Сайт | Бухгалтерский форум | Беседка Правила форума | Поиск | Активные темы | Участники | Вход | Регистрация

Добро пожаловать!
Електронний кабінет Дополнительные действия
Маруся10
От: Wednesday, February 06, 2019 1:33:27 PM

Ранг: Светоч мысли

Благодарностей: 1,419
Ребекка пишет:
Маруся10 пишет:
Ребекка пишет:
Маруся10 пишет:
Popen пишет:
Маруся10 пишет:
да у меня лимит - 220000 и я это хо, но вопрос у меня был в другом

Я очень дико прасю пардону, но хоть вы "это хо", хоть вы не "это хо", но ваш вопрос НЕ понятен...

я спросила, если штраф согласно акта у меня не появится в моем ел.кабинете - я могу сдать деку по НДс и включит эту сумму или надо ждать когда засветится сумма? может я не понятно написала, простите

а Вы уже на возмещение раньше до этого подавали?

нет

когда податите на возмещение у Вас в кабитене после сдачи декларации в стане розрахункив по НДСу будет "нараховано" - 13000 или больше, смотря какие налоговые покажите в дод.3.

сумма должна появится до сдачи декларации, иначе я не могу показать эти 13000 грн в декларации за январь, а если не покажу то еще 10% насчитают сразу же

Бабы которые жрут и не толстеют - ведьмы !!!! ОДНОЗНАЧНО !!!
Ребекка
От: Wednesday, February 06, 2019 1:39:36 PM

Благодарностей: 1,909
Маруся10 пишет:
Ребекка пишет:
Маруся10 пишет:
Ребекка пишет:
Маруся10 пишет:
Popen пишет:
Маруся10 пишет:
да у меня лимит - 220000 и я это хо, но вопрос у меня был в другом

Я очень дико прасю пардону, но хоть вы "это хо", хоть вы не "это хо", но ваш вопрос НЕ понятен...

я спросила, если штраф согласно акта у меня не появится в моем ел.кабинете - я могу сдать деку по НДс и включит эту сумму или надо ждать когда засветится сумма? может я не понятно написала, простите

а Вы уже на возмещение раньше до этого подавали?

нет

когда податите на возмещение у Вас в кабитене после сдачи декларации в стане розрахункив по НДСу будет "нараховано" - 13000 или больше, смотря какие налоговые покажите в дод.3.

сумма должна появится до сдачи декларации, иначе я не могу показать эти 13000 грн в декларации за январь, а если не покажу то еще 10% насчитают сразу же

я не вижу всей картины. Декларацию уже сегодня можно сдать и возместить НДС за предыдущие периоды, если у Вас за январь по факту получается не больше 220тысяч к уплате.

Мы ходим на работу, которую ненавидим чтобы купить вещи, которые нам не нужны. © Бойцовский клуб
anna1611
От: Friday, February 08, 2019 10:16:07 AM

Ранг: Просвещенный

Благодарностей: 62
Захожу в кабинет подать пустую декларацию по прибыли с ключом приватбанка директора, попадаю в личный кабинет физ. лица-директора. Никакой вкладки выбрать физ лицо или ТОВ нет. Договор заключен, фин отчет смотрела на днях. Что за новая печаль?
myrdiy
От: Friday, February 08, 2019 10:36:33 AM

Ранг: Мастер

Благодарностей: 20
anna1611 пишет:
Захожу в кабинет подать пустую декларацию по прибыли с ключом приватбанка директора, попадаю в личный кабинет физ. лица-директора. Никакой вкладки выбрать физ лицо или ТОВ нет. Договор заключен, фин отчет смотрела на днях. Что за новая печаль?

коли заходите в кабінет коли вибрали ключі ввели пароль,зчитали пароль під ключами зявляються кнопочки посадова особа і фізична особа. виберіть посадову особу.
це вже з учора працює так.
anna1611
От: Friday, February 08, 2019 10:41:31 AM

Благодарностей: 62
myrdiy пишет:
anna1611 пишет:

коли заходите в кабінет коли вибрали ключі ввели пароль,зчитали пароль під ключами зявляються кнопочки посадова особа і фізична особа. виберіть посадову особу.
це вже з учора працює так.

Было так, я заходила с ключами налоговой. По этому ТОВ только ключи приватбанка и кнопочки выбрать посадова особа или физ. особа нет Swoon

И внизу как обычно

Власник: ІВАНОВА МАРІЯ ІВАНІВНА (111111111)
ЦСК: АЦСК ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Серійний номер: 0D84EDA1BB9381E804000000D23C3000ABF8BB00 19.11.2018-19.11.2019
Організація : ТОВ РОГА И КОПЫТА (11111111)

П.С. Пока писала, обновилось и кнопочки появилисьYahoo
Сообщение отредактировано:Friday, February 08, 2019 10:46 AM
Бухгалтерочек
От: Friday, February 08, 2019 4:40:33 PM

Благодарностей: 79
Подскажите, через Кабинет возможно подать отчеть Спрощений фiнансовий звiт суб'єкта малого пiдприємництва? Меня интересует квитанция №2 придет?
29umka11
От: Friday, February 08, 2019 4:43:43 PM

Ранг: Высший разум

Благодарностей: 191
Бухгалтерочек пишет:
Подскажите, через Кабинет возможно подать отчеть Спрощений фiнансовий звiт суб'єкта малого пiдприємництва? Меня интересует квитанция №2 придет?

да, придет
Бухгалтерочек
От: Friday, February 08, 2019 4:45:43 PM

Благодарностей: 79
29umka11 пишет:
Бухгалтерочек пишет:

да, придет

Спасибо за ответ!
Юрий_Нд
От: Saturday, February 09, 2019 10:38:37 AM
Ранг: Знаток

Благодарностей: 0
Доброго дня всем.
Если я вчера в 20:00 отправил отчёт "через" электронный кабинет, это будет означать, что я отправил отчет вчера, или это уже будет считаться, что отправил сегодня?
Или уже в понедельник?
И когда я должен получить квитанцию номер два?
Сегодня или в понедельник?
Спасибо _______________ Юрий.
SonataEvol
От: Saturday, February 09, 2019 11:55:03 AM

Благодарностей: 876
Юрий_Нд пишет:

На практиці - коли завгодно, або можете і взагалі не отримати.

http://sonata.biz.ua/
Соната – сучасна програма для електронної звітності, що підтримує стандарти Фіскальної служби, Пенсійного фонду та Держстату.
Юрий_Нд
От: Saturday, February 09, 2019 12:21:04 PM

SonataEvol пишет:
Юрий_Нд пишет:

На практиці - коли завгодно, або можете і взагалі не отримати.

А "Законодательство, что говорит?"
SonataEvol
От: Saturday, February 09, 2019 1:11:39 PM

Якщо отримали квитанцію №1 та протягом доби після цього не отримали №2 - звіт вважається прийнятим.
Але я ще не чув, щоб податкова визнавала такі ситуації колись)

Соната – сучасна програма для електронної звітності, що підтримує стандарти Фіскальної служби, Пенсійного фонду та Держстату.
Юрий_Нд
От: Saturday, February 09, 2019 3:37:47 PM

SonataEvol пишет:
Якщо отримали квитанцію №1 та протягом доби після цього не отримали №2 - звіт вважається прийнятим.

Ссылку на Закон покажите?
А если я послал отчет в субботу?
Или в пятницу, в 22:00?
Сообщение отредактировано:Saturday, February 09, 2019 3:52 PM
Яков
От: Saturday, February 09, 2019 5:49:46 PM

Ранг: Гигант мысли

Благодарностей: 35,318
Про електронні документи та електронний документообіг

Стаття 10. Відправлення та передавання електронних документів
Відправлення та передавання електронних документів здійснюються автором або посередником в електронній формі за допомогою засобів інформаційних, телекомунікаційних, інформаційно-телекомунікаційних систем або шляхом відправлення електронних носіїв, на яких записано цей документ.

Якщо автор і адресат у письмовій формі попередньо не домовилися про інше, датою і часом відправлення електронного документа вважаються дата і час, коли відправлення електронного документа не може бути скасовано особою, яка його відправила. У разі відправлення електронного документа шляхом пересилання його на електронному носії, на якому записано цей документ, датою і часом відправлення вважаються дата і час здавання його для пересилання.

Вимоги підтвердження факту одержання документа, встановлені законодавством у випадках відправлення документів рекомендованим листом або передавання їх під розписку, не поширюються на електронні документи. У таких випадках підтвердження факту одержання електронних документів здійснюється згідно з вимогами цього Закону.
...

ПОРЯДОК обміну електронними документами з контролюючими органами
Цитата:
перша квитанція - електронне повідомлення, що формується у форматі (стандарті), затвердженому в установленому законодавством порядку, програмним забезпеченням контролюючого органу за результатами автоматизованої перевірки електронного документа та засвідчує факт і час отримання такого електронного документа в момент такого отримання;
II. Загальні вимоги щодо електронного документообігу
Цитата:
9. Автоматизована перевірка здійснюється у день надходження або не пізніше наступного робочого дня, якщо електронний документ надійшов після закінчення операційного дня або за 1 годину до його закінчення.
Цитата:
11. Перша квитанція надсилається автору електронного документа протягом двох годин з часу його отримання контролюючим органом, в іншому разі - протягом перших двох годин наступного операційного дня.
...
Цитата:
12. Не пізніше наступного робочого дня з моменту формування першої квитанції, якщо інше не встановлено законодавством та цим Порядком, формується друга квитанція.
Друга квитанція є підтвердженням про прийняття (реєстрацію) або повідомленням про неприйняття в контролюючому органі електронного документа. В другій квитанції зазначаються реквізити прийнятого (зареєстрованого) або неприйнятого (із зазначенням причини) електронного документа, результати обробки в контролюючому органі (дата та час прийняття (реєстрації) або неприйняття, реєстраційний номер, дані про автора та підписувача (підписувачів) електронного документа та автора квитанції).
Цитата:
14. У разі наявності другої квитанції про прийняття електронного документа датою та часом прийняття (реєстрації) електронного документа контролюючим органом вважаються дата та час, зафіксовані у першій квитанції.

Юрий_Нд
От: Saturday, February 09, 2019 5:58:56 PM

Извиняюсь, пока я тут болтовней и занимался, мне оказывается ещё вчера пришла квитанция номер 2, в 20:38. Это при том, что отчёт я отправил в 19:11, а квитанцию номер 2 получил в 19:15.
Что могу сказать?
Молодцы, Браво.
Всем спасибо, Форуму и Участникам, Всем успехов.
Юрий_Нд
От: Saturday, February 09, 2019 6:05:22 PM

Спасибо Яков, Я знаком с этим документом.
Однако там ничего не сказано о том, что сообщает SonataEvol
SonataEvol пишет:
Мастер V
От: Saturday, February 09, 2019 10:34:30 PM
Ранг: Ученик

Коллеги. Прошу помощи! Первый раз пытаюсь сделать "вход в личный кабинет" для сдачи отчетов. Бухгалтер не может войти
Правильно ли заполняю форму?
*Оберіть АЦСК: Акредитований центр сертифікаціі ключів ІДД ДФС
*Особистий ключ: 26--------------------------------------------556.ZS2
*Пароль захисту ключа: Мой пароль
При вводе данных выдает ошибку "Виникла помилка при відкритті особистого ключа (невірний пароль чи ключ пошкоджений)(24)"
Еще вопрос. Для чего служит электронная цифровая подпись?
Дарция
От: Saturday, February 09, 2019 10:42:10 PM

Благодарностей: 1,750
Мастер V пишет:
Коллеги. Прошу помощи! Первый раз пытаюсь сделать "вход в личный кабинет" для сдачи отчетов. Бухгалтер не может войти
При вводе данных выдает ошибку "Виникла помилка при відкритті особистого ключа (невірний пароль чи ключ пошкоджений)(24)"

Я замовляла в Медок ел.ключі ( не податкова ) Вибираю центр сертифікації ключів Україна

Самый хороший учитель в жизни – опыт.
Берет, правда, дорого – но объясняет доходчиво.
Мастер V
От: Saturday, February 09, 2019 11:39:00 PM
Ранг: Ученик

Дарция пишет:
Мастер V пишет:

Я замовляла в Медок ел.ключі ( не податкова ) Вибираю центр сертифікації ключів Україна

К сожалению та же ошибка
SonataEvol
От: Sunday, February 10, 2019 12:33:28 PM

Юрий_Нд пишет:
Спасибо Яков, Я знаком с этим документом.
Однако там ничего не сказано о том, что сообщает SonataEvol
SonataEvol пишет:

Так, моя замітка стосувалася тільки Заяви про приєднання та податкових накладних. На іншу звітність квитанції №2 можна чекати вічно і це буде юридично правильно.

Мастер V пишет:

Жартуєте? Для того, щоб підписувати електронні документи та авторизуватися на електронних площадках, які це підтримують.