Сайт | Бухгалтерский форум | Беседка Правила форума | Поиск | Активные темы | Участники | Вход | Регистрация

Добро пожаловать!
«СОНАТА» - просте та доступне подання електронної звітності Дополнительные действия
Capitoshechka
От: Wednesday, March 27, 2019 2:09:33 PM

Ранг: Гений

Благодарностей: 244
Cipollino пишет:
Capitoshechka пишет:
Таке дурне питання: а чи не завалялося в когось часом старого інсталятора сонати версії 0.17.0.1.?

Цікаво, а нахіба він вам потрібен?

Особисто мені він не потрібен. Просто принесли компа на перевалку. А на ньому було 2 сонати - одна актуальна, а інша - стара, про яку я писав. І тітонька вперлася рогами, щоб їй обов’язково ота стара соната стояла. Я намагався їй пояснити, що нічого ви через неї вже не здасте. Але що горохом об стіну... Вона збиралася через неї ЄСВ здавати)))
Називається - для успокоєнія души шоб було)))

Як би пояснити... Мату я не соромлюся, вільно ним користуючись при всіх. У лексиконі моєму улюблене слово - «срака», а не «відмінно»
SonataEvol
От: Wednesday, March 27, 2019 3:00:38 PM

Ранг: Светоч мысли

Благодарностей: 910
FyDD пишет:
В Ед.Окне обновление
F/J1300106 - Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних;
т.е. старое F/J1300105 уже не действует ?
Когда будет в Сонате ?

Наразі шлюз обробляє обидві форми.
Оновлення вийде найближчим часом.

Capitoshechka пишет:

Називається - для успокоєнія души шоб було)))

Ну, тепер вже не буде. Усе колись закінчується.

http://sonata.biz.ua/
Соната – сучасна програма для електронної звітності, що підтримує стандарти Фіскальної служби, Пенсійного фонду та Держстату.
SonataEvol
От: Wednesday, March 27, 2019 3:49:40 PM

Вийшла нова версія програми "Соната" - 0.24.20 Hi

Додано:

* Нові бланки ДФС - нові сервісні форми ДФС, а також розрахунок, перевірка та експорт у PDF до них: J/F1300106, J/F1400106, J/F1304101, J/F1304201, J/F1404201.
* Новий бланк Держстату - нова версія форми №14-зв'язок (квартальна), а також розрахунок, перевірка та експорт у PDF до неї: S1201113.
* Логіка ПН - перевірка одиниць вимірювання на відповідність довіднику для податкової накладної та розрахунку коригування.
* Ліцензія - можливість створення договору до ФСС для безкоштовної ліцензії на Сонату.
* Логіка ЄСВ - можливість вказати довільну суму у графі 18 Таблиці 6 щомісячного ЄСВ.

Виправлено:

* Кошик - помилка, за якої деякі податкові накладні поверталися з Кошику після отримання витягу з ЄРПН.
* Період реєстрації - обрахунок максимального періоду реєстрації для РК.
* Кількість у РК - помилка, за якої програма автоматично додавала зайві нулі для кількісних показників розрахунку коригування.
* Логіка МЕРТ - деякі помилки у розрахунку та перевірці звіту до МЕРТ S3000308.

Змінено:

* Довідники - оновлено ставки екологічного податку.

Посилання для завантаження

Соната – сучасна програма для електронної звітності, що підтримує стандарти Фіскальної служби, Пенсійного фонду та Держстату.
electro
От: Tuesday, April 02, 2019 11:33:13 AM

Ранг: Мастер

Благодарностей: 8
Прошу у коллег совета по регистрации новых ключей через Сонату

Старые ключи заканчиваются 05.04.19
Новые ключи начинают работать с 06.04.19

Наши действия 06.04.19:
- ввожу в текущий профиль Сонаты новые ключи:
- в Сонате выбираю и открываю «Заяву про приєднання до Договору….» J1392001 за апрель 2019;
- проверяю заполненную информацию;
- подписываю новыми введенными в текущий профиль ключами;
- отправляю через Сонату в ДФС.

Правильно?

Прежде чем войти, подумай, как выйти
Marjaha
От: Tuesday, April 02, 2019 11:55:52 AM

Ранг: Гуру

Благодарностей: 36
Правильно. И статистику необходимо уведомить о новых ключах.

Может характер у меня тяжёлый, из-за того, что золотой?
SonataEvol
От: Tuesday, April 02, 2019 4:04:03 PM

Зауваження: Заяву до ДФС варто подавати через добу після закінчення дії старих ключів - інформація щодо строку дії у ДФС оновлюється не дуже часто.
До Держстату Повідомлення з новими ключами можна подавати у будь-який час.

zoltan
От: Friday, April 05, 2019 4:29:26 PM

Ранг: Высший разум

Благодарностей: 333
Доброго дня! Може хтось з цим стикався ,в сонаті звіти в ДФС відправляються нормально, а в статистику підписую ,хочу відправити дає помилку ( якесь всяке на англійській мові) , міняв порти в поштових настройках,поштові скриньки ,нічого не помогае.
Dremon
От: Saturday, April 06, 2019 10:39:06 AM

Ранг: Мыслитель

Благодарностей: 2
Доброго времени.
Сгенерировал новый ключ в приват24,чтобы подтянуть в Сонату(Версия 0.24.20.2.),т.к. закончился срок.
Пишет ошибка: Сертифікат не знайдено.Первый раз такоеBeee ...Может кто сталкивался.
Спасибо.
https://picua.org/image/bezymyannyi.UT8sZC
SonataEvol
От: Saturday, April 06, 2019 12:31:50 PM

zoltan пишет:
Доброго дня! Може хтось з цим стикався ,в сонаті звіти в ДФС відправляються нормально, а в статистику підписую ,хочу відправити дає помилку ( якесь всяке на англійській мові) , міняв порти в поштових настройках,поштові скриньки ,нічого не помогае.

Переконайтеся, що Соната у вас оновлена.
Зробіть скріншот та покажіть помилку, яка виникає.
Також можете зателефонувати до підтримки Сонати у понеділок - https://sonata.biz.ua/help/support. До вас підключаться та визначать причину проблеми.

Dremon пишет:
Доброго времени.
Сгенерировал новый ключ в приват24,чтобы подтянуть в Сонату(Версия 0.24.20.2.),т.к. закончился срок.
Пишет ошибка: Сертифікат не знайдено.Первый раз такоеBeee ...Может кто сталкивался.
Спасибо.

Судячи з помилки, ви кудись експортуєте цей ключ. Навіщо?
Отримали новий ключ з сайту Приватбанку - встановіть у профілі Сонати. Налаштування криптобібліотеки чіпати не треба.

electro
От: Saturday, April 06, 2019 1:03:59 PM

Ранг: Мастер

Благодарностей: 8
SonataEvol пишет:
Зауваження: Заяву до ДФС варто подавати через добу після закінчення дії старих ключів - інформація щодо строку дії у ДФС оновлюється не дуже часто.
До Держстату Повідомлення з новими ключами можна подавати у будь-який час.

Подготовил 06.04.19 в Сонате "Заяву про приєднання...", отправил, получил квитанцию №1, но
позже "досмотрел" в тексте квитанции,
что "Документ: J1392001 Заява про приєднання до договору про визнання електронних документів 0ХХХХХХХХХХХХХJ1392001100000000110320190565.XML
За період: Березень,2019 р."

вероятно ошибся, так как для подготовки этого документа надо было выбирать период - квітень 2019 (в прошлый раз так делал)

В то же время в конце квитанции №1 в конце написано
"дата завершення: '05.04.2019', поточна дата: '06.04.2019'
Дію Договору припинено, продовжується обробка нової Заяви."

Вопросы:
1) продолжение обработки "Заявы..." говорит о том, что ошибка не критична и "Заява..." будет рассмотрена?
или "Заява..." будет отклонена по формальному признаку - ошибка в месяце подачи?
2) Можно ли сразу не дождавшись отклонения отправлять исправленный вариант со следующим порядковым номером или
дождаться отклонения отправленной "Заяви..." и только потом исправлять ошибку

Прежде чем войти, подумай, как выйти
SonataEvol
От: Saturday, April 06, 2019 4:45:23 PM

Dremon
От: Sunday, April 07, 2019 11:14:54 AM

Ранг: Мыслитель

Благодарностей: 2
SonataEvol пишет:
zoltan пишет:

Dremon пишет:
Доброго времени.
Спасибо.

Судячи з помилки, ви кудись експортуєте цей ключ. Навіщо?
Отримали новий ключ з сайту Приватбанку - встановіть у профілі Сонати. Налаштування криптобібліотеки чіпати не треба.

Да,действительно,полез в настройки,а надо подтягивать в профиле,подзабылось немногоSmile .
Спасибо.
zoltan
От: Tuesday, April 09, 2019 4:56:08 PM

Доброго дня! SonataEvol підкажіть будь-ласка чому в сонаті в поштових настройках я роблю перевірку поштового ящика і постійно дає помилку ,хотя раніше все було добре ,але звіти відправляються і квитанції приходять,соната ліцензійна і оновлена
SonataEvol
От: Tuesday, April 09, 2019 9:36:48 PM

zoltan пишет:
Доброго дня! SonataEvol підкажіть будь-ласка чому в сонаті в поштових настройках я роблю перевірку поштового ящика і постійно дає помилку

Ви хоч би написали, що за помилка, чи виклали її скріншот. Як я зі свого місця можу сказати, чому виникає помилка, яку я навіть не бачу?

zoltan пишет:
але звіти відправляються і квитанції приходять,соната ліцензійна і оновлена

Звіти та квитанції можуть йти через пряме з'єднання (якщо у вас так налаштовано), воно не потребує робочої пошти.

zoltan
От: Wednesday, April 10, 2019 12:36:39 PM

SonataEvol пишет:
zoltan пишет:
Доброго дня! SonataEvol підкажіть будь-ласка чому в сонаті в поштових настройках я роблю перевірку поштового ящика і постійно дає помилку

Ви хоч би написали, що за помилка, чи виклали її скріншот. Як я зі свого місця можу сказати, чому виникає помилка, яку я навіть не бачу?

zoltan пишет:

Звіти та квитанції можуть йти через пряме з'єднання (якщо у вас так налаштовано), воно не потребує робочої пошти.
При перевірці поштового ящика дає таку помилку :Помилка при перевірці налаштувань вихідного серверу:
The unknown error was occured: 80090326
Відправлення звітності йде за допомогою прямого зєднання,я думаю що напевне більш-менш зрозуміло
звит
От: Wednesday, April 10, 2019 3:16:05 PM

Ранг: Гений

Благодарностей: 155
zoltan пишет:
SonataEvol пишет:
zoltan пишет:

zoltan пишет:

При перевірці поштового ящика дає таку помилку :Помилка при перевірці налаштувань вихідного серверу:
Відправлення звітності йде за допомогою прямого зєднання,я думаю що напевне більш-менш зрозуміло

https://sonata.biz.ua/topic/2383 Помилка 80090326 при відправленні звітів на Ukr.net

с января вылезла данная ошибка ... и наверное не только в Сонате .. ukr.net + Windows XP через почтовый клиент уже не прокатит
видимо в момент отправки не работало прямое соединение (а вчера 09 апреля и сегодня 10 го в УкрСтат оно работает с перебоями) - и была попытка отправить через почту...
zoltan
От: Wednesday, April 10, 2019 4:37:45 PM

звит пишет:
zoltan пишет:
SonataEvol пишет:
zoltan пишет:

zoltan пишет:

https://sonata.biz.ua/topic/2383 Помилка 80090326 при відправленні звітів на Ukr.net

с января вылезла данная ошибка ... и наверное не только в Сонате .. ukr.net + Windows XP через почтовый клиент уже не прокатит
видимо в момент отправки не работало прямое соединение (а вчера 09 апреля и сегодня 10 го в УкрСтат оно работает с перебоями) - и была попытка отправить через почту...
Дякую! Нарешті почув конкретну причину
SonataEvol
От: Friday, April 12, 2019 11:29:54 AM

Вийшла нова версія програми "Соната" - 0.24.21 Hi

Додано:

* Сертифікати - нові технологічні сертифікати шлюзу МЕРТ.
* Логіка Держстату - перевірка поля з телефоном підприємства для кожного статистичного звіту.

Виправлено:

* Логіка ДФС - деякі помилки при перевірці ПН/РК при анулюванні реєстрації платника.
* Логіка Держстату - помилки при перевірці та розрахунку деяких статистичних звітів: S1001012, S0601314, S0602117, S0602127.
* Експорт у PDF - помилка експорту та друку у форматі PDF для документу J/F1303401.
* Довідники - неточності у довідниках країн та валют.

Змінено:

* Довідники - оновлено класифікатор професій та довідник податкових пільг.

Посилання для завантаження

Cipollino
От: Friday, April 12, 2019 5:02:50 PM

Ранг: Оракул

Благодарностей: 127
SonataEvol пишет:
Вийшла нова версія програми "Соната" - 0.24.21

Неуспели обновится как вдруг – «Вийшла нова версія програми 0.24.21.1».

Помогу совершить квартальный или годовой обряд для налоговой. Избавление от долгов, начисление положительной пени. -= Цифровидящая Марья. =-
zoltan
От: Monday, April 15, 2019 12:49:33 PM

Доброго дня! У мене ХР і ліцензійна соната ,звіти в дфс йдуть а в статистику дуже тупо ,то взагалі не приймає дає помилку :(The unknown error was occured: 80090326) а якщо заледве відправиться то квитанцій немає ,і така ситуація вже пару місяців, може підскажете в чому причина ?