Сайт | Бухгалтерский форум | Беседка Правила форума | Поиск | Активные темы | Участники | Вход | Регистрация

Добро пожаловать!
Уточненка по НДС Дополнительные действия
nusha17
От: Monday, January 27, 2020 2:35:14 PM
Ранг: Ученик

Благодарностей: 0
мюсля пишет:
nusha17, внимательно прочитайте Ваш же пост)) 16.2 заполняется , если уточнение минуса за прошлые периоды не повлияло на расчеты с бюджетом. Это не Ваш случай.
Вам надо:
1. После регистрации недостающей налоговой за сентябрь подать УР за сентябрь, уменьшить отрицательное значение, в дод.2 лично я после прочтения многих консультаций показывала только разницу со знаком минус, эта разница будет равняться строке 21 столбец 6 тоже с минусом УРа (дека не перед глазами, проверьте)
2. Подать УР за октябрь, перед подачей заплатить штраф, недоимку, пени ещё нет.
3. Все свои ошибки Вы исправили, цепочку из ошибок прервали, ноябрь, декабрь я так понимаю правильные, в отчётной деке за январь 2020 Вам нечего показывать, никакие 16.2 не заполняете

Величезне дякую.
buhgalter1974
От: Monday, January 27, 2020 7:10:24 PM

Ранг: Мудрец

Благодарностей: 64
Хтось помічає ,що порядок заповнення декларації з ПДВ у частині складання УР входить у протиріччя з ПКУ? Тобто підзаконний акт встановлює інші вимоги, ніж закон, чого не має бути Хтось ще керується законом, а не "податковими нісенітницями"?.
Popen
От: Monday, January 27, 2020 7:38:29 PM

Ранг: Гигант мысли

Благодарностей: 13,513
buhgalter1974 пишет:
Хтось помічає ,що порядок заповнення декларації з ПДВ у частині складання УР входить у протиріччя з ПКУ? Тобто підзаконний акт встановлює інші вимоги, ніж закон, чого не має бути Хтось ще керується законом, а не "податковими нісенітницями"?.

А які саме несенітниці ви помітили в цьому порядку ?

buhgalter1974
От: Tuesday, January 28, 2020 12:42:13 AM

Вибачте, набридло доводити очевидні речі, терпіти зверхнє ставлення , а потім бачити, як мої аргументи використовують, видаючи за свої. Що ще цікавіше, згодом податківці пропонують ще й поправки до ПКУ, щоб узаконити свої "податкові нісенітниці". Тому краще залишу моє знання нерозголошеним. Може, стане у нагоді.
Popen
От: Tuesday, January 28, 2020 8:00:37 AM

Ранг: Гигант мысли

Благодарностей: 13,513
buhgalter1974 пишет:
Вибачте, набридло доводити очевидні речі, терпіти зверхнє ставлення , а потім бачити, як мої аргументи використовують, видаючи за свої. Що ще цікавіше, згодом податківці пропонують ще й поправки до ПКУ, щоб узаконити свої "податкові нісенітниці". Тому краще залишу моє знання нерозголошеним. Може, стане у нагоді.

Звісно, вибачення приймаються... А побалакати ??? Crazy

buhgalter1974
От: Tuesday, January 28, 2020 9:17:57 AM

Popen пишет:
... А побалакати ??? Crazy

Якщо побалакати, то можу додати, що маю непряме свідчення, що принаймні деякі податківці розуміють, що порядок заповнення декларауції з ПДВ іде у розріз з ПКУ стосовно подачі УР та уточнюваних періодів, і подальшого відображення УР в декларації з ПДВ тому можуть не наполягати на дотриманні так званого "порядку", коли наштовхуються на аргументи з ПКУ.
skub
От: Tuesday, January 28, 2020 2:29:20 PM

Ранг: Просвещенный

Благодарностей: 12
Popen пишет:
buhgalter1974 пишет:

А які саме несенітниці ви помітили в цьому порядку ?

Если бы не было коллизий, то п.46.4 ПКУ исключили бы за ненадобностью.

buhgalter1974 пишет:
Popen пишет:
... А побалакати ??? Crazy

Якщо побалакати, то можу додати, що маю непряме свідчення, що принаймні деякі податківці розуміють, що порядок заповнення декларауції з ПДВ іде у розріз з ПКУ стосовно подачі УР та уточнюваних періодів, і подальшого відображення УР в декларації з ПДВ тому можуть не наполягати на дотриманні так званого "порядку", коли наштовхуються на аргументи з ПКУ.

По поводу аргументов, у наших юристов ушло пол года для доказательства своей правоты.

"Все верители должны быть записаны в книгу по твоей правой руке, а должники — по левой"
Лука Пачоли. Трактат О Счетах И Записях (1494г.)
buhgalter1974
От: Tuesday, January 28, 2020 2:48:37 PM

skub пишет:

По поводу аргументов, у наших юристов ушло пол года для доказательства своей правоты.

Це зауваження не з приводу аргументів, а з приводу судочинства.
Що ви зауважите, якщо ви нарахуєте собі штрафи за вимогами податківців, а при перевірці я, наприклад, нарахую вам штраф та пеню за ПКУ?
Мовчки сплатите?
Риторічне питання.
Щоб порушувати ПКУ на законних підставах без подальшої фінансової відповідальності, отримайте індивідуальну податкову консультацію.
Інакше на питання: "А чому витак робите?" - Ви не зможете послатися на вимоги законодавства та матимете блідий вигляд.

skub пишет:
Если бы не было коллизий, то п.46.4 ПКУ исключили бы за ненадобностью.

Вибачте, невірно виведена послідовність причини та наслідку. Цей пунк існує не для виправдовування "колізій" (фактично, незаконних вимог податківців, які вони створюють абсолютно свідомо, виконуючи внутрішні завдання). Він існує у якості одного з інструментів захисту платників податків (реалізації принципу презумпції правомірності їх дій) від незаконних дій посадових осіб органів державної влади, що намагаються порушувати закон у такий спосіб.
Сообщение отредактировано:Tuesday, January 28, 2020 3:18 PM
skub
От: Tuesday, January 28, 2020 3:31:21 PM

Ранг: Просвещенный

Благодарностей: 12
buhgalter1974 пишет:

Що ви зауважите, якщо ви нарахуєте собі штрафи за вимогами податківців, а при перевірці я, наприклад, нарахую вам штраф та пеню за ПКУ?
Мовчки сплатите?
Риторічне питання.

Особисто в мене з цього і почався конфлікт.
Я відмовився самостійно збільшувати собі забовязання "на вимогу" податківців, так як вважав що дію в нормах ПКУ.
Доніс свої аргументи до юристів. Дочекалися рішення податківців і вже після цьго почали процес оскарження.
Питання було вирішено на нашу користь.

"Все верители должны быть записаны в книгу по твоей правой руке, а должники — по левой"
Лука Пачоли. Трактат О Счетах И Записях (1494г.)
buhgalter1974
От: Tuesday, January 28, 2020 4:01:30 PM

skub пишет:

Я відмовився самостійно збільшувати собі забовязання "на вимогу" податківців, так як вважав що дію в нормах ПКУ.
...Дочекалися рішення податківців і вже після цьго почали процес оскарження.
Питання було вирішено на нашу користь.

Браво! Молодці! ВІдстоювати свою правоту в наших судах, м'яко кажучи, виснасжлива, малоприємна, нецікава та витратна справа.
Але тільки тотальний свідомий, активний захист своїх законних дій Rtfm проти свавілля податківців може схилити хоч когось з них припинити свою незаконну діяльність. Тут ще було б чудово компенсувати моральну шкоду бухгалтеру, бо вона таки має місце! (мрію)
Елена2018
От: Monday, February 03, 2020 9:58:22 AM
Ранг: Знаток

Благодарностей: 2
Доброе утро! Предприятие, общая система, предоставляет общеобразовательные услуги, налоговые выписываются на неплательщиков НДС, с кодом 903, т.к. общеобразовательные услуги освобождены от НДС. В ноябре были зарегистрированы лишние налоговые накладные на несуществующую поставку. С каким кодом причины делать корректировки ?103? и потом уточнять ноябрь? или включать в январь?

Asia Svetlova
От: Monday, February 03, 2020 10:55:06 AM

Ранг: Светоч мысли

Благодарностей: 555
SvetlanaZ
От: Wednesday, February 12, 2020 6:06:02 PM

Добрый день. Подскажите, если нам разблокировали в феврале этого года РК на неплательщика от 04.2019г., надо ли подавать уточненку по НДС за апрель 2019 или включать РК в декларацию по дате разблокировки?
Ребекка
От: Thursday, February 13, 2020 9:06:48 AM

Благодарностей: 2,059
SvetlanaZ пишет:
Добрый день. Подскажите, если нам разблокировали в феврале этого года РК на неплательщика от 04.2019г., надо ли подавать уточненку по НДС за апрель 2019 или включать РК в декларацию по дате разблокировки?

РК - они такие разные Wink

Мы ходим на работу, которую ненавидим чтобы купить вещи, которые нам не нужны. © Бойцовский клуб
Olgabux
От: Thursday, February 13, 2020 11:04:16 AM

Ранг: Оракул

Благодарностей: 104
Добрый день. Подскажите, нужно подать УР за март 2019, т.к. с января у нас действует новоя форма НДС, то по какой форме нужно подать УР (по старой можно? или уже дождаться новую?)???
мюсля
От: Thursday, February 13, 2020 11:13:02 AM

Благодарностей: 1,576
Olgabux пишет:
Добрый день. Подскажите, нужно подать УР за март 2019, т.к. с января у нас действует новоя форма НДС, то по какой форме нужно подать УР (по старой можно? или уже дождаться новую?)???

По новой - уточняющая отчетность за предыдущие периоды подается по форме, действующей в периоде уточнения.
Новая форма уже есть (в Медке во всяком случае).

Я в апофегее от апофеоза...
- Вы кто? - Добрая фея! - А почему с топором?! - Настроение что-то не очень!
SvetlanaZ
От: Thursday, February 13, 2020 12:14:59 PM

Ребекка пишет:
SvetlanaZ пишет:

РК минусовая, отсторнирована ошибочно выписаная НН. Налоговая заблокировала РК в апреле 2019, в деку я ее не включала, т.к. уменьшать обязательства себе дороже. Сейчас ее разблокировали, отсюда и вопрос - делать уточненку или можно по дате разблокировки включать в деку?
buhgalter1974
От: Thursday, February 13, 2020 12:34:31 PM

SvetlanaZ пишет:
Скрытый текст
Ребекка пишет:
SvetlanaZ пишет:

РК минусовая, отсторнирована ошибочно выписаная НН. Налоговая заблокировала РК в апреле 2019, в деку я ее не включала, т.к. уменьшать обязательства себе дороже. Сейчас ее разблокировали, отсюда и вопрос - делать уточненку или можно по дате разблокировки включать в деку?

Від'ємні РК до власних ПН включаються в декларацію з ПДВ того періоду, в якому відбулася їх реєстрація в ЄРПН. Визначтесь, якою датою зареєстрований РК, тоді зрозумієте, чи складати УР до періоду реєстрації РК.
SvetlanaZ
От: Thursday, February 13, 2020 12:37:59 PM

buhgalter1974 пишет:
SvetlanaZ пишет:
Скрытый текст
Ребекка пишет:
SvetlanaZ пишет:

Від'ємні РК до власних ПН включаються в декларацію з ПДВ того періоду, в якому відбулася їх реєстрація в ЄРПН. Визначтесь, якою датою зареєстрований РК, тоді зрозумієте, чи складати УР до періоду реєстрації РК.
Дякую!
marina11
От: Thursday, February 13, 2020 12:41:05 PM

Благодарностей: 1,292
SvetlanaZ пишет:
Скрытый текст
Ребекка пишет:
SvetlanaZ пишет:

Якщо ПН була помилкова, то вона не мала бути включена до декларації, так як не відповідає даним бухобліку. Якщо ПН не було включено до декларації - РК, відповідно, не включається до декларацій ні поточної, ні уточнюючої. ПН включали?

Бухгалтер - шефові:
- Я працюю у вас на півставки і тому прошу кричати на мене упівголоса.