Сайт | Бухгалтерский форум | Беседка Правила форума | Поиск | Активные темы | Участники | Вход | Регистрация

Добро пожаловать!
Корпоративная карта Дополнительные действия
Inna Medvetska
От: Friday, February 03, 2012 1:56:34 AM

Ранг: Светоч мысли

Благодарностей: 152
Ela пишет:
Подскажите пожалуйста. Снятие по чеку с корпоративной карты для оприходования в кассу ден. ср-в происходит например 31.01.12, а списание средств по банковской выписке происходит 01.02. 12. Каким числом проводить операции по кассе? 31 или 01. Всегда проводили платежи в учете по выпискам.

в мене в банк. виписці по картці стоїть 2 дати: 1. дата обработки 2. дата операції - завжди співпадає з датою чека. Я орієнтуюся на 2 дату, оскільки чек мені в руки потрапляє першим, а виписка аж в кінці місяця, але розходжень поки не виникало. І чеки з банкомата я всі зберігаю
Ир4ик
От: Friday, February 03, 2012 2:02:24 AM

Ранг: Акула НКУ

Благодарностей: 3,011
Inna Medvetska пишет:
в мене в банк. виписці по картці стоїть 2 дати: 1. дата обработки 2. дата операції - завжди співпадає з датою чека. Я орієнтуюся на 2 дату, оскільки чек мені в руки потрапляє першим, а виписка аж в кінці місяця, але розходжень поки не виникало. І чеки з банкомата я всі зберігаю
Я делаю так же.
iraida.09
От: Friday, February 03, 2012 2:23:00 AM
Ранг: Профи

Благодарностей: 1
lina777 пишет:
iraida.09 пишет:
Спасибо за объяснение,теперь понятно.Скажите ,а если была операция-снятие налички с карточки и расчет за аренду автомобиля,сумма 900 грн.Можно ли по чеку с банкомата поставить эту сумму в Налоговый кредит ,ведь там вроде бы есть какие то ограничения по сумме в день,если нельзя,то как поступить?

Вы когда за аренду авто расчитывались вам документы какие-либо давали? аренду оплачивали плательщику ндс?
по чеку из банкомата поставить в налоговый кредит нельзя, можно ставить в налоговый кредит 240 грн. по полученному от поставщика плательщика ндс чеку, где указан его инн без полученной налоговой накладной

Аренда оплачивалась СПД шнику ,не плательщику НДС,из документов есть только чек банкомата,с которого были сняты деньги.Т.Е. в налоговый кредит эта сумма не попадает,приходовать ее надо через кассу,а потом только списывать на аренду?
Ela
От: Friday, February 03, 2012 3:02:56 AM

Ранг: Гуру

Благодарностей: 1
Inna Medvetska пишет:
Ela пишет:
Подскажите пожалуйста. Снятие по чеку с корпоративной карты для оприходования в кассу ден. ср-в происходит например 31.01.12, а списание средств по банковской выписке происходит 01.02. 12. Каким числом проводить операции по кассе? 31 или 01. Всегда проводили платежи в учете по выпискам.

Т.е я так понимаю по банковской выписке проводить? Чек ведь можно и потерять? В моей выписке по карточному счету стоит только одна дата, дата выписки . Операция называется (операции с пластиковыми картами). Дата чека вообще нигде не фигурирует.
Alyona
От: Friday, February 03, 2012 3:21:05 AM

Ранг: Высший разум

Благодарностей: 8
iraida.09 пишет:

Аренда оплачивалась СПД шнику ,не плательщику НДС,из документов есть только чек банкомата,с которого были сняты деньги.Т.Е. в налоговый кредит эта сумма не попадает,приходовать ее надо через кассу,а потом только списывать на аренду?

да
Ир4ик
От: Friday, February 03, 2012 3:22:36 AM

Ela пишет:
Т.е я так понимаю по банковской выписке проводить? Чек ведь можно и потерять? В моей выписке по карточному счету стоит только одна дата, дата выписки . Операция называется (операции с пластиковыми картами). Дата чека вообще нигде не фигурирует.
Если чек не сохранился-проводите по банковской выписке, но лучше чек сохранять. Есть случаи когда, сняли с банкомата деньги после 16:00, тогда эта сумма в выписку попадает на следующий день, а нужно оприходовать этим днем, поэтому чеки сохраняю.
Alyona
От: Friday, February 03, 2012 3:24:10 AM

Да, да лучше сохранять чеки. Даты зачастую не совпадают.
Ир4ик
От: Friday, February 03, 2012 3:26:36 AM

Alyona пишет:
Alyona, это у Вас была аватарка - черная кошечка или нет?
Валюша с
От: Friday, February 03, 2012 3:41:22 AM

Благодарностей: 1,722
Ир4ик пишет:
Alyona пишет:
Alyona, это у Вас была аватарка - черная кошечка или нет?

Точно. Я тоже запоминаю всех по аватаркам!

Alyona
От: Friday, February 03, 2012 3:50:41 AM

Да девочки это была я! Как то не получала ответов на вопросики, сгрешила всё на аватарку Crazy теперь я такая!
Ир4ик
От: Friday, February 03, 2012 3:51:49 AM

Alyona пишет:
Да девочки это была я! Как то не получала ответов на вопросики, сгрешила всё на аватарку Crazy теперь я такая!
Теперь ясно, приятно видеть, читать и т.д.
Alyona
От: Friday, February 03, 2012 3:52:36 AM

Спасибо!
Yulia
От: Tuesday, February 21, 2012 6:28:23 AM

Ранг: Мудрец

Благодарностей: 2
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ

Питання:

Чи необхідно оприбутковувати готівкові кошти у касі підприємства, якщо вони були отримані ФО - довіреною особою підприємства з застосуванням корпоративного спеціального платіжного засобу або особистого спеціального платіжного засобу, та чи складається Звіт про використання коштів?

Відповідь:

Відповідно до п. 2.12 глави 2 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 року N 637, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 13 січня 2005 року за N 40/10320, із змінами і доповненнями, фізичні особи - довірені особи підприємств (юридичних осіб), які відповідно до законодавства України одержали готівку з поточного рахунку із застосуванням корпоративного спеціального платіжного засобу або особистого спеціального платіжного засобу, використовують її за призначенням без оприбуткування в касі. Зазначені довірені особи подають до бухгалтерії підприємства Звіт про використання коштів разом із підтвердними документами в установлені строки і порядку, що визначені для підзвітних осіб законодавством України, а також документи про одержання готівки з поточного рахунку (чек банкомата, копія видаткового ордера, довідки за встановленими формами, сліп, квитанція торговельного термінала тощо) разом з невитраченим залишком готівки. Відповідно до пп. 170.9.2 п. 170.9 ст. 170 р. IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, подається за формою, встановленою центральним органом державної податкової служби, до закінчення п'ятого банківського дня, що настає за днем, у якому платник податку: завершує таке відрядження; завершує виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням та за рахунок особи, що видала кошти під звіт. Згідно із пп. 170.9.3 п. 170.9 ст. 170 р. IV ПКУ дія цього пункту поширюється також на витрати, пов'язані з відрядженням чи виконанням деяких цивільно-правових дій, що були оплачені з використанням корпоративних платіжних карток, дорожніх, банківських або іменних чеків, інших платіжних документів, з урахуванням таких особливостей:

а) у разі якщо під час службових відряджень відряджена особа - платник податку отримав готівку з застосуванням платіжних карток, він подає Звіт про використання виданих на відрядження коштів і повертає суму надміру витрачених коштів до закінчення третього банківського дня після завершення відрядження;

б) у разі якщо під час службових відряджень відряджена особа - платник податку застосував платіжні картки для проведення розрахунків у безготівковій формі, а строк подання платником податку Звіту про використання виданих на відрядження коштів не перевищує 10 банківських днів, за наявності поважних причин роботодавець (самозайнята особа) може його продовжити до 20 банківських днів (до з'ясування питання в разі виявлення розбіжностей між відповідними звітними документами).

Форма Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт та Порядок його складання затверджені наказом ДПА України 23.12.2010 N 996.
Від 21.04.2011 р.

Как я понимаю судя по этому ответу с единой базы все-таки не надо приходовать в кассу денежные средства, которые сотрудник снял с корпоративной карточки на командировку или хозяйственные нужды.
Inna Medvetska
От: Tuesday, February 21, 2012 9:21:51 AM

в мене от ще питання по платіжну картку: як бути з призначенням платежу, коли робітник повертає кошти на корпоративну картку. Наприклад: директор з корпоративної картки зняв аванс на господ. потреби. Не використав і на 5 день повертає назад на картку, так як каси на підприємстві немає. Коли вносиш гроші через банкомат призначення платежу пише Перевод личных средств. Як з цим бути.
Ир4ик
От: Tuesday, February 21, 2012 9:56:00 AM

Inna Medvetska пишет:
в мене от ще питання по платіжну картку: як бути з призначенням платежу, коли робітник повертає кошти на корпоративну картку. Наприклад: директор з корпоративної картки зняв аванс на господ. потреби. Не використав і на 5 день повертає назад на картку, так як каси на підприємстві немає. Коли вносиш гроші через банкомат призначення платежу пише Перевод личных средств. Як з цим бути.
Внесите через кассу банка, они напишут нужное назначение платежа.
Inna Medvetska
От: Tuesday, February 21, 2012 10:21:59 AM

Ир4ик пишет:
Inna Medvetska пишет:
Внесите через кассу банка, они напишут нужное назначение платежа.

це я розумію, але директор інколи робить так як йому заманеться, а мені тільки чеки приносить. От я думаю може варто написати лист до банку щоб змінити призначення платежу.
Ир4ик
От: Tuesday, February 21, 2012 10:28:33 AM

Inna Medvetska пишет:
це я розумію, але директор інколи робить так як йому заманеться, а мені тільки чеки приносить. От я думаю може варто написати лист до банку щоб змінити призначення платежу.
Да, директора они такие... Я так понимаю, что у Вас есть чек с терминала и в банковской выписке будет указано то же самое, что в чеке. Я сомневаюсь, что банк Вам изменит назначение платежа, хотя "попытка-не пытка".
Inna Medvetska
От: Tuesday, February 21, 2012 10:59:45 AM

Ир4ик пишет:
Inna Medvetska пишет:
Да, директора они такие... Я так понимаю, что у Вас есть чек с терминала и в банковской выписке будет указано то же самое, что в чеке. Я сомневаюсь, что банк Вам изменит назначение платежа, хотя "попытка-не пытка".

ви правильно мене зрозуміли. Завтра буду дізнаватися, що з цим робити.
Inna Medvetska
От: Wednesday, February 22, 2012 3:15:09 AM

Маю таке питання: на корпоравній картці були кошти. Директор, купуючи канцтовари для підприємства в магазині розрахувалася карткою. Як правильно зробити проведення:
1 варіант:
Дт 372 Кт 313
Дт 209 Кт 372
2 варіан:
Дт 209 Кт 372
Дт 372 Кт 313
Я розумію, що суті це не міняє, але від цього залежить правильність заповнення авансового звіту.
svitlass
От: Wednesday, February 22, 2012 3:28:58 AM

Благодарностей: 1,308
Inna Medvetska пишет:
Маю таке питання: на корпоравній картці були кошти. Директор, купуючи канцтовари для підприємства в магазині розрахувалася карткою. Як правильно зробити проведення:
1 варіант:
Дт 372 Кт 313
Дт 209 Кт 372
2 варіан:
Дт 209 Кт 372
Дт 372 Кт 313
Я розумію, що суті це не міняє, але від цього залежить правильність заповнення авансового звіту.

А чому не Дт 3711 (631 або 685) Кт 313?