Сайт | Бухгалтерский форум | Беседка Правила форума | Поиск | Активные темы | Участники | Вход | Регистрация

Добро пожаловать!
Командировки Дополнительные действия
Кияночка
От: Tuesday, May 14, 2013 8:43:05 AM
Ранг: Профи

Регистрация: 5/8/2012
Сообщений: 34
Благодарностей: 1
Откуда: Киев
Коллеги, подскажите, можно ли с ЗП сотрудника без его заявления удержать не возвращенные суммы выданые под отчет? Чем руководствоваться?
Витиславовна
От: Thursday, May 16, 2013 3:09:33 AM
Ранг: Профи

Регистрация: 2/13/2013
Сообщений: 47
Благодарностей: 18
1.п. 170.9 і пп. 164.2.11 ПКУ- не забути ПДФО
2.Якщо ці утримання ініційовані адміністрацією підприємства, то це оформляється, як правило, наказом (розпорядженням) керівника. При цьому бухгалтеру необхідно пам’ятати, що ніякий наказ керівника про здійснення утримань із заробітної плати працівника не має юридичної сили, якщо на здійснення таких утримань немає згоди працівника. Отже, здійснювати такі утримання тільки на підставі наказу не можна. Навіть якщо заборгованість працівника документально підтверджена, все рівно він повинний дати свою згоду на її погашення в письмовому вигляді. Це може бути оформлено окремим документом або розписом працівника на наказі (розпорядженні) керівника про здійснення утримань. І в першому і в другому випадку в тексті повинна бути ключова фраза наступного змісту: "З наказом (розпорядженням) ознайомлений. Згодний на здійснення щомісячних утримань з моєї заробітної плати в розмірі ХХХ грн. на погашення заборгованості...". У випадку, коли працівник не дивлячись на наявність документальних свідчень його заборгованості підприємству (це може бути неповернені кошти, видані працівнику під звіт, нестача ТМЦ, виявлена в результаті інвентаризації та інше) не дає своєї згоди на здійснення утримань, то підприємство повинне звернутися до суду.
Наталия300981
От: Friday, May 17, 2013 5:54:49 AM
Ранг: Профи

Регистрация: 9/5/2012
Сообщений: 33
Благодарностей: 0
Откуда: dubno
доброго дня, підскажіть будь ласка. люди їдуть у відрядження 15.05 в одне місце і повертаються назад, а з обіда 15.05 в інше місто за 800 км і повертаються назад 16.05! відрядні виплачуються 15.05. як на два відрядження чи тільки на якесь оде? (наказ оформлений під 2-ма різними номерами) Дякую, завчасно.
17 мая
От: Friday, May 17, 2013 5:55:57 AM
Ранг: Профи

Регистрация: 5/17/2013
Сообщений: 36
Благодарностей: 13
Хватит с них и одного дня)))
Наталия300981
От: Friday, May 17, 2013 5:59:14 AM
Ранг: Профи

Регистрация: 9/5/2012
Сообщений: 33
Благодарностей: 0
Откуда: dubno
єто директора едут и они себе могут позволить, если закон не перечит. так можна?
Орлов
От: Friday, May 17, 2013 6:02:56 AM


Ранг: Высший разум

Регистрация: 11/29/2011
Сообщений: 915
Благодарностей: 191
Откуда: Харьков
17 мая пишет:
Хватит с них и одного дня)))
Суточные за 2 дня. Пуункт 140.1.7 НКУ

З повагою,
А. Орлов
17 мая
От: Friday, May 17, 2013 6:30:46 AM
Ранг: Профи

Регистрация: 5/17/2013
Сообщений: 36
Благодарностей: 13
одни сутки два раза не оплачиваются Swoon
Люлик
От: Friday, May 17, 2013 6:33:56 AM


Ранг: Акула НКУ

Регистрация: 10/3/2012
Сообщений: 6,868
Благодарностей: 3,725
Откуда: УКРАИНА
Наталия300981 пишет:
доброго дня, підскажіть будь ласка. люди їдуть у відрядження 15.05 в одне місце і повертаються назад, а з обіда 15.05 в інше місто за 800 км і повертаються назад 16.05! відрядні виплачуються 15.05. як на два відрядження чи тільки на якесь оде? (наказ оформлений під 2-ма різними номерами) Дякую, завчасно.

как это платить за одни, если люди 2 дня в командировке

17 мая
От: Friday, May 17, 2013 6:39:04 AM
Ранг: Профи

Регистрация: 5/17/2013
Сообщений: 36
Благодарностей: 13
Наталия300981 пишет:
відрядні виплачуються 15.05. як на два відрядження чи тільки на якесь оде? (наказ оформлений під 2-ма різними номерами) Дякую, завчасно.

"оде" это, я понимаю, "одне"
вопрос за 15е число, мой ответ = оплата за одни сутки, два раза за одни сутки - перебьются
Люлик
От: Friday, May 17, 2013 6:42:30 AM


Ранг: Акула НКУ

Регистрация: 10/3/2012
Сообщений: 6,868
Благодарностей: 3,725
Откуда: УКРАИНА
17 мая пишет:
Наталия300981 пишет:
відрядні виплачуються 15.05. як на два відрядження чи тільки на якесь оде? (наказ оформлений під 2-ма різними номерами) Дякую, завчасно.

"оде" это, я понимаю, "одне"
вопрос за 15е число, мой ответ = оплата за одни сутки, два раза за одни сутки - перебьются

поняла что вы имели ввиду OK

Орлов
От: Friday, May 17, 2013 6:59:41 AM


Ранг: Высший разум

Регистрация: 11/29/2011
Сообщений: 915
Благодарностей: 191
Откуда: Харьков
Наталия300981 пишет:
з обіда 15.05 в інше місто за 800 км і повертаються назад 16.05!

15.05 - Первый календарный день
16.05 - второй календарный день
Всего суточные за 2 дня

З повагою,
А. Орлов
17 мая
От: Friday, May 17, 2013 7:01:56 AM
Ранг: Профи

Регистрация: 5/17/2013
Сообщений: 36
Благодарностей: 13
Орлов пишет:
Наталия300981 пишет:
з обіда 15.05 в інше місто за 800 км і повертаються назад 16.05!

15.05 - Первый календарный день
16.05 - второй календарный день
Всего суточные за 2 дня

это при условии, что за предыдущую командировку 15е уже оплачено?
Орлов
От: Friday, May 17, 2013 7:11:26 AM


Ранг: Высший разум

Регистрация: 11/29/2011
Сообщений: 915
Благодарностей: 191
Откуда: Харьков
17 мая пишет:
это при условии, что за предыдущую командировку 15е уже оплачено?
Всего

З повагою,
А. Орлов
17 мая
От: Friday, May 17, 2013 7:19:21 AM
Ранг: Профи

Регистрация: 5/17/2013
Сообщений: 36
Благодарностей: 13
О, а я уже было подумал про атракцион неслыханной щедрости)))
kenji
От: Friday, May 17, 2013 7:40:01 AM
Ранг: Знаток

Регистрация: 5/17/2013
Сообщений: 21
Благодарностей: 2
Откуда: Киев
Наталия300981 пишет:
доброго дня, підскажіть будь ласка. люди їдуть у відрядження 15.05 в одне місце і повертаються назад, а з обіда 15.05 в інше місто за 800 км і повертаються назад 16.05! відрядні виплачуються 15.05. як на два відрядження чи тільки на якесь оде? (наказ оформлений під 2-ма різними номерами) Дякую, завчасно.


На два відрядження. Законодавству це не суперечить.
17 мая
От: Friday, May 17, 2013 7:48:53 AM
Ранг: Профи

Регистрация: 5/17/2013
Сообщений: 36
Благодарностей: 13
это смотря какому законодательству
оляля
От: Tuesday, May 21, 2013 4:09:00 AM


Ранг: Акула НКУ

Регистрация: 2/3/2011
Сообщений: 7,529
Благодарностей: 5,692
Откуда: м.Львів
в відрядженні працівник заправляв авто, в чеку - оплата платіжною картою. Чи потрібно чек з терміналу про зняття коштів? чи достатнгьо в такому випадку чеку РРО з відміткою - платіжна карта? кошти на відрядження переказувались на зарплатну карту

And I think to myself: What a wonderful world! Луїс Армстронг
ЮЛИЯ.....
От: Wednesday, May 22, 2013 11:35:41 PM

Ранг: Просвещенный

Регистрация: 5/7/2012
Сообщений: 178
Благодарностей: 21
Откуда: Запорожье
Добрый День !!!! подскажите кто как делает ,водители ездят в командировки , начисляем суточные, издаем приказ .на командир., но не знаем когда вернется водитель , только знаем когда уезжает , что писать в приказе с какого и по какое число??????
Manny
От: Wednesday, May 22, 2013 11:51:35 PM


Ранг: Гений

Регистрация: 5/22/2013
Сообщений: 356
Благодарностей: 138
ЮЛИЯ..... пишет:
Добрый День !!!! подскажите кто как делает ,водители ездят в командировки , начисляем суточные, издаем приказ .на командир., но не знаем когда вернется водитель , только знаем когда уезжает , что писать в приказе с какого и по какое число??????

Я бы делал приказ так, чтобы потом по факту принять решение о продлении срока командировки. Т.е. примерный срок, но на день меньше.

Время искать, и время терять; время сберегать, и время бросать; время раздирать, и время сшивать; время молчать, и время говорить...
Люлик
От: Wednesday, May 22, 2013 11:53:08 PM


Ранг: Акула НКУ

Регистрация: 10/3/2012
Сообщений: 6,868
Благодарностей: 3,725
Откуда: УКРАИНА
ЮЛИЯ..... пишет:
Добрый День !!!! подскажите кто как делает ,водители ездят в командировки , начисляем суточные, издаем приказ .на командир., но не знаем когда вернется водитель , только знаем когда уезжает , что писать в приказе с какого и по какое число??????
если предприятие не крупное, то можно и задним числом приказ написать, уже по факту приезда



Вы не можете создавать новые темы в этом форуме.
Вы не можете отвечать в этом форуме.
Вы не можете удалять Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете редактировать Ваши сообщения в этом форуме.
Вы не можете создавать опросы в этом форуме.
Вы не можете голосовать в этом форуме.

Главный форум RSS : RSS

Бухгалтер 911
Движок Yet Another Forum.net версии 1.9.1.6 (NET v4.0) - 11/14/2007

Copyright © Aiwan. Kolobok smiles Copyright © Just Cuz