Сайт | Бухгалтерский форум | Беседка Правила форума | Поиск | Активные темы | Участники | Вход | Регистрация

Добро пожаловать!
Стратити не можна помилувати (Про чистоту мови і культуру спілкування) Дополнительные действия
оляля
От: Wednesday, July 10, 2013 9:59:16 PM

Ранг: Акула НКУ

Благодарностей: 5,692
з ось цього посту розпочалася дискусія про грамотність. дискусія бурхлива. Розділивши мухи і котлети, виділили нову тему.
Тут говоримо про те ,як говорити не варто, даруйте за тавтологію.
http://zno.fizika.kiev.ua/index.php/zno-2012/zno-2012-ukrainskiy-yazyk-probnoe ось тут можна пройти пробне тестування з ЗНО з української мови. З російської не знайшла, може, хтось має посилання -- викладайте.

And I think to myself: What a wonderful world! Луїс Армстронг
оляля
От: Wednesday, July 10, 2013 10:00:04 PM

на початок:
Був у Львові магазин з товарами для вагітних жінок ( спробуйте уявити вагітного чоловікаHaha Haha Haha )

elen_maman
От: Wednesday, July 10, 2013 10:07:28 PM

Благодарностей: 12,754
А здесь можно пройти пробное тестирование по русскому языку:
http://zno.fizika.kiev.ua/index.php/zno-russkiy-yazyk/zno-2011-russkij-yazyk#startZno2011part1

Даже если ты Ангел, всегда найдётся тот, кому не понравится шелест твоих крыльев...

Маюля
От: Thursday, July 11, 2013 9:48:41 AM

Ранг: Светоч мысли

Благодарностей: 5,159
оляля пишет:
з ось цього посту розпочалася дискусія про грамотність. дискусія бурхлива. Розділивши мухи і котлети, виділили нову тему.
Тут говоримо про те ,як говорити не варто, даруйте за тавтологію.
http://zno.fizika.kiev.ua/index.php/zno-2012/zno-2012-ukrainskiy-yazyk-probnoe ось тут можна пройти пробне тестування з ЗНО з української мови. З російської не знайшла, може, хтось має посилання -- викладайте.

Ну не знаю,в 2 ночи я набрала 179 баллов,а вот утром 156...вывод: ночью украинский я знаю лучше...

Agatha
От: Thursday, July 11, 2013 11:46:07 AM

Благодарностей: 1,564
Цьогорічне ЗНО)

Тема твору – “Моя хата скраю – нічого не знаю”:
• Султан Сулейман говорив: «Люби ближнього свого як самого себе»
• Людина повинна йти до мрії не покладаючи рук, бо якщо покласти руки, то не чього у житті людина не достигне.
• Моя хата скраю – добре тільки тоді, коли пожежа, бо сусідські хати не загоряться.
• Якщо хтось бажає всім допомагати, то це його справа. АЛЕ Ж ЯКЩО ЗАВЖДИ УСІМ ДОПОМАГАТИ, ТО КОЛИ САМОМУ ЖИТИ?
• Людина шукає втіху у тваринах, як це робила генеральша («Хіба ревуть воли…»).
• На сам перед в Україні я важаю є дві великі проблеми – це влада і глупа людська віра. Влада, на цю тему у мене не хвате й тижня. Більше чим 120 різних налогів, щоб можна було будь кого ухопити за зад. Як кажится: «М’ясо для катапульт потрібно завжди».
• БУДЕМО БІГАТИ, ЯК ХОМ’ЯЧКИ КОЖЕН ЗІ СВОЄЮ ВАЛІЗОЮ ПРОБЛЕМ.
• Я наведу приклад стареньких бабусь, які щось там сидять біля подвір’я і начебто нічого не роблять, але все знають і переживають за інших.
• Що потрібно людині для щастя? Дурним – гроші, розумним – сім’ю, кохання єдине на все життя.
• «Моя хата скраю – я нічого не знаю» – це прислів’я треба виключити з нашого лексікону.
• За алкоголь батьків позбавили батьківських прав ще в дитинстві.
• Кожна людина має право обирати власні турботи…
• Колись жила така жінка – Мать Тереза.
• У кожної людини є свій вибір і він к цьому вибору приходе сам індивідуально… ЛЮДИНІ ТРЕБА ПІКЛУВАТИСЯ СВОЇМ ПОПИТОМ.
• Прикладом з літератури є дуже знайомий всьому світові чоловік – Тарас Григорійович Шевченко.
• Київське князівство розсварилось на маленькі князівства.
• Люди будуть переживать друг за друга, а це важна речовина у світі.
• Моя хата у тихому Сімферопольському району. Вона стоїть на вулиці скраю, де люди нічого не знаю.
• МЕНІ АЖ ДУРНУВАТО СТАЛО…
• Кожна людина намагається жити у своїй стаї.
• Порізінь жити дуже небезпечно.
• Почніть допомогати всім своїм оточувачам.
• ЖІНКА – ЯК ПОДУШКА БЕЗПЕКИ В АВТОМОБІЛІ.
• Адам і його кохана Єва…
• Прислів’я можна прочитати на обличчях…
• Мене поважають, а деякі навіть кохають…
• Якщо не хочеш дружити – тобі потрібно в лікарню провіритися.
• Коли німці напали ще на молодий Радянський Союз…
• Обіцяю стати показовим громадянином…
• Дівчина, набираючи воду, поїла солдатів.
• У МАТЕРІ – МАТЕРИНСЬКИЙ ІНСТИНКТ. ІСНУВАННЯ БАТЬКІВСЬКОГО НАУКОЮ НЕ ДОВЕДЕНО.
• Людина байдужа з трьох причин: їй боляче, вона втомилася, вона дурна.
• Діставати проблемами твою бідолашну голову…
• Особа з лайливим мовленням…
• Наталка була згодна одружитися на ворогах народу.
• Ця тема вічна, як горизонт неба.
• Життя – як бумеранг, куди б його не кинув, завжди повертається.
• Я теж допомагаю людям. Допомагаю встати п’яним з асфальту.
• Хто допоможе бездімним кітам?
• Я щасливий, бо я маю кохану дівчину і тому моя хата не скраю.
• На сватанні свого рідного сина до Мелашки вона випендрювалась, як муха на склі.
• Таж самі люди: мають руки, ноги і комплект органів.
• Може моє висловлення дурновате, але я спробую довісти аргументами.
• Навіщо тобі репутація кішки, яка «гуляє сама по собі»?
• Я клянуся, що буду допомагати усім людям і ви теж прислухаєтесь до моєго рішення.
• Молодь сидить на пасажирських місцях, а пристаркуваті люди, жінки, інваліди стоять на двох ногах.
• ДОБРО НАСТИГНЕ НАС…
• Як в тебе буде така дурна репутація з крайньої хати, то ти вже не зможеш вирішувати проблеми.
• Але все ж таки тяжка доля сказилась на його поведінці…
• В кожній людині є два вовки: один – це добро, а другий – це зло. І завжди між ними відбувається боротьба, і перемагає той вовк, якого ти підкормлюєш.
• Маруся Чурай сиділа з розбитим серцем і зламаною душею.
• …круговоріт добра в природі…
• Як сказав Шекспір, «Людина роджена для любові». Без неї людина засихає. Хотіла би доповнити: «Засихає і вже не може розпустити свою квітку, у людині даже на схилі не ским бути поговорити.
• Тож нехай нарешті наша хата з’їде з того байдужого краю і наше добро зробить нас щасливими.
• Мій погляд на цю проблему встає глобальним чином.
• Душа не зможе відчувати добро і почне старіти та опорожнюватися, поки людина перестане жити, а почне існувати – їсти, роботати та спати.
• Україна має друге місце з корупції лише тому, що дала хабара, щоб не опинитися на першому.
• Треба мати мозок на плечах…
• Усе залежить у цій хаті від тебе самого: хочеш – станеш Будьоним, а хочеш – його коником.
• Я бачив один невеликий соціальний тест, у якому брала участь одна жінка і один багатоповерховий дім.
• Навіть якщо у мене буде низький бал по ЗНО, пам’ятайте, що я не роблю помилок, як ваш Янукович: «У Київі вже встановлюють новорічну їлку».
• У творі «Лісова пісня» між Мавкою і Оверком загорілись почуття. Оверко зажигав з Мавкою!
• Я написав вам повний брєд.
• Поглянемо на це творчим поглядом.

Любослава
От: Thursday, July 11, 2013 12:05:54 PM

Благодарностей: 13,490
А ведь устами младенца глаголет истина:

Життя – як бумеранг, куди б його не кинув, завжди повертається.

Есть три незаменимых лекарства на земле: природа, любовь и чувство юмора.
Природа помогает жить
Любовь помогает выжить.
А чувство юмора пережить!
оляля
От: Thursday, July 11, 2013 9:53:36 PM

з сайту ручних робіт
чихол для мабильного

An-na
От: Thursday, July 11, 2013 11:37:57 PM

Благодарностей: 8,201
Сегодня смотрела новости. СТБ- АвтодІр

ДЛЯ баранов с СТБ 19 февраля, 2013 год
когда вы научитесь правильно разговаривать и писать текст??????ну как может быть в украинском языке слово АВТОДІР???????? слово ДОРОГА- если перевести на стбэшный язык будет ДІРОГА?????

Николай 6 февраля, 2013 год
Уважаемая редакция новостей скажите пожалуйста с каких пор появились слова "у метрі", "у кіні", "у Монте-Карлі" и многие другие слова которые есть только в програме "Вікна" ?

українець 6 июня, 2013 год
Ох і тупорилі люди випускають новини на цьому каналі. Ви так перекручуєте українську мову, що хочеться послати вас наЙух. Якщо язики з жопи ростуть, то там і траслюйте свої вікна. Дибіли.

Зритель 28 ноября, 2012 год
Про Эвро и Днипропетривськ-это точно!Хотя правил сейчас в мове напридумывали-до абсурда доходит.

Сергей 9 июля, 2012 год
Объясните как в украинском языке появились такие слова как: 1. ГЕЛИКОПТЕР- английское название и ПАНЦЕРНИК

Из отзывов о работе канала.
IN_NOCHKA
От: Friday, July 12, 2013 9:28:49 AM

Благодарностей: 1,733
А ця історія трапилась зі мною в 90х. Тоді теж все переіменовували через одне місце. Я прийшла в жіночу консультацію, підходжу до стенду щоб подивитись коли і в якому кабінеті приймає лікар і дивлюсь назву замість "Гінеколог" (лат.) написано "Піхвозаглядач" (???). Я трохи постояла перед стендом впевнилась що з очами в мене все добре і пішла додому. До лікаря я тоді так і не потрапила

Краще інколи падати ніж ніколи не літати

На всякое мужское "Подожди, помолчи, не твое дело" есть женское "Свободен! Следующий"

Счастливая
От: Friday, July 12, 2013 9:31:33 AM

Благодарностей: 1,288
IN_NOCHKA пишет:
написано "Піхвозаглядач" (???)

Rolf Rolf Rolf Рыдаю прямо на полу.
elen_maman
От: Friday, July 12, 2013 9:31:34 AM

IN_NOCHKA пишет:
А ця історія трапилась зі мною в 90х. Тоді теж все переіменовували через одне місце. Я прийшла в жіночу консультацію, підходжу до стенду щоб подивитись коли і в якому кабінеті приймає лікар і дивлюсь назву замість "Гінеколог" (лат.) написано "Піхвозаглядач" (???). Я трохи постояла перед стендом впевнилась що з очами в мене все добре і пішла додому. До лікаря я тоді так і не потрапила

ну это просто шедевр!! Rolf Rolf Rolf Rolf Rolf

Даже если ты Ангел, всегда найдётся тот, кому не понравится шелест твоих крыльев...

IN_NOCHKA
От: Friday, July 12, 2013 9:34:32 AM

І це Київ, а не якийсь Мухосранськ

На всякое мужское "Подожди, помолчи, не твое дело" есть женское "Свободен! Следующий"

Берса
От: Friday, July 12, 2013 9:45:59 AM

Благодарностей: 4,741
An-na пишет:
Сегодня смотрела новости. СТБ- АвтодІр

Николай 6 февраля, 2013 год
Уважаемая редакция новостей скажите пожалуйста с каких пор появились слова "у метрі", "у кіні", "у Монте-Карлі" и многие другие слова которые есть только в програме "Вікна" ?

українець 6 июня, 2013 год
Ох і тупорилі люди випускають новини на цьому каналі. Ви так перекручуєте українську мову, що хочеться послати вас наЙух. Якщо язики з жопи ростуть, то там і траслюйте свої вікна. Дибіли.

Зритель 28 ноября, 2012 год
Про Эвро и Днипропетривськ-это точно!Хотя правил сейчас в мове напридумывали-до абсурда доходит.

Сергей 9 июля, 2012 год
Объясните как в украинском языке появились такие слова как: 1. ГЕЛИКОПТЕР- английское название и ПАНЦЕРНИК

Из отзывов о работе канала.

Так сейчас именно так и преподают украинский язык в школе, кто там написал дисертацию, что именно так и говорили наши предки. И опля! Теперь кино и метро в украинском языке склоняется. Мне вообще тяжело- в мое время не было букви г звонкой.
ar4ik
От: Friday, July 12, 2013 9:48:41 AM

Ранг: Гигант мысли

Благодарностей: 44,630
Я помню, что когда пошла украинизация , то у детей в букваре была "черничка"-що це таке, ніяк не було зрозуміти, но, оказалось, что это-учительница, чем им слово "вчителька" не угодило, до сих пор не пойму, но у моего ребёнка букварь был уже другой.
оляля
От: Friday, July 12, 2013 9:57:27 AM

Задано Цікавий пан
Як все-таки правильно, ефір чи етер, кафедра чи катедра? Дякую!
Відповідь: Довідкова служба
На сьогодні на позначення грецької літери "θ" прийнято "ф", тобто літературно правильними є "ефір", "кафедра". Але згідно із харківським правописом (він же "скрипниківський"), про відновлення якого давно точаться суперечки, цю літеру слід передавати лише буквою "т" ("етер", "катедра"). Але цей варіант правопису ще не прийнято за офіційний.

ніколи б не подумала. вважала це винаходом Заходу України

Вероніка
От: Friday, July 12, 2013 9:58:27 AM

Благодарностей: 6,511
Моя бабушка - учитель русского языка приучила так: если обращаешься к конкретному человеку - будь добра - Вы скажи (напиши).

Будет новый рассвет — будет море побед! И не верь никогда в то, что выхода нет.

Все, что происходит в нашей жизни - к лучшему. Иногда кажется - тупик, не получилось, не случилось, не сбылось. Оказывается - не тупик, а крутой поворот, не конец жизни, а начало новой. И самые тяжкие разочарования превращаются в новые счастливые встречи.

IN_NOCHKA
От: Friday, July 12, 2013 9:59:04 AM

У моєї невістки батько журналіст. Всє життя писав українською. І коли вона з підручником 1 класу дзвонила йому і казала допоможи зробити д/з онучці, він половини слів не розумів. Приходив (не далеко живе), щоб почитати і допомогти

оляля
От: Friday, July 12, 2013 9:59:26 AM

elen_maman
От: Friday, July 12, 2013 10:01:53 AM

оляля пишет:

Swoon гмм..так вот кто научил западенцив так разговаривать?!!..а это харьковчане!!Impossible

оляля
От: Friday, July 12, 2013 10:02:21 AM

знаєте, з обговоерення статті розпочалась така жвава дискусія, я стільки дізналась,тест пройшла. Лєна, дякую Тобі за чарівний пендель мені - поштовх до самоосвітиHaha