Сайт | Бухгалтерский форум | Беседка Правила форума | Поиск | Активные темы | Участники | Вход | Регистрация

Добро пожаловать!
Ошибка в зарегистрированной накладной Дополнительные действия
Уляна7
От: Thursday, June 15, 2017 1:19:40 PM

Ранг: Мастер

Благодарностей: 2
Постачальник просто стандартно виписав(у них діяльність в основному послуги),дякую всім за відповідь.Я так розумію,якщо сьогодні постачальник зареєструє РК,то я сміливо зможу включити ПН і РК в ПК в декларацію за травень?
IRINAST
От: Thursday, June 15, 2017 1:21:53 PM

Ранг: Светоч мысли

Благодарностей: 1,080
Уляна7 пишет:
Постачальник просто стандартно виписав(у них діяльність в основному послуги),дякую всім за відповідь.Я так розумію,якщо сьогодні постачальник зареєструє РК,то я сміливо зможу включити ПН і РК в ПК в декларацію за травень?

Так, питання тільки якщо встигне. РК нулевой вносить в деку не надо, только нн
skyzee
От: Friday, June 16, 2017 10:01:10 PM
Ранг: Профи

Благодарностей: 7
Подскажите, если зарегистрировали лишнюю накл на плательщика. Причину в РК указывать "помилково виписана накладна"? и кто ее должен регистрировать?
ArinaArina
От: Friday, June 16, 2017 10:56:43 PM

Ранг: Акула НКУ

Благодарностей: 7,507
skyzee пишет:
Подскажите, если зарегистрировали лишнюю накл на плательщика. Причину в РК указывать "помилково виписана накладна"? и кто ее должен регистрировать?

причина "помилково виписана накладна"
регистрирует покупатель
Уляна7
От: Sunday, June 18, 2017 9:13:41 PM

Як я і підозрювала,постачальник таки не встиг (або не зареєстрував,оскільки не бачу у витягах)РК до тієї злощасної ПН....значить я її переношу на червень і чекаю таки РК і тільки тоді включаю в декларацію(за червень)?
Helga_R
От: Sunday, June 18, 2017 11:34:48 PM

Ранг: Оракул

Благодарностей: 86
Уляна7 пишет:
Як я і підозрювала,постачальник таки не встиг (або не зареєстрував,оскільки не бачу у витягах)РК до тієї злощасної ПН....значить я її переношу на червень і чекаю таки РК і тільки тоді включаю в декларацію(за червень)?

Спробуйте ще зробити запит в ДПА по номеру ПН від певної дати виписки від постачальника ІПН... (він у Медку перший в списку), тоді разом з ПН прийде і нульовий РК. В інших реєстрах у мене особисто не виходить їх побачити, тільки якщо сам постачальник надсилає після реєстрації.
Уляна7
От: Monday, June 19, 2017 12:18:50 AM

Спробую звичайно,але ж запит подається не по даті виписки,а по даті реєстрації ПН,а дату реєстрації (принаймі яка б повинна бути)я знаю.І ще питання - по іншій квітневій ПН (попередня оплата),прийшов від постачальника нульовий РК "зміна номенклатури"по даті відгрузки,і знаходиться він у мене в Медку "Відсутні у реєстрі".Оскільки нульовий РК не береться до уваги при складанні декларації,то він і не повинен бути у реєстрі "Отримані"?Чи потрібно його імпортувати в "Отримані",тоді з яким кодом ? Прошу вибачення у всіх за такі питання,просто беруть сумніви....
Уляна7
От: Monday, June 19, 2017 12:49:05 AM

Спробувала по ПН від певної дати і від постачальника ІПН-глухо,ПН приходить,РК немає.Завтра буду ще з'ясовувати в телефонному режимі....розвійте будь ласка сумніви стосовно де повинен знаходитися нульовий РК до ПН в Медку (в реєстрі "Отримані ПН" -тоді з яким кодом ПК.....чи "Відсутні в реєстрі").Наперед вдячна всім за відповіді.
Helga_R
От: Monday, June 19, 2017 8:53:31 AM

Ранг: Оракул

Благодарностей: 86
Уляна7 пишет:
.....Оскільки нульовий РК не береться до уваги при складанні декларації,то він і не повинен бути у реєстрі "Отримані"?Чи потрібно його імпортувати в "Отримані",тоді з яким кодом ? Прошу вибачення у всіх за такі питання,просто беруть сумніви....

Перегляньте квитанції до цього РК в Медку, якщо є реєстраційний номер в квитанції або в колонці Медка Реєстру первинних документів- "реєстраційний номер", то значить він був зареєстрований. Я в Медку ставлю "отримані", "всі" і таким чином РК+ПН разом відображаються.
Уляна7
От: Monday, June 19, 2017 11:23:56 AM

Я розумію,якщо ПН і РК одим місяцем,у моєму випадку ПН квітнева,і до неї нульвий РК у травні (зміна номенклатури по даті відгрузки)....тепер хочу імпортувати в "Отримані",а в мене вимагає вказати код ПК....от не знаю який код вибирати,адже сумарно нічого не змінюється
Симпа
От: Monday, June 19, 2017 11:27:59 AM

Благодарностей: 957
Уляна7 пишет:
Я розумію,якщо ПН і РК одим місяцем,у моєму випадку ПН квітнева,і до неї нульвий РК у травні (зміна номенклатури по даті відгрузки)....тепер хочу імпортувати в "Отримані",а в мене вимагає вказати код ПК....от не знаю який код вибирати,адже сумарно нічого не змінюється

Кредит или обязательство?

АЛЮШКА
От: Monday, June 19, 2017 11:28:07 AM

Благодарностей: 795
Уляна7 пишет:

Код ПК 13 - "Коригування ПК у рядок 10.1 та 10.2"
Уляна7
От: Monday, June 19, 2017 11:44:14 AM

Вибачте за таку деталізацію,розумію що сьогодні гаряча пора,кожен завантажений по повній....ще в останнє уточню-РК за травень (до квітневої ПН) я включаю в реєстр "Отримані"за травень (не квітень!) з кодом 13,навіть якщо як такого коригування (я маю на увазі суми ПК) не вібулося....Ще раз щиро дякую всім за відповіді і бажаю легкої здачі звітів.
АЛЮШКА
От: Monday, June 19, 2017 11:47:42 AM

Уляна7 пишет:
Вибачте за таку деталізацію,розумію що сьогодні гаряча пора,кожен завантажений по повній....ще в останнє уточню-РК за травень (до квітневої ПН) я включаю в реєстр "Отримані"за травень (не квітень!) з кодом 13,навіть якщо як такого коригування (я маю на увазі суми ПК) не вібулося....Ще раз щиро дякую всім за відповіді і бажаю легкої здачі звітів.

В майском реестре он будет фигурировать, но в додатке 1 нулевые РК не показываете.
Lilija0609
От: Friday, June 30, 2017 9:18:22 AM

Доброе утро, помогите, пожалуйста, разобраться в такой глупой ситуации : по итогам мая я контрагенту недовыписала НДС на 1коп (может из-за округлений... не знаю, как вышло), у покупателя вчера была истерика, по его словам его могут лишить НК из-за недостающей копейки. Я выписываю ему июнем РК к майской налоговой, а вот что делать с уточненкой за май?или просто потом включу эту РК в июньскую декларацию?
Хмель
От: Friday, June 30, 2017 9:29:55 AM

Ранг: Гений

Благодарностей: 342
Лорик777 пишет:

право на включення податкової накладної у мене є 365 днів із дати виписки.

Право на включение нн в нк у вас есть в течении 365 дней. Однако включать вы должны ее только через уточняющий расчет к декларации

а я ранние НН включала в текущую деку... чем чревато?
Natalenna
От: Friday, June 30, 2017 9:33:37 AM

Благодарностей: 3,293
Хмель пишет:
Лорик777 пишет:

Право на включение нн в нк у вас есть в течении 365 дней. Однако включать вы должны ее только через уточняющий расчет к декларации

Не згідна. можна включати протягом 365 днів
третій абзац знизу http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/70241.html

Никому-ничего она (ЖЕНЩИНА) не должна. Ее должны любить и хвалить просто так, только потому, что она есть. (с) koty

ВРУ думає, що приймає закони, а народ - що наркотики

Хмель
От: Friday, June 30, 2017 9:40:56 AM

Ранг: Гений

Благодарностей: 342
Natalenna пишет:
Хмель пишет:
Лорик777 пишет:

Не згідна. можна включати протягом 365 днів
третій абзац знизу http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/70241.html

значит все ок... спасибо
Анна5164
От: Tuesday, July 04, 2017 1:30:32 PM
Ранг: Профи

Благодарностей: 0
Добрый день! Помогите разобраться с корректировкой к НН, налоговая зарегистрирована от 14.06.17 на 4 позиции товара (первое событие предоплата), а когда пришло время отгружать 26.06, поменялся немного товар, одну позицую уменьшили на 5шт, а вместо этого добавили 5 шт другого товара, цена таже (итого вмето 4, стало 5 строчек)
в РК будет так???
п.2 товар "А" - 5 шт 160грн
п.5 товар "Б" 5 шт 160грн
правильно?
АЛЮШКА
От: Tuesday, July 04, 2017 1:55:29 PM

Анна5164 пишет:
Добрый день! Помогите разобраться с корректировкой к НН, налоговая зарегистрирована от 14.06.17 на 4 позиции товара (первое событие предоплата), а когда пришло время отгружать 26.06, поменялся немного товар, одну позицую уменьшили на 5шт, а вместо этого добавили 5 шт другого товара, цена таже (итого вмето 4, стало 5 строчек)
в РК будет так???
п.2 товар "А" - 5 шт 160грн
п.5 товар "Б" 5 шт 160грн
правильно?

Так было бы логично, но как показала практика - такой РК система не пропускает. Как вариант:
п. 2 товар А -10 шт. по 16о грн.
п. 2 товар А +5 шт. по 160 грн.
п. 2 товар Б + 5 шт. по 160 грн.