Сайт | Бухгалтерский форум | Беседка Правила форума | Поиск | Активные темы | Участники | Вход | Регистрация

Добро пожаловать!
Електронний кабінет Дополнительные действия
lsk.bukh@gmail.com
От: Monday, May 27, 2019 3:28:46 PM
Ранг: Знаток

Благодарностей: 0
Добрый день, не могу зайти в личный кабинет ни у ФОПа , ни у юр. лиц. Пишет или поврежден сертификат или сертификат не может быть использован. И это еще с четверга.Хотела посмотреть как прошли платежи по есв по новым реквизитам. По Фопу ключи от Приватбанка, а юр.лица -цск Украина. Кто может подсказать что делать?
Гоша
От: Monday, May 27, 2019 3:46:53 PM

Ранг: Гений

Благодарностей: 223
lsk.bukh@gmail.com пишет:
Добрый день, не могу зайти в личный кабинет ни у ФОПа , ни у юр. лиц. Пишет или поврежден сертификат или сертификат не может быть использован. И это еще с четверга.Хотела посмотреть как прошли платежи по есв по новым реквизитам. По Фопу ключи от Приватбанка, а юр.лица -цск Украина. Кто может подсказать что делать?

Спробуйте зайти через інший браузер. А також почистіть браузер. Я заходжу без проблем. Через Оперу.
Андрій61
От: Monday, May 27, 2019 5:59:07 PM

Ранг: Оракул

Благодарностей: 206
SonataEvol
От: Monday, May 27, 2019 9:37:02 PM

Ранг: Светоч мысли

Благодарностей: 883
І що з того Кабінетові?

http://sonata.biz.ua/
Соната – сучасна програма для електронної звітності, що підтримує стандарти Фіскальної служби, Пенсійного фонду та Держстату.
_Марина.Г._
От: Tuesday, May 28, 2019 10:08:24 AM

Ранг: Профи

Добрый день) Может кто сталкивался с таким...захожу в ел кабинет и могу просматривать всю информацию( обл даные, отчетность) а вот розрахуки з бюждетом как открою-пусто вообще((( Предприятие новое, но отчетность уже подавалась, и даже на днях успели проплатить налог на землю...а в кабинете ничего не видно((((
Popen
От: Tuesday, May 28, 2019 10:35:09 AM

Ранг: Гигант мысли

Благодарностей: 13,237
_Марина.Г._ пишет:
Добрый день) Может кто сталкивался с таким...захожу в ел кабинет и могу просматривать всю информацию( обл даные, отчетность) а вот розрахуки з бюждетом как открою-пусто вообще((( Предприятие новое, но отчетность уже подавалась, и даже на днях успели проплатить налог на землю...а в кабинете ничего не видно((((
Может быть вы не указываете в каком периоде это всё смотреть (вверху, типа фильтра)...

_Марина.Г._
От: Tuesday, May 28, 2019 10:47:25 AM

Popen пишет:
_Марина.Г._ пишет:
Может быть вы не указываете в каком периоде это всё смотреть (вверху, типа фильтра)...

да нет ))) уже автоматом 2019 год выбивает..
Лариса М
От: Tuesday, May 28, 2019 11:05:07 AM

Ранг: Высший разум

Благодарностей: 232
_Марина.Г._ пишет:
Popen пишет:
_Марина.Г._ пишет:

Уже когда-то такое было. Был переполох у всех. Потом через день или несколько все появилось. У кабинета глюки часто, так что привыкайте.
_Марина.Г._
От: Tuesday, May 28, 2019 11:45:14 AM

Лариса М пишет:
_Марина.Г._ пишет:
Popen пишет:
_Марина.Г._ пишет:

Уже когда-то такое было. Был переполох у всех. Потом через день или несколько все появилось. У кабинета глюки часто, так что привыкайте.

ДА ЕСЛИ БЫ))) УЖЕ НЕДЕЛЮ КАК ТАКОЕ ключи сделали, а посмотреть что и как немогу ((((
novichok
От: Tuesday, May 28, 2019 1:01:37 PM

Благодарностей: 959
_Марина.Г._ пишет:
Лариса М пишет:
_Марина.Г._ пишет:
Popen пишет:
_Марина.Г._ пишет:

ДА ЕСЛИ БЫ))) УЖЕ НЕДЕЛЮ КАК ТАКОЕ ключи сделали, а посмотреть что и как немогу ((((

Тоже новое предприятие с марта месяца, суммы появились только в предельные сроки оплат, а до этого тоже было пусто даже по отчетам
_Марина.Г._
От: Tuesday, May 28, 2019 1:26:43 PM

novichok пишет:
_Марина.Г._ пишет:
Лариса М пишет:
_Марина.Г._ пишет:
Popen пишет:
_Марина.Г._ пишет:

Тоже новое предприятие с марта месяца, суммы появились только в предельные сроки оплат, а до этого тоже было пусто даже по отчетам

Спасибо. Тогда будем ждать.
Серг
От: Tuesday, May 28, 2019 1:29:12 PM
Ранг: Ученик

Благодарностей: 1
lsk.bukh@gmail.com пишет:
У мене та ж ситуація. Відмова при спробі зайти на сторінку авторизації електронного кабінету, помилка при спробі зчитати ключ (Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP(5)), інколи авторизуюся нормально та вдається хвилин 5 попрацювати у кабінеті, а потім знову обкладає помилками. Це продовжується з 15 травня і лише на комп'ютері. Інші ж сайти відкриваються без обмежень. У той же час смартфон працює з кабінетом більш-менш нормально. І браузери на компі чистив, і Яву перевстановлював, і обмеження захисту знімав - нічого не допомогло. Потрібно розуміти що це якийсь глюк на сервері ДФС, і він обмежує доступ деяким певним чином налаштованим комп'ютерам.
Tasa
От: Tuesday, May 28, 2019 1:47:37 PM

Ранг: Акула НКУ

Благодарностей: 6,057
Серг пишет:
У мене та ж ситуація.
Скрытый текст
Відмова при спробі зайти на сторінку авторизації електронного кабінету, помилка при спробі зчитати ключ (Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP(5)), інколи авторизуюся нормально та вдається хвилин 5 попрацювати у кабінеті, а потім знову обкладає помилками. Це продовжується з 15 травня і лише на комп'ютері. Інші ж сайти відкриваються без обмежень. У той же час смартфон працює з кабінетом більш-менш нормально. І браузери на компі чистив, і Яву перевстановлював, і обмеження захисту знімав - нічого не допомогло.
Потрібно розуміти що це якийсь глюк на сервері ДФС, і він обмежує доступ деяким певним чином налаштованим комп'ютерам.

Я мала такий клопит у минулому році...
Поставила всіх на вуха )
Почала з провайдера... Потім зачепила свого айтішника...
Довго мучила Crazy
Винесла мозок трохи директору - він підключив ще якогось спеца - який протестувавши - зробив висновок, що "накосячив" провайдер...
Останній був дзвінок провайдеру знову - знову розказували, що у них все чікі...
Але - диво , запрацював... Айтішник стверджує, що нічого не робив, тому я все ж думаю, що вина була провайдера...
Дізнатися про це точно я так і не змогла - але кабінет надалі працював без проблем...

ЗІ і зі смартіону теж могла зайти... і з домашнього компа навіть )

Chiffi
От: Tuesday, May 28, 2019 2:13:38 PM

Благодарностей: 1,991
Девочки, вчера была похожая проблема с кабинетом. Пыталась подписать уточненку: одну подпись накладывает, а при попытке поставить вторую - выдавало ошибку. Перегрузила браузер, заново перевыбрала АЦСК, ключ и пароль и заработало. Правда , до этого я минут 30 возле компа психовала (((

Ненавидеть кого-либо, значит давать кому-либо право ненавидеть Вас.
Люди, которым я не нравлюсь, должны постараться принять одну простую вещь: цианид калия.
Пренебречь, вальсируем ))))
Серг
От: Tuesday, May 28, 2019 2:19:44 PM
Ранг: Ученик

Благодарностей: 1
Tasa пишет:
Серг пишет:
У мене та ж ситуація.
Скрытый текст
Відмова при спробі зайти на сторінку авторизації електронного кабінету, помилка при спробі зчитати ключ (Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP(5)), інколи авторизуюся нормально та вдається хвилин 5 попрацювати у кабінеті, а потім знову обкладає помилками. Це продовжується з 15 травня і лише на комп'ютері. Інші ж сайти відкриваються без обмежень. У той же час смартфон працює з кабінетом більш-менш нормально. І браузери на компі чистив, і Яву перевстановлював, і обмеження захисту знімав - нічого не допомогло.
Потрібно розуміти що це якийсь глюк на сервері ДФС, і він обмежує доступ деяким певним чином налаштованим комп'ютерам.

Я мала такий клопит у минулому році...
Поставила всіх на вуха )
Почала з провайдера... Потім зачепила свого айтішника...
Довго мучила Crazy
Винесла мозок трохи директору - він підключив ще якогось спеца - який протестувавши - зробив висновок, що "накосячив" провайдер...
Останній був дзвінок провайдеру знову - знову розказували, що у них все чікі...
Але - диво , запрацював... Айтішник стверджує, що нічого не робив, тому я все ж думаю, що вина була провайдера...
Дізнатися про це точно я так і не змогла - але кабінет надалі працював без проблем...

ЗІ і зі смартіону теж могла зайти... і з домашнього компа навіть )
Я прорвався, нарешті, у ЕК!! Напевно після того як перечитав кілька разів своє послання тут )))
Справа була дійсно у налаштуваннях комп'ютера, котрі до 14 травня серверу ДФС ані трохи не заважали. Я зайшов у "Центр мережних підключень та спільного доступу" Windows та надав мережі, до якої підключений комп'ютер, більш безпечний статус. Раніше у мережі був статус "Мережа спільного використання", а я його змінив на "Робоча мережа". Потім вчергове обнулив усю історію, куки та налаштування сайтів у браузері. Перезапустив браузер і зайшов у "електронний кабінет" із сайту ДФС. Усе працює!
нива
От: Wednesday, May 29, 2019 9:32:03 AM

Благодарностей: 671
Не могу зайти в ЄК. Єто только у меня или у всех?
АЛЮШКА
От: Wednesday, May 29, 2019 9:33:06 AM

Благодарностей: 783
нива пишет:

Видать у всех...Тоже сорок минут пытаюсьBrick wall
Zvedlana
От: Wednesday, May 29, 2019 9:35:44 AM

Ранг: Оракул

Благодарностей: 172
Даже на страницу кабинета не пускает "Не удается получить доступ к сайту"...
КамЛ
От: Wednesday, May 29, 2019 9:57:00 AM

Благодарностей: 837
нива пишет:

Кабинет работал до 9.00 ч. После - его отключили.
АЛЮШКА
От: Wednesday, May 29, 2019 10:02:09 AM

Благодарностей: 783
Zvedlana пишет:
Даже на страницу кабинета не пускает "Не удается получить доступ к сайту"...

Ура, заработал!