Приватбанк

Банківські платіжні картки, РРО, платіжні термінали
Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

JaneA писав:
Діна 1977 писав:
JaneA писав:Здравствуйте! ВОзникла такая ситуация. Поступили сегодня деньги на счет предпринимателя с назначением "оплата услуг". Я услуги не оказываю по факту, да и в КВЕДах у меня нет услуг. Занимаюсь розничной торговлей, своих покупателей прошу корректно заполнять назначение и не писать не нужной информации. Но видимо, не до всех доходит.
Я так понимаю, этот случай нельзя оставлять на самотек и теперь у меня ряд вопрос, что делать в такой ситуации.

1. Чем мне чревато такое назначение со стороны налоговой?
2. Что я могу сделать со своей стороны? Как вернуть платеж? Вернуть правильно, не просто перевести эту сумму, а именно оформить возврат, если я не знаю от кого поступил платеж и если, вдруг плательщик объявится.
3. Как этот платеж отображать в Книге доходов?

Ранее с возвратами не сталкивалась вообще
1. Для того , щоб повернути кошти потрібний лист від платника, в якому написано : прошу повернути помилково перераховані кошти згідно плат.доручення № від дата в сумі... на р/р. і згідно цього листа Ви повертаєте ці кошти. В книзі спочатку ставите в дохід цю суму, а потім в графу 3 , якщо я не помиляюся.
2. Можливо і не повертати, якщо знову таки ж платник напише лист , що призначення платежу, а саме ( тут прописуєте неправильне призначення) згідно платіжного доручення №... дата... на суму ... вважати оплатою ...... і правильне призначення і все, можна спокійно спати, для податкової в принципі цього достатньо. Тоді в книзі просто ставите тільки в дохід і все.

Т.е. для налоговой подойдет письмо написанное вручную каким-то физ.лицом? Грубо говоря, такое кто угодно может написать. Даже я сама себе, а-ля от плательщика. Я бы не очень такому доверяла.
У мене і для ФОП такі листи були, перевірки ДПС кожних два роки і все їх влаштувало. Якщо Вас не влаштовують поради тут, то можете звернутися в дпс до Вашого інспектора, або на гарячу лінію в ДПС.

JaneA
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 30 серпня 2019, 19:57

Повідомлення JaneA »

Діна 1977 писав:
JaneA писав:
Діна 1977 писав: 1. Для того , щоб повернути кошти потрібний лист від платника, в якому написано : прошу повернути помилково перераховані кошти згідно плат.доручення № від дата в сумі... на р/р. і згідно цього листа Ви повертаєте ці кошти. В книзі спочатку ставите в дохід цю суму, а потім в графу 3 , якщо я не помиляюся.
2. Можливо і не повертати, якщо знову таки ж платник напише лист , що призначення платежу, а саме ( тут прописуєте неправильне призначення) згідно платіжного доручення №... дата... на суму ... вважати оплатою ...... і правильне призначення і все, можна спокійно спати, для податкової в принципі цього достатньо. Тоді в книзі просто ставите тільки в дохід і все.

Т.е. для налоговой подойдет письмо написанное вручную каким-то физ.лицом? Грубо говоря, такое кто угодно может написать. Даже я сама себе, а-ля от плательщика. Я бы не очень такому доверяла.
У мене і для ФОП такі листи були, перевірки ДПС кожних два роки і все їх влаштувало. Якщо Вас не влаштовують поради тут, то можете звернутися в дпс до Вашого інспектора, або на гарячу лінію в ДПС.

Я обратилась в банк. Сказали вернуть платеж на счет, с которого пришел (транзитный) с указанием, причины.

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3130
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2358 разів
Подякували: 751 раз

Повідомлення FyDD »

Подскажите, плиз. Есть личная карта/не ФОП/ привата для получения пенсии
Можно ли
1. получать на нее з/п ?
2. можно ли получать на нее др. суммы ? Мне сейчас вот должны вернуть долг, но ехать сейчас на др. конец города как то не хочется

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

FyDD писав:
23 березня 2020, 18:09
Подскажите, плиз. Есть личная карта/не ФОП/ привата для получения пенсии
Можно ли
1. получать на нее з/п ?
2. можно ли получать на нее др. суммы ? Мне сейчас вот должны вернуть долг, но ехать сейчас на др. конец города как то не хочется
можна, це картковий рахунок фізичної особи.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Добрий день. Сьогодні хтось має можливість зайти в приват-бізнес? Не можу зайти , крутиться колещатко, оператори не відповідають. Дурдом якийсь.

Svetikbuh
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 19 липня 2017, 14:52
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Svetikbuh »

Теж саме. Зайти не можливо.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Svetikbuh писав:
04 червня 2020, 10:42
Теж саме. Зайти не можливо.
не працює приват сьогодні вообще - ні клієнт-банки ні термінали - кажуть тимчасово

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Маруся10 писав:
04 червня 2020, 10:55
Svetikbuh писав:
04 червня 2020, 10:42
Теж саме. Зайти не можливо.
не працює приват сьогодні вообще - ні клієнт-банки ні термінали - кажуть тимчасово
Я вже додзвонилася на гарячу лінію , сказали до 11,00 буде така проблемка.

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Діна 1977 писав:
04 червня 2020, 11:00
Маруся10 писав:
04 червня 2020, 10:55
Svetikbuh писав:
04 червня 2020, 10:42
Теж саме. Зайти не можливо.
не працює приват сьогодні вообще - ні клієнт-банки ні термінали - кажуть тимчасово
Я вже додзвонилася на гарячу лінію , сказали до 11,00 буде така проблемка.
https://fakty.com.ua/ua/ukraine/2020060 ... -pryvat24/ Зате тут розказали, що в них все в порядку, проблема тільки в додатку 24 авторизація. От брехуни...

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 365
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Вже 12 год минула, а приват не працює...

Відповісти

Повернутись до “Банк, каса, підзвіт”