Сайт | Бухгалтерский форум | Беседка Правила форума | Поиск | Активные темы | Участники | Вход | Регистрация

Добро пожаловать!
Всё❗️ Кина не будет❌ Электричество кончилось❕ (часть ІІІ) Дополнительные действия
asv
От: Wednesday, May 29, 2019 10:33:48 AM

Ранг: Высший разум

Благодарностей: 77
відправлено вчора на реєстрацію податкові...зі всіх одна до сих пір в дорозі....повторно відправити?
АЛЮШКА
От: Wednesday, May 29, 2019 10:55:45 AM

Ранг: Светоч мысли

Благодарностей: 806
asv пишет:
відправлено вчора на реєстрацію податкові...зі всіх одна до сих пір в дорозі....повторно відправити?

Не стоит повторно отправлять, добежит..в кабинете тоже не видно ее?
Света 239
От: Wednesday, May 29, 2019 10:57:10 AM

Благодарностей: 420
у меня было в понедельник такое, отправила повторно сегодня и сразу 2-я кв. пришла.
asv
От: Wednesday, May 29, 2019 10:59:59 AM

Благодарностей: 77
ні в кабінеті теж не має...
АЛЮШКА
От: Wednesday, May 29, 2019 11:06:56 AM

Благодарностей: 806
asv пишет:
ні в кабінеті теж не має...

Тогда отправьте повторно, вчера тех. работы велись, может затерялась.
Myproof
От: Wednesday, June 05, 2019 11:43:14 AM

Ранг: Гуру

Благодарностей: 22
pai пишет:
Я, все-таки надеюсь, что эту хрень отменят, да для госорганов это правильно, но для ЧП это просто смешно, чтобы там не говорили, что кто-то на три миллиарда за вас договорчик подпишет, храните ключи правильно, и все будет нормально,.

Не нашла, в какой теме задать вопрос, недавно было в этой теме по поводу токенов. Продлеваю один ЭЦП из трех. Изменений не было, отправила электронную заявку. Сегодня звонок, диалог:
- Токен покупать будете?
- Сейчас же только госорганам обязательно.
- Закон вступил в силу в прошлом году, мы обязаны информировать клиентов.
- А что нужно кроме оплаты за сам токен к продлеваемому ЭЦП?
- Переоформить остальные (два) ключи тоже и купить к ним токены. Кроме приобретения трех токенов надо заплатить еще и за переоформление остальных двух ключей до окончания срока их действия.
Собственно вопрос к тем, кто недавно продлевал/оформлял ЭЦП, надо/не надо пока все же этот хренов токен? Где почитать?
Если б речь шла пока про один - может бы и взяли, но купить сразу все три и еще платить за уже оплаченные остальные два ЭЦП??? А потом вдруг возьмут да и отменят эту мутотень angry
звит
От: Wednesday, June 05, 2019 2:09:32 PM

Ранг: Гений

Благодарностей: 177
Myproof пишет:

Собственно вопрос к тем, кто недавно продлевал/оформлял ЭЦП, надо/не надо пока все же этот хренов токен? Где почитать?

по нынешнему закону "про электронные доверительные услуги" до 07 11 2020 вас ничего не обязывает пользоваться защищенными носителями

PS токен - это один из видов защищенных носителей, есть и другие, например алмазы или кристаллы
itcprof2012
От: Friday, June 07, 2019 8:58:42 AM

Ранг: Гуру

Благодарностей: 17
Myproof пишет:
[quote=pai]
Если б речь шла пока про один - может бы и взяли, но купить сразу все три и еще платить за уже оплаченные остальные два ЭЦП??? А потом вдруг возьмут да и отменят эту мутотень angry

Стаття 18. Кваліфікована електронна довірча послуга створення, перевірки та підтвердження кваліфікованого електронного підпису чи печатки
1. Кваліфікована електронна довірча послуга створення, перевірки та підтвердження кваліфікованого електронного підпису чи печатки надається кваліфікованим постачальником електронних довірчих послуг та включає:
надання користувачам електронних довірчих послуг засобів кваліфікованого електронного підпису чи печатки для генерації пар ключів та/або створення кваліфікованих електронних підписів чи печаток, та/або перевірки кваліфікованих електронних підписів чи печаток, та/або зберігання особистого ключа кваліфікованого електронного підпису чи печатки;
технічну підтримку та обслуговування наданих засобів кваліфікованого електронного підпису чи печатки.
2. Кваліфікований електронний підпис чи печатка вважається таким, що пройшов перевірку та отримав підтвердження, якщо:
перевірку кваліфікованого електронного підпису чи печатки проведено засобом кваліфікованого електронного підпису чи печатки;
перевіркою встановлено, що відповідно до вимог цього Закону на момент створення кваліфікованого електронного підпису чи печатки був чинним кваліфікований сертифікат електронного підпису чи печатки підписувача чи створювача електронної печатки;
за допомогою кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки здійснено ідентифікацію підписувача чи створювача електронної печатки;
під час перевірки за допомогою кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки отримано підтвердження того, що особистий ключ, який належить підписувачу чи створювачу електронної печатки, зберігається в засобі кваліфікованого електронного підпису чи печатки;
під час перевірки підтверджено цілісність електронних даних в електронній формі, з якими пов’язаний цей кваліфікований електронний підпис чи печатка.
ksy-m
От: Friday, June 07, 2019 9:07:07 AM
Ранг: Знаток

Благодарностей: 5
Доброе утро! Подскажите, а как теперь налоговая выдает бесплатные ключи?Нужно отдельно покупать токены, а потом в налоговой получать ключи?
Natalenna
От: Friday, June 07, 2019 2:07:21 PM

Благодарностей: 3,315
я по одній фірмі зробила токени. хочу сказати, що це повна х... в кабінет і так тяжко зайти, з токенами ще більше збоїв у роботі. руки би відірвати автору того закону((((
у програму подачі звітності я їх поки не змогла підтягнути. тільки в кабінет пробилася на другий день

хочеться почути інші відгуки про це "покращення"...
Сообщение отредактировано:Friday, June 07, 2019 2:15 PM

Никому-ничего она (ЖЕНЩИНА) не должна. Ее должны любить и хвалить просто так, только потому, что она есть. (с) koty

ВРУ думає, що приймає закони, а народ - що наркотики

Аурелия
От: Friday, June 07, 2019 5:06:57 PM

Благодарностей: 353
Natalenna пишет:
я по одній фірмі зробила токени. хочу сказати, що це повна х... в кабінет і так тяжко зайти, з токенами ще більше збоїв у роботі. руки би відірвати автору того закону((((
у програму подачі звітності я їх поки не змогла підтягнути. тільки в кабінет пробилася на другий день

Ще не робили... а що вже треба срочно робити їх....???? поки маємо надію, що приватних трогати з цими токенами не будуть!

Тот, у кого в Душе светит Солнце, будет видеть Солнце даже в самый хмурый день!
Capitoshechka
От: Friday, June 07, 2019 5:23:25 PM

Благодарностей: 268
ksy-m пишет:
Доброе утро! Подскажите, а как теперь налоговая выдает бесплатные ключи?Нужно отдельно покупать токены, а потом в налоговой получать ключи?

Якщо у Вас буде бажання придбати ключі в ДФС саме на токенах, то спочатку купіть ті самі токени, а потім вже йдіть у податкову. Податкова працює з токенами "Алмаз" та "Кристал". В усякому разі саме так мені повідомили свого часу податківці. Можливо вони вже розширили список токенів. Можливо і АВТОР входить до цього списку. Про це я сказати не можу нічого. Це треба в них дізнаватися. А щодо КРИСТАЛУ і АЛМАЗУ то це 100%

Аурелия пишет:
[а що вже треба срочно робити їх....???? поки маємо надію, що приватних трогати з цими токенами не будуть!

А можна дізнатися більш конкретно - з чим ця надія у вас пов’язана? Є проект закону про відміну чи щось подібне? Ні, нема... Так на кого чи на що надіятися?
Перероблювати ключі терміново не потрібно. А от токени купити і покласти в надійне місце можна. Якщо в один прекрасний день податкова підсуне всім свиню у вигляді неприйняття звітності (а вона це зробить 100%) і всі почнуть бігати як скажені за цими токенами - тоді я не позаздрю тим, в кого їх не буде. Питання лише в тому - коли податкова це зробить? Якщо відштовхуватися від букви закону - то до листопада 2020 року час ще є. Але оскільки для нашої податкової закон не писаний...
Якщо у вас вони лежатимуть в надійному місці і ви вляпаєтеся в те, про що я написав вище, то ваша проблема буде вирішена за лічені години. Взяли токени, прийшли з токенами в АЦСК - ключі вам на них перегенерували і всі проблеми вирішені. А от якщо їх у вас не буде - то це буде ВЕЛИКА-ВЕЛИКА ЖОПА. Далеко не завжди і не всім вдається купити це дуже швидко навіть при наявності грошей (особливо це стосується бюджетних установ)
Якщо ж на даний момент Вам пощастить і Ви зможете допрацювати на свої ключах без токенів - СЛАВА БОГУ! Допрацюєте до кінця і потім наступного разу зробите собі комплект ключів на захищених носіях.

Natalenna пишет:

І заодно тре відірвати руки тим, хто розробляв різні web-сервіси під токени (в т.ч. і кабінет податкової, E-DATA, Prozoro, НАЗК і т.п.)Все вище перелічене зроблено ЧЕРЕЗ СРАКУ.
Сообщение отредактировано:Friday, June 07, 2019 5:40 PM

Як би пояснити... Мату я не соромлюся, вільно ним користуючись при всіх. У лексиконі моєму улюблене слово - «срака», а не «відмінно»
ksy-m
От: Friday, June 07, 2019 5:38:41 PM
Ранг: Знаток

Благодарностей: 5
Capitoshechka пишет:
ksy-m пишет:

Якщо у Вас буде бажання придбати ключі в ДФС саме на токенах, то спочатку купіть ті самі токени, а потім вже йдіть у податкову. Податкова працює з токенами "Алмаз" та "Кристал". В усякому разі саме так мені повідомили свого часу податківці. Можливо вони вже розширили список токенів. Можливо і АВТОР входить до цього списку. Про це я сказати не можу нічого. Це треба в них дізнаватися. А щодо КРИСТАЛУ і АЛМАЗУ то це 100%

Аурелия пишет:
[а що вже треба срочно робити їх....???? поки маємо надію, що приватних трогати з цими токенами не будуть!

А можна дізнатися більш конкретно - з чим ця надія у вас пов’язана? Є проект закону про відміну чи щось подібне? Ні, нема... Так на кого чи на що надіятися?
Перероблювати ключі терміново не потрібно. А от токени купити і покласти в надійне місце можна. Якщо в один прекрасний день податкова підсуне всім свиню у вигляді неприйняття звітності (а вона це зробить 100%) і всі почнуть бігати як скажені за цими токенами - тоді я не позаздрю тим, в кого їх не буде. Питання лише в тому - коли податкова це зробить? Якщо відштовхуватися від букви закону - то до листопада 2020 року час ще є. Але оскільки для нашої податкової закон не писаний...
Якщо у вас вони лежатимуть в надійному місці і ви вляпаєтеся в те, про що я написав вище, то ваша проблема буде вирішена за лічені години. Взяли токени, прийшли з токенами в АЦСК - ключі вам на них перегенерували і всі проблеми вирішені. А от якщо їх у вас не буде - то це буде ВЕЛИКА-ВЕЛИКА ЖОПА. Далеко не завжди і не всім вдається купити це дуже швидко навіть при наявності грошей (особливо це стосується бюджетних установ)

У нас просто директор меняется и нужен новый ключ на нового директора. А не на токенах, а как раньше на флешке в дфс можно ключ получить?с ним можно будет работать?
Capitoshechka
От: Friday, June 07, 2019 5:43:08 PM

ksy-m пишет:
У нас просто директор меняется и нужен новый ключ на нового директора. А не на токенах, а как раньше на флешке в дфс можно ключ получить?с ним можно будет работать?

На даний момент можна. Поки що податкова приймає звітність і без токенів. І їм по барабану з чим ви до них прийдите: з токеном, з флешкою, чи з диском. Сьогодня я ОСОБИСТО зробив 3 комплекти ключів без токенів - на ФОПа і на двох юросіб. Питання лише в тому - як довго ще буде можливість здавати звітність без токенів?

Як би пояснити... Мату я не соромлюся, вільно ним користуючись при всіх. У лексиконі моєму улюблене слово - «срака», а не «відмінно»
Natalenna
От: Friday, June 07, 2019 7:31:53 PM

Аурелия пишет:
Natalenna пишет:

Ще не робили... а що вже треба срочно робити їх....???? поки маємо надію, що приватних трогати з цими токенами не будуть!

Та то Медок натягнув мене на ті токени. Навіть не мене а дира. Я була проти)))) але вони дуже нав'язливо пропонують, апелюють до того, що ми порушуємо закон.
З ключами проблеми почалися зразу, на жаль консультаційна лінія не допомогла. Вирішила все методом наукового тику))))

Никому-ничего она (ЖЕНЩИНА) не должна. Ее должны любить и хвалить просто так, только потому, что она есть. (с) koty

Capitoshechka
От: Saturday, June 08, 2019 12:36:24 PM

Natalenna пишет:
Та то Медок натягнув мене на ті токени. вони дуже нав'язливо пропонують, апелюють до того, що ми порушуємо закон.

Тобто це МЕдок Вам квитанції розсилає і в квитанціях пише про незахищені носії?
А я чомусь все життя думав, що це податкова квитанції формує і розсилає...d'oh!

Natalenna
От: Saturday, June 08, 2019 4:38:48 PM

Capitoshechka пишет:
Natalenna пишет:
Та то Медок натягнув мене на ті токени. вони дуже нав'язливо пропонують, апелюють до того, що ми порушуємо закон.

Тобто це МЕдок Вам квитанції розсилає і в квитанціях пише про незахищені носії?
А я чомусь все життя думав, що це податкова квитанції формує і розсилає...d'oh!

Не Медок, розсилає, але медок переконує, що я вже зобов'язана їх оформляти. І не тільки мене. Я взяла їх ключі через територіальну близькість сервісного центру.
По факту розбиратися з токени прийшлось самій, хоча вони старалися, не сперечаюся.
Вибачайте, якщо вас образила тим, але факт є фактом.

ar4ik
От: Monday, June 10, 2019 8:10:11 AM

Ранг: Гигант мысли

Благодарностей: 44,630
Утро доброе!
В кабинет не заходит, пишет, что "можливо центр сертифікації ключів не працює"-ещё у кого-то такое есть, или уже надо поднимать кипиш?
КамЛ
От: Monday, June 10, 2019 8:18:52 AM

Благодарностей: 931
ar4ik пишет:
Утро доброе!
В кабинет не заходит, пишет, что "можливо центр сертифікації ключів не працює"-ещё у кого-то такое есть, или уже надо поднимать кипиш?

АЦСК "Украина" - тоже самое
Ин
От: Monday, June 10, 2019 8:24:04 AM

Благодарностей: 16,541
КамЛ пишет:
ar4ik пишет:
Утро доброе!

АЦСК "Украина" - тоже самое

також