якась причина на те... може у вас щось датами виписки/реєстрації самої пн і рк ...
На даний момент - якщо маєте перевищення - я б спробувала тоді уточнити листопад - і зняти це перевищення - а далі вже дивитися по грудню...
ЗІ у кабінеті дивилися розділ СЕА ПДВ-інформація про усму перевищення... там можна у рохрізі місяців дивитися... допомогає інколи

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

babykiev писав:
Вика23 писав:
babykiev писав: Также делала запит и витяге эта сумма есть в декабре в гр.6"Загальна сумма перевищення податкових зобов'язань, зазначених платником податку у поданих контролюючому органу податкових деклараціях з податку, суми податку, зазначеної у складених таким платником податкових накладних,зареєстрованих у Реєстрі"
почему так?
ВЫ: зарегистрировали две НН. Раз.
Два: Вы показали в декларации эти нн? обе?
да, не знаю почему так?#umbr#
Чтото здесь не то. У Вас две НН с одной суммой и разными номерами? и точно есть регистрация на обе? Первищення -это когдв зарегистрирована 1 НН а показано 2

babykiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 277
З нами з: 13 січня 2011, 17:15
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення babykiev »

IRINAST писав:Перевищення вылезло после регистрации РК?
да. Возможно после подачи декларации выровняется? Сейчас подам и проверю через время.

babykiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 277
З нами з: 13 січня 2011, 17:15
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення babykiev »

ЛюдмилаВас писав:
babykiev писав:
Вика23 писав: почему так?
ВЫ: зарегистрировали две НН. Раз.
Два: Вы показали в декларации эти нн? обе?
да, не знаю почему так?#umbr#
Чтото здесь не то. У Вас две НН с одной суммой и разными номерами? и точно есть регистрация на обе? Первищення -это когдв зарегистрирована 1 НН а показано 2
точно, с разными номерами на одну сумму, все нормально. И по обеим есть квитанция о регистрации.#umbr#

babykiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 277
З нами з: 13 січня 2011, 17:15
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення babykiev »

Tasa писав:
babykiev писав:
Скрытый текст
Вика23 писав: почему так?
ВЫ: зарегистрировали две НН. Раз.
Два: Вы показали в декларации эти нн? обе?
да, не знаю почему так?#umbr#
важко не бачачи конктерно вашої ситуації на практиці, так сказать, порадити щось точно...
раз у вас вилізло перевищення, то мала б бути якась причина на те... може у вас щось датами виписки/реєстрації самої пн і рк ...
На даний момент - якщо маєте перевищення - я б спробувала тоді уточнити листопад - і зняти це перевищення - а далі вже дивитися по грудню...
ЗІ у кабінеті дивилися розділ СЕА ПДВ-інформація про усму перевищення... там можна у рохрізі місяців дивитися... допомогає інколи
В ноябре не было перевищення, появилось после того, как зарегистрировали корретировку в декабре, тип причины 20.

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

и в декларации две отразили?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8508
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1883 рази
Подякували: 6480 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

babykiev писав:
Скрытый текст
Tasa писав:
babykiev писав:
Скрытый текст
да, не знаю почему так?#umbr#
важко не бачачи конктерно вашої ситуації на практиці, так сказать, порадити щось точно...
раз у вас вилізло перевищення, то мала б бути якась причина на те... може у вас щось датами виписки/реєстрації самої пн і рк ...
На даний момент - якщо маєте перевищення - я б спробувала тоді уточнити листопад - і зняти це перевищення - а далі вже дивитися по грудню...
ЗІ у кабінеті дивилися розділ СЕА ПДВ-інформація про усму перевищення... там можна у рохрізі місяців дивитися... допомогає інколи
В ноябре не было перевищення, появилось после того, как зарегистрировали корретировку в декабре, тип причины 20.
Шановна/ий babykiev півфлоруму намагається вам допомогти #g_crazy#
і вже написали вам всі можливі варіанти.... Ми не ясновидці і не можемо точно бачити вашу ситуацію, як я писала вище...
Яка дата РК з типом 20 ? Коли зареєстрована ?
Ще раз говорю - швилдше за все вам потрібно погратися з УРами...

ЗІ не дякуйте, якщо важко

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”