Єдиний податок 4-група, сільгоспвиробники

Загальні питання бухалтерського і податкового обліку, ставки податку, звітність
Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

Доброго дня ! Пора зібрати до кучі всю інформацію (зміни,нова форма деки) по декларації єдиного податку 4-ї групи на 2016 рік , я так зрозуміла що ставки податку збільшили в 1,8 раза тобто рілля була 0,45 стало 0,81 , а грошову оцінку для розрахунку беремо станом на 01.01.2015 року ? Може хто більше вивчав це питання , поділіться будь ласка

sssml
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 17 січня 2016, 13:07

Повідомлення sssml »

Добрый день! Подскажите, как правильно работать с новыми открывш.c 2016г. счетами с системе СЭА ? На какой счет следует перечеслять средства для пополнения лимита лимит?

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

Доброго дня! Розділ по ПДВ є окремий , но куди перераховувати кошти ніяких розяснень на сьогодні не маємо ,чекаємо , розяснили тільки куди перераховувати за декларацією за грудень .

По Єдиному податку 4-ї групи :
Базою оподаткування для платників єдиного податку вказаної групи є нормативна грошова оцінка одного гектара сільськогосподарських угідь, а для земель водного фонду – нормативна грошова оцінка ріллі в області з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного станом на 1 січня базового податкового (звітного) року.

Застосування нормативної грошової оцінки земель, яка є базою оподаткування для єдиного податку четвертої групи, з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного станом на 1 січня 2015 року відповідно до порядку, встановленого розділом ХІІ цього Кодексу (коефіцієнт індексації за підсумками 2015 року до нормативної грошової оцінки земель у 2016 році не застосовується
І для кого це написано , можна ж перерахувати ці коєфіцієнти на 2015 рік 1,756 та 3,997 плюс на 2016 рік 1,2 і який застосовувати ?

петрович
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 14 вересня 2011, 07:55
Дякував (ла): 31 раз

Повідомлення петрович »

подскажите пожалуйста по заполнению ведомостей про земельные участки (дополнение к декларации платника единого податка 4 групи). графа 2 надо писать - рилля, графа 4 дата укладання договора стоит формат месяц год - забить можно только 01,01,2006 то есть число месяц год, как правильно сюда вписывать дату укладання


Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

петрович писав:подскажите пожалуйста по заполнению ведомостей про земельные участки (дополнение к декларации платника единого податка 4 групи). графа 2 надо писать - рилля, графа 4 дата укладання договора стоит формат месяц год - забить можно только 01,01,2006 то есть число месяц год, как правильно сюда вписывать дату укладання

Доброго дня ! Порядку заповнення даної декларації єдиного податку я ніде не зустріла , не зрозуміло для чого графа 2 там і так в бланку розбито окремо рілля , пасовища і т. д. в програмі ОРЗ дата вказана 2- х значне число , 2-х значний місяць , та 4-х значний рік , чекаю може баланс-агро розпише як правильно заповнити...

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

Да "Баланс агро" надав розяснення по формі дякую їм і прошу Всіх допоможіть пояснить податковій та нашому інспектору що, - якщо одна податкова адреса та одне коатуу подається одна декларація яка одночасно є і загальною і звітною ( дві галочки в шапці) уже не перший рік я їй пояснюю безрезультатно. Вона читає кодекс де написано двома абзацами загальна окремо , звітна окремо . У нас Весь район поздавав по 2 шт які потім задвоїли нарахування в податковій , і плательщикам довелось іще доказувать що помилки в Вас у вашій програмі і чекати поки інспектор поставить до відома заг. декларацію потім інспектор пояснила в загальній декларації коатуу ставте десять одиничок (ось так 1111111111) Може яке розяснення податкової служби є ? Підскажіть

katerina28
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 03 лютого 2015, 12:59
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення katerina28 »

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, есть ли бланк декларации по единому налогу для сельхозпроизводителей на 2016г. в программе "Єдине вікно"?

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Бабушка писав:Доброго дня ! Пора зібрати до кучі всю інформацію (зміни,нова форма деки) по декларації єдиного податку 4-ї групи на 2016 рік , я так зрозуміла що ставки податку збільшили в 1,8 раза тобто рілля була 0,45 стало 0,81 , а грошову оцінку для розрахунку беремо станом на 01.01.2015 року ? Може хто більше вивчав це питання , поділіться будь ласка
Мучаюсь с заполнением, НДО по состоянию на какую дату брали? По земельному на 01.01.2016, здесь то же наверное?

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

-Latka- писав:
Бабушка писав:Доброго дня ! Пора зібрати до кучі всю інформацію (зміни,нова форма деки) по декларації єдиного податку 4-ї групи на 2016 рік , я так зрозуміла що ставки податку збільшили в 1,8 раза тобто рілля була 0,45 стало 0,81 , а грошову оцінку для розрахунку беремо станом на 01.01.2015 року ? Може хто більше вивчав це питання , поділіться будь ласка
Мучаюсь с заполнением, НДО по состоянию на какую дату брали? По земельному на 01.01.2016, здесь то же наверное?

А не по рускому храмаю і розшифровать НДО не можу , но декларацію подала в такому порядку : грошова оцінка яка була станом на 01.01.2015 року ( з прошлорічної декларації ) без цьогорічного коєфіцієнту 1,2 , ставку для ріллі,пасовищ,сіножатей ставила 0,81 , за розрахунком перевірила нарахування за 2015 рік х на 1,8 дало нарахування 2016 року

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Бабушка писав:
-Latka- писав:
Бабушка писав:Доброго дня ! Пора зібрати до кучі всю інформацію (зміни,нова форма деки) по декларації єдиного податку 4-ї групи на 2016 рік , я так зрозуміла що ставки податку збільшили в 1,8 раза тобто рілля була 0,45 стало 0,81 , а грошову оцінку для розрахунку беремо станом на 01.01.2015 року ? Може хто більше вивчав це питання , поділіться будь ласка
Мучаюсь с заполнением, НДО по состоянию на какую дату брали? По земельному на 01.01.2016, здесь то же наверное?

А не по рускому храмаю і розшифровать НДО не можу , но декларацію подала в такому порядку : грошова оцінка яка була станом на 01.01.2015 року ( з прошлорічної декларації ) без цьогорічного коєфіцієнту 1,2 , ставку для ріллі,пасовищ,сіножатей ставила 0,81 , за розрахунком перевірила нарахування за 2015 рік х на 1,8 дало нарахування 2016 року
Нормативная денежная оценка. Поняла по состоянию на 01.01.2015, если без индексации то будет интересно, буду инспектора завтра пытать#drinks# , отчитаюсь

Відповісти

Повернутись до “4-я група. Юридичні особи”