2-а група

Загальні питання, ставка податку, книга обліку доходів
Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

Gedda писав:Подскажите, уже принят закон, отменяющий регистрацию книг учёта доходов для ФОП 2 группы? А то книженция заканчивается-надо регить или нет?
Регистрировать
Зображення

O
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 27 травня 2016, 10:24
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення O »

ФОП 2-я група подав декларацію платника єдиного податку по формі F0103306. Чи потрібно скасувати та подати звіт по формі F0103404 Декларація платника единого податку (1 та 2-ї групи). Різниці між формами не має, графи заповнив вірно (данні внесені згідно належності до групи 2).

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1733
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 906 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

O писав:ФОП 2-я група подав декларацію платника єдиного податку по формі F0103306. Чи потрібно скасувати та подати звіт по формі F0103404 Декларація платника единого податку (1 та 2-ї групи). Різниці між формами не має, графи заповнив вірно (данні внесені згідно належності до групи 2).
Здайте правильну форму останній день 10.02. Бо буде вважатись незданий звіт. Неправильний звіт скасовувати не потрібно.

Аватар користувача
Яков
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 13639
З нами з: 28 жовтня 2013, 06:29
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 14106 разів
Подякували: 27882 рази

Повідомлення Яков »

O писав:ФОП 2-я група подав декларацію платника єдиного податку по формі F0103306. Чи потрібно скасувати та подати звіт по формі F0103404 Декларація платника единого податку (1 та 2-ї групи). Різниці між формами не має, графи заповнив вірно (данні внесені згідно належності до групи 2).
Потрібно подати звіт по формі F0103404
Из старого разъяснения в ЗИРе (сейчас я не смог найти):
якщо фізособа-«єдинник» подала декларацію в електронному вигляді за неправильним ідентифікатором форми, вона повинна виправити таку помилку та подати декларацію за такий самий звітний період за правильним ідентифікатором форми з позначкою «Звітна».
Зображення

O
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 28
З нами з: 27 травня 2016, 10:24
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення O »

Яков писав:
O писав:ФОП 2-я група подав декларацію платника єдиного податку по формі F0103306. Чи потрібно скасувати та подати звіт по формі F0103404 Декларація платника единого податку (1 та 2-ї групи). Різниці між формами не має, графи заповнив вірно (данні внесені згідно належності до групи 2).
Потрібно подати звіт по формі F0103404
Из старого разъяснения в ЗИРе (сейчас я не смог найти):
якщо фізособа-«єдинник» подала декларацію в електронному вигляді за неправильним ідентифікатором форми, вона повинна виправити таку помилку та подати декларацію за такий самий звітний період за правильним ідентифікатором форми з позначкою «Звітна».
а як скасувати не правильну форму? в бланку не має клітинки "скасовуюча"?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

O писав:
Яков писав:
O писав:ФОП 2-я група подав декларацію платника єдиного податку по формі F0103306. Чи потрібно скасувати та подати звіт по формі F0103404 Декларація платника единого податку (1 та 2-ї групи). Різниці між формами не має, графи заповнив вірно (данні внесені згідно належності до групи 2).
Потрібно подати звіт по формі F0103404
Из старого разъяснения в ЗИРе (сейчас я не смог найти):
якщо фізособа-«єдинник» подала декларацію в електронному вигляді за неправильним ідентифікатором форми, вона повинна виправити таку помилку та подати декларацію за такий самий звітний період за правильним ідентифікатором форми з позначкою «Звітна».
а як скасувати не правильну форму? в бланку не має клітинки "скасовуюча"?
Може подати "уточнюючу" з незаповненими даними.

Lena300983
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 02 лютого 2019, 08:29
Дякував (ла): 98 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Lena300983 »

Доброе утро, подскажите, пожалуйста, если трактор зарегистрирован на физлице, а он его хочет продать, как ФОП 2-я група, есть КВЄД для продажи сельхозтехники, мы можем купить у него на предприятие, как Основное средство на ЮЛ 2-я група?! Или за трактор мы должны удержать ПДФО та ВЗ?!

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18760
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2038 разів
Подякували: 10327 разів

Повідомлення Popen »

Lena300983 писав:Доброе утро, подскажите, пожалуйста, если трактор зарегистрирован на физлице, а он его хочет продать, как ФОП 2-я група, есть КВЄД для продажи сельхозтехники, мы можем купить у него на предприятие, как Основное средство на ЮЛ 2-я група?! Или за трактор мы должны удержать ПДФО та ВЗ?!
Не бывает в природе ЮЛ на 2-й группе...

Снежынка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1123
З нами з: 06 травня 2014, 17:57
Дякував (ла): 570 разів
Подякували: 83 рази

Повідомлення Снежынка »



Доброго дня!У мене покупці вимагають витяг платника єдиного податку другої групи.При реєстрації ФОп податкова даного витягу не видала.
Як законно мені відмовити покупцеві.
Ця інформація є на сайти ДФС. Чому багато покупців вимагають копію витягу?

vilena
Гений
Гений
Повідомлень: 371
З нами з: 14 червня 2010, 06:25
Дякував (ла): 51 раз
Подякували: 73 рази

Повідомлення vilena »

Снежынка писав:
Доброго дня!У мене покупці вимагають витяг платника єдиного податку другої групи.При реєстрації ФОп податкова даного витягу не видала.
Як законно мені відмовити покупцеві.
Ця інформація є на сайти ДФС. Чому багато покупців вимагають копію витягу?

Если покупатель сильно хочет, то получите в налоговой и раздавайте копии.

Відповісти

Повернутись до “2-я група. Фізичні особи-підприємці”