Сайт | Бухгалтерский форум | Беседка Правила форума | Поиск | Активные темы | Участники | Вход | Регистрация

Добро пожаловать!
Добавление КВЕД Дополнительные действия
scooges
От: Thursday, November 29, 2018 12:37:44 PM
Ранг: Ученик

Регистрация: 1/25/2018
Сообщений: 8
Благодарностей: 0
Откуда: Киев
Яков пишет:

Запит произвольной формы (форма не утверждена). Можно воспользоваться этой формой


По этой ссылке ничего не скачивается (((
Хотел бы уточнить пару вопросов для добавления КВЕД ФОП 2 Группа ЕН:
1. Заявление по ф.11 подать Госрегистратору (подготовить 1 копию или 2?)
2. После подачи заявления Госрегистратору, в налоговой так же подается заявление по ф.11 или подается заявление как на упрощенку? (подготовить 1 копию или 2?)
3. Запит на витяг в налоговой ссылка не работает, может есть пример
4. Нужно ли еще брать витяг в статистике?

Спасибо.
Яков
От: Thursday, November 29, 2018 3:43:35 PM


Ранг: Гигант мысли

Регистрация: 10/28/2013
Сообщений: 11,243
Благодарностей: 35,729
Откуда: Одесса
scooges пишет:
Хотел бы уточнить пару вопросов для добавления КВЕД ФОП 2 Группа ЕН:
1. Заявление по ф.11 подать Госрегистратору (подготовить 1 копию или 2?)
2. После подачи заявления Госрегистратору, в налоговой так же подается заявление по ф.11 или подается заявление как на упрощенку? (подготовить 1 копию или 2?)
3. Запит на витяг в налоговой ссылка не работает, может есть пример
4. Нужно ли еще брать витяг в статистике?.
1. одна
2. заявление как на упрощенку – в бумажном виде 2 экз.
3. Запит (форма не утверждена, можно в произвольной форме) – в бумажном виде 2 экз. Пример заполнения. Проектную форму с сайта ДФС удалили, поэтому ссылка не работает
4. нет

katerima.adamant
От: Monday, January 28, 2019 3:55:38 PM
Ранг: Ученик

Регистрация: 11/12/2018
Сообщений: 5
Благодарностей: 0
Tasa пишет:
kissy пишет:
Добрый день!
Добавила квэд (СПД 2гр. единый), теперь нужно уведомить налоговую -не позднее 20 числа месяца, следующего за месяцем, в котором произошли и подаем "ЗАЯВА про застосування спрощеної системи оподаткування"
Верно? нет изменений?
Спасибо.


вірно, ну і запит на витяг і з реєстру платників ЄП (якщо хочете його отримати, звісно)


Скажите,а можно,уведомить налоговую (подать заявление) о добавлении КВЭДов через эл.кабинет или МЕДок?
Popen
От: Monday, January 28, 2019 4:44:00 PM


Ранг: Гигант мысли

Регистрация: 5/20/2011
Сообщений: 17,844
Благодарностей: 13,459
Откуда: Україна, м.Харкiв
katerima.adamant пишет:
Скажите,а можно,уведомить налоговую (подать заявление) о добавлении КВЭДов через эл.кабинет или МЕДок?

Невозможно.
Яков
От: Monday, January 28, 2019 6:45:13 PM


Ранг: Гигант мысли

Регистрация: 10/28/2013
Сообщений: 11,243
Благодарностей: 35,729
Откуда: Одесса
ЗИР 107.12
Питання
Чи можливе подання ФОП заяви для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування (внесення змін до реєстру платників ЄП, відмови від спрощеної системи оподаткування) в електронній формі?
Відповідь
Коротка.
Фізичні особи – підприємці мають можливість подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування (далі – заява) для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування, внесення змін до реєстру платників єдиного податку та відмови від спрощеної системи оподаткування до контролюючого органу особисто або поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.
При цьому можливість подання заяви засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб наразі не реалізована.
Повна.
Відповідно до п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) обрання або перехід на спрощену систему оподаткування платниками єдиного податку першої – третьої груп здійснюється відповідно до підпунктів 298.1.1 – 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 ПКУ.
Згідно з п.п. 298.1.1 п. 298.1 ст. 298 ПКУ для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу заяву про застосування спрощеної системи оподаткування (далі – заява).
Для відмови від спрощеної системи оподаткування суб’єкт господарювання не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подає до контролюючого органу заяву (п.п. 298.2.1 п. 298.2 ст. 298 ПКУ).
Згідно з п.п. 298.3.1 п. 298.3 ст. 298 ПКУ заява подається у разі зміни прізвища, імені, по батькові фізичної особи – підприємця, або серії та номера паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків); зміни податкової адреси суб’єкта господарювання; зміни місця провадження господарської діяльності; зміни видів господарської діяльності; зміни групи та ставки платника єдиного податку.
Затверджена наказом Міністерства фінансів України від 20.12.2011 № 1675 форма заяви подається для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування, внесення змін до реєстру платників єдиного податку та відмови від спрощеної системи оподаткування.
Фізичні особи – підприємці мають можливість відповідно до п.п. 298.1.1 п. 298.1 ст. 298 ПКУ подати заяву до контролюючого органу особисто або поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.
При цьому можливість подання заяви засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб наразі не реалізована.


я подавал так, как запит и "проходило":

ЗИР 107.09
Питання
Чи має право ФОП - платник ЄП подати до контролюючого органу запит про отримання витягу з реєстру платників ЄП в електронній формі?
Відповідь
Коротка:
Фізична особа – підприємець - платник єдиного податку через меню «Листування з ДФС» або «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету має право завантажити лист до органу ДФС, зокрема запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку у довільній формі, підписати електронним цифровим підписом та надіслати.
Повна:
Відповідно до п. 299.9 ст. 299 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) за бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно та безумовно отримати витяг з реєстру платників єдиного податку. Строк надання витягу не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту. Витяг діє до внесення змін до реєстру.
Форма запиту про отримання витягу та витягу з реєстру платників єдиного податку затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
Наразі форма запиту про отримання витягу та витягу з реєстру платників єдиного податку не встановлена. До затвердження відповідних форм запиту про отримання витягу та витягу з реєстру платників єдиного податку, подається запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку в довільній формі, на підставі якого видається тимчасовий витяг з реєстру платників єдиного податку.
При цьому відповідно до п. 42 прим. 1. 2 ст. 42 прим. 1 ПКУ Електронний кабінет забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених ПКУ та нормативно-правовими актами, що прийняті на підставі та на виконання ПКУ, законами з питань митної справи, в тому числі шляхом, зокрема отримання будь-якого документа, що стосується такого платника податків та має бути виданий йому контролюючим органом згідно із законодавством України, або інформації з баз даних про такого платника податків шляхом вивантаження відповідної інформації з електронного кабінету із накладенням електронного підпису посадової особи контролюючого органу та печатки контролюючого органу з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.
Слід зазначити, що меню «Листування з ДФС» приватної частини Електронного кабінету дозволяє надіслати довільну кореспонденцію (лист, запит тощо) до відповідного органу ДФС. Форма підготовки такої кореспонденції передбачає заповнення або вибір із запропонованих наступних реквізитів:
регіон в якому знаходиться орган ДФС;
орган ДФС, до якого відправляється лист;
тип документа;
тематика звернення;
короткий зміст листа;
сканований документ, який необхідно завантажити (файл повинен бути у форматі pdf із обмеженням розміру не більше 2 МБ).
Зберегти проект листа можна натиснувши кнопку «Зберегти чернетку», підписати та надіслати до органу ДФС – натиснувши кнопку «Підписати і надіслати».
Протягом одного робочого дня після надсилання листа до органу ДФС автора електронного листа буде повідомлено про вхідний реєстраційний номер та дату реєстрації запиту в органі ДФС, до якого даний запит направлено. Інформацію щодо отримання та реєстрації листів в органі ДФС користувач може переглянути в вкладці «Вхідні документи» меню «Вхідні/вихідні документи» Електронного кабінету.
Відповіді на запити та квитанції щодо обробки заяв і запитів платник може переглянути в меню «Вхідні/вихідні документи» Електронного кабiнету.
Крім того, в меню «Заяви, запити для отримання інформації» платник також має можливість створити та надіслати довільну кореспонденцію (лист, запит тощо) до відповідного органу ДФС.
Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням електронного цифрового підпису, що сертифікований у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів.
Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС.
Отже, фізична особа – підприємець – платник єдиного податку через меню «Листування з ДФС» або «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету має право завантажити лист до органу ДФС, зокрема запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку у довільній формі, підписати електронним цифровим підписом та надіслати.

katerima.adamant
От: Tuesday, January 29, 2019 10:28:54 AM
Ранг: Ученик

Регистрация: 11/12/2018
Сообщений: 5
Благодарностей: 0
Popen пишет:
katerima.adamant пишет:
Скажите,а можно,уведомить налоговую (подать заявление) о добавлении КВЭДов через эл.кабинет или МЕДок?

Невозможно.

Идти в налоговую и писать заявление. подскажите мои действия,пожалуйста)
Popen
От: Tuesday, January 29, 2019 10:49:51 AM


Ранг: Гигант мысли

Регистрация: 5/20/2011
Сообщений: 17,844
Благодарностей: 13,459
Откуда: Україна, м.Харкiв
katerima.adamant пишет:
Popen пишет:
katerima.adamant пишет:
Скажите,а можно,уведомить налоговую (подать заявление) о добавлении КВЭДов через эл.кабинет или МЕДок?

Невозможно.

Идти в налоговую и писать заявление. подскажите мои действия,пожалуйста)

1. Идете к госрегистратору и добавляете КВЕД
2. Пишите заяву на ЕН и добавляете КВЕД
3. Идёте/едете в ГНИ и подаёте заяву
4. Вытяг из реестра ЕН - по желанию
katerima.adamant
От: Tuesday, January 29, 2019 11:44:21 AM
Ранг: Ученик

Регистрация: 11/12/2018
Сообщений: 5
Благодарностей: 0
Popen пишет:
katerima.adamant пишет:
Popen пишет:
katerima.adamant пишет:
Скажите,а можно,уведомить налоговую (подать заявление) о добавлении КВЭДов через эл.кабинет или МЕДок?

Невозможно.

Идти в налоговую и писать заявление. подскажите мои действия,пожалуйста)

1. Идете к госрегистратору и добавляете КВЕД
2. Пишите заяву на ЕН и добавляете КВЕД
3. Идёте/едете в ГНИ и подаёте заяву
4. Вытяг из реестра ЕН - по желанию


спасибо,большое!
у гос регистратор я кведы добавила и получила их ( через сайт электронный)
теперь-нужно в налоговой новый вытяг получить,чтоб были видны кведы добавленные,а мой директор ну очень не хочет идти в налоговую)
shinna
От: Tuesday, January 29, 2019 2:22:51 PM


Ранг: Светоч мысли

Регистрация: 4/19/2011
Сообщений: 4,769
Благодарностей: 3,495
Откуда: Киев
katerima.adamant пишет:
Popen пишет:
katerima.adamant пишет:
Popen пишет:
katerima.adamant пишет:
Скажите,а можно,уведомить налоговую (подать заявление) о добавлении КВЭДов через эл.кабинет или МЕДок?

Невозможно.

Идти в налоговую и писать заявление. подскажите мои действия,пожалуйста)

1. Идете к госрегистратору и добавляете КВЕД
2. Пишите заяву на ЕН и добавляете КВЕД
3. Идёте/едете в ГНИ и подаёте заяву
4. Вытяг из реестра ЕН - по желанию


спасибо,большое!
у гос регистратор я кведы добавила и получила их ( через сайт электронный)
теперь-нужно в налоговой новый вытяг получить,чтоб были видны кведы добавленные,а мой директор ну очень не хочет идти в налоговую)

По доверенности может получить любое лицо, если сам не хочет идти.

Скромность украшает человека.
Нескромность украшает его жизнь...
katerima.adamant
От: Tuesday, January 29, 2019 4:10:11 PM
Ранг: Ученик

Регистрация: 11/12/2018
Сообщений: 5
Благодарностей: 0
shinna пишет:
katerima.adamant пишет:
Popen пишет:
katerima.adamant пишет:
Popen пишет:
katerima.adamant пишет:
Скажите,а можно,уведомить налоговую (подать заявление) о добавлении КВЭДов через эл.кабинет или МЕДок?

Невозможно.

Идти в налоговую и писать заявление. подскажите мои действия,пожалуйста)

1. Идете к госрегистратору и добавляете КВЕД
2. Пишите заяву на ЕН и добавляете КВЕД
3. Идёте/едете в ГНИ и подаёте заяву
4. Вытяг из реестра ЕН - по желанию


спасибо,большое!
у гос регистратор я кведы добавила и получила их ( через сайт электронный)
теперь-нужно в налоговой новый вытяг получить,чтоб были видны кведы добавленные,а мой директор ну очень не хочет идти в налоговую)

По доверенности может получить любое лицо, если сам не хочет идти.

подскажите,а как доверенность сделать?у нотариуса?
shinna
От: Tuesday, January 29, 2019 4:33:58 PM


Ранг: Светоч мысли

Регистрация: 4/19/2011
Сообщений: 4,769
Благодарностей: 3,495
Откуда: Киев
katerima.adamant пишет:
shinna пишет:
katerima.adamant пишет:
Popen пишет:
katerima.adamant пишет:
Popen пишет:
katerima.adamant пишет:
Скажите,а можно,уведомить налоговую (подать заявление) о добавлении КВЭДов через эл.кабинет или МЕДок?

Невозможно.

Идти в налоговую и писать заявление. подскажите мои действия,пожалуйста)

1. Идете к госрегистратору и добавляете КВЕД
2. Пишите заяву на ЕН и добавляете КВЕД
3. Идёте/едете в ГНИ и подаёте заяву
4. Вытяг из реестра ЕН - по желанию


спасибо,большое!
у гос регистратор я кведы добавила и получила их ( через сайт электронный)
теперь-нужно в налоговой новый вытяг получить,чтоб были видны кведы добавленные,а мой директор ну очень не хочет идти в налоговую)

По доверенности может получить любое лицо, если сам не хочет идти.

подскажите,а как доверенность сделать?у нотариуса?

Именно, и никак по-другому.Smile

Скромность украшает человека.
Нескромность украшает его жизнь...
fsx86
От: Tuesday, January 29, 2019 5:50:18 PM

Ранг: Просвещенный

Регистрация: 12/18/2012
Сообщений: 194
Благодарностей: 78
Откуда: киев
я получал по обычной с печатью.

регистрация и ликвидация предприятий
shinna
От: Tuesday, January 29, 2019 6:23:26 PM


Ранг: Светоч мысли

Регистрация: 4/19/2011
Сообщений: 4,769
Благодарностей: 3,495
Откуда: Киев
fsx86 пишет:
я получал по обычной с печатью.

Для ФОПов никакой другой, кроме нотариальной НЕ СУЩЕСТВУЕТ. Уже давно!Blush

Скромность украшает человека.
Нескромность украшает его жизнь...
fsx86
От: Tuesday, January 29, 2019 10:34:16 PM

Ранг: Просвещенный

Регистрация: 12/18/2012
Сообщений: 194
Благодарностей: 78
Откуда: киев
ну не скажите, подавать заяву можно и получать тоже это вытяг, получал 2 недели назад в голосеево. а вот журнал забрать нельзя.

регистрация и ликвидация предприятий
elena_ma
От: Thursday, February 07, 2019 6:43:11 PM

Ранг: Оракул

Регистрация: 9/5/2015
Сообщений: 233
Благодарностей: 27
Добрый вечер! Нужно добавить 1 КВЕД ФОП 2гр. Допустим, 11 числа подам госрегистратору. Потом подам заяву в налоговую на ЕН по добавлению КВЕДа. С какой даты будет этот КВЕД в ЕН - с даты заявы или с 1 марта?
Tasa
От: Thursday, February 07, 2019 7:45:30 PM


Ранг: Акула НКУ

Регистрация: 7/19/2011
Сообщений: 7,444
Благодарностей: 6,389
Откуда: Kyiv
elena_ma пишет:
Добрый вечер! Нужно добавить 1 КВЕД ФОП 2гр. Допустим, 11 числа подам госрегистратору. Потом подам заяву в налоговую на ЕН по добавлению КВЕДа. С какой даты будет этот КВЕД в ЕН - с даты заявы или с 1 марта?


З дати заяви

Nadin0811
От: Monday, February 11, 2019 8:57:25 PM
Ранг: Ученик

Регистрация: 2/11/2019
Сообщений: 1
Благодарностей: 0
Добрый день! ФОП 2 группа. Год назад добавляла кведы. В налоговой отправили в госреестр. Там написала заявление на добавление кодов. На вопрос нужно ли теперь писать заявление в налоговую консультант ответил что нет, они итак увидят изменения. В итоге спустя год смотрю свои данные в реестре плательщиков единого налога, а там кведов нет. В госреестре есть, а там нет. Декларацию с этими кведами уже сдала. Что делать? Получается нужно было всё-таки писать заявление в налоговую? Что теперь делать и что грозит? Можно ли как-то исправить ситуацию. Заранее спасибо за помощь.
Яков
От: Monday, February 11, 2019 9:57:38 PM


Ранг: Гигант мысли

Регистрация: 10/28/2013
Сообщений: 11,243
Благодарностей: 35,729
Откуда: Одесса
Nadin0811 пишет:
Добрый день! ФОП 2 группа. Год назад добавляла кведы. В налоговой отправили в госреестр. Там написала заявление на добавление кодов. На вопрос нужно ли теперь писать заявление в налоговую консультант ответил что нет, они итак увидят изменения. В итоге спустя год смотрю свои данные в реестре плательщиков единого налога, а там кведов нет. В госреестре есть, а там нет. Декларацию с этими кведами уже сдала. Что делать? Получается нужно было всё-таки писать заявление в налоговую? Что теперь делать и что грозит? Можно ли как-то исправить ситуацию. Заранее спасибо за помощь.
НКУ
Цитата:
293.4. Ставка єдиного податку встановлюється для платників єдиного податку першої - третьої групи (фізичні особи - підприємці) у розмірі 15 відсотків:...
2) до доходу, отриманого від провадження діяльності, не зазначеної у реєстрі платників єдиного податку, віднесеного до першої або другої групи;
Цитата:
298.3. У заяві зазначаються такі обов'язкові відомості:...
5) обрані суб'єктом господарювання види господарської діяльності згідно з КВЕД ДК 009:2010;
298.3.1. До заяви включаються відомості (за наявності) про:...
4) зміну видів господарської діяльності;
298.5. У разі зміни ... видів господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку першої і другої груп не пізніше 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулися такі зміни.
299.7. До реєстру платників єдиного податку вносяться такі відомості про платника єдиного податку:...
8) види господарської діяльності;
Цитата:
298.2.3. Платники єдиного податку зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених цим Кодексом, у таких випадках та в строки:...
7) у разі здійснення видів діяльності, не зазначених у реєстрі платників єдиного податку, - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності;
Цитата:
299.10. Реєстрація платником єдиного податку є безстроковою та може бути анульована шляхом виключення з реєстру платників єдиного податку за рішенням контролюючого органу у разі:...
3) у випадках, визначених підпунктом 298.2.3 пункту 298.2 та підпунктом 298.8.6 пункту 298.8 статті 298 цього Кодексу;

НатаКорн
От: Monday, February 18, 2019 1:50:51 PM

Ранг: Ученик

Регистрация: 11/5/2018
Сообщений: 4
Благодарностей: 0
нужно добавить новый КВЕД ФОПу.
Заполняю Заяву по форме 11, прописывать все КВЕДы плюс новый с пометкой "Вкл." или только один новый КВЕД заполнить в разделе 6 "Зміна видів економічної діяльності"?
На разных форумах разные консультации, мнения расходятся
Яков
От: Monday, February 18, 2019 4:42:32 PM


Ранг: Гигант мысли

Регистрация: 10/28/2013
Сообщений: 11,243
Благодарностей: 35,729
Откуда: Одесса
НатаКорн пишет:
нужно добавить новый КВЕД ФОПу.
Заполняю Заяву по форме 11, прописывать все КВЕДы плюс новый с пометкой "Вкл." или только один новый КВЕД заполнить в разделе 6 "Зміна видів економічної діяльності"?
На разных форумах разные консультации, мнения расходятся
в ф. 11 – заполнить только один новый КВЕД в разделе 6 "Зміна видів економічної діяльності" с пометкой "Вкл."; в заяве по ЕН (после госрегистратора) – все КВЕДы (с учётом добавленных/удалённых)Вы не можете создавать новые темы в этом форуме.
Вы не можете отвечать в этом форуме.
Вы не можете удалять Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете редактировать Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете создавать опросы в этом форуме.
Вы не можете голосовать в этом форуме.

Главный форум RSS : RSS

Бухгалтер 911
Движок Yet Another Forum.net версии 1.9.1.6 (NET v4.0) - 11/14/2007

Copyright © Aiwan. Kolobok smiles Copyright © Just Cuz