Відрядження

Оформлення, нарахування
Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

marina11 писав:
Маруся10 писав:
marina11 писав: Дякую, на Вашу відповідь найбільше і сподівалася. #smile3# В цілому я вже покопирсалася, і загальні вимоги розумію, цікавлять нюанси. Уточніть, будь-ласка "Повідомлення на відрядження" це що, і як? Автомобіль легковий, шляховий лист обов'язковий? Мені рекомендували, щоб було якесь страхування, і на авто і на людину, це необхідно? (Країна перебування - Росія)
страховка обов"язково. на машину у вас повинна бути и на людину також, посвідчення на відрядження в инете есть посмотрите, там указывается имя фамилия, куда едет на сколько и так же номер приказа вписывается, с обратной стороны - вибув з міста наприклад Дніпро прибув до наприклад м. Кіров(Росія) і навпаки вибув з Кірова и прибув у Дніпро, печатки та дати. Шляховий лист у вас повинен бути, так як це дійсно відрядження и людина їде по організаційним питанням
Дякую. Нарешті повернувся інтернет. "Првідомлення на відрядження" малося на увазі посвідчення про відрядження?! Таке я знаю.
а то я тупонула наверное #g_haha#

Екатерина2808
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 05 лютого 2019, 17:36
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення Екатерина2808 »

Доброго дня! Підскажіть будь ласка при розрахунку середньоденної заробітної плати за два попередні місяці згідно Порядку 100 написано що не включається середньоденний заробіток за дні відрядження в цих двох місяцях. Ми рахували повністю з урахуванням оплати днів відряджень за попередні місяці. Відповідно у нас виплачена заробітна плата працівникам більша ніж повинна бути. У відрядженні працівники бувають кожний місяць. Чи можна все залишити як є? Як до цього віднесуться при перевірці? Тому що по факту ми виплачуємо більше ніж потрібно, не меньше. По сумам різниця невелика.

Света 239
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 840
З нами з: 29 лютого 2012, 01:09
Дякував (ла): 221 раз
Подякували: 311 разів

Повідомлення Света 239 »

Мы перевозчики, оформляем приказ на командировку. Едет в одно место, а потом обратно мы ищем загрузку. В приказе указывать только маршрут туда, а как быть с обратным рейсом, он из другого города и другая организация? Как правильно сделать приказ?

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4137
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 667 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Света 239 писав:Мы перевозчики, оформляем приказ на командировку. Едет в одно место, а потом обратно мы ищем загрузку. В приказе указывать только маршрут туда, а как быть с обратным рейсом, он из другого города и другая организация? Как правильно сделать приказ?
у нас так же, когда вы берете загрузку вы точно знаете куда едет ваш водитель а обратку ищите потом, я указываю маршрут только туда, у вас в командировочном удостоверении будут печати отмечать водитель а в путевом вы всегда можете дописать обратный маршрут или даже сам водитель

Света 239
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 840
З нами з: 29 лютого 2012, 01:09
Дякував (ла): 221 раз
Подякували: 311 разів

Повідомлення Света 239 »

Мы работаем без командировочных и без путевых работали. Делали в конце месяца пут.лист. Сейчас делаем путевой лист на месяц и пишем по Украине. Потом в конце месяца делаем додаток к пут.листу и с расшифровкой.

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Света 239 писав:Мы перевозчики, оформляем приказ на командировку. Едет в одно место, а потом обратно мы ищем загрузку. В приказе указывать только маршрут туда, а как быть с обратным рейсом, он из другого города и другая организация? Как правильно сделать приказ?


Я в таких ситуаціях по прибуттю з відрядження працівнака роблю наказ на внесення змін до наказу про відрядження

" Внести зміни до наказу «Про відрядження» № від та нові терміни відрядження... "

Света 239
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 840
З нами з: 29 лютого 2012, 01:09
Дякував (ла): 221 раз
Подякували: 311 разів

Повідомлення Света 239 »

А новые орг-ции вносить в приказ?

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Света 239 писав:А новые орг-ции вносить в приказ?
я вказую" для перевезення вантажу згідно заявки № та дата з ТОВ ....

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

якщо працівник їде у відрядження у понеділок, чи можна йому сьогодні виплатить гроші?

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

Ребекка писав:якщо працівник їде у відрядження у понеділок, чи можна йому сьогодні виплатить гроші?
Якщо буде наказ про відрядження від сьогодні, то думаю що так

Відповісти

Повернутись до “Відрядження”