Підписання податкової та бухгалтерської звітності!

Ирина06
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 145
З нами з: 07 лютого 2013, 02:39
Дякував (ла): 57 разів

Повідомлення Ирина06 »

Здраствуйте! Підкажіть, будь ласка, на моє актуальне і наболівше питання... Така ситуація: на підприємстві є директор, виконуючий обов,язки головного бухгалтера. Як правильно підписувати звітність?Хто повинен розписуватися за головного бухгалтера, адже до податкової наше підприємство не подавало ф 1-ОПП про зміну підпису із попереднього голавбуха на виконуючого його обов.язки. У податковій відмовили у прийнятті ф.1-ОПП, аргументуючи тим, що в цій формі чітко зазначено дані головного бухгалтера і його підпис...Що робити? Зараз звітність за себе і за бухгалтера підписує директор. На скільки це правильно і чим це грозить, у разі неправильності?

Еленка_ф
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 12 квітня 2013, 04:29
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Еленка_ф »

Важливо щоб ПІБ директора, який підписує звітність , відповідало даним державного реєстратора. Наскільки я знаю зараз в податкову не подається інформація щодо зміни головного бухгалтера. А директор має підписати звітність за головного бухгалтера як особа , відповідальна за ведення бухгалтерського обліку на підприємстві, тобто директор розписується і за себе і за головного бухгалтера.

Ирина06
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 145
З нами з: 07 лютого 2013, 02:39
Дякував (ла): 57 разів

Повідомлення Ирина06 »

Але, тут така справа, я простий бухгалтер за сумісництвом виконую обов,язки головного... Під цю ситуацію ваша відповідь підпадає?

Іріша
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 26 червня 2012, 08:37
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Іріша »

Наказ по підприємству на виконання обов"язків гол.бухг. з правом підпису, та розписуйтесь. Ще в обліковій політиці має бути розписано хто має право підпису, при виконані обов'язків

Еленка_ф
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 12 квітня 2013, 04:29
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Еленка_ф »

Ну якщо на підприємстві є працівник, який виконує функції головного бухгалтера ( в наявності наказ по кадрам і посадова інструкція, в який це зазначено), то тоді цей працівник підписує документи за головного бухгалтера.

Ирина06
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 145
З нами з: 07 лютого 2013, 02:39
Дякував (ла): 57 разів

Повідомлення Ирина06 »

Іріша писав:Наказ по підприємству на виконання обов"язків гол.бухг. з правом підпису, та розписуйтесь. Ще в обліковій політиці має бути розписано хто має право підпису, при виконані обов'язків
Але в цьому разі у мене будуть розбіжності у підписах, на податковій директора підпис, а на фінансовій - бухгалтер за сумісництвом. Як в такому разі бути?

Іріша
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 26 червня 2012, 08:37
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Іріша »

А простим бухгалтером Ви робите на цьому ж підприємстві?

Ирина06
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 145
З нами з: 07 лютого 2013, 02:39
Дякував (ла): 57 разів

Повідомлення Ирина06 »

Еленка_ф писав:Ну якщо на підприємстві є працівник, який виконує функції головного бухгалтера ( в наявності наказ по кадрам і посадова інструкція, в який це зазначено), то тоді цей працівник підписує документи за головного бухгалтера.
А що із податковою звітністю? Зробити ключі на мене в УСЦ? А зпопередньо поданою звітністю, що робити перепідписати?

Ирина06
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 145
З нами з: 07 лютого 2013, 02:39
Дякував (ла): 57 разів

Повідомлення Ирина06 »

Іріша писав:А простим бухгалтером Ви робите на цьому ж підприємстві?
Так...

Іріша
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 26 червня 2012, 08:37
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Іріша »

Ми раніше робили просто наказ на виконання обов'язків, у банках робили картки підписів подавали разом з наказом, а в податковій та ін. звітах нічого не міняли. Розписувався тимчасово-вик.обов.( За це звісно отримував доплату в розмірі 100 % окладу тимчасово-відсутнього)

Повернутись до “Загальні питання бухгалтерського обліку”