Авто на предприятии

Товари, ОЗ, НМА, капітальні інвестиції
Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

День добрый, подскажите мне может что-то пропустила.
Вопрос о списании топлива на легковом автомобиле, помню до НКУ тогда было 50%, потом эту норму отменили.
Сегодня у меня был разговор с коллегой и рассказали о этих 50%, я чуток в замешательстве.
Пересмотрела пукты НКУ, которые отменяли это в п138.10.2 НКУ уже не обнаружила.
Развейте мои сомнения, существует ли в даный момент эта норма?

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Dfcbkbcf писав: День добрый, подскажите мне может что-то пропустила.
Вопрос о списании топлива на легковом автомобиле, помню до НКУ тогда было 50%, потом эту норму отменили.
Сегодня у меня был разговор с коллегой и рассказали о этих 50%, я чуток в замешательстве.
Пересмотрела пукты НКУ, которые отменяли это в п138.10.2 НКУ уже не обнаружила.
Развейте мои сомнения, существует ли в даный момент эта норма?
?

Karter190
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 22 грудня 2019, 10:54
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Karter190 »

Потрібна допомога! Підприємство надає вантажні послуги перевезення вантажів по Україні, Робота водіїв оформляється як відрядження та прописана в кол договорі. Стоїть питання правильності оформлення наказів на відрядження. За попередньою домовленістю водієві дається указівка куди їхати на завантаження та пунк доставки та після виконання заказу подальші указівки в телефонному рижимі куди їхати водієві на інше завантаження та іншого клієнта. Чи можна зробити загальний наказ про відрядження водія іяк прописати маршрут коли відома лиш попередня домовленість? Може хтось зустрічався з такою ситуацією, може поділитися прикладом наказу? Ivasiv2gmail.com

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Karter190 писав:Потрібна допомога! Підприємство надає вантажні послуги перевезення вантажів по Україні, Робота водіїв оформляється як відрядження та прописана в кол договорі. Стоїть питання правильності оформлення наказів на відрядження. За попередньою домовленістю водієві дається указівка куди їхати на завантаження та пунк доставки та після виконання заказу подальші указівки в телефонному рижимі куди їхати водієві на інше завантаження та іншого клієнта. Чи можна зробити загальний наказ про відрядження водія іяк прописати маршрут коли відома лиш попередня домовленість? Може хтось зустрічався з такою ситуацією, може поділитися прикладом наказу? Ivasiv2gmail.com
вот на примере как у меня, у нас междугородка но берем догрузы по Украине
заявка Суми - Киев и дальше Киев-Москва, а вот обратки еще не нашли
я выписываю приказ что ТОВ отправляет водителя Иванова по маршруту Суми-Москва на 15 кал.дней с 23.12.2019, с наказом ознакомлен, пидстава - посвідчення про відрядження

Karter190
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 22 грудня 2019, 10:54
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Karter190 »

Маруся10 писав:
Karter190 писав:Потрібна допомога! Підприємство надає вантажні послуги перевезення вантажів по Україні, Робота водіїв оформляється як відрядження та прописана в кол договорі. Стоїть питання правильності оформлення наказів на відрядження. За попередньою домовленістю водієві дається указівка куди їхати на завантаження та пунк доставки та після виконання заказу подальші указівки в телефонному рижимі куди їхати водієві на інше завантаження та іншого клієнта. Чи можна зробити загальний наказ про відрядження водія іяк прописати маршрут коли відома лиш попередня домовленість? Може хтось зустрічався з такою ситуацією, може поділитися прикладом наказу? Ivasiv2gmail.com
вот на примере как у меня, у нас междугородка но берем догрузы по Украине
заявка Суми - Киев и дальше Киев-Москва, а вот обратки еще не нашли
я выписываю приказ что ТОВ отправляет водителя Иванова по маршруту Суми-Москва на 15 кал.дней с 23.12.2019, с наказом ознакомлен, пидстава - посвідчення про відрядження
Два роки робились накази на відрядження, поосвідки не давались, наступного року перевірка. Наказа виписувались "відрядити водія на вантажному автомобілі строком (з по дату) для доставки вантажів по Україні".
Як для мени це риск з таким наказом іти на перевірку. Думаю переписати вказавши перший маршрут "відрядити Київ - Івано-Франківськ згідно договору № на строк (з по) з подальшими указівками в телефонному режимі". Чи буде правильно, може хтось мав практику при перевірці?

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Dfcbkbcf писав: День добрый, подскажите мне может что-то пропустила.
Вопрос о списании топлива на легковом автомобиле, помню до НКУ тогда было 50%, потом эту норму отменили.
Сегодня у меня был разговор с коллегой и рассказали о этих 50%, я чуток в замешательстве.
Пересмотрела пукты НКУ, которые отменяли это в п138.10.2 НКУ уже не обнаружила.
Развейте мои сомнения, существует ли в даный момент эта норма?
Неужели никто не списывает бензин на легковых авто?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Dfcbkbcf писав:
Dfcbkbcf писав: День добрый, подскажите мне может что-то пропустила.
Вопрос о списании топлива на легковом автомобиле, помню до НКУ тогда было 50%, потом эту норму отменили.
Сегодня у меня был разговор с коллегой и рассказали о этих 50%, я чуток в замешательстве.
Пересмотрела пукты НКУ, которые отменяли это в п138.10.2 НКУ уже не обнаружила.
Развейте мои сомнения, существует ли в даный момент эта норма?
Неужели никто не списывает бензин на легковых авто?
списываю 100%. А какие это 50%?

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Ребекка писав:
Dfcbkbcf писав:
Dfcbkbcf писав: День добрый, подскажите мне может что-то пропустила.
Вопрос о списании топлива на легковом автомобиле, помню до НКУ тогда было 50%, потом эту норму отменили.
Сегодня у меня был разговор с коллегой и рассказали о этих 50%, я чуток в замешательстве.
Пересмотрела пукты НКУ, которые отменяли это в п138.10.2 НКУ уже не обнаружила.
Развейте мои сомнения, существует ли в даный момент эта норма?
Неужели никто не списывает бензин на легковых авто?
списываю 100%. А какие это 50%?
я относительно этого что было в НКУ до 2011 г 3 - строка
https://online.dtkt.ua/Book/24.epub/navPoint-5
и после того как отменили в 2011 г так же 100%, а здесь вот разговор о котором написано выше, засомневалась, не вернули ли все обратно

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Dfcbkbcf писав:
Ребекка писав:
Dfcbkbcf писав: Неужели никто не списывает бензин на легковых авто?
списываю 100%. А какие это 50%?
я относительно этого что было в НКУ до 2011 г 3 - строка
https://online.dtkt.ua/Book/24.epub/navPoint-5
и после того как отменили в 2011 г так же 100%, а здесь вот разговор о котором написано выше, засомневалась, не вернули ли все обратно
НКУ ввели с второго квартала 2011года. Забудьт е уже эти ограничения, которыми был напичкан закон о прибыли.

dogj
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 127
З нами з: 30 січня 2012, 01:03
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення dogj »

Добрый день.

Подскажите пришло письмо от налоговой где суть вопроса объяснить почему мы не подавали отчетность по экологическому налогу,если они увидели что мы в 2019 году покупали природный газ.
Я читала ,что этот отчет нужно подавать за выбросы со стационарного оборудования,а мы же покупали для заправки автомобиля или нам все равно нужно было сдавать отчет? Как теперь правильно ответить налоговой?

Відповісти

Повернутись до “Облік товарів, активів”