Сайт | Бухгалтерский форум | Беседка Правила форума | Поиск | Активные темы | Участники | Вход | Регистрация

Добро пожаловать!
Єдиний податок 4-група, сільгоспвиробники Дополнительные действия
Бабушка
От: Saturday, January 23, 2016 2:18:51 PM

Ранг: Гений

Благодарностей: 120
Доброго дня ! Пора зібрати до кучі всю інформацію (зміни,нова форма деки) по декларації єдиного податку 4-ї групи на 2016 рік , я так зрозуміла що ставки податку збільшили в 1,8 раза тобто рілля була 0,45 стало 0,81 , а грошову оцінку для розрахунку беремо станом на 01.01.2015 року ? Може хто більше вивчав це питання , поділіться будь ласка
sssml
От: Saturday, January 23, 2016 3:52:24 PM
Ранг: Ученик

Благодарностей: 0
Добрый день! Подскажите, как правильно работать с новыми открывш.c 2016г. счетами с системе СЭА ? На какой счет следует перечеслять средства для пополнения лимита лимит?
Бабушка
От: Sunday, January 24, 2016 11:29:46 AM

Доброго дня! Розділ по ПДВ є окремий , но куди перераховувати кошти ніяких розяснень на сьогодні не маємо ,чекаємо , розяснили тільки куди перераховувати за декларацією за грудень .

По Єдиному податку 4-ї групи :
Базою оподаткування для платників єдиного податку вказаної групи є нормативна грошова оцінка одного гектара сільськогосподарських угідь, а для земель водного фонду – нормативна грошова оцінка ріллі в області з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного станом на 1 січня базового податкового (звітного) року.

Застосування нормативної грошової оцінки земель, яка є базою оподаткування для єдиного податку четвертої групи, з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного станом на 1 січня 2015 року відповідно до порядку, встановленого розділом ХІІ цього Кодексу (коефіцієнт індексації за підсумками 2015 року до нормативної грошової оцінки земель у 2016 році не застосовується
І для кого це написано , можна ж перерахувати ці коєфіцієнти на 2015 рік 1,756 та 3,997 плюс на 2016 рік 1,2 і який застосовувати ?
петрович
От: Monday, January 25, 2016 1:48:07 PM

Ранг: Гуру

подскажите пожалуйста по заполнению ведомостей про земельные участки (дополнение к декларации платника единого податка 4 групи). графа 2 надо писать - рилля, графа 4 дата укладання договора стоит формат месяц год - забить можно только 01,01,2006 то есть число месяц год, как правильно сюда вписывать дату укладання

Бабушка
От: Tuesday, January 26, 2016 1:47:48 PM

петрович пишет:
подскажите пожалуйста по заполнению ведомостей про земельные участки (дополнение к декларации платника единого податка 4 групи). графа 2 надо писать - рилля, графа 4 дата укладання договора стоит формат месяц год - забить можно только 01,01,2006 то есть число месяц год, как правильно сюда вписывать дату укладання

Доброго дня ! Порядку заповнення даної декларації єдиного податку я ніде не зустріла , не зрозуміло для чого графа 2 там і так в бланку розбито окремо рілля , пасовища і т. д. в програмі ОРЗ дата вказана 2- х значне число , 2-х значний місяць , та 4-х значний рік , чекаю може баланс-агро розпише як правильно заповнити...
Бабушка
От: Thursday, January 28, 2016 10:58:00 AM

Да "Баланс агро" надав розяснення по формі дякую їм і прошу Всіх допоможіть пояснить податковій та нашому інспектору що, - якщо одна податкова адреса та одне коатуу подається одна декларація яка одночасно є і загальною і звітною ( дві галочки в шапці) уже не перший рік я їй пояснюю безрезультатно. Вона читає кодекс де написано двома абзацами загальна окремо , звітна окремо . У нас Весь район поздавав по 2 шт які потім задвоїли нарахування в податковій , і плательщикам довелось іще доказувать що помилки в Вас у вашій програмі і чекати поки інспектор поставить до відома заг. декларацію потім інспектор пояснила в загальній декларації коатуу ставте десять одиничок (ось так 1111111111) Може яке розяснення податкової служби є ? Підскажіть
katerina28
От: Tuesday, February 02, 2016 12:25:46 PM
Ранг: Знаток

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, есть ли бланк декларации по единому налогу для сельхозпроизводителей на 2016г. в программе "Єдине вікно"?
-Latka-
От: Tuesday, February 02, 2016 12:25:50 PM

Ранг: Светоч мысли

Благодарностей: 1,448
Бабушка пишет:
Доброго дня ! Пора зібрати до кучі всю інформацію (зміни,нова форма деки) по декларації єдиного податку 4-ї групи на 2016 рік , я так зрозуміла що ставки податку збільшили в 1,8 раза тобто рілля була 0,45 стало 0,81 , а грошову оцінку для розрахунку беремо станом на 01.01.2015 року ? Може хто більше вивчав це питання , поділіться будь ласка

Мучаюсь с заполнением, НДО по состоянию на какую дату брали? По земельному на 01.01.2016, здесь то же наверное?

Нет не пишу стихи я, цыфирь - моя стихия.
Бабушка
От: Tuesday, February 02, 2016 4:22:43 PM

-Latka- пишет:
Бабушка пишет:

Мучаюсь с заполнением, НДО по состоянию на какую дату брали? По земельному на 01.01.2016, здесь то же наверное?

А не по рускому храмаю і розшифровать НДО не можу , но декларацію подала в такому порядку : грошова оцінка яка була станом на 01.01.2015 року ( з прошлорічної декларації ) без цьогорічного коєфіцієнту 1,2 , ставку для ріллі,пасовищ,сіножатей ставила 0,81 , за розрахунком перевірила нарахування за 2015 рік х на 1,8 дало нарахування 2016 року
-Latka-
От: Tuesday, February 02, 2016 4:28:30 PM

Ранг: Светоч мысли

Благодарностей: 1,448
Бабушка пишет:
-Latka- пишет:
Бабушка пишет:

А не по рускому храмаю і розшифровать НДО не можу , но декларацію подала в такому порядку : грошова оцінка яка була станом на 01.01.2015 року ( з прошлорічної декларації ) без цьогорічного коєфіцієнту 1,2 , ставку для ріллі,пасовищ,сіножатей ставила 0,81 , за розрахунком перевірила нарахування за 2015 рік х на 1,8 дало нарахування 2016 року

Нормативная денежная оценка. Поняла по состоянию на 01.01.2015, если без индексации то будет интересно, буду инспектора завтра пытатьDrinks , отчитаюсь

Нет не пишу стихи я, цыфирь - моя стихия.
Ksena_K
От: Tuesday, February 02, 2016 7:00:24 PM

Ранг: Мудрец

Благодарностей: 39
Что-то я запуталась.
У меня земля а районе в нескольких Сельских советах, по каждому КОАТУУ подаю ЗВТНУ, и
одну ЗАГАЛЬНУ по месту регистрации предприятия. (Земли по месту регистрации у нас Нет)
Загальна ставится одна отметка. Но в Медке не дает возможности поставить просто Загальна, а ставится отметка и Загальна и Звитна.
Татьяна Т.
От: Tuesday, February 02, 2016 7:56:13 PM

Благодарностей: 142
Ksena_K пишет:
Что-то я запуталась.
У меня земля а районе в нескольких Сельских советах, по каждому КОАТУУ подаю ЗВТНУ, и
одну ЗАГАЛЬНУ по месту регистрации предприятия. (Земли по месту регистрации у нас Нет)
Загальна ставится одна отметка. Но в Медке не дает возможности поставить просто Загальна, а ставится отметка и Загальна и Звитна.

Позвоните в свою налоговую, они Вам расскажут, как подавать им (как у них настроена программа). Например, у нас отправляем с двумя крестиками, но КОАТУУ в реквизитах ставим 0000000000 или 1111111111, тогда она нормально отправляется (у меня получилось) и у них не идет в начисления, а "До видома", как и нужно.
Бабушка
От: Wednesday, February 03, 2016 9:02:45 AM

Татьяна Т. пишет:
Ksena_K пишет:
Что-то я запуталась.

Позвоните в свою налоговую, они Вам расскажут, как подавать им (как у них настроена программа). Например, у нас отправляем с двумя крестиками, но КОАТУУ в реквизитах ставим 0000000000 или 1111111111, тогда она нормально отправляется (у меня получилось) и у них не идет в начисления, а "До видома", как и нужно.

Доброго ранку ! Підтверджую в мене Арт Звіт плюс теж недає відправити тільки з тип декварації "Загальна" потрібно ще ставити і звітна тоті проходить но коатоу я теж поставила 10 ноліков , більше варіанта щоб незадвоїти нарахування немає , а розраховувати на працьовитість інспектора неприходиться там відповідь одна всі знають яка
владуся
От: Thursday, February 04, 2016 12:37:47 PM

Ранг: Мудрец

Благодарностей: 3
При заполнении Декларации единого налога 4 гр. ,НДО брать по состоянию на 01.01.2015 без коэф. 1,2 ?Правильно ли я сделала ?
Бабушка
От: Saturday, February 06, 2016 3:51:19 PM

владуся пишет:
При заполнении Декларации единого налога 4 гр. ,НДО брать по состоянию на 01.01.2015 без коэф. 1,2 ?Правильно ли я сделала ?

Базою оподаткування для платників єдиного податку вказаної групи є нормативна грошова оцінка одного гектара сільськогосподарських угідь, а для земель водного фонду – нормативна грошова оцінка ріллі в області з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного станом на 1 січня базового податкового (звітного) року.

Застосування нормативної грошової оцінки земель, яка є базою оподаткування для єдиного податку четвертої групи, з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного станом на 1 січня 2015 року відповідно до порядку, встановленого розділом ХІІ цього Кодексу (коефіцієнт індексації за підсумками 2015 року до нормативної грошової оцінки земель у 2016 році не застосовується).
павло56
От: Sunday, February 07, 2016 2:28:41 PM

Ранг: Оракул

Благодарностей: 185
По двох фермерах здав декларації (прийшла кв.2) ,залишилось третього в котрому 3сільради. Напевно потрібно подзвонити в податкову чи є зауваження по перших в котрих тільки по одній сільраді.
dima16
От: Wednesday, February 10, 2016 11:35:36 AM
Ранг: Профи

Сегодня звонил в свою налоговую, сказали что вышло разъяснение - не надо подавать две декларации, а если земля и регистрация в одном сельсовете сдавать только одну декларацию - ставить один значок звитна ? Так ли это?
anna1611
От: Wednesday, February 10, 2016 11:41:27 AM

Ранг: Просвещенный

Благодарностей: 62
У меня вопрос. А носите ли вы в налоговую на просмотр инспектору стат. отчетность, акты по воде, топливо, остатки по складам и .д. перед тем как сдать декларацию? Или это только требования нашего инспектора. Год за годом одно и тоже, уже сил нет.
Бабушка
От: Thursday, February 11, 2016 3:12:03 PM

dima16 пишет:
Сегодня звонил в свою налоговую, сказали что вышло разъяснение - не надо подавать две декларации, а если земля и регистрация в одном сельсовете сдавать только одну декларацию - ставить один значок звитна ? Так ли это?

Доброго дня! подавала одну з двома "Х"загальна і одночасно "Х" звітна в кодексі написано загальну , звітну , я забоялась їхнього розяснення з однією " Х" звітна , не довіряю я податківцям потім в них буде зацепка в суді якщо прийдеться
Бабушка
От: Thursday, February 11, 2016 3:17:22 PM

anna1611 пишет:
У меня вопрос. А носите ли вы в налоговую на просмотр инспектору стат. отчетность, акты по воде, топливо, остатки по складам и .д. перед тем как сдать декларацию? Или это только требования нашего инспектора. Год за годом одно и тоже, уже сил нет.

Телефонували з податкової з повідомленням ,що їм потрібно перевірити з області прийшло і це требують зверху , я відповіла що де це записано в законодавстві , якщо треба пишіть запит , а я в свою чергу запитаю на гарячій лінії , або задам питання на сайті і відповім Вам. Повірте поки що більше мене не турбують