деятельность ТОВ и ФОП в одном лице

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

ЮлияСК писав: Спасибо огромное...
Только теперь я "зависла"- сумела сегодня таки дозвонится в налоговую- свою и общеукраинскую. И в обоих сказали, что обязательно надо отображать эту зпл...
Может это поможет вам "отвтснуть"...
179.2. Відповідно до цього розділу обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи:
...
виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених цим розділом;

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

Popen писав:
ЮлияСК писав: Спасибо огромное...
Только теперь я "зависла"- сумела сегодня таки дозвонится в налоговую- свою и общеукраинскую. И в обоих сказали, что обязательно надо отображать эту зпл...
Может это поможет вам "отвтснуть"...
179.2. Відповідно до цього розділу обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи:
...
виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених цим розділом;
Popen Ваша рекомендація правильна для пересічних громадян. Але запитувач ще і ФОП на загальній системі оподаткування без діяльності. І от як ФОП він, мабуть таки, не звільнений від обов'язку подання декларації з відображенням у ній всіх своїх доходів. Зараз не веду ФОП-загальносистеників, тож можу помилятися.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

marina11 писав: Popen Ваша рекомендація правильна для пересічних громадян. Але запитувач ще і ФОП на загальній системі оподаткування без діяльності. І от як ФОП він, мабуть таки, не звільнений від обов'язку подання декларації з відображенням у ній всіх своїх доходів. Зараз не веду ФОП-загальносистеників, тож можу помилятися.
Прошу пробачення, не побачив, шо ФОП загальник... #blush# Тоді, безперечно, треба відобразити з/п !

Повернутись до “Загальні питання бухгалтерського обліку”