Сайт | Бухгалтерский форум | Беседка Правила форума | Поиск | Активные темы | Участники | Вход | Регистрация

Добро пожаловать!
Електронний кабінет Дополнительные действия
Яков
От: Tuesday, January 02, 2018 4:56:13 PM

Ранг: Гигант мысли

Благодарностей: 35,327
Законодательство:

стаття 42¹. ПКУ Електронний кабінет
ЗУ Про електронний цифровий підпис
ЗУ Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах

Наказ Міністерства фінансів від 06.06.2017 № 557 Про затвердження Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами

Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді, форма бланка: J/F1392001

Страница входа в Електронний кабінет на сайте ДФС

Предыдущая закрытая тема: Електронний кабінет платника

Nata2015
От: Wednesday, January 03, 2018 12:46:19 AM

Ранг: Мастер

Благодарностей: 10
Новый ФОП,регистрация декабрь,ЕЦП делала в ГНИ,Договор заключила еще по-старому,получила кв.2 Договор зарегистрирован. Сегодня целый день пытаюсь зайти в Единый кабинет по его ЕЦП, ключ нормально загружается . Как только нажимаю на кнопку "Увійти" выпадает надпись "Ви не маєте права підпису" и дальше кабинет не открывается. Думала может Договор нужен новый,отправила Заявление о присоединении,не приняли т.к.действует Договор заключенный в декабре,отправила Повидомлення (хотя понимаю,что это маразм),не приняли т.к. ФОП сам на себя уведомление посылать не должен.Как же зайти в этот долбаный кабинет ???
Яков
От: Wednesday, January 03, 2018 6:39:19 AM

В первой половине дня вчера заходил спокойно, а после обеда, ближе к вечеру, стало выдавать или ошибку или "Ви не маєте права підпису". С утра сегодня пока ещё то же самое.
Ничего страшного: ждите час-два, пять-десять..., день, два, ..., неделю – когда-нибудь заработает Smile
Пока что, чтобы ожидание не казалось долгим, пробуйте заходить с разных браузеров, делайте чистку кэша.

P.S.: вход в кабинет не предполагает обязательное наличие подписанного договора

Ин
От: Wednesday, January 03, 2018 8:58:19 AM

Ранг: Светоч мысли

Благодарностей: 16,259
Зайшла тільки що в електр. кабінет без проблем, тільки в розрахунках з бюджетом немає даних.
Симпа
От: Wednesday, January 03, 2018 9:09:29 AM

Благодарностей: 955
Ин пишет:
Зайшла тільки що в електр. кабінет без проблем, тільки в розрахунках з бюджетом немає даних.

Что-то странное с кабинетом.Зайти зашла, но данных никаких

Симпа
От: Wednesday, January 03, 2018 9:27:46 AM

Благодарностей: 955
все зашла.но все непривычно.

мармозетка
От: Wednesday, January 03, 2018 9:54:32 AM
Ранг: Профи

Благодарностей: 8
Добрый день! Подскажите, у кого-нибудь возникла такая проблема как у меня. Вхожу в Електронний кабінет, ключ нормально считало, запустило в кабинет. В нем могу открыть и просмотреть все свои отчеты через Перегляд звітності, но только когда пытаюсь войти в Ведення звітності начинается загрузка, потом окно кабинета становится в тумане и потом совсем выкидывает с кабинета. То есть, войти в закладку Ведення звітності, чтоб создать и отправить отчет, я не могу.
Help Help Help Brick wall
ВВС
От: Wednesday, January 03, 2018 10:07:06 AM

Ранг: Гений

Благодарностей: 390
Та шо то с ним не то, наверное, Электронный кабинет еще отмечает новый год )))
7568424
От: Wednesday, January 03, 2018 10:15:28 AM
Ранг: Знаток

Благодарностей: 0
Яков пишет:
Законодательство:

стаття 42¹. ПКУ Електронний кабінет
ЗУ Про електронний цифровий підпис
ЗУ Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах

Наказ Міністерства фінансів від 06.06.2017 № 557 Про затвердження Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами

Заява про приєднання до Договору в електронному вигляді, форма бланка: J/F1392001

Страница входа в Електронний кабінет на сайте ДФС

Предыдущая закрытая тема: Електронний кабінет платника

так а в кабинете еще нет єтого бланка (
Яков
От: Wednesday, January 03, 2018 10:41:35 AM

7568424 пишет:
так а в кабинете еще нет єтого бланка (
Да, такое замечено: https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst20270p120.aspx

FyDD
От: Wednesday, January 03, 2018 10:49:54 AM

Благодарностей: 1,780
А вы обратили внимание что через ЕК можно прохлопать большые сюрпризы, типа извещения о проверке:

42-1.2
інформування платників податків про проведення документальної планової перевірки платника податків із зазначенням дати початку проведення такої перевірки, ходу та результатів його перевірок, передбачених цим Кодексом, у тому числі отримання наказу про проведення документальної (планової або позапланової, виїзної або невиїзної) та фактичної перевірки, отримання акта або довідки, яким оформлені результати перевірки;

42-1.5. Платник податків стає користувачем електронного кабінету та набуває право подавати звітність в електронній формі і вести листування засобами електронного зв’язку в електронній формі після проходження в електронному кабінеті електронної ідентифікації онлайн з використанням електронного підпису з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису або тих сервісів ідентифікації, використання яких дозволяється методологом електронного кабінету.

Платник податків, що пройшов ідентифікацію в електронному кабінеті, самостійно визначає спосіб взаємодії з контролюючим органом, а саме в загальному порядку чи в електронній формі, про що робить відповідну позначку в електронному кабінеті з одночасним обов’язковим зазначенням своєї електронної адреси (адрес). У разі зміни електронної адреси платник податків зобов’язаний не пізніше наступного робочого дня внести відповідні зміни до своїх облікових даних в електронному кабінеті.

Починаючи з дня, наступного за днем обрання платником податків електронної форми взаємодії з контролюючим органом через електронний кабінет, крім вихідних та святкових днів, взаємодія між ними, яка може бути реалізована в електронній формі засобами електронного зв’язку, здійснюється через електронний кабінет.

Платник податків має право в будь-який момент відмовитися від електронної форми взаємодії з контролюючим органом шляхом надіслання відповідного повідомлення через електронний кабінет. Починаючи з дня, наступного за днем надіслання такого повідомлення, взаємодія платника податків з контролюючим органом в електронній формі припиняється і здійснюється в загальному порядку, встановленому цим Кодексом.

Где эти волшебные кнопки ? Я не нашел

-самостійно визначає спосіб взаємодії з контролюючим органом, а саме в загальному порядку чи в електронній формі, про що робить відповідну позначку в електронному кабінеті з одночасним обов’язковим зазначенням своєї електронної адреси (адрес)

-Платник податків має право в будь-який момент відмовитися від електронної форми взаємодії з контролюючим органом шляхом надіслання відповідного повідомлення через електронний кабінет.
мармозетка
От: Wednesday, January 03, 2018 11:01:55 AM

мармозетка пишет:
Добрый день! Подскажите, у кого-нибудь возникла такая проблема как у меня. Вхожу в Електронний кабінет, ключ нормально считало, запустило в кабинет. В нем могу открыть и просмотреть все свои отчеты через Перегляд звітності, но только когда пытаюсь войти в Ведення звітності начинается загрузка, потом окно кабинета становится в тумане и потом совсем выкидывает с кабинета. То есть, войти в закладку Ведення звітності, чтоб создать и отправить отчет, я не могу.
Help Help Help Brick wall

Ребятки, все, отбой. Заработало!
Я позвонила в информационный центр, мне сказали прислать им письмо на почту infozvit@sfs.gov.ua и вложить в него скрины по ошибкам которые возникли. Я им отправила это письмо с вложенными скринами, после чего, через буквально короткое время заработало. Уже один отчет даже успела отправить. Проблема эта возникла у меня с обеда вчерашнего дня, после того как они поменяли все в кабинете.
Yahoo Танец Love
Tasa
От: Wednesday, January 03, 2018 11:38:40 AM

Ранг: Акула НКУ

Благодарностей: 6,049
Ох і кабінет Mad
Страхіття якесь Агрессия

dpsem
От: Wednesday, January 03, 2018 11:39:00 AM
Ранг: Ученик

Подаю перший раз звіт F0103404. При підписі видає помилку:
"Порушено вимоги Інструкції з підготовки і подання податкових документів. Можливо припинено дію Договору про визнання електронної звітності."

Що це означає?
мармозетка
От: Wednesday, January 03, 2018 12:05:43 PM

dpsem пишет:
"Порушено вимоги Інструкції з підготовки і подання податкових документів. Можливо припинено дію Договору про визнання електронної звітності."

Що це означає?

Если Вы отправляли Договор до 2018 года и он принят и есть квитанция о принятии, то он должен действовать и в 2018 году, никаких договоров новых заключать не нужно. Может вы получили ключи и никаких договоров не отправляли, тогда Вам надо в начале пройти эту процедуру, а потом только отправлять отчет.
tango76
От: Wednesday, January 03, 2018 12:07:21 PM

Доброго дня. Вперше намагаюсь подати звіт через ЕК. Хто підкаже мені як зрозуміти, що звіт прийнято/не прийнято? Він зараз з ключиком на вкладці "Ведення звітності". Де квитанції треба шукати?
При спробі заходити у "Вх/вих документи"- викидає повністю з кабінету, як описано вище з повідомленням, що вхід в ЕК можливий лише при наявності ЕЦП! ( і так уже разів 10)
dpsem
От: Wednesday, January 03, 2018 12:10:27 PM

мармозетка пишет:
dpsem пишет:

Що це означає?

Если Вы отправляли Договор до 2018 года и он принят и есть квитанция о принятии, то он должен действовать и в 2018 году, никаких договоров новых заключать не нужно. Может вы получили ключи и никаких договоров не отправляли, тогда Вам надо в начале пройти эту процедуру, а потом только отправлять отчет.

Да. Вы правы, я Договор не отправлял, подаю в первый раз. А не подскажите как это делается или где почитать? Спасибо большое
Popen
От: Wednesday, January 03, 2018 12:16:22 PM

Благодарностей: 13,219
dpsem пишет:
Да. Вы правы, я Договор не отправлял, подаю в первый раз. А не подскажите как это делается или где почитать? Спасибо большое
https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst20270p121.aspx

dpsem
От: Wednesday, January 03, 2018 12:26:22 PM

Popen пишет:
dpsem пишет:
https://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst20270p121.aspx

Что-то я не могу найти это в личном кабинете "Заява про приєднання до договору про визнання електронних документів"
Это где находится?
svetabez
От: Wednesday, January 03, 2018 12:34:29 PM

Ранг: Высший разум

Благодарностей: 462
Ну они опять издеваются, постоянно выкидывает из кабинета